1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • CsőKujts
    #600
  • CsőKujts
    #599
    Sok életem maradt. :)
  • CsőKujts
    #598
    Ezt hívják más tollával való ékeskedésnek. :)




  • cenobite
    #597
    Whoa! Ez tetszetős! Panorámakép. :)
  • Crokin
    #596
  • Crokin
    #595
  • MacrosTheBlack
    #594
    Ez Morag az NWN-ből személyesen? :D
  • Pukkka
    #593
    BEAST karaktere alap neophunk ... =)
  • haxoror
    #592
    Kár strapálnod magad, már most eldöntöttem hogy tökmindegy milyen képet raksz be azt fogom mondani hogy OLDALRÓL ÚGY NÉZ KI MINT EGY POCOK!!!!!!!
  • BEAST #591
    sosenem! majd én megmutatom! holnap :PPP
  • haxoror
    #590
    Persze mert a csukja miatt nem látszik hogy OLDALRÓL Ő IS EGY POCOK!!!!!!!!4
  • BEAST #589
    az én karakterem tökéletes úgy ahogy van xD
  • haxoror
    #588
    :D

    Ja így megy ez, ha meg profilbol jól néz ki akkor szemből lesz olyan mint akit pofánvertek egy lapáttal, kezdem visszasírni a régi rendszert amikor előre elkészített arcok közül kellett csak választani
  • Pukkka
    #587
    EZt azért hozzáteszem,hogy profilbol ugy nez ki mint egy pocok =D
  • BEAST #586
    milyen jóképű valaki :D:D:D:DDD
  • Pukkka
    #585
    O pedig az enyem.Raknek fel kepet jatkbol is,csak ez az elven armor eleg ronda=)

  • reménytelen
    #584
    Ez még mindig az enyém.

    Mint arch-mage:



    Mint nagy harcos:

  • CsőKujts
    #583
    Komoly! Meg Lobsterman gyíkja is!
  • CS@
    #582
    Ja ez valamelyik nap már volt(aztán gyorsan eltűnt) egy béka mögé rejtve és akkor is nagyon tetszett(ő és nem a béka)!
  • Jobrog
    #581
  • ronhaven
    #580
    enyem. remelem mukodik



  • haxoror
    #579
    Na erre a "hajra" húzzál sisakot
  • Lobsterman
    #578
    Új karaktert kezdtem, úgyhogy gondoltam bepostolom ide, bár még csak 2es szintű.



    Ezek a banditák elég érdekes pozíciókban tudnak aludni



    És egy kis lilavízválasztó bug
  • Mayday
    #577
    Azt irtam am, (vagyis ugy ertettedm) csak nem hasznaltam ekezetet, bocsanat :)

    En az a "maradi" emberke vagyok, aki nem hasznal modot, viszont az erdekelne, hogy milyen kuldetes ad ilyen armort.

    Bar most DB elso kuldi utan kaptam egy jo kis light armort, es ezt mar szeretem (arenas jutalmat nem szerettem, hulyen "ereztem" benne magam)
  • haxoror
    #576
    Jaj kamera!
  • reménytelen
    #575
    Ja, én meg végigvittem, a főszálat, azért kaptam ezt jutalom gyanánt.
  • donpedro
    #574
    Wow, ez a fej marha jól sikerült:



    Nagyon kemény a srác. :)
  • BEAST #573
    ez velem is megesett még az elején , amint kiszaadultam IC-ből , hirtelen annyi küldetést kaptam annyi felöl , annyi látnivaló volt ... hogy elfelejtettem visszamenni arénázgatni meg úgy általában bármi mást csinálni , csak kapkodtam a fejemet a küldetések után :) ... nagyon elszomorodtam amikor elkezdett kiürülni az active quest listám :S ... most is csak a "hozzá 30 gyökeret" küldetésem van meg a főszál ... lehet megharaptatom magam egy vámpírral vagy valami xD
  • hen-tes
    #572
    ezekkel a trónokkal vigyázz, engem egy majdnem átvert :D
  • PiszkosFred
    #571
    Küldetéseket csinálgatom - a helyi városiakat -, emellett az Egyetem tagságira hajtok, de csigalassan haladok. Néha bunyózok az Arénában, de mostanság már az is elmaradt ;] ICt nem láttam már napok óta. A Horse Armor mod miatt mentem egyedül vissza, csak pár fotó miatt.
  • BEAST #570
    nem mod , mód xD ... 2 küldetés aminek egyfajta Ebony armor a jutalma , csak más a neve
  • PiszkosFred
    #569
    Ja értem. Hát főszálba bele sem kezdtem eddig, csak az amut adtam le a paci miatt. A kinézete miatt gondoltam ebonynak, még nem láttam "élőben", ezért tippeltem arra ;]
  • Mayday
    #568
    Milyen 2 mod? (Cheat nem erdekel) :)
  • BEAST #567
    igen az az armor set Ebony-nak felel meg :)
  • BEAST #566
    2 mód is van Ebony set összeszedésére mielött "normál dropban" megkapnád :) ... normal droplistbe 15 körül kerül
  • reménytelen
    #565
    Mire gondolsz, mint ebony? Az íj ezüst, a páncél Imperial Dragon Armor, a nyilak vasból vannak :-P
  • PiszkosFred
    #564
    Betojok, hogy lev8on már ebony(?)ban vagy :D Én lev11en alig találtam, csak 1-2 dwarvent... A többi steel, vagy újabban chain a skillfejlesztés miatt. Bele kell húznom, több romot kell takarítanom, nincs mese.
  • reménytelen
    #563
    Az enyém:

  • CUCLI
    #562
    akkor szoktam varázsolni ha nagyon sokan jönnek rám vagy ha 1 valaki de az nagyon ütős :D csináltam már varázslatot ami tűz/víz/áram kombó és mindez 5mpig sebez. na abból max 1et eltudok lőni és utánna még rácsapok a kecire 1-2. de ha elbaszom akkor viszont spuri van :DDD
  • MrStokes
    #561
    Hmmm ezt meg nem is probaltam. Abban bizva, hogy majd lesz vmi normalis random arc, eloszor mindig nekialltam klikkelgetni a random gombon. Aztan amikor nem jott ossze semmi ertelmes, a legutolso randombol kiindulva probaltam kihozni vmi ertelmes eredmenyt.

    Na este majd kiprobalom, hogy a kiindulasi arcobol mit tudok osszehozni :D