31662
CRYSIS
  • TaRka0107
    #29422
    Nem eredeti, de nem dedikált szerverre mentem!! Vagy a dedikált az mit jelent? Szerintem azt hogy nem kell hozzá eredeti:D
  • Samurai84
    #29421
    Hali.

    Eredeti Crysis eladó: 1,5k azaz 1.500.-HUF
  • Jaffa 2843
    #29420
    erre valaki tud megoldást? :S
  • grebber
    #29419
    BlueSky Config

    Traction Wars II. VH-s mod

    Lost World Returns Update
  • fery02
    #29418
    Mini image-t az 1.2.1-es verzióhoz nem találtam, szóval sajnos marad a crack. :(
    Abban reménykedtem, hogy ti esetleg ismertek ehhez a verzióhoz mini image-t, mert az valóban jobb lenne. Én is ezen a gamecopyworld-ön nézelődtem. Majd kipróbálom akkor a cracket, mert azt találtam az én verziómhoz.
  • Jaffa 2843
    #29417
    miért így csinálja a renderelt screenshotot?
    régen jóvolt
  • Jaffa 2843
    #29416
    eredeti játék?
  • TaRka0107
    #29415
    HeY all!! Erre szeretnék választ kérni! Már azóta sikerült egyszer, de csak egyszer:D
  • kifli
    #29414
    ja és eredeti exét mentsd el ha nem menne crckel a multi
  • kifli
    #29413
    nézd meg hogy crackel megy-e a multi
    (gamecopyworld.com-on találsz hozzá crcket ha mini image van az mégjobb)
  • fery02
    #29412
    DVD-t
  • fery02
    #29411
    Eredeti játékom van, szeretném kímélni a CD-t...és játszani is akarok. A kérdésem egyértelmű. :P
  • strebacom
    #29410
    Ez se rossz mod:







    én Innen csemegézek!!
  • TaRka0107
    #29409
    Nem eredeti a játék de mondom hogy olyanra mentem ami nem dedikált volt!!:D
  • grebber
    #29408
    Niveus és a Niveus No vegetationt a Crysis\Game\Levels\mappába az Objects mappában lévő Niveus mappát pedig az Objects.pak-ba (Crysis\Game\mappában van 1,5GB-os fájl) kell beletenni.
    Majd inditani mint a többi letöltött pályát!
  • KaszaN
    #29407
    Tejó ég leszedtem de fogalmam sincs hovategyem be :(
  • grebber
    #29406
    Na már jó bele kellett rakom az objeckt pakba a dolgait!
  • KaszaN
    #29405
    :O ezt én is leszedem és megpróbálom hátha jó lesz :)
  • grebber
    #29404
    Ezt a pályát leszedtem

    Hogyan kell feltenni mit hova kell másolni mert nekem objektumok nélküli pálya jön csak be???
  • VRSDM
    #29403
    nemtudom, nézd meg találsz-e konvertert amivel a crysis által használt modell kiterjesztésbe tudsz menteni. vagy valami plugin esetleg studo maxhoz. mert kell hozzá azis,

    oda (SM) betöltöd a kívánt új modellt, amit netről innen onnan összevadásztál, és ha el tudod menteni úgy hogy azonos legyen a krájfos fájlaival kinézetre akkor jó. (ez elmélet)

    megint 100%os gyanúm van :D
  • KaszaN
    #29402
    Ezt én is megtudnám csinálni valahogy?:P
  • VRSDM
    #29401
    úgy hogy minden (a legtöbb, és mivel ezek komoly alkotások ezért mind) modell visszaforgatható a nagy modellező programok forráskódjára. onnan meg újra vissza crysis kiterjesztésesbe és voilá :)
  • KaszaN
    #29400
    Megint lenne pár kérdésem.
    1. Ezt hogyan csinálták meg, hogyha ilyen tárgyak nincsenek a crysis-ben.
    2. Ha textúrát letöltök azt hogyan tegyem be hogy használhassam a Sandboxban?
    3. És a tárgyakat hogyankel betenni?
    Szóval ha valaki tudja lécci mondja el. Köszi :)
  • grebber
    #29399
    MechWarrior: Living Legends - February Update!
  • elitehun
    #29398
    Eredeti a játék?
  • TaRka0107
    #29397
    Szevasztok!! Fel akarok menni az egyik szerverre, de azt írja h nincs hitelesítve vagy valami ilyesmit, pedig nem dedikált szerverre akartam menni és a verziószámom is ugyanolyan volt!! Ha tudnátok segíteni megköszönném nagyon:D
  • grebber
    #29396
    A pályát a Crymod.comról szedtem.
    És bocs hogy nemtudok konrkétumot mondani mert már nem jelennek meg a képek :( és screenshotos fórumba is tettem be ott sem jönnek be.

    De ez a 3 pálya volt amiket toltam és közben képeket csináltam:

    Abcs, Ostrov,Kueste ( Abcs az az a téridőkapus elég jó mod) Kueste az szép de hülyeség.
    Meg elég sok olyan pálya van ami nálam bugos volt nem volt vége pedig minden megcsináltam amit kell.
    Szerencsére ez a 3 nem ilyen volt!
  • Smithwarden
    #29395
    Szep map, jol fotozva.
    Grat.
  • Shep
    #29394
    Ez melyik pálya, honnan szedted le?
  • elitehun
    #29393
    Nem tom hogy ez milyen mód vagy milyen pálya de nagyon ütős
  • Jim Morrison
    #29392
  • grebber
    #29391








  • elitehun
    #29390
    Hát csak akkor tudod kinyitni ha veszel. egyébként space
  • Indigo
    #29389
    Igazad van. Pedig épp ilyen paramétereket állítgattam. Na mindegy, lényeg, hogy működik :)
  • Dancasz
    #29388
    vki tudja hogy online módban hogy tudom kinyitni az ejtőernyőmet???
  • simonl #29387
    Pedig ha figyelmesen elolvasod van megoldás:)

    Nekem sikerült úgy beállítanom a cfg -ket, hogy "csak" az árnyékokról lemondva 1024 ben mediumon, laptopon is játszható.

    e_view_dist_ratio = 60 tereptárgyak
    e_view_dist_ratio_vegetation = 45 növényzet

    ezeket állítsd át ....működnie kell:)
  • Jim Morrison
    #29386
    :D
  • Indigo
    #29385
    Második probléma megoldva, a régebbi mentések nem teljesen kompatibilisek az 1.2-es patch-el.

    Viszont erre a "dissolve" problémára nincs tippem. Végigpróbáltam egy rakás változó értékeinek az állítgatását (egész jó dolgok is előjöttek közben, csak bírja vassal az ember :)), de max annyit értem el, hogy nem fokozatosan tünnek el és jelennek meg a tereptárgyak, hanem hirtelen, ha bizonyos távolságra megközelítjük... Na az azért még illúziórombolóbb, úgyhogy marad minden alapbeállításon.
  • grebber
    #29384
    Ez engem is érdekelne mert az optimalizálási utmutatóból nemtudtam kivenni mit mire is kell állítani :(
  • simonl #29383
    Szia,

    Ha jól emlékszem, akkor az "autó kerekei nem látszanak" probléma akkor van ha a régi mentéseidre tetted fel az 1.2 javítást vagy a régi mentéseidet használod, na szóval érted :)

    Az előugró tereptárgyakhoz pedig csak az alábbi írást tudom ajánlani, sokat segít ha nincs bivalyerős géped de mégis élvezhetően szeretnéd végigjátszani.

    http://logout.hu/iras/crysis_optimalizalasi_utmutato.html

    Remélem nem írtem butaságokat, jó játékot.....