1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • donpedro
    #680
    Hogy én is kommentáljak kicsit, jó ez a Nord, tipikus északi feje van, egy picit talán bamba (ahogy egy csomó északi is az), ugyanakkor eltántoríthatatlan, megingathatatlan. Király.
  • donpedro
    #679
    Kösz a meghívást, de inkább kihagyom...

    b type, kösz a választ, bár ezzel most inkább megnehezítetted a dolgomat. :)

    Én ui. inkább a Darkelfet favorizáltam. Asszem az első a legjobban sikerült karakter, de azt valszeg lenyúlja a barátnőm :) A highelf viszont nekem nem jön be igazán. Azért kösz.
  • ShaiHulud
    #678
    nah az uj karim: Nord adventurer



  • b-type
    #677
    Felső/első kettő sztem, azok tetszenek.
    a 3. elég nepper, alsó az nem is tom....vhogy nem bejövős.
  • Tatyla
    #676
    Gay Club?
  • donpedro
    #675
    Csináltam néhány karaktert, akik közül egyet szeretnék majd felhasználni, de hogy melyiket, azt még nem tudom. Még azt sem tudom, hogy mit akarok indítani, szóval vannak itt különböző fajok, típusok, van itt minden. Jöhetnek a szavazatok. :) Kivel nyomjam, ha a mostani fazonommal befejeztem?







  • CsőKujts
    #674
    Alakul.



  • donpedro
    #673
    Szal a lényeg, hogy ez egy vízalatti felvétel.
  • donpedro
    #672
    Oblivionból van a kép, teszteltem néhány modot - Blue Lagoon Water vagy ilyesmi. (Másrészt meg az én gépem elég ótvar, szóval nálam az Oblivion grafikailag nem nyújt sokkal többet, mint a MW.)
  • oO VinyuS Oo
    #671
    Na lassan haladok!(nagyon lassan) :o)
  • Crokin
    #670
    Két újabb panoráma:



  • Afe
    #669
    és a végére egy dilettáns villanyszerelő :)


  • Afe
    #668
    szép ez a páncél, csak lehetne egy kicsit strapabíróbb.

    csillagos az ég, holnap hűvös lesz :)

    öt perc néma csend a szegény megboldogultnak..

    és a végére egy dilettáns villanyszerelő :)
    http://www.sg.hu/galeria/10964613061144434734.JPG
  • PiszkosFred
    #667
    Morrowind screen Oblivion guival? Vagy milyen gepen sikerult ezt igy vajh' osszehozni?
  • donpedro
    #666
    LOL

  • ShaiHulud
    #665
    /me irigy :P grat:)
  • Hmuda
    #664
    Viva la HDR! :-)

  • SNAKE01
    #663
    eltévedtem!:DDDDD
  • SNAKE01
    #662
    miaz?
  • ShaiHulud
    #661
  • SNAKE01
    #660
    császtok!énis jáccom ezzel a játékkal és nagyon teccik!képzeljétek hogy jártam.tudjátok az elején még nem nagyon van pénzed jó felszerelésre és nem is nagyon árulnak jókat.viszont a guardsoknak jó cuccaik vannak szal két fortress és guards egymásnak estek az erdőben énmeg éppen ott lovagolok a lopott lovammal.(persze megúsztam)na szóval mondom megvárom még az egyik meghal,megtörtént elvettem tőle a jó kis páncélt,sisakot stb. aztán bementem a városba talán nem lepleznek le,csakhogy nem volt szerencsém mert csak elkaptak hogy "elloptam az egyik őrtöl a ruhát" mondom kifizetem.itt volt poénos mivel semmit nem vettek el csak a csizmát vagy hogy hívják!:)de szerencsém volt mert pont előtte raktam bele egy ládába egy ugyan olyat!:DD
  • reménytelen
    #659
    Azt hogyan tudod megcsinálni, hogy a tárgyak ilyen kis ikonmérettel jelenjenek meg?
  • JuanG
    #658
    thx! --- azt hittem a skillek-hez nem nyúl hozzá csak a külcsínt lehet :(((
  • CsőKujts
    #657
    Gondoltam, hogy van érzéked hozzá mert #620 nagyon sirály, legalábbis az asszony mindenképp. ;) A nők meg amúgy is szeretik a tökölős dolgokat gondoljunk csak a hímzésre kötögetésre. Ha van külön gépük akkor már inkább ez. :))
  • cenobite
    #656
    Hmuda - VIP 2001. 04. 08. óta regisztrált VIP fórumozó 2001. 04. 08. óta regisztrált VIP fórumozó
    tegnap 20:11 | Privát | Galéria | Válasz | #640


    showracemenu

    De ezzel "lenullázod" a minor skilleket.
  • JuanG
    #655
    milyen paranccsal lehet a játék közben a fejmódosítot behozni? ...sorry elfelejtettem (most majd lejegyzem) ...thx!! :)
  • haxoror
    #654
    Nem tudom hogy ez majd javítva lesz-e a patchben mert az egész rendszer arra épül hogy a csúszkák egyszerre mozognak, zavaró hogy a csúszkák között is "csúszás" van ha az egyiket maximumra tolom akkor visszahúz egy másikat és ezt váltokatva pl összehoztam egy olyan fejet ahol a faszi orra nagyobb volt mint az egész feje

    Random arcoknál meg mintha generálna egy random arcot de a csúszkák NEM ahhoz az archoz valók, volt olyan hogy egy full dagadtfejű arcot kiadott viszont a hozzátartozó csúszka szerint az valójában egy sovány fej volt így itt már csak a dagadt és az extrém dagadt fej között lehetett játszani
  • JuanG
    #653
    sorry :))...csinos amúgy, csak a tekintete nem sikerült jól...

    a 2. azért már jobb (a félénk) e szempontból :)))
  • donpedro
    #652
    Ezek a csuklyák rohadt jók, kipróbáltam egyet a saját karakterem fején, máris ötször jobban néz ki. :)

  • donpedro
    #651
    Mint mondottam, ezt az utsót a párom csinálta, neki tartott két óráig, mert ez volt az első nekifutása, meg amúgy is szeret minden vacakkal órákig pepecselni. Nekem szintén kb. 15 percig tart egy karakter.

    (Megjegyzem, a párom rohadt jól rajzol, sokkal jobban mint én, bár ez inkább a béna kezeim miatt van így, a látásom meglenne hozzá.)
  • Laza
    #650
    Megint kepek a karimrol :)
    Talaltam egy faja sityakot, azthiszem ennek jo hasznat veszem majd :)



  • CsőKujts
    #649
    Hát fene tudja. A saját karimat max. 15 perc alatt dobtam össze. Ezt a khajitot lejjebb meg kb. 10 perc alatt. Nem a számokat kell megjegyezni hanem árgus szemekkel kell nézni a karit, minden csúszkánál megjegyezni hogy kb. hol állt és, hogy az adott csúszkát ha elhúzod mennyire tettszik a változás. Már ha nem valakit akarsz megmintázni. Ez amúgy egy képesség magyarul, hogy milyen a térlátásod vagy mi. Van is rá valami kifejezés majd utánanézek. Lényeg, hogy aki pld. szépen tud rajzolni vagy amúgy is valamilyen művészettel foglalkozik annak ez alapból fejlettebb. Persze hosszú évek alatt lehet még fejleszteni. De tulajdonképpen adottság...
  • Hmuda
    #648
    Sajna a sliderek már alapból bugosak és a számok nem érnek semmit, mert amint egy dolgot megbütykölsz, másik ötven azonnal átállítódik, ráadásul sokszor nagyobb mértékben mint azt a hozzá tartozó slider változása megkövetelné (teszem azt a slider elmozdul 50-et jobbra, de a modellen ez akár 200-as változás is lehet).

    Direkt lejegyeztem az alap bőrszín tónusának a számait, szépen megint beállítottam a szakállat a csórikámnak, vissza a bőrtónusokhoz, minden értéket visszaállítottam az eredeti értékre (ami a "minden mindent elállít" dolog miatt baromi nehéz volt) és még mindig olyan volt a karakter alap bőrszine, mintha szerencsétlent minimum ötven óráig verték volna, hogy sehol egy bőrszinű folt se legyen a testén.

    Végeredmény: amíg a karaktergenerálás sliderei ilyen bugosak, addig sajnos ez a mod használhatatlan.
  • donpedro
    #647
    Szerintem inkább csak a beállítás miatt tűnik nagynak, a második képen már normális méretűnek látszik, nagynak, de normálisnak.
  • donpedro
    #646
    Remek, a barátnőm épp most szenvedett két órán keresztül pont azért, mert nem tudta megjegyezni, hogy mi hol állt. :)) Egyébként hasznos cuccnak tűnik, szóval thx.

    Íme az eredménye a párom 2 órás gürcölésének:



    Kicsit én is segítettem, de 95%-ban a kedvesemé az érdem. :)
  • ShaiHulud
    #645
    karakter generalas segito

    szamokkal jelzi az egyes csuszkak allasat, fanatikus arc generaloknak hasznos lehet imo:P

  • Lobsterman
    #644
    Az első nagyon mangás a hatalmas szemek miatt :)
  • Lobsterman
    #643
    CsőKujts előtt is volt már khajiit ha jól emlékszem. Ha nem hát így jártam :D
  • oO VinyuS Oo
    #642
    Reméltem hogy enyém lesz az első Khajiit de megelőztél!
  • cenobite
    #641
    Dzsí! Akkor tárgytalan, amúgy sem volt nagyon fontos. Mindenestre nagyon köszönöm!