Green Day
  • Snobermil
    #109
    Abban egyetértek, hogy nem punk. Na de pop???? Informálódjál már mielőtt ekkora baromságot mondasz te sperma gyerek.... A divatzene szótól meg a hányinger kerülget.... Na de mit csináljunk.... tele van gyökérrel ez az oldal akik csak az ilyen black sabbath (amit én is szeretek) meg a hasonlókat bírják elfogadni és ami egy kicsit is híresebb már szar.... Jól ismerem a degenerált korcs fajtátokat, és tudom, hogy így van... Bár ezek a kommentek már 6 évesek , de akkor is... "Csak az az együttes a jó aminek minden száma ugyanolyan...." : Te csicskafajzat. Jól néznének ki, ha 40 évesen még mindig punk-ot játszanának. Punkot huszonévesen játszottak és kell változatosság is... Bár úgy látszik a nullára iq-zott agyad nem jutott el idáig. Ráadásul ide azoknak kéne írniuk akik szeretik az együttest, a fikázás meg nagyon nem érdekel, mert mindegyik gyökér csak ezt tudja szajkózni: """"" Jaj, szar divatzene és ezek nem punkok stb......"""" De valami normális duma az még véletlenül se. Kedves utálók ( áhh, hol vagytok ti kedvesek...) a szar sablondumátokat tartástok meg magatoknak és mennyetek oda ahol ezt szívesen látják! Bammy: Get lost and die painfully: neked kb ennyit tudok mondani, bővebb mondatokat és magyarázatot nem érdemes a korcs fajtádra pazarolni. És mielőtt valamelyik degenerált vadbarom beugatna , 18 éves fiú vagyok és bátran felvállalom, hogy a Green Day a kedvenc együttesem. Az utálókkal nem szándékozok beszélgetni, mert nagyon nem érdekel a véleményetek.