1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Hmuda
    #640
    showracemenu

    De ezzel "lenullázod" a minor skilleket.
  • cenobite
    #639
    Mit kell írni a konzolba, ha játék közben akarom változtatni a karit? Tudom, hogy volt már írva valahol, de most vagyok keresgetni. Köszi!
  • oO VinyuS Oo
    #638


  • Cat 02 #637
    1. félénk
    2. sexibb :P
  • donpedro
    #636
    Kicsit feljavítottam azóta, de nem tudom eldönteni, hogy melyik a legjobb verzió...

    Vélemények?

    1.




    2.




    A szemeit és a száját változtattam, meg a bőrszínt egy picit.
  • MrStokes
    #635
    Jah hat neked nem, de nekem... :DD

    Lehet, hogy nekem is ki kene neznem vmi csini not, es azt megprobalni osszegyurmazni, nem a kepzeletem alapjan dolgozni, mert abbol sok jo nem sult ki eddig :DD Nem volt, ami vezesse a kezemet, mikozben az az egeret kezelte. :D
  • donpedro
    #634
    25 perc alatt csináltam, szóval olyan nagy türelem nem kell hozzá.
  • donpedro
    #633
    Említettem, hogy a barátnőm volt a modell? :))
  • MrStokes
    #632
    Jah nagyon dekorativan nez ki, csak szegenynek mintha enyhe szemtengely-ferdulese lenne :DD De 1ebkent nagyon jol sikerult szerintem, bar csak nekem is lenne ennyi turelmem, hogy egy ilyen tuzrol pattant menyecsket csinaljak. :)
  • JuanG
    #631
    inkább bambanő
  • BEAST #630
  • donpedro
    #629
    Hmm, ezek marha jók, (sajnos ezeket nem én csináltam):



  • donpedro
    #628
    Hülye vagyok, ékezet miatt nem ment, na itt van Őőő, a bombanőőőőő:

  • cenobite
    #627
    Aha, komoly. Csak ott "h" nélkül volt, simán Peltár. Főgenya varázsló. :D
    Én is jártam már úgy, hogy azt hittem kitaláltam egy fantasy nevet, aztán pár év múlva visszaköszönt valahonnan.
  • donpedro
    #626
    Ez komoly? Én meg azt hittem, hogy a saját elmém szüleménye a név (a keresztnevem alapján). :))
  • BEAST #625
    nálam sem :O
  • donpedro
    #624
    Hmm, a középső (közeli) nálam nem jelenik meg valamiért, ti látjátok?
  • cenobite
    #623
    Peltár... Hú, melyik fantasy regényben is volt...? Ja! Hát a Káoszban! Bakker de imádtam/imádom a Káosz sorozat első 3 könyvét.
  • BEAST #622
  • b-type
    #621
    szólj ha kell poronty egy Dunmer-től :)
  • donpedro
    #620
    Újabb képek rólunk, kicsit módosítottam az arcokat, de csak minimálisan:


    Thora, a máguslány


    Felkészült az Oblivion elleni harcra


    egy közeli

    Itt pedig már én nyomulok, Pelthar akcióban:



  • Lobsterman
    #619
    Én khajiittal toltam végig a morrowindet, úgyhogy nekem már herótom van a macskafejekből :D
    De kujtsé teccik. Bár sörénnyel jobb volt
  • CsőKujts
    #618
    Sikerre való tekintettel... :)



    Thx!
  • haxoror
    #617


    A következő karakterem nekem is khajiit lesz
  • Pisák Zsolt
    #616
    Köszi kucccs!
  • CsőKujts
    #615
    Köszi! :)
  • CsőKujts
    #614
    Ezzel a hajjal zoralabb. Kár, hogy nem lehet szinezni.



  • CsőKujts
    #613
    Ilyen ha jól emlékszem még nem volt, úgyhogy gyorsan összedobtam egyet.




  • cenobite
    #612
    Nekem tetszik a "fejszerkezete" ennek a karinak. Pont azért, mert tényleg egyedi. Nem szép - a szó klasszikus értelmében - viszont biztos, hogy nem olvad bele a tömegbe. Klafa!
  • CsőKujts
    #611
    Képzeld ismerek egy orvost annak az a neve, hogy Hugyák József. :) Bocs nem bírtam kihagyni..
  • CsőKujts
    #610
    Hát nem ebben a fórumban az tuti.. :) Menj át a sima Oblivion fórumba (legnépszerűbb fórumoknál keresgélj) azt ott tedd fel az ehez hasonló kérdéseket. További offot megelőzendő: My computer/xxx documents/My games.
  • Pisák Zsolt
    #609
    Heeeelp! Hol találom az Oblivion mentéseket?
  • ShaiHulud
    #608
    okok:)
  • ShaiHulud
    #607
    mar elnezest de akkor te felreertettel engem:) en nem fikazni akartam a karaktered, hanem megjegyeztem hogy erdekes es vicces arcberendezese van ami teljesen egyedi:D ha fikazni akartam volna akkro mas szavakat hasznaltam volna. amugy ha mar ezt nezzuk hogy hos meg nem hos, nem ertem ez a fej miert hosies fej?:D senki nem bizna meg ezt a karaktert feladattal mert nem eppen bizalomgerjesztofeje van:D

    az en karakteremrol meg annyit hogy en nem host akartam csinalni hanem egy egyszeru es helyes leanykat akire szivesen nezek jatek kozben. ez nem film ahol azert kell mar alapbol egy hosnek maskepp kineznie mint egy atlagember, hogy az kiemelje a tobbi szereplo kozul.

    nah meg nehogy mar egy iskolas tanarno nem lehet a magie mestere:D

  • CsőKujts
    #606
    Asszem félreértettelek! :) Úgy olvastam, hogy semmi arcberendezése van... Sory!
  • CsőKujts
    #605
    Még annyi, hogy a világért sem akarok Flamelni. Már bocsánatot is kértem amiért "elragadtattam" :) magam a múltkor. Tényleg nem volt igazam. Mindenkinek a saját karija jön be és kész. Szal bocs az OFF-ért!
  • CsőKujts
    #604
    Már ne is haragudj a tied meg kb. mint egy általános iskolás tanárnő. :)) Nem tudom melyiknek van több keresnivalója egy karddal és egy mágiával teli világban...

    De látom elkerülte a figyelmedet amit mondtam, hogy a barátom tetovál! Méghozzá igen jól! Plusz grafikus. Ő azt mondta a karakteremre, hogy az összes közül ez néz ki a legjobban és nem azért mert a barátom mert az előző karimat lefikázta, hanem azért mert tényleg így gondolja. Szal ha nem haragszol én inkább az ő véleményére adok mint a tiedre.
    Különbenis tudom, hogy csak azért csinálod mert lefikáztam az itteni karaktereket. Szal jobb lesz ha abbahagyod mert kicsit átlátszó és igen fogok még több sceenshotot linkelni. A kedvedért vámpírosat is.
  • ShaiHulud
    #603
    remelem majd kiprobalja a vampir letet es akkor belok par screenshotot ugyis mert arra kivancsi lennek de nagyon:) mivel mar alapbol is egy jol lakott vampir feje van:)
  • PiszkosFred
    #602
    En mar kezdem megszokni ezt a durcas "coldkiller" fejet. Latom magam elott, ahogy jon velem szembe, nem koszon csak jol fejbevag, majd ugyanazon lendulettel megy is tova...
  • ShaiHulud
    #601
    ez a kari meg midnig megnevetettet:D nem semmi arcberendezese van, foleg ezzel a szepnek nem mondhato elf sisakkal:D