117
Green Day
  • blackgamer
    #77
    nem kell felhúznod magad :) ez itt az SG, lazítani kell

    remélem a régi albumokhoz nyúlnak vissza, mert a legutóbbi csak tini kedvenc lett, főleg a színpadi és kinézeti körítéssel,
    én nem sok számomra értékes dolgot találtam utsó korongon, sem hangszerelésében, sem dallamilag, sem hangulatilag
    várom az újat, de félek is tőle
  • greenvivien
    #76
    Ha zavartak a szavk boccs de felhúztam magam azon hogy oltogatja a GD-t mikor fogalma nincs a punkról.
    A U2-us dolognak eleinte én sem örültem de a várhatónál jobb lett ami kisült a közös munkából.Pörgősre sikerült...az új lemez meg már közeleg hiszen 2007 már nincs is olyan messze;)
    Én is nagyon várom már.Egyzser nyilatkozták hogy street-punkos album lesz......kíváncsi vagyok.Én lassan 5 éve szeretem őket de még ennyire nem vártam új albumot......remélem ennyi munka után előrukkolnak mgin valami naggyal.

    by all
  • blackgamer
    #75
    ejnye milyen szavak,
    U2-nak nem örülök mert vénemberek, bár van pár jó számuk, nem illenek össze Green Day-el, új album már jöhetne
  • greenvivien
    #74
    ez a másik nagy faszság!láttad már a dvd-iket aranyom???ha végig nézel a tömegen akkor még 50 éves is van ott!az a gond hogy itt már rég nem a punkról van szó,hanem az önfelvállalásról!
  • greenvivien
    #73
    az exploited az hardcore babám!kackac....nem értessz hozzá nem magyarázz itt.a californiai meg az UK punk kurvára külömböző.ez olyan mintha összehasonlítanád a spanyol SKA-p bandát a magyar Gecizők bandávalll...pffff...
  • greenvivien
    #72
    a Green Day a U2-val összeállt egy közös jótékonykodásra.Közös és feldolgozott számokat is előadnak.
    kíváncsian várom
  • blackgamer
    #71
    A Green Day a napokban végre stúdióba vonult, hogy új lemeze anyagát rögzítse

    remélem lesz 1-2 régiekhez hasonló jó szám
  • blackgamer
    #70
    a californiai punk ilyen
  • ROKICA
    #69
    A green day nek hallottam a régi számait is meg a mostanikat is de nemnevezném kicsitse punk-nak:(
  • blackgamer
    #68
    kedvenc bandáim egyike, persze az utsó album és a mostani image nem tetszik, de a régi Green Day-t asszem mindenki szeretheti (már aki punkos vonalat hallgat)

    a legutóbbi pesti koncert pedig felejthetetlen élményekkel gazdagított
  • sapkafej
    #67
    legyen
  • Goth
    #66
    mi meg soha nem hallgatnánk olyan ... "zenét" mint a green day, és ezzel le is zártuk a vitát, asszem :D
  • sapkafej
    #65
    leszarom, punk-e a Green Day, vagy nem. csak azt tudom, hogy sose hallgatnék olyan 12 egy tucat zenéket, mint a Bankrupt... :P
  • ngcsnet
    #64

    #59: egyébként ha hallottad az american idiotot akkor nem lehet mondani azt hogy lájtos, bár az exploitedtől messze van.
    de az UK punk nem összekeverendő a kaliforniai punkkal
  • ROKICA
    #63
    Tehát sokan olyan hülyék h csak azér ledivatzenéznek valamit mert sokan szeretik.. (amúgy sztem a Green Day az tényleg divatzene)
  • ROKICA
    #62
    a Linkin Parkot többen szeretik, azt is le divatzenézzék csak azért mert sokan szeretik.. pedig az 1000x jobb mint a Green Day... 'oszt jónapot!
  • vaaa
    #61
    exploited?
  • Slayerboy
    #60
    Ezt úgy írtad, mintha a punk nem lenne lájtos zene... :)
  • Bankrupt #59
    Még jó hogy nem vagy punk, mivel "a Greendayesek azt vallják magukról hogy ők punkok ám. hát tévedés...". Ez egy kis "lájtos" zenét játszó együttes, nem jön össze a punk-kal. Tokio Hotelhez tudnám hasonlítani. Mind a kettő elég b*zi együttes...
  • ngcsnet
    #58
    egyértelmű
  • Noodlee
    #57
    Meg az enyém is!!
  • Goth
    #56
    amíg alvinék jó zenét nyomtak, addig a rajongótáborral sem volt gond. Most párhuzamosan ível lefelé alvin zenéjének és a rajongótáborának a színvonala is. De nekem végülis mindegy milyen irányban haladnak, a magyar punk soha nem volt az én stílusom...
  • Goth
    #55
    még csak 3 albumot bírtam végighallgatni :P
  • ngcsnet
    #54
    nem baszom meg de akkor ez nem rád vonatkozik, tőled akkor bocsánatot kérek.
  • mesor
    #53
    Green Day divat zene hmm...

    Akkor én divatmajom vagyok mert szeretem ezt az együttest!
  • sapkafej
    #52
    hidd el, a Rise Againstet is rengetegen ismerik. nincs szükség arra, hogy vmit a tévében adjanak ahhoz, hogy a 10 évesek zenéje tudjon lenni (pl az Alvin és a Mókusok, akik jól játszanak, de a közönség...)
  • sapkafej
    #51
    vannak ilyenek amúgy. azt hiszik, hogyha vmi rajta kívűl sokaknak tetszik, akkor azt elveszik tőlük, nem lesz egyediek, vagy mi...
  • Slayerboy
    #50
    Ez nem divatzene... A Good Sharlotte meg a Busted.. na azok tényleg divatzenék.
  • Slayerboy
    #49
    Jó 1üttes csak az új albumon minden szám egyforma... nekem a Dookie a kedvencem..
  • Slayerboy
    #48
    Jó 1üttes csak az új albumon minden szám egyforma... nekem a Dookie a kedvencem..
  • SunDa
    #47
    Előszöris aki fikázza az hallgassa meg a Boulevard Of Broken Dreams-et,Holiday-t,Warning-ot,Basket case-t,American Idiot-ot,When I Come Arround,Wake me up when september end-et,meg még más jó számokat!!! :)
  • SunDa
    #46
    Ha megkérdezhetem hány Green Day számot hallgattál már? :)
  • zero_cool51
    #45
    szerintem nem divatzene. ugyanis régóta vannak a pályán, akkor jó volt tényleg. csak az olyan emberek, akik nem szeretik, vagy nem értik, azok fikázzák. nem akarok senkit megbántani, vagy valami, ez az én véleményem. láttam a Bullet in a Bible kocertjüket, és nem úgy tűntek, mint a divatrockerek, hanem olyanok, akik szívüket, lelküket beleadják abba, amit szeretnek.
  • ROKICA
    #44
    Színtiszta üzlet az egész.. kreált banda..
  • ROKICA
    #43
    a stílust a sylist meg a szponzor csinálta.. meg a szövegíró:)
  • ROKICA
    #42
    Szerintem meg az h 10 éve fent van még nem azt jelenti h fasza:)
  • Szabi84
    #41
    Szerintem azt az együttest ami több mint 10 éve fennt van, ne fikázzuk! Valamit biztos tudnak! Meg különben is stílust csináltak (Offspring, Nofx stb.-vel együtt)!
  • ROKICA
    #40
    Miaz hogy divatzene?
    Ha valaki csak azért nem hallgat valamit mert nyomja az MTV és ezzel divatzenének kiáltja ki, akkor sztem az is divatzene csak visszafelé. Ha valaki kényszeresen csak a nagyon ismeretlen bandákat hallgat, akkor sztem az rosszabb mint a divatzene:=)
  • Goth
    #39
    hogy miért? Talán mert egy nagy adag popfos az egész, jó marketinggel. Ezt adja a TV, ezt ismerik a kis "punkvagyok" kölykök. Kevesen ismernek olyat hogy Rise Against, vagy Killradio, pedig milliószor tehetségesebbek, csak éppen nem nyomja a viva a klipjeiket. Mert valljuk be, a green day rajongótáborának magyarországon (is) 70-80%-át a 12-15 éves korosztály alkotja. Nem most kezdték a gríndéjesek, de még mindig nem tudnak igazán játszani. Nemis a hangszerelés teszi eladhatóvá az egészet, hanem az énekes "különleges" hangja...
  • Dying Soul
    #38
    Finn úgyvan. Gamma Ray nem tudom, hogy német-e, Hammerfall svéd.