1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • CS@
    #722
    :-)
  • LegionarR
    #721
    Hmm... Látom te se kis adagban használod a Bloom-ot (vagy HDR-t)
  • b-type
    #720
    huh, nagyon jól néz ki, a háló annyira tetszik hogy kedvem lenne odapihenni :)
    már csak egy asszony hiányzik (lehetőleg csöndes-bájos tipus)
  • CsőKujts
    #719
    Akkor én kérek elnézést. :)
  • CsőKujts
    #718
    Kellemes. :)
  • LegionarR
    #717
    Jóvanna nyugi nem szemétkedésből írtam, hanem azért hogy végre valaki kihasználja a max felbontáshatárt...
  • CS@
    #716
    Megint BenirusManor: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
  • CsőKujts
    #715
  • CsőKujts
    #714
    Miért? Szerinted ez nagyobb?
  • LegionarR
    #713
    "A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál."
  • CsőKujts
    #712
    Rosszkisfiú. :)

  • CsőKujts
    #711
    Nem azért de jól áll neki ez a cumó! :)





  • Jagi
    #710
    "sunyi a pofája"? :D
  • LegionarR
    #709
    Grat, jó lett! Tipikus tolvaj feje van.
  • JuanG
    #708
    a 2-3. kép nagyon szép :)
  • Mayday
    #707
    Nah, kicsit en is megmutatgatnam "magam":















  • cuccok
    #706
    valaki linkeljen már be légyszives egy olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni ezt a próbababás modot!
  • Lobsterman
    #705
    haha. azt én is várom nagyon. esküszöm. nem is crpg ez, hanem fantasy sims :D legalább is nagyon kezd hasonlítani
  • donpedro
    #704
    Ah, ok, alig várom, és előre is kösz. :)
  • PiszkosFred
    #703
    Ez részint az én hibám, még nem volt időm felrakni a HQra CS@ mester újabb cikkét a lakberendezésről. Ma este felkerül, mindenképpen ;]
  • donpedro
    #702
    Nagyon jól néz ki, grat. Asszem sokan mgköszönnénk, ha írnál egy bevezetőt a konzolparancsokról, mert pl nekem fogalmam sincs, hogy hogyan tetted fel a falra a zászlókat, címereket, stb.

    Egyébként az én házam is kezd hasonlítani. Mindjárt csinálok is néhány képet. Bemelegítésképpen itt a nappali:



    A kandallót is feljavítottam kicsit, az asztalon pedig egy igazi borritkaság, 399-es évjáratú bor Tamika híres pincéjéből.

    Itt pedig legyőzötteknek szentelt sarok:

  • CS@
    #701
    Ehhez a házhoz, ebben a szobában tárolóból eredetileg csak egy szekrény volt, amit kidobtam és ezeket pakoltam bele. A dolog egyetlen extrája, hogy semmilyen MODot nem használok az egészet konzolparancsokkal készítettem(persze üresen a fegyvereket már én pakoltam bele).
  • Apus
    #700
    Nagyon jól néz ki. A tárolók default benne vannak, vagy ez valami modnak köszönhető?
  • CS@
    #699
    Lassacskán alakul a fegyvertermem is a Benirus Manorban: 01 , 02
  • PiszkosFred
    #698
    Aztán amikor megpillantod oldalról, és rájössz hogy mit is ábrázol/miből is készült ez az ereklye, akkor egyből visszatér a dolog a scifiből a fantasyba ;]
  • MrStokes
    #697
    Az a sisak eleg bena sztem, olyan mintha vmi szkafander-tartozek lenne... :D Jobban illik a Starcraft-ban egy terran fejere, mint 1 high fantasy-ban egy orkera :DD
  • cenobite
    #696
    Betyár kis teremtés! Szeva' tesó! :D [ork-al játszik]
  • sleepwalker77
    #695
    Sry az elozoert.

    Akkor ujra a 3 kep.







    Egyebkent miota vilag a vilag lehet bekaval menni. :P
  • PiszkosFred
    #692
    Ilyenek voltak már MWben is. De ha írsz a mod készítőnek, akkor csinálhat olyan bábut, amely nem emberi alakzatot(mesh) veszi alapul, hanem egy csontiét... ;]
  • LegionarR
    #691
    Mellesleg ezt a próbababa Mod-ot nem így képzeltem el. Így olyan mintha rendes emberkék áldogállnának ott, sztem jobb lenne ha valami vasvázra (nem terminátor:) ) lennének felrakosgatva a cuccok... Persze ez is sokkal jobb a semminél, de valahogy kicsit fura...
  • LegionarR
    #690
    Mutathatnál Flameskin arcáról valami közelit, mert pont az nem láccccik hogy gonoszan néz... :)
  • Lobsterman
    #689
    És egy kis húsvét special. Jézus nem támadt fel csak elköltötették a hullát


  • Lobsterman
    #688
    soksoksok kép

    Kedvenc "gonosznaknézekkideazértjófiúvagyok" gyíkom, Flameskin:






    Lucinda:

    És háza Brumában, próbababa moddal:



  • Kandurex
    #687
    :DDDDD
  • cenobite
    #686
    LOL! :D
  • Laza
    #685
    Ezek mar 'tul vannak a baratsagon' :D
  • oO VinyuS Oo
    #684
  • CsőKujts
    #683
    Felülről a harmadik király. A többit én nem bántanám. :)
  • donpedro
    #682
    Azért így se rossz a facegen, lassan többet szórakozok ezzel, mint a játékkal. :)
  • ShaiHulud
    #681
    csak azt sajnalom nem lehet arctetkokat rakni a nordra ebben a reszben:(