Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3697
...Másold be a Crack fájlt a /Razor191... - honnan tudom letõlteni? szerintem nem figyeltem, és letöröltem. 😞
#3696
ott van a faqba benne,sztem érthetõ minden.ne tegyé fel mellé semmit,peccsetse meg nocd krekketse
#3695
És akkor melliket kell felrakni. Le kell tölteni vhonnan a krekkelt exe-t? Mekkora a mérete? Mit keressek? thx!
Carlos HUN
#3694
Na nekem is sikerült beregelnem ide sg re elsö hozászolásom nem fikázni<#mf1>,lesz e egyáltalán magyar sever??
Vagy jó lenne ha egy servere felmene több magyar uncsi külföldiekkel nyomulni <#hamm>

#3693
azt a nocd-s krekket nem kellet volna felraknod.
#3692
Kösz a gyors választ... ,de már átírogattam a Razor1911-eket a F.A.Q. -ban leírtak szerint, továbbá a 8419kb-os nocd exe a helyén van... Valamit biztos én csesztem el. Azt mondja, hogy reggeljek.
#3691
Bizony! Nagyonis megéri! Viszont tud valaki magyar szerver IPt mondani? Mert olyat még nem találtam. Vagy ez még kicsit korai?
#3690
Szerintem nagyon megéri megvenni gyáriban!
Fejlõdheetsz!
Én is gondolkodom rajta másoltban meg semmit nem ér!
Esetleg tört szerveren de ahoz meg ne mértek.

#3689
csá
a Razor változathoz ahol van a crack ott van egy mentés is!
Azt másolt be a dokumentumok mentésébe és amikor elindítod a játéko a névnél ott lesz a razor1911 és azt írd be kódnak!
Ez az egyik!

#3688
Érdemes megvenni eredetiben? Gondolkodom rajta...

Intel Core2Quad 6600 | 2GB DDR2 Kingmax-1066 | HIS Iceq3 x1950pro

#3687
Sziasztok!
Az 'Battlefield_2142-Razor1911' van meg, és sikerült elindítani a játékot. Az auccount-omat nem fogadja el. Nincs jelszavam, és ötletem sem hogyan tovább. Tudtok segíteni? kösz
TS Zolly
#3686
BF2 Magyarosítását a PB nem szereti. Szvsz igy van ezzel is, hisz ez csak egy mod. Szal ha esetleg lesz valamikor, sürün fogsz pb kick képernyõt nézegetni.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Beers
#3685
Gratulálok!<#gunyos1>

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

mike0013
#3684
figyelj, ne noobozd le az olyant aki segít neked és igaza van... ez esetben te vagy a noob

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May

#3683
Baszd+ ha csak errõl lenne szó akkor azt mondom igazad van...<#falbav>

#3682
?? mivan ??

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

finuchy
#3681
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1124835444

Itt olvashatsz róla mindent.

#3680
legalább a hamachit tudnám használni

#3679
Pfff nooob....mindegy majd kitalálok vmit (semmit) azé thx

kBagyula
#3678
Nem értem, hogy mit nem értesz. A warezos változattal sehogy sem fogsz tudni a neten játszani. Ott a hamachi azt kész. Ez van, vagy még egy lehetõség: Vedd meg eredetiben.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3677
Értem... és akkor hogyan tudnék vhogy neten játszani másolt játékkal?

Nincs hozzá vmi jó szerverkeresõ progi? A Gamespy meg a Gamespy Comrade az sz*r, az All seeing eye meg nem viszi.

Newyorker
#3676
És azt a játékban kell keresni?

ZoltanZen
#3675
A hamachi egy virtuális hálozatot hoz létre. Olyan mintha egy lanpartyn lennél, tehát ne az internetes játék közt keressétek a szervert, hanem a helyi hálozaton.

A noob-ok támogatója az MSX.

#3674
ja és bent vok a hamachiban 1 szobában ott vannak a játékosok de nem tom h h kell belépni...segítség

#3673
Sziasztok

Felraktam a bf2142-re a patch-et, fel van telepítve ez a Hamachi is, de nem tom h h kell használni. Simán Gamespy-al vagy simán a multyplayer nem megy, mert nem talál szervert, ha a gamespy talál akkor aszt írja ki h nincs internetkapcsolatom (nagyon is van) ezt a Hamachi-t meg nem tom h h kell használni...valaki segítsen lécci...<#szomoru1><#dumcsi>

Newyorker
#3672
fent van a patch

oO VinyuS Oo
#3671
Valaki tud valami fegyver unlockolási módszert LAN-ra?

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

finuchy
#3670
Utánna csináljon a haverod egy szobát a játékba és te már csatlakozhatsz is.
De viszont a patchet rakjátok fel.

Newyorker
#3669
azzal megvagyok el is fogadta
és utána?

finuchy
#3668
Be kell irni a server nevét és a jelszót.És utánna a join gomb.

Newyorker
#3667
Sajna nem megy!
feltettem
joinoltam és innen hogyan tovább?

Newyorker
#3666
Jah, hogy kell hozzá egy program is!
No ezt nem tudtam!
Remélem innen menni fog!
THX!

finuchy
#3665
Innen letöltheted. www.hamachi.cc

Newyorker
#3664
De az hol van az a hamachi?
sry, de nem vágom

kBagyula
#3663
Nem azt írja, hanem azt, hogy "Megoltek"! <#hehe><#hehe><#hehe> Mer' az ékezeteket ugye, nem kezeli. 😛

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

finuchy
#3662
Akkor hamachin a join networkba ird be amit a haver csinált.

Newyorker
#3661
hamachi-n hogyan kell beüzemelni?
(nem servert akarok csinálni, csak rá akarok csatlakozni egy haveréra, aki csinált)

#3660
nem megy,nem tölti be a mapot...pedig már drivert is cseréltem 2x....mi lehet a gond?vkinek volt ilyen problémája a játékkal?
magyarositás minek?? mert Magyar o-on élünk ...

sector512
#3659
Elõbb utóbb biztos lesz csak egy ilyen játéknál nem tudom mi a ráknak kell magyarosítás. Hogy a "You killed" helyett kiírja hogy "Megöltek"? <#wilting>

PSN: s3ctorHU

kBagyula
#3658
vegyél egy eredetit. 😊
.. egyébként crc-s lehet a fájl, töltsd le újra.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Béla9248
#3657
Vki PLS HELP!!! Nemtom összerakni a gamet mert folyamatosan megáll 98%-nál és kiírja hogy vmi nem jó az 1es rarral!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

#3656
Sziasztok!

Feltettem a gamet a beállításokat elvégeztem....kiválasztom a mapot...és elkezdi betölteni..de a betöltés megáll és nem csinál semmit!mi lehet a gond?
(Intel 2.4 gef fx 5900xt 1gb ram...)

köszi !

ZOLCHI
#3655
Tud valaki valami infot? : magyarosítás lesz?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#3654
#3635.hsz

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Crem
#3653

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#3652
Hy all!
Feltettem a Battlefiel 2142-t és valami bejelentkezéssel nyaggat...
Segítsen valaki aki érti ezt az egészet!!!
Eéõre is kösz!

My WEBpage: [url]http://rolandspeed.xdl.hu[/url]

ZOLCHI
#3651
Valóban nem müxik már.<#merges3>
Én többször is próbáltam,de sajna nem sikerült.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

mike0013
#3650
FAQ😊
de asszem már nem lehet használni...
amúgy én nem használom, ezt a veteran progit cask hallottam róla

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May

#3649
Bõvebben???
mike0013
#3648
ez a veteran progi hatása😉

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May