31662
CRYSIS
  • Shep
    #28695
    A repülős kevés fps-es részen is hozott +20-at
  • Shep
    #28694
    Na letöltöttem megnéztem, feltettem mindent ez a különbség a képi világban. FPS ügyileg megvan ahol +30 fps, majd lehet még megnézem ,akkor mi van ha nem rakom fel a növényzet javítót akkor gondolom marad a korábbi színvilág.
    Custom Very High

    Ezzel az új cuccal VH

    CVH

    ÚCVH

    CVH

    UCVH
  • Synchronous
    #28693
    A kommentek között ott van a válasz, hogy mennyit is ér ez.
  • meszibalint
    #28692
    üdv!
    erről tud valaki valamit??
    http://www.pcguru.hu/pcguru/cikkek.php?cikkid=9327
  • Bence94
    #28691
    de raktam sajátot kb volt benne három parancs bullet time-mal együtt. idáig működött is a játék de valahogy elromlott.kitörölte azt is.
  • kifli
    #28690
    nem arra gondolok hogy nem raktál-e be valami cgf-est
  • Bence94
    #28689
    a gépemre gondolsz? ott az aláírásomban ati x1950 pro.
  • Bokafix2
    #28688
    Jó karcos a puskád.
  • kifli
    #28687
    használsz valamilyen videó configot? esetleg start->futtatás->dxdiag
  • Bence94
    #28686
    üdv lenne egy nagy problémám márpedig a crysisban nem látok semmit a szürkseég miatt ha telejesen fel vagy le nézek akkor jó de hát úgy nem lehet játszani mi a baja? újra telepítettem régebbi drivert is felraktam kitöröltem a mentéseim és hiába !

    itt egy kép:
  • kifli
    #28685
    beállításoknál pipáld be punkbustert vagy punkbuster updaterrel frissítsd
  • snowkid16
    #28684
    Hát oszt? :D
  • dronkZero
    #28683
    Pontosítok, nem a napokban, hanem _MA_.
  • Bokafix2
    #28682
  • dronkZero
    #28681
    Gratulálok az időzítésedhez! :P :D
    A napokban jön ki a kiegészítő, ami jobban optimalizált, több a multis pálya de tartalmazza az eredetieket is(csak nem összeköthető az eredetivel), ráadásul olcsóbb.
  • snowkid16
    #28680
    Gyaaaaaaaaaa,(elnézést, de ezt muszáj volt) nagyon nagy a multi! 3 napja vettem meg az eredetit, eddig -töltött játék volt-, és elhatároztam, hogy megveszem . Egy magyar szervert mondjatok please. Amúgy nem tudok felmenni olyan szerverre, ahol punkbusteres, de az nekem fel van téve. Többin tudok. Üzenet : Kirúgtak a szerverről (mikor nem is játszottam rajta, nem is csalok). Szóval nekem erre kéne orvosság
  • Ability
    #28679
    Senki sem látogatta, akik oda írtak nem kaptak választ, azért lett kiszedve. Ha most írna oda, akkor szerintem senki sem venné észre.
  • berczely
    #28678
    na...csak nincs kirakva linken!
  • Gunner
    #28677
    de
  • berczely
    #28676
    Nincs a topicnak warez része?
    És akk ott feltehetné a kérdést de már nem top10es a táma szal fölösleges...
  • Ability
    #28675
    Egyet érts meg: ez nem az a hely. Ha ennyire ki akarod próbálni, akkor olyan helyen kérdezz ilyet, ahol ezt tolerálják. Gondolom valahonnan letöltötted a játékot, akkor kérdezd meg ott. Ha DC, akkor kérdezd a csetbe, ha torrent, akkor az oldalon. Csak itt ne, itt nem tűrik meg. Tudod itt is segítséget nyújtunk a fórumozóknak, ha valamit nem tudnak, de a warez az egész fórumon tilos, és őszintén szólva ezek a problémák abból fakadnak, hogy nem veszitek meg a játékot, és az összes olvasónak ebben a topikban elege van leírni mindig ugyan azt. Pedig látod, jó szándék vezérel, nem elküldtelek a fenében, tippet is adtam, hogy hol kérdezz, illetve mondtam, hogy nem érdemes kipróbálni, mert csak csalódás lesz. Ha valódi játékélményt akarsz, akkor meg kell venned.
  • Mexx00
    #28674
    Jó mind1 elhiszem elged van belőle ,csak kérdeztem mer ki akartam próbálni multiba ha igaz törtön is de kíváncsi lettem volna rá mien...mind1
  • Ability
    #28673
    Igazság szerint tévedsz, én felügyelem a topikot, és már rohadtul unom a többiekkel együtt, hogy mindig jön valaki warez kérdésekkel. Nekem pont az lenne a feladatom, hogy ezt megakadályozzam. Ha azt veszed, akkor a legelső kommentem eléggé célzott arra, hogy ne erőltesd a témát, de valahol mégis finoman szóltam, hogy a saját érdekedbe (játékélmény) ne is akarj annyira warezolni. Nincs nornális tört szerver, ha multizni akarsz, akkor vedd meg. És ez aranyszabály minden multi játéknál.
  • berczely
    #28672
    Eh nem meghatározó hangja végülis nem ő a házigazda...
  • Mexx00
    #28671
    Légyszives MOST állísd le magad, ha annyít írsz ,bocs itt nem mondanak ieneket,ok,de másik dolog nem te vagy a topic meghatározó "hangja" aki tudja leírja vagy privibe megírja nem kell túlvezéreltnek lenned.
  • Ability
    #28670
    Hagyd abba, nézz utána máshol, ez nem az a hely. Ha ennyire nem bírod ki, akkor legalább ne szemetelj, írd be, hogy valaki privátba válaszoljon, aztán örülj ha valaki megteszi.
  • Mexx00
    #28669
    De azért áruljátok el pls hogyan tudok feljutni tört szeróra:P A csítereket már megszoktam itt ott:D
  • Bokafix2
    #28668
    Ja, azokon sok a csíter... ez tapasztalat.

    Még olyan is volt hogy nem vettem észre azonnal, mert csirkévé volt változva, de a szárnya alól kilátszott a Scar csöve.
  • Ability
    #28667
    Nem warez topik, vedd meg ha játszani akarsz, teljes játékélményed törttel sosem lesz. Sőt, talán majd még el is ijeszt, ha felmész egy csíterekkel hemzsegő szerverre.
  • Mexx00
    #28666
    Igen köszi már rájöttem :D És meg is oldotam a problémát... most már csa karra kéne rájönnöm hogy tudok multizni a crysisel amellet hogy törtben van meg :P
  • Mexx00
    #28665
    Köszi a probléma meg is oldódott...és már végig is játszotam...most a következő kérdésem az lenne hogy...törtbe van mega játék de szeretnék multizni interneten...hogy lehetne megoldani feltudjak csatlakozni pl tört szerverekre? (mer ügye csak oda engedne fel)
  • gyonax
    #28664
    Dokumentumok/MyGames/Crysis/SaveGames
  • Mexx00
    #28663
    Nah újra itt vagyok a problémám megszűnt..sikerült kábelt szerezni és minden fullra tolva gond nélkül megy...nagyon ritkán beakad ha kúrva nagy terepet kell hirtelen mutatni de azonkívűl semmi remekül muzsikál a vga m....viszont jött egy másik probléma és az a crysisal :D Méghozá elvitem odáiga játékot hogy egy cirklón vagyok jönnek az idegeden mára tombombát is ledboták meg stb és épp egy elég nagy dög idegent kéne kinyifantanom a csaj segítségével aki a páncélját leszedi stb....lényeg az mentettem azelőtt is egy jó párat de a mostani mentés tuán a játék kidobot azzala jelszóval hogy " A crysis működése leált" ésátna már csak bezárni tudom a progit...visszaléptem a játék betöltése gombra katintva ugyancsak kidob és bezárja a programot...szóval lényeg az hogy nem tudja valaki hova menti el a crysis a mentéseket? Mer valszeg a legutsó mentésnél valami orbitális hiba lépet fel és sehogysem tudom betölteni illetve lekezdtem egy új játékot és ott se tudok se betölteni semmit és menteni se...mer kidob azonal....:D Valaki tud valamit erre?
  • extra sensory
    #28662
    Ja, nem elég hogy ingyér játszol vele, még fikázod is. Miért nem töltöd le innen akkor az ingyenes demót és ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni.
  • Smuge
    #28661
    még az írható lemezt is sajnálom rá. hiába, a szépség nem minden..
  • Bokafix2
    #28660
    Nem tudsz ezért a szép játékért 10 ezret kiadni? Ejnye. Tudod mennyibe kerülne mindez, ha igazából csinálnád? Elutazni azokra a meseszép szigetekre, koreai katonákat irtani, harckocsikat, meg repülőgépet vezetni, úszkálni a tengerben, és a csirkék seggébe rakétát küldeni? A földönkívüliekről meg nem is szólva.
    Számolgass és rájössz, hogy sok milliónak kell megbújnia a tárcácskádban, hogy mindennek csak a negyedét meg tudd valósítani.
    A Crytek-es srácok pedig elfogadható realizmus mellett 10 ezer ropogós forintért kínálják ugyanezt. Jó lenne megtanulni végre, hogy a szórakozásért bizony fizetni kell.
  • Gunner
    #28659
    mármint nem azt ami a dobozban van, hanem amit google-ban találsz,mi? :D
  • arty
    #28658
    adok számlaszámot, utalj egy tizest, megveszem neked és holnap bemásolom ide a kodot
  • bertino
    #28657
    nem tudnánk.
  • Prémium driver
    #28656
    Ti nem tudnátok adni nekem?légyszvies