1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Hmuda
    #560
    Shadowmere V2.0 (az elf páncél egy hányás, akkor már inkáb a steel)


    A névtelen vándor...


    Ezt az előző hasonló képen felbuzdúlva.


    Ezt meg csak az elmaradhatatlan "trónon pózolás" miatt.
  • Mayday
    #559
    Hat halljatok, en is iszonyat sokat tokoltem, jonehany orat, amig meg voltam vegul a karakterem arcaval elegedve!

    Es en is elgondolkodtam, hogy megprobalom a felesegem arcat "lemodellezni", de miutan egy normal, "vadidegen" arcot is alig birtam, felek, hogy ez meghaladna a kepessegeimet :(

    Valaki irt regebben olyanrol, hogy valami kulso program segitsegevel fenykepet be lehet importalni Oblivionba? Ez igaz?
  • haxoror
    #558
    Jaja én is mindig az alap fejből alakítok és a randomokat inkább hanyagolom.
  • LegionarR
    #557
    Én azt vettem észre, hogy a különféle randomgenerált arcokból nehéz (inkább lehetetlen) egy bizonyos arcot létrehozni. Úgy értem, van két külömböző random arc, és az egyikből összelehet egy jó arcot hozni a másikból meg sehogy se sikerül ugyanazt előhozni.
    Kicsit nyakatekerten fogalmaztam bocsi
  • Jagi
    #556
    Érdekes :))
  • MrStokes
    #555
    Engem az idegesit, hogy a random altal generalt arcok hasznalhatatlanok, mindnek olyan kerek es kover a feje, hogy csak na! :D Gyakorlatilag mindig neked kell az arccal bibelodni valamilyen szinten.

    Multkor nekilattam csinalni egy uj, noi karit arra az esetre, ha mar nagyon unnam a mostanit. Megprobaltam egy csinos noi arcot osszehozni, de valahogy fel ora bibelodes utan sem sikeult normalisan kinezo (nem hogy csinos :P) arcot letrehoznom. T_T Aztan persze rohadt mod meguntam es inkabb jatszottam tovabb a mostanival. ^_^'

    14-es szinten kezdem erezni az egyre novekvo nehezseget, amirol mar sokan irtak a masik topicban. Mokasak azok a conjurer ellenfelek. Ha nekiallok harcolni az idezett lennyel nem sok eselyt hagynak. Amint leolom a lenyt, idezi az ujabbat, aranyos :) Ennel mar csak az viccesebb, amikor ramegyek az idezore, o meg elkezd visszafele szaladni. Kedves, szivbajjal kisert perceket szerezve nekem, hatha bejon meg par kedves ismerose...:DD Radiant AI dolgozik kemenyen. :D

    Persze engem se kell felteni, nem a szolgat szoktam utni, hanem mindig a gazdit :DD Az mar csak 1 plussz, hogy ha meghal a gazdi (gizda :D), eltunik az idezett leny.
  • CsőKujts
    #554
    Punk's not dead.
  • PiszkosFred
    #553
    A karaktergeneráláskor van ezernyi csúszka, amelyekkel a szemgödörtől kezdve a tokáig, minden állítható. Semmi külső prog, csak azokkal való bíbelődés. Eleinte megijedtem amikor megláttam, mostmár úgy vagyok vele, hogy imádom, és néha melóban azzal szórakozom (ha nincs kedvem dolgozni;]), hogy kollegáim és ismerőseimet próbálom lemodellezni ;] Nagyon sokoldalú a generátor, majdnem rendőrségi szinten lehet "fantomképeket" készíteni. Sőt, lehet még jobb is :D
  • PiszkosFred
    #552
    Első hivatalos plugin. Apró kis smink a lovon, semmi extra.
  • drop
    #551
    igen látom csak még nem jöt meg az eredeti játékom
    de öszintén mondom letöltötem és anyira megtetszet a játék hogy megrendeltem
    mert ez egy örök darab nem lehet meguni.
  • ShaiHulud
    #550
    go to hivatalos oldal es ott toltheto a plugin 1.99$ ert,
  • drop
    #549
    szia ez valami mod?, vagy hol lehet ilyent venni lóvat disziteni.
  • ShaiHulud
    #548
    uj kari kezdesnel lehet az arcot varialni, kicsit nezd at figyelmesebben.
  • juharfalvi
    #547
    Piszkos Fred írta:
    "Hát nekem is ráment egy este mire meglett a mágusom ;] De az első karaktert én is gyors összedobtam, aztán majd csak a végleges/mostani-ra szántam rá a több órás plasztikát."

    Az érdekelne, hogy ezeket a karakter-módosító plasztikákat milyen programmal csináljátok?? Az Oblivion-ban új játék kezdésekor lehet ilyet?

    Mert én csak a fajt választottam ki, de olyan részleteket nem láttam, amikről ti beszéltek...
    Megvan valakinek a FaceGen nevű progi? Mert annak a demója megvolt nekem, csak abban nem lehetett kimenteni az elkészített karaktert... :(
  • MrStokes
    #546
    Mar a lovat is lehet oltoztetni? Oo
    Vagy ez vmi full-extras lo? :DD
  • MrStokes
    #545
    Hehe, en is pont ezt neztem, mivel nekem is spellsword karim van es mar lvl 10-en tobb magickam volt,mint neki lvl 19-en :DD

    O biztos jobban rament a kozelharcra :)

    En még a cuccaim nagy reszet is Fortify Intelligence es Fortify Destruction varazslatokkal enchantoltam :D
  • PiszkosFred
    #544


    Na pici "jányom" mostanság a Light Armort fejlesztendő, Chain cuccokba öltözik, de mivel szeretjük a gebénkét, ő is kapott egy ruhát ;]
  • Laza
    #543
    jah, HDR-es, de ezen a felbontason egyebkent sem szoktam hasznalni AA-t, igy is tokeletes.
  • Apus
    #542
    Érdekes párosítás az Ork spellsword. Milyen játszani vele? nem nagyon varázsolsz gondolom..
  • Sir Quno Jedi
    #541
    Nincs túl sok manád, ahhoz képest, hogy spellsword vagy?! :D
  • donpedro
    #540
    Na igen, a JuanG által berakott barbár lényegesen rondább, viszont az ő esetében ez talán inkább pozitívum. :))
  • PiszkosFred
    #539
    Ah, Ben azért jóképúbb volt. Maureen meg egyenesen szép, igaz ő nőből volt;].
  • donpedro
    #538
    Nekem a Full Throttle című régi kalandjáték főhőse ugrott be róla. :)
  • CsőKujts
    #537
  • CUCLI
    #536
    Na mostmár énis berakom :)

    A felszerelés :D

    Lóháton

    sisak nélkül :D
  • JuanG
    #535
    ja, tényleg :)))
  • Apus
    #534
    Nagyon tuti fej :)
    Kicsit Ambrus Attilát juttatja eszembe
  • Mayday
    #533
    Ezek a kepek HDR-esek?
    Oszinten szolva, nekem minden maxon, 1280x1024-ben, HDR bekapcsolva, olyan szogletes minden foton a karakterem arca elsimitas nelkul. (Bar kicsit eros arcvonasai is vannak, ez igaz)
    De ezeken a kepeken, foleg a masodikon gyonyoru a kep, az arc, en nyomat nem latom az elsimitas hianyanak!
  • JuanG
    #532
    meglepően fürge is ahhoz képest :)
  • MrStokes
    #531
    Szoval azt mondjatok, hogy jobban bejon a HDR, mint a Bloom? oO Mar gondolkoztam en is rajta, hogy kiprobalom, de meg nem jutottam el odaig :D
    Na majd este megnezem.
  • Jagi
    #530
    jó nehéz lehet :))))
  • JuanG
    #529
    sorry: morcos barbárom, akkorát üt mint állat ... de a szíve aranyból van :)))


  • JuanG
    #528
    morcos barbárom, akkorát üt mint állat
  • CsőKujts
    #527
    Ehh. Egy üvegkardot szerezhettél volna szegénynek. :)
  • Laza
    #526
    En elobb dungeon kozepenel rohantam ki hazikomba lerakni a lootot :) meg kovacsoltatni persze. Ugyanis egy szellembe beletort a sebzokepes kardom, es gagyi firebalommal kellett kiutni :) eltartott egy darabig :P
  • BEAST #525
    akkor kell egy tartalék mindenből , nekem sokáig így volt :D ... most inkább minden nagyobb harc után megyek a kovácshoz ...igaz sokszor elfelejtem , ilyenkor felkapom az első kezem ügyébe kerülő fegyvernek látszó tárgyat és taktikai visszavonlásba kezdek :D
  • Laza
    #524
    Kizart hogy feltoljam, kb 9-es :(
  • BEAST #523
    már párszor végigvittem a főszálat és nem egy kaput zártam be , de most hogy énis bekapcsoltam a HDR-t elkezdtem kémlelni az eget , néztem a fényeket stb , amikor egy kapu közelébe mentem a szemem láttára borult be az ég és változott vörössé , mi mindent kihagytam ... késöbb este a csillagokat lestem , a játékbeli csillagjegyeket is meg lehet találni :D
  • PiszkosFred
    #522
    Armorer skill. Master szinte egy kalapacs eleg, az sosem kopik el ;]
  • Laza
    #521
    Nincs olyan enchant, hogy ne zuzodjanak szet olyan hamar a cuccaim?!
    Majdhogynem ket szettel kell lemenjek egy hosszabb dungiba, mert szetesnek a fegyvereim/cuccaim.