155
Az FPS ek császára! lesz?
  • bongo1
    #75
    Bizony ! :)
  • csgj
    #74
    már akkor? tényleg?
  • bongo1
    #73
    Oktober-December a megjelenés
  • csgj
    #72
    ha már most van cod3 fórum, mi lesz akkor ha megjelenik???!!!
  • bongo1
    #71
    PS2 is támogatja a billentyüzetet és az egeret, nekem is van de nem játszok FPS-t konzolon mert fos :D ennyi.......... És kifog jönni PC-re is ..
  • bongo1
    #70
    Ha nem tetszik a COD2 akkor mennyél innen köszönöm :D büdös madár !...:S
    Amugy meg a COD2 grafikája elég jó ! Ja lehet hogy nálad azért csunya mert Geforce 4 mx szériával probálkozol :D Meg nem 640X480 "full" low beállitásokal :D De nem baj !
  • KM
    #69
    Persze-persze...
  • berlinboy6329
    #68
    A cod 2 multi? Akkor te sztem 3 évesek ellen nyomod, meg 200/1 -es statod van ha így nyilatkozol.
  • KM
    #67
    Mert egy gyenge, semmi ügyességet nem igénylő trágyadomb.
  • donoki
    #66
    remélem lesz pc-re :(
  • Brolly28
    #65
    1et értek razorral mert jó múltiban a cod 2.
    Advisitornak pedig azt üzenem, h állítsa ba a grafikát directX 9 és majd akkor mondja h szar a graffja...de mind1 habár a füstgránáttal kapcsolatban igaza van
  • r4z0r
    #64
    Cod3 jól hangzik remélem még idén kijön Pc-re ugyanis én cod fun vagyok.

    Olvastam ebben a témakörben azokat a közbeszólásokat mik korában voltak és nem tudom mi bajotok a multijával a cod2-nek:@ szerintem nagyon jó csak kevés a map hozzá:( de ez is megoldódik mert jönnek ki az új mapok:D
    COD 4ever!!!
  • Mardel
    #63
    Nem minden a grafika. Én a codtól már teljesen elfordultam, unalmas árkád fps multiban is. Amúgy a 2 is egy übergagyi régi quake3 enginet hazsnál némi dx9 optimalizálással, tele bugos és felesleges scriptekkel. Ezért értelme van pár embernek graf kártyát váltani.... Amúgy nekem dx7re téve a cod2 multiban simán megy 60FPSel és nem egy olyan nagy szám a multi. A fegyverekhez szinte nem is kellett volna nyúlniuk, de bart (amúgy utzáloma bart) nagyon legyengítették.
    Én az UOt is utáltam, tankok? pfff minek, multiban elég zavaró és unalmas egy idő után, füst gránát minek? Boldog, boldogtalan dobálja összevissza.
    Szal valami értelmesebb játék után keresek, mrt a cod1 1,5 év multi után unalmas főleg hogy egyre több a csaló k.cs.g!
  • Brolly28
    #62
    Csak 1 a baj!
    Ha ilyan lesz a mozgás benne akkor nagyon elbasszák vele a játékot.
    Jó 2 baj:D
    Lehetne a thomsonnak jobb hangja is:P
  • Sadist
    #61
    Jah, tényleg nagyon szép prerenderelt videó :D A játékmenetnek köze nem lesz hozzá :D
  • Sadist
    #60
    [majdnem felröhögött]
  • Sadist
    #59
    Majd pont egy FPS nem fog PC-re kijönni...
  • Molnár Balázs
    #58
    jó a játék
  • dr Kotász
    #57
    Köszönjük a hozzászólást.
  • hokotro
    #56
    Ahogy ezt olvastam az ereimben ujra dolgozik a ADRENALIn!!!!COD3!!!Appppááámmm!!!!!Még a trailert nem néztem meg de ha bejön pc-re én kikapcsolom a csengőmet,veszek egy havi élelmet és irány a lövészárok.Persze csak a képernyőn.Szegény csajomat sajnálom csak.Persze őt is meglövöm párszor,csak nem a thomsonnal:-)
  • donoki
    #55
    hát a traileren nagyon kafának néz ki!
    Lehet verekedni meg minden kafa!grafika stb...
    Ha ilyen lesz pc-re akkor meghajolok előtte
  • 89
    #54
    Nemtom, én próbáltam már joystickkal is, de sztem sokkal lassabb és szaggatottabb a nézelődés...inkább maradok az egérnél meg a billentyűzettnél, meg hát persze a PC-nél :)
  • Gabe18
    #53
    Vagy nem segit rá és az ellenfeleken butít annyit hogy ezzel kompenzálja a nehezebb célzást.
    De pl. ez se igaz mindig az Xbox-os HALO-ban nem volt segitség.Legendary fokozaton volt is nehézsége...
  • KM
    #52
    Mint láttukhattuk is a COD 2-ben... Szörnyen konzolosra sikeredett!
  • Istencsászár
    #51
    ugy hogy a játék rásegít a célzásra...
  • Csacsi
    #50
    1 : Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy lesz egér, és bill támogatás is ps3-hoz.
    2 : Először, mikor csak billel nyomtam fps-t, régi szép idők. El sem tudtam képzelni, hogy lehet egér + billel játszani
    3 : Aztán jött a kontroller, és azt is megszoktam.

    Ennyi.
  • Bandew
    #49
    GOndolom nem a nyillal hanem a kis joystickkal.
  • ent
    #48
    Hogy lehet négy nyíllal célozgatni konzolon (egér nélkül)?? Ezt a mai napig nem fogom megérteni!!!
  • Laky
    #47
    ...
  • Dexantreal
    #46
    én megírnám,ha tudnék yol angolul
  • Csacsi
    #45
    Sokkal több bevétel volt a konzolos COD-okból. És sokkal könnyebb egy adott hardwerre fejleszteni, mint megannyi millió kis hardwerből összerakott gépre. Plussz a Játékra a konzoloké a jövő.
  • Romel
    #44
    COD fan révén mérges lennék, ha csak konzolra jönne ki a játék, mivel a hódítását PC-n kezdte és csak utána fogtak hozzá a konzolos portoláshoz. Viszont olyat sem kérünk, hogy megírják konzolra és onnan portolják vissza PC-re, mert nagyon nagy bukta lesz a PC-s játékosoknak (ellenbem a konzolosokkal). Gondoljatok bele: az utóbbi időkben a népszerűs PC-s játékokat is inkább fejlesztik elsőként konzolokra, mint PC-re. Ennyire nem érdekli őket a "hű" játékosok, hanem inkább ezt feláldozva - a pénzéhség vezérletével - fátylat borítanak rá és nem törődnek vele. Egy szép frappáns érdeklődő levelet kellene írni az Infinity Ward-nak, hogy minden játékos képben legyen, és ne dühödjön fel.
  • dr Kotász
    #43
    Bizony, hidd el, rengeteg ilyen esettel találkoztam már, és a legtöbbség ez a helyzet.
  • sapkafej
    #42
    ecsém, és megmondja neki, hogy miért nem tetszik neki egy játék :)
  • Dexantreal
    #41
    kivételek:P..azok mindig is vannak
  • 89
    #40
    de a Finest hour és a Big red one is csak konzolra jött ki
  • Dexantreal
    #39
    lesz PC-re:P


    /me elkezd vitatkozni Csacsival
  • Csacsi
    #38
    Ezt nem a konzolosk fórumába kellett volna nyitni? Nem lesz PC-re.
  • Dexantreal
    #37
    ha nem lesz PC-re,hozom az akna vetőt,lángszórót,AK 47-t és leölünk mindenkit
  • Dexantreal
    #36
    na majd otthon megnézem a trailert,de aki azt írta,hogy nem lesz PC-re, az húzzon el a sunyiba...finoman szólva. CoD=PC,CoD: U O=PC, CoD2=PC...a 3dik is PC...kifog jönni ez PC-re,ne féljetek


    CoD rúlz minden mennyiségben