Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
YOU HAVE BEN KICKED FROM THE SERVER-BY PUNKBUSTER <#szomoru1>#szomoru1><#buck>#buck><#nemtudom>#nemtudom><#confused>#confused><#conf>#conf><#rinya>#rinya><#sir>#sir>
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
De szerintem nem leszünk annyian ugyse!
De a botokat azért lehet irtani!
http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/
szoba: .: Battlefield 2142 :.
pass: sgserver
Majd lehetne egy kicsit nyomulni!
http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/
Ma még csak egy hsz!
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Mit jelent ez, hogy Punkbaster: corrupt or mismatched ??? mellett négy jegyû számok, kb 3 variációban. Miután elkezdek játszani kb 1 perc után kidob a játék! Demo miatt van? pedig demo serveren vagyok!
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
- task váltást nem támogassa a 2142, meg ne próbáld, mert az tuti fagyi
az ünnepi kaki...
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
- ha videokarcsi és proca tuning van, kaccsold ki.
- video driver pedig only nvidia release legyen és whql
- readme txt -ben le vagyon írva, hogy mivel nem compatible a game és milyen ismert hibák (known issues) vannak.
ezeket is fusd végig...
az ünnepi kaki...
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
mindent megcsinaltam amit a FAQ -ba leirt de nemmegy a game
asztiirja a faqba h irja be a nevet amivel szoktam jaccani na de én akármit beiirok kiirja h nem letezik ien nev az EA adatbazisaban
pliiz help naon szeretnem kiprobalni a gamet
a patch nemhasznált semmit!
http://www.punkbuster.com -ról szedd le a bf2142-set.
Wake up... and smell the ashes
este megtesztelem amit mondtatok, mégegyszer köszi
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75
az ünnepi kaki...
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
a chache foldert ürítsd ki ha ez sem segít kapcsold ki az audio menuben a VOIP klienst.
az ünnepi kaki...
Beszéltem az EA supportos srácával tegnap. Erre csak annyit tudott mondani, hogy az EA minnél hamarabb eladható terméket akar a kezében tartani. Az összes ilyen játékkal ez a gond, de a BF határozottan béta teszt fázisban jött ki, mivel az EA nagy bevételt remél tõle.
Nem nagyon rejtette véka alá a véleményét...
Az élet nagymértékben megnöveli a halál kockázatát....
Szóval nem 3 ribbon van hanem 4 és nem 1000-et ad hanem 2000-et 😄
Career= A career pontot ugy kapod hogy a global scorehoz még hozzácsapja a kituntetesekert jaro plusz pontokat. a pinek ált 5-10 pontot adnak plusszba stbstb.... Alább volt egy link ( #3515 ) a kituntetesekhez. Nah ott van hogy mi merre hány méter. Azthiszem a 3.oszlop irja hogy menni pontot kapsz a játékban. Van 3 olyan ribbon ami 1000-et ad 😄
Gyenge angolos lévén segitségetek kérném ebben!
Global Score and Career Points
Battlefield 2142 introduces a new system, the Career Points. The global score is what everyone is used to from Battlefield 2, all the points you make by kills, team actions and capturing points. These have been altered a bit (see below). New is the career points.
Career points are based on global score. So if you make 10 global score in a round, that counts towards your career points. On top of that come the awards. Each award (with the exception of medals) give you additional career points. As ribbons and badges can only be gotten once, the pins get a very important position here. You can get most pins multiple times in one round, which can increase your career points extremely.
Now why are there two different scores?
Your rank is depending on the career points, not on your global score. So if you make 10 points by normal playing as global score, and get an award worth 10 career points, you will have a total of 20 careeer points from that round. This way your rank will increase a lot faster (and get you more unlocks) if you get the awards.
Nem tiszta elöttem ez a carier pont és global pont összefüggés.
Azt már észrevettem h ha van carierpontom akkor többet kapok a szerver végén! Vagy nem?
A noob-ok támogatója az MSX.
Még jó hogy kész játék... <#idiota>#idiota>
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,
a game-et boltban mennyiért vesztegetik?
illetve mekkora felrakva az egész?
köszi
Millerke ® BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.