Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560
www..KALOZOK.com
www..KALOZOK.com
Kapsz egy mailt,amiben ráklikkelsz az adott linkre.
Ha eredeti gémed van,ott is készíthetsz accountot.
Kreate new EA Account gombra kattintva.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
"Punkbuster valszeg azért dob ki, mert nem a legfrissebb verzsön van meg.
http://www.punkbuster.com -ról szedd le a bf2142-set."
Nekem eredeti van, de engem is kidobált mindig. Ez elvileg megoldja.
Wake up... and smell the ashes
Üdv mindenkinek!
Battlefield2-õt és Special Forces-t vennék.Aki esetleg megunta,vagy 2142-re vált és már nem tart igényt a játék(ok)ra az hívjon fel.
06302249255
ui:Tudom hogy ez nem az aprónet,de talán itt több az "illetékes" mint a prohardveren vagy az aprón.
THX
bypass
vki aki tudna segiteni abba hogy , mikor belépek a bf-be kirja hogy account és password csak hogy már próbáltam regelgetni ... de hiába . Vki nem tudna 1 olyan linket vagy vmit ahol biztos a regelés??? pliz help msn: [email protected] aki tudna segtieni az vegyen fel légyszíves<#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#confused>#confused><#confused>#confused><#conf>#conf>
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Elõre is köszi. THE1Gabor
PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Meg tudná valaki mondani h mi az a dog tag a játékban??
Nagyon érdekelne de nem tom hova tenni!
bye!<#crazya>#crazya>
Asus P4P800 SE Intel P4 3000Mhz 2x 256 DDR Ati Radeon 9600 150Gb HDD
ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,
Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560
Én balga ama hitben voltam, egy forum arra rendeltetett,hogy emberek leírják esetleges véleményüket.meglátásukat az adott témával kapcsolatban.
SRY
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Amúgy nem tudom megérteni egyes embereknek miért van "Nah akkor most minden kérdésre válaszolok és énleszek a faszagyerek" hozzáálása a fórumokon, úgy hogy arra válaszol amirõl fogalma sincs :S
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
Valaki tud v.mi jobbat?
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Telepítsétek fel a RAZOR verziót,nem kell se pb,se semmi frissítgetés.
Hamachit remi ismizitek.Ott lehet lanon tolni a haverral.Coop modot indíts a lanon és cakkor lesznek bent botok is. Autobalance,friendly fire kikapcs,igy élvezetesebb a gyakorlás.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Nálatok is ez a helyzet?
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Haveromal BF2142 DEMO játékal szeretnénk játszani den mtudunk mert ez a sz*r game kidob punkbuster hiba ünetelel (de indoklás nincs) oké mondom haveromnak friisétsük a pbt (nem volt jó 5let) azota 3 percenkét (kibod aval a szövegel hogy valamelyik fálj nem stimel) frissitetük pbweb.exe fájlal frissitetük kézzel is /pb_update parancsal de semmi... valami 5let?
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
Foglald el a silókat és várd meg míg szétlövik a titán pajzsát
2. kör:
Juss fel az ellenfél titánjára és rongáld szét a 4 számítógépet
3. kör:
Lõd szét a titán generátorát (vagy valami hasonlót) és menekülj
Közben ne felejtsétek el hogy egy csapat védje a saját titánt is!
http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/
(\\(\\ (^_^) rpg & fps gamer (_(\")\")
Figy csá itt játszik vaki eredetiben is??
Megéri megvenni vagy elég csat törtön?