Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3647
Üdv mindenkinek. Mai napon csatlakoztam én is a Battlefield 2142 táborához, eddig minden battelfieldet megvettem és mindegyiknek rajongója vagyok! Szerintem sokkal jobb lett mint amilyenre számítottam.Telepítéssel és patcheléssel semmi problémám nem volt! Van egy kérdésem, játékban a nevek mellett a piros 2-es az azt jelenti, hogy battlefield 2-es nevet használnak? ÉN próbáltam a Battlefield 2-névvel megcsinálni az accountot de nem ment.😞
Béla9248
#3646
pass! Talán fat32 de nem bizt! Holtom megsasolni?

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

finuchy
#3645
Akkor vedd meg az eredetit.

finaltrekker
#3644
Hamachi? Én neten játszanék.

www..KALOZOK.com

finuchy
#3643
telepitésnél mindegy mert ugyis csak LAN-ba tudsz jáccani.Ahoz meg kell még a hamachi.Igy mindegy milyen cd key-t használsz.

finaltrekker
#3642
Rendben, kösz. De te honnan szerzed azokat? Úgy értem, ha már mások is használták, azzal ugyan ott vagyok.

www..KALOZOK.com

finuchy
#3641
Szóval a cd key nem jó?Ha az akkor privibe adok neked egy párat.

finaltrekker
#3640
igen

www..KALOZOK.com

#3639
gondolkozzál már 1 picit.Szted mi lehet??!!
finuchy
#3638
A razor 1911-et szedted le?

finaltrekker
#3637
Torrenttel szedtem le a játékot és amikor az accountot hoznám létre CD key baja van, pedig BF 2142 CD keygenerátort használtam. Többször is újra telepítettem de nem jó. Mi lehet a baj?

www..KALOZOK.com

#3636
BoringsoldierHUN vagyok én. Bübû. De mósosítom. FideszHUN-ra majd. 😊

ZOLCHI
#3635
A reggelés ugye csak az EA hivatalos oldalán történhet.itt is regelhetsz
Kapsz egy mailt,amiben ráklikkelsz az adott linkre.

Ha eredeti gémed van,ott is készíthetsz accountot.
Kreate new EA Account gombra kattintva.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3634
Aki Punkbusterrel szív, annak érdemes elolvasnia amit már 1x beírtam:

"Punkbuster valszeg azért dob ki, mert nem a legfrissebb verzsön van meg.
http://www.punkbuster.com -ról szedd le a bf2142-set."

Nekem eredeti van, de engem is kidobált mindig. Ez elvileg megoldja.

Wake up... and smell the ashes

#3633

Üdv mindenkinek!
Battlefield2-õt és Special Forces-t vennék.Aki esetleg megunta,vagy 2142-re vált és már nem tart igényt a játék(ok)ra az hívjon fel.
06302249255

ui:Tudom hogy ez nem az aprónet,de talán itt több az "illetékes" mint a prohardveren vagy az aprón.


THX

bypass
Rayden14
#3632
hamchinba hogy kel lregelni?😄

Rayden14
#3631
hi
vki aki tudna segiteni abba hogy , mikor belépek a bf-be kirja hogy account és password csak hogy már próbáltam regelgetni ... de hiába . Vki nem tudna 1 olyan linket vagy vmit ahol biztos a regelés??? pliz help msn: [email protected] aki tudna segtieni az vegyen fel légyszíves<#szomoru1><#szomoru1><#confused><#confused><#conf>

#3630
Késsel történõ gyilok = dog tag , dögcédula
JohnnySmith
#3629
Ez nem cset hanem fórum.... privát minek van?<#gonosz3>

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

chalezlopez
#3628
jövök én is... van már szerver?

Vamos Argentina!

kigyi
#3627
na most akkor hova döntsétek már el

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

finuchy
#3626
Aki hamachin akar jáccani az jöjjön ide
servername:battlefieldtitan code:titan

#3623
aki akar hamachival jaccani az servername: battlefield 2142 play code: sgforum

PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~

finuchy
#3618
Te már jáccottál hamachin keresztül?

finuchy
#3617
Hát igen.Jó lenne ha kicsit többen lennénk.

kigyi
#3616
Én hamachin keresztül játszanék csak ketten még kevesen vagyunk.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

finuchy
#3615
Hello.A Hamchi-t innen letöltheted: www.hamachi.cc
Viszont a crack-rõl nem tudok.

#3614
Hi! 2 dolog lenne? honnan lehet letölteni a hamachi-t? és Van-e a (bf2142) höz all waepon crack?
Elõre is köszi. THE1Gabor

PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~

finuchy
#3613
Ha valaki hamachi-n keresztül jáccana akkor majd szoljon már.
Köszi!

kBagyula
#3612
dögcédula? 😊)

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

MooD
#3611
Hi all!
Meg tudná valaki mondani h mi az a dog tag a játékban??
Nagyon érdekelne de nem tom hova tenni!
bye!<#crazya>

Asus P4P800 SE Intel P4 3000Mhz 2x 256 DDR Ati Radeon 9600 150Gb HDD

#3610
NTFS vagy FAT32 HDD-re akarod csomizni?

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

Béla9248
#3609
Hi all! Leszedtem a razoros verziót de amikor raknám össze a winrarral vmi nem tökéletes az 1es rarral mert mindíg felül akarja írni a gamet és megáll 98%-nál! Ha vki tudná mi a gáz azt kérem írjon!!! Elõre is köcce!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

ZOLCHI
#3608
Bocsánatot kérek minden embertõl a FÓRUMon,akit fölöslegesen zaklattam a lehurrogott hszemmel! Nem szándékoztam a tõlem okosabb,szebb,jobb emberek mennyei nyugalmát megzavarni,vagy értékes hszeiktõl helyet megvonni!
Én balga ama hitben voltam, egy forum arra rendeltetett,hogy emberek leírják esetleges véleményüket.meglátásukat az adott témával kapcsolatban.
SRY

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#3607
Három hsz ! Nem válaszoltam minden kérdésre,csak olyanra ami már velem is megesett. Ugyhogy! Mirõl van fogalmad,és mirõl nincs,az a döglött kutyát nem érdekli!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

HunnernesKonge
#3606
Értsd már meg hogy nem egyedi eset. Lehalt az egyik master EA szerver és akiknek azon volt az accjuk azok most szopnak.

Amúgy nem tudom megérteni egyes embereknek miért van "Nah akkor most minden kérdésre válaszolok és énleszek a faszagyerek" hozzáálása a fórumokon, úgy hogy arra válaszol amirõl fogalma sincs :S
Scottt
#3605
Ezek kinek szoltak

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

ZOLCHI
#3604
Valaki linkelhetne normális statoldalt. A tracker nem kóser,a 2142-stat.com pedig túl ritkán frissít.
Valaki tud v.mi jobbat?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#3603
Látod ez tuti a géped hibája. Általában a töredezettségmentesítés segíteni szokott.Ajánlott még,játékon belül a favorit serverek ürítése,vagy ritkítása. (Próba-cseresznye)

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#3602
Szerintem :
Telepítsétek fel a RAZOR verziót,nem kell se pb,se semmi frissítgetés.
Hamachit remi ismizitek.Ott lehet lanon tolni a haverral.Coop modot indíts a lanon és cakkor lesznek bent botok is. Autobalance,friendly fire kikapcs,igy élvezetesebb a gyakorlás.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Scottt
#3601
HAHa hello nekem a géepm pont a minimumot teljesiti szerintetek érdemes vele kinlodni(letültés ami nam akarbeindulni,olvastam a sok hibáról szal szerintetek mit tegyek)????????????????nah beindult a toltés csá<#violent><#gun><#pardon1>sza nem tom ost töltsem e le vagy sem mert a bf2 se naon akart bejönni mikor raklikkelek kor fekete kepérnyõ utána meg ujraindul :@hát sztem itt is így lesz csak elõtte többet ****akodok

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

kBagyula
#3600
Akkor OK. Köszi a választ!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

HunnernesKonge
#3599
Nálam is halott, és tudok még 2embert pluszba szoval nem egyedi eset :S
kBagyula
#3598
Újabb anomália: Belépek az accountommal, kiválasztom a szoldzsört és ott agyal a gépem 1-2 percig. Amikor belép nagy nehezen akkor a menü mezõi üresek, szervert nem is keres, mintha kifagyott volna, vagy leálltak volna az ea szerverei. :F Csak reset segít a dolgon. (Ja, nekem eredetim van.)
Nálatok is ez a helyzet?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Doom 4
#3597
de az összes servelnél

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#3596
nekem is ugyan ez a hiba de én nem frissitettem

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#3595
Nah fiuk van egy kis problémám talán tudd valaki segiteni..

Haveromal BF2142 DEMO játékal szeretnénk játszani den mtudunk mert ez a sz*r game kidob punkbuster hiba ünetelel (de indoklás nincs) oké mondom haveromnak friisétsük a pbt (nem volt jó 5let) azota 3 percenkét (kibod aval a szövegel hogy valamelyik fálj nem stimel) frissitetük pbweb.exe fájlal frissitetük kézzel is /pb_update parancsal de semmi... valami 5let?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

oO VinyuS Oo
#3594
1. kör:
Foglald el a silókat és várd meg míg szétlövik a titán pajzsát

2. kör:
Juss fel az ellenfél titánjára és rongáld szét a 4 számítógépet

3. kör:
Lõd szét a titán generátorát (vagy valami hasonlót) és menekülj

Közben ne felejtsétek el hogy egy csapat védje a saját titánt is!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

zero the hero
#3593
ha online akarod nyomni akkor megéri megvenni, amúgymeg elég a tört

(\\(\\ (^_^) rpg & fps gamer (_(\")\")

#3592

Figy csá itt játszik vaki eredetiben is??
Megéri megvenni vagy elég csat törtön?