16212
Battlefield 2142
  • Nagygm
    #6185
    túl lassú voltál ha reggel mentél volna oda most keményen nyomathatnád NS-el mellesleg kártyával kész szenvedés a beszerzése
  • Carlos HUN
    #6184
    VAGY HA ESETLEG VALAKI EGY ÜZENETBEN LEIRNÁ NEKEM PONTOSAN HOGY KELL VÁSÁROLNOM A KÁRTYÁMAL VELE NAGYON MEGKÖSZÖNÉM ME SOSE SIKERÜL PEDIG ALAKLMAS A KÁRTYÁM RÁ CSAK NEMTOM KÜLFÖLDRÖL HOGY KELL VELE
  • Carlos HUN
    #6183
    Fogom és az lesz letöltöm a virág bolti verziot bf2 nél is müködtek :DDD
  • Carlos HUN
    #6182
    Na felhivtam a boltot azt mondják kifogytak belőle kurva élet hétfő vagy kedd és csak akkor teszik ki a netre ha kaptak belőle
  • Carlos HUN
    #6181
    Valaki írja már meg gyorsan akkor most a cd galaxisban a dohány utcában sincs még???????
  • Crazybaby
    #6180
    Jut eszembe,kódos a játék vagy cd-s?
    Mert ha kódos akkor inkább én is letöltöm:D
  • RoboGoD
    #6179
    Az NS-t 15 perc alatt megvettem, letöltöttem, installáltam. Jó találmány ez az EA LINK nevű cucc.
  • Stex
    #6178
    lehetséges azért mert az internetem kissé fekete?

    Ez egy politikailag korrekt topic, szóval kérlek, hogy máskor afroamerikainak nevezd az interneted

    Komolyra fordítva: ahogy már tanácsolták, tedd fel a peccset jól.
  • papo21
    #6177
    fassszom most akartam meg venni NS-t két helyen is voltam és sehol nem volt kénytelen voltam megrendelni Galaxisnet-röl de az csak hétfö vagy kedd.
  • czky
    #6176
    Szerintem telepítsd fel az 1.20-as patch-et, és nagy öröm fog érni! :D
    Ha tűzfalat használsz, akkor engedd ki a netre a játékot.
  • zsuskoo
    #6175
    Kösz a válaszokat! most még bénábbat kérdezek hogy tuok fecsatlakozni ranked szerverre? nekem semmiféle szervert nem sorol fel az adott lehetőségnél! ( server count: 0 ) lehetséges azért mert az internetem kissé fekete? továbbra is kösz az istápolgatást!
  • Anakyn
    #6174
    Látszik hogy mindenki az NS-t nyomja!!! :)
  • czky
    #6173
    Szerintetek az miért van, hogy ha single playert v multiban local gamét akarok indítani kidob a játék abban a pillanatban, hogy ráklikkelek hogy töltse be a pályát. Se hibaüzenet, se semmi csak kib@sz az asztalra.

    Jameg olyan kehésen indul h az hihetetlen. Indítanám parancsikonnal és nagyon soxor csak háttérbe dobja. Ekkor a feladatkezelőben bezárom és próbálom újra az egészet...
  • pIIrash
    #6172
    - biztos single-ben nyomod!

    - a hülyeséget félretéve valszeg nem ranked szerveren játszottál. vagy ott játszottál, csak olyan szerveren, ahol nem menti el a stattodhoz a pontokat. a szerver listben, ha a szever neve mellett nincs ilyen felfele mutató nyíl, akkor ott nem írják jóvá a pontjaidat.
  • Stex
    #6171
    két lehetőség lehet:

    1. nem ranked szerveren játszottál->nem számolja a pontodat
    2. bekakilt a MS megint, kis csúszással kapod meg a pontokat

    Az első azért valószínűbbnek tűnik.
  • zsuskoo
    #6170
    Help me! Lehet hogy béna a kérdés de most vettem bf2142-t telepítettem játszottam de nem fejlődök, azt jelzi egy percet sem játszottam most mi van??????????? köszke
  • Stex
    #6169
    már most is lehet tolni, én pl most jöttem vissza az északi hómezőkről, kicsit bekukkantottam, aztán este majd jobban tanulmányozom :)
  • pIIrash
    #6168
    1 órája semmi. erre most nézem, hogy cd galaxisban már lehet is megvenni!!
    már holnap tűzök is érte.
  • pIIrash
    #6167
    Mikor lehet már megvenni NS-t vmelyik üzletben???
    Aki csenget kártyával az már ma estétől tolhatja ...
    Mi meg ..? márc. 16 :S
  • Crazybaby
    #6166
    Akkor holnap már te is jöhetsz...:D
    Én ma karyval, ünneolek!:D
  • papo21
    #6165
    holnap veszem megfele 1942-t
  • KaryKeksz
    #6164
    Gyere bf1942 topicba :)
  • kBagyula #6163
    Így már kicsit más a leányzó fekvése.
  • czky
    #6162
    Én a kör elején mindíg lent vagyok és foglalom a silókat, és mikor lejön a pajzs a titánról, akkor megyek védeni. Ha ez lámaság, akkor kapják be...
  • kBagyula #6161
    Magát azt az embert én is lámának tartom, aki csak a titánból tudja aprítani a népet. Jöjjön le közénk azt ott lehet bizonyítani.
  • czky
    #6160
    Tegnap este annyira aranyosak voltak az egyik szerveren (White-Wolf-Clan)! Azért volt pofájuk kidobni, mert a titán ágyúival aprítottam az ellenséget. Biztos szúrta valamelyik klántag szemét, hogy nem ő az első. Persze ezért én voltam Titan Lamer.
    Ezek szerint ha valaki sok pontot szerez ugyanazon dologgal, az már a fricceknél a Lamer kategória!
  • Crazybaby
    #6159
    Szerintem ez tök poén, nem értem -szerinted- miért nem lehet másról beszélni?
    Egyszer olvasd el az 1942-es topicot...:D80%,hogy nem a bf a téma:D
  • Stex
    #6158
    és a Blikk style hírek hogy jönnek ide?
  • gecc
    #6157
    Megizzasztották magukat a "megélhetésiek"
    2007. március 05. 11:24

    Szinte teljesen üres páncélszekrényt loptak el a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ömbölyről.

    A polgármesteri hivatalban őrzött kincsekre pályázhattak azok a betörők, akik az irodából a százötven kilós páncélszekrényt vitték el. Mármint ők azt hitték, hogy van mire pályázni.

    A - feltételezhetően - markos legényeknek nem lehetett könnyű dolguk, mikor a másfél mázsás mackót kilopták a faluból. Trefán Gábor polgármester a Blikknek elmondta: nagyon kíváncsi lenne, milyen arcot vágnak a tolvajok, mikor kinyitják, és néhány régi papíron kívül az égvilágon semmit sem találnak benne.

    A polgármester hozzátette: "Az elődömtől örököltem a kulcsot, de azt hiszem, 15 éve senki sem tudta kinyitni a páncélszekrényt.

  • Crazybaby
    #6156
    Kary: Rávettem egy haveromat, hogy vegye meg velem együtt a 1942-t...:D
    Gyere msn-re, mert ezt holnap egy közös bf-ezéssel szeretném megünnepelni:D
  • KaryKeksz
    #6155
    xfire ?
  • papo21
    #6154
    vagy xfireon keresztül vagy buddyn keresztül tudsz jönni!!!!
  • czky
    #6153
    Azt énis próbáltam, de nekem se működött...
  • frenkibende
    #6152
    Hi!
    új vagyok még a pályán..cirka 19 órát csatáztam, ami 531 karier pontra volt elég...futottak még kategória sejtem, de szeretnék együtt nyomulni veletek. Hol érhetlek el titeket (clan vagy squad név)? Van kedvemc szerveretek? Hol tudnék csatlakozni? ...hozzá csapódni egy-egy csapathoz nem OK, jobb lenne állandó harcosokkal közösen aprítani a "külföldi" népet...ez nem előitélet akar lenni
  • Stex
    #6151
    vki pont itt irta korábban, hogy alcohol 120%-al csinált egy full dvd képet (terhát nem mini imaget), és hogy azzal megy neki. Én is kiprobáltam, de nekem nem müxik a dolog..
  • dragon11
    #6150
    Hát lehet nem veszem meg de köszi a tippet.
  • czky
    #6149
    Köszi. Szoktam nézni mindíg a gamecopy-t. Van no-dvd, de azzal csak offline megy a game, mini-iso-t meg ott nem találtam.
    Amúgy már átraktam az íróba a lemezt, remélem ez má nem karcol!
  • Nagygm
    #6148
    szar a demó, vedd meg a teljes játékot, úgyis most jön ki a Northern Strike. Érdemes
  • Nagygm
    #6147
    vegyél egy normális DVD lejátszót a régit meg dobd ki, amúgy ajánlom a gamecopyworld-ot ott biztos találsz valami jó kis no-dvd exe-t vagy egy újabb mini image-t
  • KaryKeksz
    #6146
    ee