155
Az FPS ek császára! lesz?
  • dr Kotász
    #35
    Ezt azért mondod, mert nem volt azonnali sikerélményed, gyakorlat, tapasztalat kell a CoD 1 multihoz... A 2. rész multija túl könnyű . Az 1. részben multiban jónak lenni sokkal komolyabb felkészültséget igényel. Nincsenek mindent überelő fegyverek, minden fegyver külön tudást igényel, adott szituhoz adott fegyver passzol, valóban kell célozni, a sorozatlövő fegyverek fabatkát sem érnek nagy távolságra stb..
  • ent
    #34
    cod1=szkill
    cod2=árkád
    cod3=cod1+cod2+mozi
  • sweech
    #33
    játszottam az 1 multijával is, de a 2 100000x jobb....szerintem
  • Laza
    #32
    En is ezt kerdezem mar par eve :D
  • Laky
    #31
    nem lesz pc-re
  • Goth
    #30
    át a konzolokhoz =)
  • David2
    #29
    sztem CoD3 idén pécére még korai lenne, inkább vmi UOhoz hasonló kieg fog megjelenni, szvsz kurva hangulatos lett az UOs tankcsaták multin
  • blackgamer
    #28
    jah nem neked akartam csak úgy írtam
  • blackgamer
    #27
    ha 30 főlé menne a neten játszható (és nem lagoló) playerek száma az jó lenne, vagy a duplája mégjobb
  • 89
    #26
    a 2-őt sztem is elszarták, a single-t és a multit is
  • DJ Skyline
    #25
    kinek mi...
  • 89
    #24
    schrank te milyen bf-es lehetsz??? ha bf-es vagy, akkor minimum, hogy az 1942-vel is nyomtad...
    Amúgy ez a Normandia szarság rohadt unalmas már, meg, hogy csak szövetséges oldalon lehet harcolni. Inkább legyen akkor egy tengelyhatalmas (németek, olaszok, magyarok, finnek stb.) rész is, sztem ez sokat dobna a játékon
  • Csirke4
    #23
    Hát a tűrhető az túlzás...
  • DJ Skyline
    #22
    szerintem a 2-nek csak a multija a szar, a szingl' az tűrhető
  • DJ Skyline
    #21
    nem
  • Csirke4
    #20
    Egyetértek :D
    Német hadjárat?
    Mertha megint valami normandiában kell lövöldöznimegaf*szom akkor marad a WWII Online.
  • Dying Soul
    #19
    Nem lesz directX 11
  • ent
    #18
    Rendszer követelmény: (:D)
    -100% directx11
    -min. 2*512mb VGA
    -3Gb Ram
    -120Gb free space HDD
    -12000Mhz Athlon
    -WaterFreez
    -Vista2006

    (:D) de lehet, hogy nem is vicces.
  • dr Kotász
    #17
    Én is remélem inkább az 1. részre fog hajazni multiban... Már ha lesz PC-re.
  • blackgamer
    #16
    ha olyan lesz mint a 2, akkor inkább hagyjuk
    UO forever!
  • Davidus
    #15
    pofon egyszerű. a második világháborús fegyvereknek sokkal nagyobb feelingjük van mint a modern cuccoknak
  • SZilaJMaGGoT
    #14
    Na ja.. Én azért nem szarozom le, de ez már szánalom, hogy COD és BiA esetében is, 3 részen keresztül WW2-vel foglalkozni.... :S Van egy halom kiaknázatlan téma, meg egy csomó olyan amit még nem csináltak meg rendesen... WW2 játék elég lenne 2-3 évente 1 darab...
  • schrank
    #13
    még mindíg nem unjátok ezt a sok ww.ll-es szart
    [egy BF-es ]
  • Sland
    #12
    enyém is volt
  • tomee14
    #11
    jah! az enyém volt a topic!!!Nembaj nekem lett igazam!Sztem lesz pcre mer ha nem akko tömeg,észárlás lesz!!De azé remélem ha lesz a multisa rész is ugyanien gut lesz és tele lesz clanokkal!
  • Wask
    #10
    Huuu én már várom!:P
  • el bruja
    #9
    Remélem lesz:)
  • shiftáj
    #8
    biztos lesz pc re csak egy kis csúszással mondjuk 1 év :D
  • gameplusz
    #7
    Jah, BiA sem rossz
  • Eisenhower
    #6
    nem lesz pc-re a 3. rész. viszont a 3. részt azt nem az infinity ward készíti hanem az a cspat aki eddig is csinálta konzolokra a cod részeket. állítólag az infinity ward meg elkezdett dolgozni vmi pc-s stuffon. lehet lesz vmi cod2 kieg pc-re. bár ha nem is lesz még mindíg ott a bia uj része ^>^
  • Viktorr
    #5
    Biztos h lesz pcre is
  • Bankrupt #4
    Gamekapocs-on már tegnap megjelent a hír, fura hogy csak most csaptak le rá ;)

    Itt a bejelentés cikkje
  • Akos 001
    #3
    Remélem lesz.
    Elég nagy bevételt jelentene a PC-s verzió.
  • FLeK0
    #2
    Nem lesz pc-re.
  • ent
    #1
    Már egyszer törölték ezt a fórumot. De mivel akkor még elképzelhetetlennek számított, ma már elképzelhető:
    cod3 trailer

    De vajon lesz e PCre?

    Hivatalos oldalon!!!