31662
CRYSIS
  • BIZ0906
    #22498
    Ahogy mondod már 12eért is kapsz olyat csak körül kell nézni a boltokban :)
  • 5c0rp330n
    #22497
    Hát jah, 2x1 gigásból meg mégjobban nem? :)
  • BIZ0906
    #22496
    2x512MB DDR2 (533MHz) RAM ez elég gáz 800MHz jobban nézne ki :)
  • CUCLI
    #22495
    szvsz a ram lesz a ludas :/
  • 5c0rp330n
    #22494
    1 kérdés:
    Adott: Intel alaplap (nem a legjobb), 2x512MB DDR2 533MHz RAM (ez gyanús), C2D E6300 és egy Gainward GF 8800GT GS.
    A játékot maximum beállításon most próbáltam ki (kivéve AA-t) (xp-n maximum, tehát nem very high) , teljesen folyamatos volt alapvetően, de többször (leginkább helyszínváltásoknál) beszaggatgatott (sztem swappolt). Kérdés: Jól gondolom-e, hogy a RAM lesz a kevéske ide? Mert ennek a kártyának gyönyőrűen kell bírnia high beállítást, és szemmelláthatóan bírja is, csak az a swappolás nagyon idegesítő tud lenni.
  • Roger6
    #22493
    Legjobban összerakott játék?! Te valami mással játszottál... Screenshotra meg ott van pl. az IrfanView.
  • GazCamp3r
    #22492
    mé ne lehetne? nekem vista, és xp alatt is működött az alt+prnt screen, meg a fraps is megy. A beépitett SS készitőröl tom, h szar, de a patch majd javítja... ami majd vmikor 2009-ben jelenik meg xD
  • human8
    #22491
    hey...kösz h senki nem segített, azóta már végigtoltam mondjuk és naggyon kemény...ez a gamma a legjobban összerakott játk, nagyon egyben van...1 kérdés...de erre válaszoljatok!!!
    tényleg nem lehet screenshotot csinálni ? vagy lehet ?
  • GazCamp3r
    #22490
    talán figyelsz, miközben játszol, és mielőtt még kijössz, elmész érte -.-
  • obe
    #22489
    srácok..a végén azt a hatalmas űrhajónak kilövöm a 4 ágyuját, erre ordít a csaj hogy a TAC löveggel fogjam be az ágyut..de olyan fegyvert nem találok a fedélzeten, lent a hajóban láttam egyet, de azt ugye bezárták..talán ez is bug lehet?..(sajnos másolat )
  • Balumann
    #22488
    Nem kell eredeti h be tudj lépni ott, létrehozol egy accountot és belépsz vele (nincs semilyen cd kulcs ellenőrzés). Belépsz, ott bejön a szerver kereső szerverekkel, utána visszalépsz és átmész helyi hálózatra.
  • XRV
    #22487
    Hmm gamespy azonosítóm van, de mégse tudok belépni... igaz a game, nem eredeti, majd akkor veszem meg ha tűrhető gépem lesz és lemegy barátságos árra.
  • GazCamp3r
    #22486
    én olyan boldogsággal vertem szét strength módban a koreai főnököt, hogy csak ugy nyögött xD
  • sorrow
    #22485
    Jobb későn mint soha..én is végigtoltam a játékot.

    Remek grafika (föleg mikor a holdvilág átsüt a leveleken és az árnyék ringatózik a földön akkor éreztem egyedül hogy besszippantott a game hangulata ...kb fél órára)

    De összességében ugyanazok az érzéseim mint anno a Timeshift-nél azaz nincs kidolgozva a sztori se a főhős karaktere se a többi npc, Pl. akiket lehet szeretni, gyűlülni, esetleg elmoralizáni döntéseik felett.
    (pl. megmenteni, vagy nem megölni egy észak-koreai katonát aki ezek után haver lessz esetleg disszidálni akar és ezért infót ad stb.stb....mindegy csak szinesíteni a sztorit)
    Persze ezt lehet arra fogni, hogy rövid a játékidő , meg különben is lessz folytatás.
    Az A.I se nagyon lepett meg bár hozta a standard szintet.

    Kiváló mérnök szakemberek tették le az asztalra ezt a játékot kár hogy lelket nem sikerült a játékba lehelni.
  • Hogthar
    #22484
    Mont mi ez az egozás
  • lac coo
    #22483
    és=én
  • Raszkál
    #22482
    Most találtam egy nagyonjó képfeltöltő oldalt!

    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/

  • lac coo
    #22481
    .
    Ügyes vagy, ilyesfajta ambicióim sajnos nincsenek, ha nem lehet és elfogadom hogy nem lehet :))))
  • lac coo
    #22480
    Nem vagyok itt, rögtön behal a topik, látjátok ! :))
  • Hogthar
    #22479
    ha nem eredeti probáld meg becrackelni ha ugyse telepís ujra:D
  • Banano007
    #22478
    Erre gondolsz?
  • teddymac
    #22477
    Failed to load GAME.DLL hibával nem indula játék. tudd erre valaki valami megoldást ?
  • reaper4
    #22476
    én is így vagyok vele :) nekem az jobban bejön. nem kicsit.
  • lac coo
    #22475
    Akkor töltögessél :)))
    Nekem tuti kényelmes az itteni képfeltöltés is ! :D
  • bertino
    #22474
    de lehet, csak a módját kell megtalálni
  • lac coo
    #22473
    VIP-eseknek sem lehet :))))
    Valamikor ment a dolog, de olyan mértékben belassúltak a topikok a sok gagyi , ingyenes képfeltöltő helytől, hogy öröm volt kivárni mire betöltött egy oldalt :)))

    Használd a képfeltöltés gombot .
  • Banano007
    #22472
    BUÉK
  • Balumann
    #22471
    töltsd fel mondjuk ide a képet: link
  • GazCamp3r
    #22470
    jah.. elég szutyok egy dolog. Csak azért, hogy fizessek b+, és legyek VIP tag, azt várhatják xD

    amugy egy kép lett volna az előbbi művemről, melyben egy Crucial Ballistix ramot akartam OCZ FleX XLC blokk alá tenni, de a Ballistix borda levételekor az egyik chip rajta marad a bordán... 34k-ért hozattam németországbol a ramot... kuka xD
  • lac coo
    #22469
    Kívülről nem lehet képet beszúrni ! ;)
  • GazCamp3r
    #22468
  • teddymac
    #22467
    #22451.-re tudd valaki megoldást ? kösz

  • Smithwarden
    #22466
    Ennyi a lenyeg pontosan.
  • GazCamp3r
    #22465
    pláne, h magyarul ir ki, és mond mindent. Én egyedül a csapóajton akadtam el elsőre, de akkor sem kérdeztem meg, hanem addig irtottam a cuccosokat, meg szétlövöldöztem mindent, hogy csak rájöttem...
  • GazCamp3r
    #22464
    én speciel ezt teszem. Játszogattam jelenlegi kedvenc játékommal, ami a crysis, (bár már jó ideje nem játszottam vele :S ), és forumozgatok pozitiv élményekről. Lac coo meg mindent leolt :D
  • G18XM8
    #22463
    Megnyomod a b-t, vagyis a maszkodba épített távcsövet, rácélzol a hajóra és bal egér klikk (tűz). De ha már ezen az egyszerű dolgon elakadsz mi lesz veled még később. Meg a többi játékban? Ennél csak nehezebb a többi játék.
  • Narxis
    #22462
    Nagyon igaz.
  • Extraneous
    #22461
    Ez nagyon gáz emberek, képesek vagytok napokat azon veszekedni, hogy jó-e a játék vagy nem, hogy kinek van igaza, vagy kinek nincs és lassan úgy szídjátok egymást, mintha nem élő dolog lenne!!! Azon vitatkoztok, hogy ki a hülyébb, meg miért.

    Minden embernek más tetszik és ezért még nem kell a szájába belefosni, mert ő kiáll a sajátja mellett!!
    Egyszer leírod a véleményed hadd jássa a közönség, aztán meg mész boldogan játszani a te kedvenc játékoddal, és fórumozol mellette pozitív dolgokról és közös élményekről, amit a játék során szereztél!!!!.....

    Szerintem ezt nem nehéz megvalósítani. Hajrá

    UI: Én nem akarok itt senkit sem kiosztani, csak leírtam az állapotot
  • bertino
    #22460
    ráadásul életkor 35-40 között... már ha igaz, ha nem, azon se lepődnék meg.
  • human8
    #22459
    Hey

    A segítségetek kéne.Az Assault misszión belül vagyok és a dokkon a partnál a KHN nevű cirkálóba ki kellett iktatni az elektronikát.Eddig ezzel nincs is baj, de utána lézerrel meg kell jelölnöm a táűvcső segítségével a légicsapás helyét.Na ez az amit fogalmam sincs h kell megcisnálni mert nem értem.Nem hinném h szét kell bazookázni vmit,egyszerűen nem tudom mit kell csinálni.Segítsetek pls.Amúgy a játék eszméletlen.
    THX