16212
Battlefield 2142
  • pIIrash
    #6225
    lehet az a gond, hogy mindig northern strikos szerverre akarsz felmenni pl.
  • zsuskoo
    #6224
    help! már megint bénázok, mán bejön a server lista de aztat írja h az én clientem régebbi mint a serveré pedig már installáltam a 1.20 -t az EA linken keresztűl is. Tovább??? kösz
  • pIIrash
    #6223
    A hibák tovvábra is elárasztanak mindket!:

    kép
  • pIIrash
    #6222
    Tudja valaki, hogy mit kell csinálni a Brigadier General után?
    Mert van 57xxx pontom és azt írja, hoyg a következő elééréséhez 0 pont kell
    A totalbf-en is az van, hogy 0, 0, 0 a következő 3 szint. De ha nem pontot, akkor mit kell teljesíteni?
  • pIIrash
    #6221
    see this
  • Drag04
    #6220
    NS CD tudtommal nem lesz a boltokban. Kizárólag egy kód, amivel le tudod tölteni. Hamegmár letöltöd, akkor minek mennél érte a boltba?
  • PartyService
    #6219
    NS egyáltalán lesz boltokban vagy csak dl only?
  • zsuskoo
    #6218
    ja persze még mindig nem számolja a pontokat
  • zsuskoo
    #6217
    helló! már megint bénázok, mán bejön a server lista de aztat írja h az én clientem régebbi mint a serveré pedig már installáltam a 1.20 -t az EA linken keresztűl is. Tovább??? kösz
  • gecc
    #6216
    Igen
  • TommoT
    #6215
    köszi :)
    a másik kérdésremre tudsz válaszolni?
  • gecc
    #6214


    Nesze
  • TommoT
    #6213
    sziasztok!
    kipróbáltam a demóját a játéknak, mert lehet én is becsatlakoznék a közösségbe, ha megtetszene :)
    viszont azt vettem észre, hogy akármilyen nagyra rakom a sensitivit (az ember már úgy pörög, hogy elszédülök) a tank csövét meg magát a tankot még mindig csak úgy tudom mozgatni, mintha a sens minuszban lenne
    ez normális?
    egyébként arról a kocsiról be tud rakni valaki képet, amiről katapultálni tudok a titánra? :)
    előre is kösz!
  • Carlos HUN
    #6212
    Még arra szeretnék valakit megkérni hogy néze már meg melyik mappába vagy hova menti el a letöltött dolgokat pontosan az ea link köszee!
  • Carlos HUN
    #6211
    És közbe kiderült hogy special levan tiltva nálam szolgáltatás,hogy külföldröl vásároljak de azt mondta 3-4 nap és majd tudok amjd vásárolni :D
  • Carlos HUN
    #6210
    Mondom hogy dombornyomot!
  • Stex
    #6209
    kikarcolod egy cd-re (amit legálisan megtehetsz ha megvetted) és máris nem kell majd újra letöltened. Az ember letölti hozzá a borítóját beteszi egy dvd tokba és máris olyan, mintha boltban vette volna, csak 1,5K-al olcsóbb :)
  • Stex
    #6208
    szerintem nem dombornyomott a kártyád, hanem sima (pl visa electron) ezek a külföldi vásálásokhoz nem jók.
  • Carlos HUN
    #6207
    de nekem van a kártyámon pénzz nem is 10 ezer forint szóval nem értem
  • Drag04
    #6206
    Nekem is ezt csinállta, amikor nem volt pénz...
  • Carlos HUN
    #6205
    nyomom a continuet es nem csinal semmit sem elegem vannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • Drag04
    #6204
    Rendesen azt hiszem.
  • Carlos HUN
    #6203
    nah lehet ezis baj volt mert én +36 al kezdtem :D
    a neveket rendesen irtad vagy angolul megforditva?
  • Drag04
    #6202
    Zip nem kell, Postal kell, ha kéri.
    Telefonna én ezt írtam: 20xxxxxxx (az x persze a telcsiszámom)
    Egybe az egészet
  • Carlos HUN
    #6201
    Zip és a phone részhez hogy kel beiri tudtomal zip kodot csak az amerkaiaknak kell beirnijuk
  • Drag04
    #6200
    Sajnos az a gáz, hogy az installálást maga az EA-link végzi, ami egy online progi. Ellenőrzi, hogy van-e jogosultságod installálni.
  • Drag04
    #6199
    Mikor nem volt a virtuális szálámon pénz, mindenféle hibaüzenet nélkül visszatett a fizetési adatok megadásához. Utaltam rá pénzt és máris egyből továbblépett. Amúgy Visa fizetési lehetőség van?
  • Carlos HUN
    #6198
    Igen dombornyomott
  • Carlos HUN
    #6197
    Esetleg nem lehet ezt valahogy tényleg kijáccani mert ilyen alapon valaki feltölti bemásolom énis a mapába és akkor már jáchatok is:D
  • sanzik
    #6196
    ha dombornyomott a visa kártyád akkor jónak kell lennie
    de ha nem megy akkor tényleg a bankban érdeklődj...
  • Drag04
    #6195
    Nekem szerencsére nem írt ilyet! Próbálltad a relogint?
  • sanzik
    #6194
    log out és jelentkezz be újra
    ezt próbáld meg,nálam ugyan ez volt és ez segített
  • Carlos HUN
    #6193
    de az a vices magyarországrol már vásároltam neten ott semmi gond csak ezel a külföldi cumokal van gáz :DDDDDD
  • Carlos HUN
    #6192
    Én K and h s vagyok visa kártyám van :D
    és valamiért kitöltök mindent és egyszerüen nemtok vásárolni , lehet levan tiltva nálam ez a szolgáltatás majd felis hivom a bankot
  • czky
    #6191
    Elindítottam ezt az EA Linket. Bejelentkeztem az accountommal. Rámegyek a Northern strike-ra. 2 dologra lehet klikkelni: Buy Download és More info. Ráklikkelek a Buy Downloadra és ezt írja ki:
    ű
    Please help! Kéne nekem is ez a cucc! :)
  • czky
    #6190
    Nem írnád le, h hogyan műxik ez az EA linkes dolog??
  • Drag04
    #6189
    Ha nem ragaszkodsz a poszterhez, akkor jobban jársz az EA linkkel. Nekem OTP-s számlám van elektronikus csomaggal. Ehhez járt egy web-kártya, ami külön számlaszámot és egy hozzá tartozó virtuális kártyát is takar. A virtuális helyett persze az igazi is jó.
    Elindítod az EA-link nevű programot és bejelentkezel rá a BF2142-es accoddal. Ott kikeresed a Northern strikeot (nem lesz nehéz) és megrendeled. Felkínál fizetési módokat- itt én a Mastercard bankkártyásat választottam. Ez után megadsz pár adatot: név, cím, bankkártyaszám, stb...
    Ha a kártyádon volt pénz, akkor kb 5 mp alatt megkapod az engedélyt és az EA-linkben már töltheted is le a progit. (egyébként ez egy letöltésvezérlős, sokmindentbeszerezhetős EA cucc)
    A 160 MB letöltése után (nekem gyanúsan gyorsan lennt volt) katt az installra és a rövid telepítés után már játszhatsz is.
    Az átutalással, EA-link letöltéssel, installal együtt is megvan az egész cirka 20 perc alatt... Ja, és nem is álltál fel a gép mellől.
    1 hátránya van, hogy a későbbiekben, ha formázol windowst akkor újra le kell tölteni, de ezért asszem senki nem szúrja szíven magát.
  • Nagygm
    #6188
    mellesleg kúúúúúrva jó (na jó azért annyira nem) a lebegő nagyon irtás azért viszunt az EA naggyon elrontotta azt hogy nem lehet az új járműveket az eredeti pályákon használni
    de azért a többi nem rossz
    Ja és Carlos én nem ma reggeltet hanem 8. reggelt értettem
  • Nagygm
    #6187
    kódos én a galaxiból szerváltam meg, igy kaptam egy cd tokot két útmatatási papirral és egy kódot (ja meg egy posztert)
  • Nagygm
    #6186
    igen én is azt ajánlom neked hogy telepisd normálisan a 1.20-as patchet ha az meg van akkor meg nyomd le teljesen a tűzfalat mert az akadályozza a szerverek csatlakozását, egy egyszerű minden engedélyezése s meg van oldva minden gond (persze amit ezzel meg lehet oldani ja és ne felejsd el aztán visszakapcsolni mert simán lebasszódhat a géped ahány virus meg miegyéb van manapság