31662
CRYSIS
  • Prince of Máté
    #29462
    Nyugodtan törölheted.
  • fery02
    #29461
    A multihoz kell a Gamespy Comrade, vagy letörölhetem a gépről?
  • balint1111
    #29460
    Újratettem az XP-t és mostmár jó lett. Közepesen van 20 környéke FPS. Én vissza vettem közepes alacsony beállításra és így van 30 fps simán. Nemtudom mi volt a baja.
  • kifli
    #29459
    átlagra gondoltam...
  • Leevi
    #29458
    Az szar még én csak 2 szer próbáltam mert felbaszta az agyam de mingyá neki ülök! :D
  • grebber
    #29457
    Ja legnehezebb szinte is könnyű volt!
  • Leevi
    #29456
    császtok!Mingyá kiakasztom az wgy et már a hajónál vok amikor megnő a gömb!De nekem nagyon nehéz eddig!nektek könnyü volt?
  • gduck
    #29455
    "25 fps környékén"

    Ez így nagyon megtévesztő is lehet! Komoly hardvereken is kb 20-30 FPS ingadozás van min és max között!
  • kifli
    #29454
    vga-t húztam de akor is gyengébb volt mint a tied, valami baj van ott azért nem megy rendesen nézd meg nem-e valami spywear fogja meg vagy ilyesmi...
    superantispywear-el nézesd át az megtalál mindent..
  • balint1111
    #29453
    Milyen tippet tudsz?
  • balint1111
    #29452
    kösz megyek veszek egy másik cpu-t.
  • bertino
    #29451
    ok, akkor adj neki valami tippet :P
  • balint1111
    #29450
    Ennél pedig az én gépem jobb.
  • bertino
    #29449
    jaja, másik cpu mindenképp kéne.
    meg lassan másik vga is.
  • kifli
    #29448
    nekem minimum 1024x768-ba 2.8-as cerkán és ati 9600pro 256mb-n simán ment 25 fps környékén :)
  • balint1111
    #29447
    Akkor a proci a leggyengébb? Azért megy ilyen szarul?
  • bertino
    #29446
    ne haragudj, de azon a gépen szerintem az is csoda, hogy elindul.
    celerontól mit vársz ?
    a vga-nak proci is kell.
  • balint1111
    #29445
    Sziasztok. Az a gond hogy kevés 10-20 FPS közöt viszi minimum 800X600-on a gépem. Ez mitől van?
    Elvileg 7600GT-vel mediumon 20FPS-nek kéne lennie.
  • bertino
    #29444
    bocsi, de ez kifejezetten olyan volt, ahova télleg kellett :)
    majd spórolok vele.
  • Shep
    #29443
    Egyáltalán miért kell azt5 beírnia, hogy fail, írja be magyarul ha már mindenáron írkálni akar elvégre magyarok vagyunk. Amúgy mitől fél ? :)
  • TaRka0107
    #29442
    Én csak kérdeztem!! Kössz a felvilágosítást!!:D Metellica SHHH!
  • fery02
    #29441
    Muszáj minden egyértelmű fail helyzetre beírnod, hogy fail... :D
  • bertino
    #29440
    fail.
  • grebber
    #29439
    Pedig kiegészítő.ezeket hívják önálló kiegészítőnek!
  • TaRka0107
    #29438
    Akk a Crysis Warhead mi? Csak azért kérdem mert nem kiegészítőként kellett feltenni!
  • Smithwarden
    #29437
    Nem letezik Crysis 2.
  • Leevi
    #29436
    Én már a crysis 2-őt végignyomtam!Az egy szerintem nehezebb!:D
  • TaRka0107
    #29435
    Hey all! Szerintem se illenek hozzá a hangok:D Amúgy tényleg a filmek magyar hangja is idegesítő, amikor már láttam angolul
  • gduck
    #29434
    Hát a hozzászólásaitoktól a Kelly hősei jut eszembe: "micsoda negatív kisugárzás"
  • kifli
    #29433
    persze :D

    "nagypapi miután apa aztmondta hogy ezek a rohadt idegenek megint támadnak neked azt kell mondanod hogy a nanoruhám kijelzőjének annyi " XD
  • Shep
    #29432
    A próbálkozás dicséretes, de az a fő probléma, hogy felnőtt férfiak hangját próbálják utánozni fiatal srácok, ami eleve kudarcra van ítélve, esetleg meg kellene próbálni bevonni aput, a szomszédot esetleg nagyapát akinek fiatalosabb a hangja. A Doom 3 szinkronban is ugyanez a baj, mondjuk az egész jól sikerült szerintem.
  • Aspyrin
    #29431
    Nos, azt hiszem nem a megfelelő hangszíneket kerestétek meg, és a beszédtechnika is erősen vérzik. Sajnálom.
  • fery02
    #29430
    Én spec az 54. másodperctől kezdve végigröhögtem a videót. :D
  • gduck
    #29429
    Nekem tetszik :D

    Az angol után minden esetben nagyon furcsának tűnik a szinkron :) Ha bármi filmet megnéztek angolul utánna meg magyarul, akkor bénának tűnik a szinkron! Szal nem igazán lehet erről közvéleménykutatást végezni... Ha van kedvetek ehhez az iszonyat munkához, akkor HAJRÁ
  • Indigo
    #29428
    Szerintem felesleges. Az ilyen munkát színészekkel szokták elvégeztetni, de sokszor még ott is érzékelhető némi "műviesség", itt meg aztán pláne... Nem bántásból, tisztelem a bátorságotokat, de amatőrök úgysem tudják az elvárható szintet hozni...
  • KILLER2
    #29427
    Egyetértek. Az a baj, hogy nem illenek a hangok a karakterekhez. És szerintem el kéne felejteni a nano-ruha szinkronját. Nem nagyon lehet szerintem visszaadni bármiféle szinkronnal is azt a brutális hangot, ami alapból van neki (nem a nőire gondolok).
  • grebber
    #29426
    Hát szerintem nem kéne.Ez olyan stalkeres trének tűnik.Szinkronnál szerintem alapból az az első hogy a karakterhez illő hangot kéne megkeresni.
  • LSy
    #29425
    Barataimmal elkeztem csinalni a crysishoz magyar szinkront.
    Itt egy kis izelito belole: youtubos video
    Nezzektek meg es mondjatok meg van ertelme a folytatasnak?
  • Jaffa 2843
    #29424
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    próbáld az orosz szervereket. általában törtek
    link
  • TaRka0107
    #29423
    Bocs az offolásért de ki szeretném próbálni neten:D