31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #28655
    Mennyé bótba, ott adnak. Linekt nem tudok mondani, de a kézikönyv hátulján is ott van.
  • bertino
    #28654
    link
  • Prémium driver
    #28653
    Szaisztok valaki tudna nekem adni egy telepitő kódot vagy egy linket ahol találok ilyet?
  • KILLER2
    #28652
    Majd csak készül valamit. A Crysishoz elég ígéretesek a most készülő modok. Remélem, hogy el is készülnek.
  • Neoncsoves
    #28651
    IJB
  • snowkid16
    #28650
    Nem tudok játszani
  • bertino
    #28649
    jaja, az állat lenne.
  • kirol
    #28648
    Pedig milyen jó kis Jurassic Park lehetne.
  • arty
    #28647
    ... vagy akár a Far Cry-hoz? ;)

    nem :(
  • kirol
    #28646
    ÉS lett hozzá valami értelmes mod?
  • Synchronous
    #28645
    Mikor kiadták a Crysist, el is mondták a fejlesztők, hogy olyan szabadságot biztosítanak a modkészítőknek, hogy ha akarnak akár Sims-et is csinálhatnak a játékból.
  • snowkid16
    #28644
    Nem tudok játszani, töltésnél kilép a játék : C:\DocumentsAndSetting\Rendszergazda\Local Settings\Temp
    és ott egy 24bappcompat miatt lép ki. Help
  • KILLER2
    #28643
    Úgy érzem, lesznek itt modok, amik odabasszák az alapjátékot...
    Ezért szeretem én a Crysist. Ha modder vagy, akkor kb vettél egy játékmotort egy 9 órás techdemóval. utána azt csinálsz vele, amit akarsz. (kár, hogy nem vagyok modder, de azért próbálkozok :))
  • grebber
    #28642
    Crygate mod update

    Hm jónak tűnik.
  • kifli
    #28641
    de ez azon a tényen nem vátoztat hogy lehet multizni...
  • arty
    #28640
    törtszerver=guminő :D
  • grebber
    #28639
    Ja az szokott lenni kb 1 :D
  • kifli
    #28638
  • grebber
    #28637
    LOL warezzal nemtudsz multizni!
  • kifli
    #28636
    bazz gogle a barátod kell 1.2 meg 1.2.1
  • SkylineGTR
    #28635
    kell vmi patch? nem eredetim van. multiba csináltam accountot, bejöttek a szerverek, de nem tudok felmenni, egyiknél azt írja nem hiteles, másiknál eltérő verzió.
  • snowkid16
    #28634
    Én is ál amerikai állampolgárként tudok játszani, mert a szolgáltatás nem élerhető M.o.-n. Most már értem, miért nem Gears of War lett a legjobb játék, bizots Multi szempontjából. (Az én következtetésem)
  • KILLER2
    #28633
    Nem csak te. Bár nem sok bajom volt még vele, de köcsögség, hogy X360on fizetni kell érte, hogy játszhass neten, valamint az is, hogy teljes nyugalommal árusítják az liveos cuccokat Magyarországon (akár még HIVATALOSAN! honosított játékot is), de arra nem gondolnak, hogy lehetne esetleg akkor itthon is hivatalosan live...
  • snowkid16
    #28632
    Köszönöm. Utálom a Live-et xD.
  • KILLER2
    #28631
    Amilyet akarsz, én a Magyarra nyomtam. Ez nem Liveos, itt mindegy.
  • snowkid16
    #28630
    Reginél a többjátékosban, milyen államot kell, hogy bejelöljek? Gears of Warnál viszont Egyesültet kellett. Létszi help. Új vagyok
  • gduck
    #28629
    Na akkor megvan a ludas :D A kártyádnak a 2db 6pines csatin kell tápot adnod! TEHÁT MINDKETTŐ 6pines csatit MEG KELL TÁPLÁLNOD!!!



    Ilyen kébelt keressél a csomagolásban



    Amúgy pontosan milyen táp van a gépben?
  • arty
    #28628
    ha eredetid van, akkor elég eccerü :)
  • The Protector
    #28627
    Sztem azt akarja tudni h elég jó a game szerverkeresője és nem kell-e hozzá vmi segédprogi mint x-fire vagy the all seeing eye.
  • KILLER2
    #28626
    Menüben a többjátékos??? Elég feltűnő.
  • SkylineGTR
    #28625
    hi, hogy lehet multizni? kell vmi patch?magába a játékba kell nyomkodni vagy hol?
  • bertino
    #28624
    jaja, van egy kis tüzijáték a végén
  • dronkZero
    #28623
    Olyankor mi van, amikor a végén a TAC az istennek sem lockol rá a második ágyúra? Megnézném a végét azért...
  • Mexx00
    #28622
    Hát igen elég hülye voltam hogy így fogalmazhatok valóban hiányzik egy tápkábele a kártyának méghozá amit írtam hogy ketttő van egymás mellet...abból csak 1 db van bedugva...és nem adtak hozzá csak 1 db ot....érdekes dolog ez az egész....nah lényeg az hétfőn első utam egy számtech boltba lesz egy bizonyos kábel megvételére....hát ez van :D majd még jelentkezem :)
  • Mexx00
    #28621
    Még valami akinek 8800 as tipusu karija van hány kábel van beledugva? Mer nállam 1 db ien kábel van csatlakoztatva se több se kevesebb....ez lehet a baj szerintem :D
  • Mexx00
    #28620
    Na szóval...letöltöttem a 9800 gtx hez való legújabb nvidia drivert stb....anyit változot hogy elindítom gépemet mielőtt belépnék a felhasználómmal jön egy üzenet az nvidiától mégpedig (angolul és én abból nem vagyok valami jó :D ) azt írja hogy valamelyik tápkábel hiányzik és hogy megvédje a video karimat a proceszort leszabályozza (lowered)...szétszedtem gépem belenéztem úgy néz ki a kedves video kártyámon van rajta 3 lehetőség ahova lehet dugdosni :D az első 2 egyforma és 1 db 6 ágú téglalap alaku csatlakozó megy bele ami az egyikbe benne is van a másik üresen van....ez nem is gond hanem van még 1 ien hely ami üresen van de az nagyon kicsi 2 ágú és ugyancsak téglalap alakja van...átnéztem gépemet nincs semii ami oda beleillene illetve a csomagolásokban sem volt....valszeg elviszem a boltba és megkérdezem tőlük biztos nem e loptak ki belőle valamit...szóval eddig is a video akri elszabályozta saját magát csak nem szolt nekem....az új driver meg szerencsére van anyira kedves hogy szól...magyarul 1 csatlakozó hiányzik :@ és ennek rendkívűl örülök...
  • kifli
    #28619
    NEkem sem akad pedig 800-as ramom van natural modal átlag 45 fps-em van és 30 alá nagyon ritkán megy nagyon kis ideig
  • Synchronous
    #28618
    Nem beszélve arról hogy elég gyengécske a ramjának az órajele is. Ha van egy "gyengébb láncszem" akkor az a többit is lehúzza.
    Nekem 667 Mhz-es ram volt a gépben és meg is látszik, hogy ki lett cserélve 1300-asra, mert már nem akadozik a játék. Igaz nekem inkább csak a nagyobb akcióknál vett le az fps-ből, de most már egyáltalán nem szaggat. Kumma szaggatás nélkül toltam végig a játékot.
    Tanulság: nem érdemes 1000 Mhz alatti ramot venni, csak mert olcsóbb. Meg fog látszani a teljesítményben.

    Én nem mondom azt, hogy Mexx-nél kizárólag erről lenne szó, de érdemes minden szempontot figyelembe venni.
  • Dante73
    #28617
    Ott nem a vista a gond. (Eleve egy "dx10"-es játéknál vicces lenne....) Ott valami a hardweres részen nem stimmel. Vagy nincsen fennt a megfelelő 3D-s gyorsító, vagy valami nagyon el van állítva bios-ban,
    Az is eleve fura, hogy más játékoknál beszaggat. Nem volna szabad ennek a gépnek! Én azzal kezdeném, hogy visszaviszem a boltba, ahol vettem, és megkérném, nézzék meg, mivel van gond. Ott vagy rosszul lettek alkatrészek bepakolva, vagy eleve rossz egy alkatrész. Esetleg nem kompatibilis a ram, (MHZ számot alaplap nem kamázza) vagy hasonló gond lesz.
    Amúgy az én 8800gts-em is 5,2-t kapott az indextől...... a 3,2 NAGYON karcsú!
  • kifli
    #28616
    natural modot ugye csak fell kell telepíteni és már alapból az van beállítva ugye?
    Szal ha feltelepítettem utána már nem kell semmit csinálnom?