31662
CRYSIS
  • gduck
    #28615
    Neked vmi gond van a gépeddel!

    - Pontosan milyen az alaplapod? Sima P5K vagy olyan amiben 2 PCIE slot van? Mert akkor az se mind1 melyik PCIE slotba raktad!
    - Esetleg nem oszt a BIOS IRQ-t a VGA-nak.
    - Tuti 9800GTX van a gépben?

    stb...

    Szal nálad vmi nagyon nem kóser
  • Mexx00
    #28614
    Ez nem rossz 5 let őszíntén szólva,ez lesz szerintem keresek egy üres vinyót azt feltolom rá az xp t és kiderül mi lesz :)
  • Mexx00
    #28613
    Találtam megoldást...1 kanna benzin és 1 doboz gyufa....egyébként meg ez hihetetlen...nem tudom mi legyen...megveszem a viszonylag új video karit és ieneket csinál...kicsit érdekes dolog...
  • arty
    #28612
    ha TÉNYLEG az a géped van, amit alant beirtál, akkor én ujraraknám a windows-t, lehetőleg egy XP-t ;)
  • Mexx00
    #28611
    hát kb....
  • The Protector
    #28610
    végigmentél??inkább sok képet néztél a játékban nem?bocs a poénért.
  • Mexx00
    #28609
    oké enyivel is okosabb lettem :D Akkor azt mond meg mit kezdjek velük XD jah elindítotam azta dolgot végigment a demon meg stb....a legnagyob fps 4.7 volt a legkisebb 3.5...ez gondolom rendkívűl szar vagy jó?:D
  • Gunner
    #28608
    hardware: ami a gépházadban van meg a gépház, moncsi, egér, ilyenek, kézzel fogható pc alkatrész
    software: winyón, memórián található programok :)
  • Mexx00
    #28607
    most töltötem le a legújjab hardverta vga hoz se semmi :D
  • Mexx00
    #28606
    Hát a Counter Strike Source illetve a team fortress 2 ben ha pl nagyon sok füst van agy köd egyszere egy helyen illetve az olyan robanásoknál ahol elég sok füst szabadul fel kicsit beszaggat....de csak egyrövid időre...beszaggat
  • grebber
    #28605
    A játék könytárán belül ban egy Bin32 mappa ott van benne ez a fájl!
  • extra sensory
    #28604
    A többi játék is szaggat neked? Mert akkor hardveres gond lehet.
  • Mexx00
    #28603
    Benchmark_GPU.bat teszt, ezt nem rég írtad ezt hol tudom elindítani?
  • gduck
    #28602
    Esetleg próbáljad ki a legújabb driverrel, bár nem hiszem hogy ezen múlna!
  • Mexx00
    #28601
    Még így is akad....nem lehet hogy télleg túlságosan újnak számít a videókártyám? Amikor vettem mondták hogy alig 2 hónapja van piacon és kb úgy júnisuban vettem....szóval nem tudom mi legyen hogy legyen XD
    Viszont a vista élményi ndex szerint ahol minősíti a gépet a a "windows aero telejsítmény 3,7 re osztályozta, de a játékbeli grafikai teljesítményt és 3d munkát meg 4.4 re....egyébként a 3,7 a legalacsonyabb értékem XD
  • gduck
    #28600
    Pl.

    A Start menü/Játékok lehetőséget válasszad! Ott megtalálod a Crysis ikonját, majd ezen jobb klikk és DX9 mód!
  • Mexx00
    #28599
    Jah testdrive sikerült letötleni azt a dolgot amit mondtál és kciserélni a mappát...csak azt nem tudom hogy "DX9" modban hogy kell elinditani a játékot?:D
  • Mexx00
    #28598
    Jah még valami, a CVarGroups mappa mellet találtam a GPU-mappát amiben van két szöveges dok...az nvidia dokot végig onézve sejtéseim szerint felsrorolja hogy meik videokártyákra kombatibilis a játék,noss a legnagyobb számérték ami van az a 8800 GT és nekem 9800 GTX em van ,hát ez a bibi szerintem :D
  • Mexx00
    #28597
    Figy testdrive küld már el légyszi az msn címedet az e-mail címemre: [email protected] ,mer egy kicsit tömören fogalmaztál:P Pl: Indítsam DX9 módban,illetve írjam felül a CVarGroups mappa másolatát a zip-ben lévővel ,lehet egyesek kiröhögnek de inkább bevalom hogy nem tudom hogy kell mint hogy mindent elrontsak :D
  • gduck
    #28596
    Próbáljad ki EZT a konfigot! (A game/config/CVarGroups mappáról csináljál másolatot és írja felül a zip-ben lévővel! A grafikai beállításokat a képen látható értékekre állítsad! A programot VISTA alatt DX9 módban indítsad!) A configot HeadHunter készítette 8800GTS-re optimalizálva! HIGH-VERYHIGH közötti grafikát kapsz jó sebességgel! Amúgy én most EZT használom XP alatt.

    UI: Speciel én mindig XP után telepítettm VISTAt. Szal ha az egyik partíción van egy XP, akkor a másikra simán feltelepítheted a VISTAt! Fordítva nem ilyen egyszerű!

    UI2: mindent HIGH-re állítva lefuttathatnád a Benchmark_GPU.bat tesztet! Az eredményből kiderülhet hogy esetleg nincs-e vmi bibi a géppeddel ;)
  • bordy
    #28595
    na tessék, egyszer megyek fel pb nélkülire és kapom én is ezt a respawn halálozást egyből. többet se megyek se törtre se pb nélkülire.
    így persze hogy szar egész ahogy van ha ezt tapasztalják...
    az ilyennek beletudnám verni a fejét a billébe aztán a monitorába és végül lenyeletném vele a szaros egerét majd felbasznám neki a házát hátulról.
  • Mexx00
    #28593
    ki próbáltam ami mondtál....sajnos rettenesen szaggat nem tudom mi van a gépemel de valami nagy gáz.... a feladatkezelő szerint ráadásul a cpu használat alig 40% a RAM meg 80% és szaggat kibaszotul...már nagyon elvagyok keseredve :D A kérdésem meg hogy pl vista mellé hogy tudom felrakni az xp -t? Nem formáza le a vinyót meg stb? Me lehet az ultimate csinálja ezt az egészet...:S
  • kifli
    #28592
    tudsz adni neem modosított very high config fájlt?
  • gduck
    #28591
    A bithu mostanéban csak nagyon ritkán megy :( Mindig olyan "eredeti" szerveren szoktam játszani, ahol sokan vannak ;)
  • dronkZero
    #28590
    A kérdés inkább az, hogy miért nem látom, connect to ipvel sem?
  • dronkZero
    #28589
    Na és ilyenkor most mi van a bithumennel? Hova lehet még menni játszani? :P
    (Van némi listám nekem is, de hová szoktatok?)
  • gduck
    #28588
    Na szóval mivel majdnem egyforma gépünk van....

    VISTA alatt 1280x1024 2xAA minden VeryHIGH, KIVÉVE: SHADER és SHADOW ami HIGH. Így ment kb 15-30 FPS-el! Ezt megúnva (XP és VISTA is van a gépen) XP alatt játszok módosított konfig fájlokkal!

    Ami nagyon megfogja, az a SHADER és SHADOW. Ezeket vegyed lejjebb, a többi szinte semmit nem lassít ha VeryHIGH beállításon hagyod ;)
  • kifli
    #28587
    ma kipróbáltam dx10 unlockerrel és olyan 40-50 fps-em van minden nagyon magasra állítva 1024x768 meg élsimítások is maxon...
    Ha jól tudom voltak itt a banner alatt very high configok de eltüntek...
    valaki fel tudna nekem rakni valahova egyet?
  • gyonax
    #28586
    Próbálj meg felrakni 1 xp-t, és próbáld ki, hogy azon hogy fut.
  • Mexx00
    #28585
    És valaki tud konkrét megoldát?:D Mer télleg nagyon szar így ....
  • snowkid16
    #28584
    Vki tud mondani, jó szervert, lehetőleg magyart? Meg milyen a multi? Nagyon várom, hogy felrakjam az eredetit. Meg valami utasítást, hogy pl. nekem khömn, szóval nem teljesen tokos a játék, és ma vettem meg a tokost, és hogy csináljam, hogy tudjak multizni.Már végigvittem.
  • Shep
    #28583
    Hát szerintem ott a vista van rosszul beállítva, mert azon a konfigon igencsak jól kellene futnia.
  • snowkid16
    #28582
    Wow, olyan gépen szaggat? Valljuk be nem rossz ;), de ugye, nekem se kell elbújnom nVidia 9600GT-vel?
  • snowkid16
    #28581
    Lol, ezért kapok tőletek, de csak ma vettem meg az Eredetit xD. Eddig köhmm, kölcsön játékot kaptam xD
  • Mexx00
    #28580
    Jah a program verziója 1.21 ha jól tudom.
  • Mexx00
    #28579
    Most szépen felsorolom akkor....1280 x 1024, Élsimitást be se merem kapcsolni...:D akkor ami a jobb oldali oszlopban van a grafikai beálításoknál a "speciális" menüben ott az összes a legnagyobra van álítva de ha pl alacsonyabra teszem akkor sincs túl sok változás (konkrétan nulla:D) (kivéve az elmosódást azt szépen nyugiba raktam ) ami a jobb oldali oszlopot illeti (textúra minősége árnyékolás stb) az úgy van hogy : Textúra minősége : Közepes Arnyékolás részletesége : Alacsony ,Fizikai realitás: Nagyon magas ,Árnyékolás minősége: Alacsony....a program verziószámát azt nem tudom pontosan hol lehet megnézni de ha elmondod hol kell megmondom :D a VGA driver illesztőprogram verzió száma pedig...7.15.11.7474 ,várom válaszodat :)
  • gduck
    #28578
    Jah, voltak tegnap furcsa esetek :D
  • dronkZero
    #28577
    Ööö... Csak a munkám végeztem, semmi személyes... :P :D

    VOIP-ot nem használtok? Próbálkoztam időnként, de senki nem válaszolt... Pedig _nagyon_ lenne rá szükség, főleg 8v8-ban. Ha már csak kettő ember összedolgozik, legyalulható egy pálya...

    Esti meccsen azon döbbentem le, hogy gyakorlatilag senki nem hajtott az ellenséges bázis elpusztítására, csak én vettem atomtankot, senki más. (Lehet, hogy nem volt elég pontjuk rá?)
    De még ha vettem is, senki nem segített, csak mentek előre, lelövetni magukat a tornyokkal, vagy szartak bele az egészbe...
  • gduck
    #28576
    Jah, vettem észre :D Engem meg állandóan lelőttél ;)
  • dronkZero
    #28575
    Na jó, tegnap délután elég nagy pechszériám lehetett, később este egész jót játszottam és nem jöttek elő a faszságok...