16212
Battlefield 2142
  • Stex
    #6265
    no igen, a kábel nem igazán foglalkoztatja a T bagázst..én ezért váltottam ADSL-re, de egy alternatív szolgáltatóhoz igazoltam, így olcsóbban kijövök mintha a T-nek fizetnék közvetlen.
  • gecc
    #6264
    Nekem meg még 512,T-online kábel net
  • papo21
    #6263
    t online már 7 megabitem van
  • uHs Gerzson
    #6262
    Nekem 10 percenként netszakadásom van :S
  • Kovács legény
    #6261
    köszi pompom:) 1óra és lent van ,rohadék invitel baszott emelni még:(
  • uHs Gerzson
    #6260
    Tessék picur
  • Kovács legény
    #6259
    adol egy linket babám?
  • uHs Gerzson
    #6258
    1.2 patch
  • Kovács legény
    #6257
    Hi
    egy nagy kihagyás után felraktam megint a játékot ,az 1.06-tal ,de pirosan jelöli az összes szervert, mi a legujjabb pöccs, a magyar szerverek mien peccsel mennek?
  • Carlos HUN
    #6256
    Köcsögök és ennyi!
    nem tudom mennyi idöbe telne nekik elküldeni, na mind1 valamiért nem küldik ezvan , mert már elküldték volna öket:D
  • Nagygm
    #6255
    az a magyar ranked szerver csak a neve szerint az amúgy német tulajdonosa van és mondhatni csak németek játszanak rajta, az EA még nem adott ki magyaroknak ranked patch, (a bf2-nél is úgy kellett kikönyörögni).
  • hendrichharcos
    #6254
    nállam van a ranked listában magyar szerver. mi is összefoghatnánk egy kicsit!A MEG KÖSZI a választ.
  • Stex
    #6253
    nincs magyar ranked szerver jelenleg, szóval nem, a nagy többség csak rankeden játszik.
  • hendrichharcos
    #6252
    HI! A MAGYAR SZERVEREN VAGYTOK VALAMIKOR?
  • kolbi870315
    #6251
    Hali.
    Már biztos volt róla sz, szóval nézzétek el nekem.
    Miért akad a titan mod?
  • Stex
    #6250
    ehe
  • gecc
    #6249
  • uHs Gerzson
    #6248
    Pénzbeszedős mod inkább
  • gecc
    #6247
    Igen,de a NS is egy mod :)
  • gecc
    #6246
    Melyik tank csövét nem tod mozgatni.Remélem ezét
  • uHs Gerzson
    #6245
    Nem inkább a Legjobb BF és modjai? :)
  • zsuskoo
    #6244
    ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!! Köszi az istápolásokat mondtam én vagyok a béna nem voltam jól beregisztrálva, uninstal, le az egész éps ujra fel, megnéz minden lehetőség 2x is és lám tsodát működik ( "...Működik a Fogaaaaaaat!..." ) Na pá viszlát odaát!!! Még1x kösz mindenki!
  • TommoT
    #6243
    az normális, hogy a tankot alig lehet mozgatni, meg a csövet? már az egeret is lehúzom az asztalról, hogy forduljon egy kicst...
    sensitivity feljebbtétele nem segít :(
  • gecc
    #6242
    A legjobb BF-ek
  • gecc
    #6241
    HOPPÁ


  • gecc
    #6240
    Egy két videó goliát-ról. még egy
  • Carlos HUN
    #6239
    Hát az armored fury és a euro force is felengedet rankedre azal a crackel :D

    Lehet 2142 nél nem fog müködni de bf2 nél igenis ha eredeti játékra teted fel müködött is :D
  • pIIrash
    #6238
    kétlem, hogy mod lenne ... mert addig ment le a pajzs.
    egyébként meg közben a mi titánunkra özönlöttek%%% szal biztos nem az ...
  • pIIrash
    #6237
    kétlem, hogy mod lenne ... mert addig ment le a pajzs.
    egyébként meg közben a miénket rongyá lötték%%% szal biztos nem az ...
  • RoboGoD
    #6236
    Szerintem nem hiba, hogy fent marad a pajzs, hanem 1 mod lehet. Mondjuk baromság, mert így Conquest mód lesz a Titán módból. De sok barom most ezt kapta fel. Most jöttem le egymás után 2 szerverről, ahol ezt nyomták. Tök béna.
  • Stex
    #6235
    ezt olvastam én is, de az a furcsa, hogy sehol máshol nem írtak erről, pedig tuti kicikkezték volna, mint a többi BF2142-es hírt, (a magyar lapok), a forrás meg nincs megjelőlve, szóval én eléggé kétkedéssel fogadom a dolgot. Nem hiszem, hogy ne jönne még kieg, bár aztán fene se tudja. Az is elképzelhető, hogy nem booster pack jön majd még, kis tartalommal, relatív olcsóbban, hanem normál kieg, több tartalommal, több pénzé..
  • Stex
    #6234
    uninstall/reinstall, majd tedd fel sorrendbe a patcheket, ne az 1.20-al kezd. Persze csak ha nem oldódik meg a dolog.
  • Stex
    #6233
    szerintem nem fog menni a warezzal..BF2-ben tudtak tört szervert is csinálni, a 2142-ben még ez sem sikerült (pedig már jó ideje lehet kapni ugye), szóval nem mérvadó, hogy mi volt. Szinte 100-ra veszem, hogy a warezt kiteheted az ablakba, ugyanugy, mint a warez 2142-öt, az se ér semmit, csak van.
  • uHs Gerzson
    #6232
    Miért nem lepödök meg ezen ? :)
  • Carlos HUN
    #6231
    Akit am érdekel megadom a linket ahová feltöltötem pmbe lehet kérni
  • Carlos HUN
    #6230
    Addig marad az alap game :DDDDDDDD
  • Carlos HUN
    #6229
    Tulzottan én még nem játszottam vele mert megszerezni megszereztem ns-t de crack nincsen még hozzá hogy felis engedjen serverekre de bf2 nél is voltak és müködtek is és lehet kivárom amig lesz hozzá crack mielött megveném :DD

  • zsuskoo
    #6228
    nem direkt figyelek, de így sem enged fel mert azt írja h antik a verzióm, mi a tüzes trotilt cselekedjek???
  • pIIrash
    #6227
    hibák ide- vagy oda ... nekem tetszik! és szerintem az eladások alapján kellene dönteni.

    vagy nha nem lesz más, akkor csinálunk mi egyet!!
  • Carlos HUN
    #6226
    A Battlefield 2142 közösségen belüli elégedetlenkedések miatt a Digital Illusion várhatóan nem kedveskedik további csomagokkal.




    Ezt Kristoffer Berggyist jelentette be, miután hosszú és kimerítő viták során arra a megállapodásra jutottak a cégen belül, hogy mostantól hanyagolják a booster pack-ot. Ezek szerint a jelenlegi helyzetet elemezve a Northern Strike lesz az utolsó pakk, amely a BF- társadalmat megoszthatja.