Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3591
Nekem nincs is PunkBuster felrakva. Rossz szerveren játszol valszeg. Én meg nemtom, hogy kell a Titant játszani. 😊
#3590
Valaki gyorsan mondja már meg nekem mit kell csinálni a Titán módban mert annyi killem van, hogy Team Leader vagyok de soha nem nyerünk mert nemtom hogy kell szétlõni az ellenséges Titánt a silókkal. Elfoglalom és?
Doom 4
#3589
na figyu én a demoval játszok és már egy hete vagy 2 hete meg van és most azt írta ki aserver játék közben:*WARNING*: PunkBuster Reports PB server Running Old Version C1.227] ez azt jelenti hogy elavult a punkbuster-em ? honnan szerezhetek ujjat ? ja meg amikor kidob akkor :
YOU HAVE BEN KICKED FROM THE SERVER-BY PUNKBUSTER <#szomoru1><#buck><#nemtudom><#confused><#conf><#rinya><#sir>

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

ZOLCHI
#3588
hmm Mivel a neve is Battlefield ....

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

matyi08
#3587
hú, ezt a sok kommentet. most mindenki játszik, vagy senki sem játszik?

oO VinyuS Oo
#3586
Cop servert kell indítani lanban azt kész!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

#3585
azt hogyan?<#wow2>
oO VinyuS Oo
#3584
Hát a hamachi szoba 16 fõs!
De szerintem nem leszünk annyian ugyse!
De a botokat azért lehet irtani!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

Rage47
#3583
mennyien tudnak jáccani?
oO VinyuS Oo
#3582
Csinálok hamachi szobát!

szoba: .: Battlefield 2142 :.
pass: sgserver

Majd lehetne egy kicsit nyomulni!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

datango
#3581
megnéztem, hmmm nekem egyedûl a lépegetõ jön be , a többi unit , az nagyjábol a bf2 csak kulalakra más ... :S

ZOLCHI
#3580
Mekkora pangás!?
Ma még csak egy hsz!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3579
Helló

Mit jelent ez, hogy Punkbaster: corrupt or mismatched ??? mellett négy jegyû számok, kb 3 variációban. Miután elkezdek játszani kb 1 perc után kidob a játék! Demo miatt van? pedig demo serveren vagyok!
kBagyula
#3578
Lehet jobban járnál, ha kitakarítanád azt a vasat a portól, mielõtt bármibe is belekezdesz.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3577
akkó meg ati release legyen vazze 😊
- task váltást nem támogassa a 2142, meg ne próbáld, mert az tuti fagyi

az ünnepi kaki...

erdos
#3576
köcce. x800xt-m van a masinában. kezdem a memóriaellenõrzéssel...

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

#3575
memtest86+ stuffot futtasd majd le a gépeden ha ott tudod hagyni valamikor jópár órára. http://www.memtest.org/


- ha videokarcsi és proca tuning van, kaccsold ki.

- video driver pedig only nvidia release legyen és whql

- readme txt -ben le vagyon írva, hogy mivel nem compatible a game és milyen ismert hibák (known issues) vannak.

ezeket is fusd végig...

az ünnepi kaki...

erdos
#3574
na egyik megoldás sem segít a cache ürítés se meg a VOIP se. Még nyomozok egy kicsit, hátha...

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

PeeTeR
#3573
nincs valami cheat, trainer, savegame a jatekhoz ahol minden palya es fegyver elerheto? 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#3572
... mindíg kiírja, hogy nincs kapcsolat. Egyébként pedig van.
#3571
nálam minen rendben ment, csak nem akar a nettre csatlakozni.
crazyclone
#3570
nah eszt jool megsziivtam visszaraltamm az eredeti crackolt fájlt végre elindult betolt egy pályát s uugy akad h még anyoosom is gyorsabb nála

crazyclone
#3569
szevasztok!
mindent megcsinaltam amit a FAQ -ba leirt de nemmegy a game
asztiirja a faqba h irja be a nevet amivel szoktam jaccani na de én akármit beiirok kiirja h nem letezik ien nev az EA adatbazisaban
pliiz help naon szeretnem kiprobalni a gamet
a patch nemhasznált semmit!

#3568
Punkbuster valszeg azért dob ki, mert nem a legfrissebb verzsön van meg.
http://www.punkbuster.com -ról szedd le a bf2142-set.

Wake up... and smell the ashes

erdos
#3567
eredeti.
este megtesztelem amit mondtatok, mégegyszer köszi

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Dark Archon
#3566
Eredeti a játékod? Csak mert ez velem is megesett a "fiókban talált" verzióval, de tegnap megvettem, annak semmi baja. Elsõre felment, optimalizálta a shader-eket, nem dobál ki sem a szerverekrõl sem a játékból. Patch megvolt?

teddymac
#3565
Na és a warezos gamera mondják,hogy nem megy.Az eredeti se tökéletes 😊

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

#3564
Hi.Ez most mire jó?/+ Battlefield 2142 online 1.01 nocd crack/Azért kérdezem mert valaki azt állitotta hogy lehet vele lemez nélkül játszani.Nekem +van az eredeti game de az elinditáshoz a meghajtóban kell lenni a lemeznek,és ez valahogy nem kóser...

#3563
ez van srácok... a részvény árfolyam a pénzügyi negyedévekhez való igazodás az elemzõk várakozásainak és a részvényeseknek való megfelelés az irányadó minden részvénytársaságnál. hozni kell a növekedést számokban, mégha az nem is fedi a valóságot 😊 meg kell felelni na! 😊)) és ha így megy akkor így megy. az autókat visszahívják a játékot meg peccselik 😄 csak idõ kérdése.

az ünnepi kaki...

Supersix
#3562
Hi!Tudja valaki hogy mi a fa*****ért dob ki állandóan a server a Punkbaster miatt?!Demoval nyomom!Köszi!Ja és a többieknek sincs fent a punk..

kBagyula
#3561
Ezen nem tudok valahogy csodálkozni. <#wilting>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3560
pontosan, ahogy misaab@a irja...én is igy jártam, kikapcsoltam voive ip-t azóta sosem dobott ki
#3559
Valahol itt \My Documents\Battlefield 2\mods\bf2\cache tárolja a shader cachet a bf2. a 2142 is gondolom hasonló helyen csak nem bf2 névvel 😊
a chache foldert ürítsd ki ha ez sem segít kapcsold ki az audio menuben a VOIP klienst.

az ünnepi kaki...

szenoi
#3558
Gyerekek!

Beszéltem az EA supportos srácával tegnap. Erre csak annyit tudott mondani, hogy az EA minnél hamarabb eladható terméket akar a kezében tartani. Az összes ilyen játékkal ez a gond, de a BF határozottan béta teszt fázisban jött ki, mivel az EA nagy bevételt remél tõle.

Nem nagyon rejtette véka alá a véleményét...

Az élet nagymértékben megnöveli a halál kockázatát....

HunnernesKonge
#3557
Elfogyott az ido a szerkesztésre....
Szóval nem 3 ribbon van hanem 4 és nem 1000-et ad hanem 2000-et 😄
HunnernesKonge
#3556
Global= amit egy kör alatt elérsz. (kill,teamwork stb)
Career= A career pontot ugy kapod hogy a global scorehoz még hozzácsapja a kituntetesekert jaro plusz pontokat. a pinek ált 5-10 pontot adnak plusszba stbstb.... Alább volt egy link ( #3515 ) a kituntetesekhez. Nah ott van hogy mi merre hány méter. Azthiszem a 3.oszlop irja hogy menni pontot kapsz a játékban. Van 3 olyan ribbon ami 1000-et ad 😄
#3555
Sziasztok!
Gyenge angolos lévén segitségetek kérném ebben!

Global Score and Career Points

Battlefield 2142 introduces a new system, the Career Points. The global score is what everyone is used to from Battlefield 2, all the points you make by kills, team actions and capturing points. These have been altered a bit (see below). New is the career points.

Career points are based on global score. So if you make 10 global score in a round, that counts towards your career points. On top of that come the awards. Each award (with the exception of medals) give you additional career points. As ribbons and badges can only be gotten once, the pins get a very important position here. You can get most pins multiple times in one round, which can increase your career points extremely.

Now why are there two different scores?

Your rank is depending on the career points, not on your global score. So if you make 10 points by normal playing as global score, and get an award worth 10 career points, you will have a total of 20 careeer points from that round. This way your rank will increase a lot faster (and get you more unlocks) if you get the awards.

Nem tiszta elöttem ez a carier pont és global pont összefüggés.
Azt már észrevettem h ha van carierpontom akkor többet kapok a szerver végén! Vagy nem?
ZoltanZen
#3554
Valahogy az-az érzésem, hogy mostanában egyre jobban elkapkodják a játékokat. Nem fordítanak elegendõ idõt a játék elkészítéséhez. Akár a Battlefield 2 Patchek készítésére sem. Bár az 1.4 egész jó lett, nem hiába vártunk rá sokat.

A noob-ok támogatója az MSX.

erdos
#3553
No, haldunk, új dvd olvasóval szépen felment, csak most mikor optimizálna betöltéskor akkor kivág az asztalra... <#falbav>
Még jó hogy kész játék... <#idiota>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

bakvarnyu
#3552
sok, 11 felett van
vagy 2 giga

#3551
Szia! MD5 Checksum valoszinuleg CRC miatt van, nagy valoszinuseggel a DVD olvaso vagy a RAM hibas. Elottem szolohoz csatlakozva en is azt javaslom hogy masik gepen probald meg.

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

Wreck86
#3550
hali!
a game-et boltban mennyiért vesztegetik?
illetve mekkora felrakva az egész?

köszi

Millerke &reg; BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers

#3549
menyi irj privit?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

erdos
#3548
Köszi, ma megtesztelem és meglátjuk. Lehet hogy nálam szar valami mert cirka 80-100 file Md5 hibás telepítés közben.

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Beers
#3547
Megvenni sem kellett volna!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Kovács legény
#3546
megisuntad?

www.czekoart.hu

egyuri
#3545
Valakinek kell az eredeti Game??? + acount

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

#3544
Köszi
ZOLCHI
#3543
Virtuális hálókártya progi,amivel pl:lanon játszhatsz a haverokkal. Szoftverbázis!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3542
Sziasztok mi az a hamachi)? Bocsi,ha láma vagyok és honnan lehet letölteni? köszi