155
Az FPS ek császára! lesz?
  • Spirit
    #115
    Én őrült Cod fanatikus vagyok, és a sírás kerülget,hogy nem lesz Pc-re 3. Már a 2 se tetszett,hogy a 8 éves Hümérke szintjére alacsonyították a játékot(radar, gránátjelző, sorolhatnám). Ha a konzöolokra gondolok, hánynom kell.
    Az idióta 5 évente megveszi a konzolt+eredeti játékokat(még ha csak probálni akarja is), vesz egeret, bill-t, minden lószart hozzá(mert ugye gamepaddal csak autoaim-el lehet lőni normálisan), nem beszélve arról,hogy nem árt neki egy komolyabb plazma, vagy tft Tv sem, ami önmagában annyi,mint egy komolyabb pc. És ugye egy konzollal tudsz: nyomtatni? táblázatot kezelni?akármilyen komolyabb programot, vagy alkalmazást használni?nem..tudsz rajta adatokat tárolni?jah, ha vinyós dögöt veszel, akkor végülis igen, de az megint plusz pénz. Általánosságban elmondható, hogy 2x annyiért kapsz egy korlátolt képességű célhardvert, ami ugyan baromi gyors kb 2 évig, de a pc-k megint beelőzik.

    Amiért a konzol virágkorát éli, az szvsz az, mert az a réteg, aki a legtöbbet játszik, annak még a pc kezelése is nehézséget okoz, és ugye megjelenés pillanatában mindig komolyabb az adott játékgép.( 10 éves kisgyerek rángatja anyuci szoknyáját,hogy nekem ilyen kell karácsonyra)

    Visszatérve a Cod3-ra.Arra még csak véletlenül sem gondoltak,hogy azért nem tudták eladni a cod2-őt pc-re, mert egy nagy kalap sz*r lett az egyhez képest? Xbox-on persze,hogy tarolt, 10 évesen én is gizdultam volna rá.
  • Devergo05
    #114
    Pc-re ez a játék kb.10év múlva ha kijön ha egyáltalán elkezdi valamilyen csapat készíteni mert konzolra teljesen más csapat készíti!!!Meg Pc-n úgyse nézne ki olyan ütősen mint mondjuk egy konzolon,hiába a konzol arra van specializálva!Meg ha valaki azt a minőséget szeretné visszakapni mint konzolon lesz majd oda bizony ki kell nyitni a pénztárcáját hogy beszerezzen egy nagyon büntetős videókártyát!!!Ha meg azt nézzük annak a nagyon bünetős videó kártya árából már megveszi a konzolt,és ott legalább fullon akadás nélkül megy minden!!!!
  • Dexantreal
    #113
    ....
  • ent
    #112
    Köszönjük eme gondolatokkal teli hsz-od. Azt majd lesel mikor tényleg kijön. Tudod hogy folytatódik?: "A remény hal meg..."
  • doubleW
    #111
    sok hülye hogy mondja: "lesz pc-re, lesz pc-re..."lol
  • SZilaJMaGGoT
    #110
    Meg lehet állapítani ha értesz hozzá, mert baszott szarul optimalizáltak.. Q3 engine nem directx 9es csak rá van erőltetve, aztán lehet szép grafja ha nem bírja a vas...
  • SZilaJMaGGoT
    #109
    Nem lesz PC-re mert ezt külön konzolra fejleszti egy másik csapat.. Max átirat he lesz, ami általába gyenge optimalizálatlan szar, de sztem az se lesz..
  • SZilaJMaGGoT
    #108
    Egyetértek.. Sőt lenne ***** meg ****** gyilkoló minigame.... :D Úgy má izgi lenne.. :D Nem írok semmi durvát mer a végén még bant kapok... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #107
    Azokat a fegyvereket bele lehet pakolni más stílusú gémekbe is... Én személyszerint zombit irtanék rohampuskával... :D
  • Mardel
    #106
    Megnézném azt az emulátort! Ugyanis csak PS1re van működő emulátor és ahhoz is kb 15 év után sikerült egy emulátort írt. Ha jóltom cod3at next gen konzolokra fogják írni ezért nem valószínű, hogy te a következő 15-20 évben te ezt emulátorral fogod tolni. Konzol az konzol vagy megveszed a gépet és hozzá a játékokat. Vagy megveszed a gépet chipelteted, avgy te magad chipeled és letöltöd hozzá a játékokat...
  • Brolly28
    #105
    Egyszerű!
    Ha csak consolra jön ki nem kell más csak 1 jó emulátor amit bárhonnan le lehet szedni csak keresni kell.Igaz nem lesz olyan mit ha pc-s lenne de legalább elmondhatod h játszol vele hiába consolos
  • KM
    #104
    Hagyd, menthetetlen...
  • Mardel
    #103
    "sokkal jobb lenne, ha nem mindenki csak rohangálna össze-vissza."

    ált. őka camperek :D
  • 89
    #102
    Leegyszerűsítették az egész játékmenetet, mostmár mindenki csak megy és lő (lassan quake lesz az egész), néha vki, aki komolyabban veszi a dolgot és nem akar egyből meghalni azt egyből lekemperezik...sokkal jobb lenne, ha nem mindenki csak rohangálna össze-vissza.
  • r4z0r
    #101
    Már bocsi de nekem az eredeti van meg és szerintem is jó a multi még mindig és akinek nem tetszik az mehet a rákba a cod örök és halhatalan. És az mértt aj ha most jött ki a cod2 és már a cod3 ra fejem a fogamat??? szerintem a mozgás is tök zsír az intróba jó lenne ha ien lenne a gameban is. És igaza van a Yammenek a fegyverek igen is húznak és udni kell velük bánni. Szóval a cod2 tényleg császár game
  • Gabe18
    #100
    Na de ezért arcade pontossan.A valóságban se volt egynek esélye sok ellen.
  • Yamee
    #99
    Ja, és a visszatöltődős energia először nekem is fura volt, de a gyakorlatban nagyobb teret enged a taktikázásnak (pl:visszavonulásnak), és az esélyt ad az 1 a sok ellen szituációknak.
  • Yamee
    #98
    Sejtem már, hogy mire gondoltok. A Red Orchestra-t nem ismerem, de az Americas Armyval nagyon sokat játszottam, aztán Bf2-vel is. Elismerem, hogy ezek sokkal bonyolultabb irányítású, nehezebben áttekinthető játékok, de én war szempontjából nézem, és versenyszerűen játszani ideális COD2-vel, és kellően átgondolt játékot kíván. Tény, hogy alapesetben publikolni nem olyan nagy kihívás.
  • Yamee
    #97
    Játszottam.
  • Gabe18
    #96
    "Ezt az arcade dolgot végképp nem értem."

    Játsz a Red Orchestra-val egyet,egyből megérted miért arcade a CoD minden változata multiban.De mig a Cod és CoDUO-ban még legalább valami tűrhető határokon belül mozgott ez az egész,addig a CoD2-ben már teljessen leegyszerűsitettek mindent.Az egész betetőzése a visszatöltődős energia,ezen azóta is röhögök ha rágondolok.
    Single-ben jó ls hangulatos háborús játék a CoD2,de a multi...
  • KM
    #95
    Játszottál te a COD 1-UO-val?
  • Yamee
    #94
    Mondjuk én sem értek veletek egyet abban, hogy rossz lenne a cod2 multija. Nincsenek mindent überelő fegyverek, és igenis meg kell tanulni mindegyikkel bánni. Valaki említette, hogy a BAR-t legyengítették, és nem véletlenül. Így lett kiegyenlített. Ezt az arcade dolgot végképp nem értem. Menjetek fel az Ocrana.ati szerverére, és próbáljatok életben maradni a kör első 15 másodpercéig. Ja, hogy nincs eredeti, és csak magyar szervereken toljátok, ja, hogy tdm-eztek elbaltázott modokkal.... De ez nem a játék hibája.

    Kicsit korainak tartom ezt a COD3-at. Gondolom single módot preferálják inkább még a konzolokon. Azért kiváncsi vagyok rá.
  • Mardel
    #93
    Hés ha nem lesz PCre, akkor veszel konzolt, vagy feljelented őket? alig fél éve jött ki a cod 2,de már a 3ra fája fogad. nonszensz...
  • KM
    #92
    Te megzakkantál...
  • Neoncsoves
    #91
    Lesz PC-re és kész qrva jo a feelingje ahogy leuti a németet a vidiben. csak a mozgás remélem nem olyan lesz mert k*rvára idegesített még nézni is! nálam a vidi 10/10!
  • Rider 92
    #90
    ????????? mikor is jön ki???? ugye ez is 2. vh-s?????!!!!!!!!!4
  • Gerbill
    #89
    Nekem semmi bajom nincs a multival, kivéve a csalók.
  • 89
    #88
    az összhatás szar...nemtom miért de rosszabb mint az uo-ban, talán nem is annyira élethű (fegyverek szinte semmit nem húznak)...Igaz, hogy most már csak inkább cod2 játszom, de csak azért mert ott már nincsenek jó szerverek (mind átmentek cod2-be)
  • DJ Skyline
    #87
    #35
  • Gerbill
    #86
    És mi olyan rossz a multiban? Nem értem mi vele a gondotok
  • ent
    #85
    Addig amíg kijön a cod3 és katonaruhát kell húzni a virtuális élményért... Utána nekem is olyan mozgásom lesz mint 3. ban és a sarkon megijedek mikor kiütik a kezemből a fegyvert! Na addig jó a cod2 is:D cod 43v3r
  • DJ Skyline
    #84
    azt érzékeled-e,hogy mi (legalábbis én) a multit húzzuk le,és nem a grafikáta CoD2-ben!
  • r4z0r
    #83
    Szerintem akkor is hülyék vagytok még hogy az UO jobb ti tényleg beszívtatok és a játék élmény egyformán jó(és én játszottam UO val és COd 1-el is). És aki ócsárolja a cod2 grafikáját az talán normális gépel és kártyával próbálkozon és nem p3-sal Wodo 1-es kártya mellet.:@
    nah szóval a cod2 a király:D és örök
  • Sadist
    #82
    Hát ha neked a mostani motor összecsapottnak tűnik, akkor nem tudom mi felelne meg neked. Megnézném te mit hoznál ki egy 2000-ben kiadott motorból. Új? Lehet hogy nem. A régiből csináltak újat? Mondhatni. De ha nem tudnád, hogy a Q3 motorra épült és ránéznél a játékra, azt mondanád, hogy ez bizony egy régi "übergagyi" motor kicsit feltuningolva? Nem hiszem.
  • Laky
    #81
    már amelyiknél...
  • Mardel
    #80
    és?
    Akkor ne ígérgessenek olyat előtt, hogy lesz újmotor meg minden. Összecsapták az egészet. Pénzük volt rá, szinte idejük is volt rá, de gybőla hazsnot szerették volna látni...
  • 89
    #79
    Bongo1! az a helyzet, hogy ez nem cod2-ős fórum, hanem cod3-as..amúgy most nyomom néhány napja a cod2-vel, de a united offensive sokkal jobban tetszik, hiába van jobb grafikája a cod2-nek (a játékélmény a lényeg)
  • KM
    #78
    Ezt nekem szántad?
  • Sadist
    #77
    Tényleg mókás vagy :)
    gyk.: fun=/=fan
  • Sadist
    #76
    Azzal az "übergagyival" megoldották, hogy DX9 alatt szépen nézzen ki a játék és támogassa a dual magos procikat is. Utóbbit ezidáig nem sok játékról lehet elmondani.