CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Prince23
#20194
A procim: AMD Athlon X2 dual 4200+, 2gb rammal.

#20193
Nemtom prince23-nak milyen procija van, de nekem ezzel az õskövület p4-gyel nem fut valami jól, medium-low beállításokkal. Pedig még az én kártyám valamivel jobb is mint az övé.

lac coo
#20192
<#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Peetboy
#20191
Szerintem sem igaz. Csak valakinek ráugatós kedve van Lacóra. Õ már nem tizenéves, hogy beüvöltözzön a játékba,annál komolyabb.
Ja és a Team Speak server-hez megkéne venni a játékot is. Õneki mint írta csak a virágbolti verzió van meg. <#vigyor>. Szóval ez nagyon kamuzásnak látszik.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Ability
#20190
Nem hiszem el. Ha volt ilyen, akkor az nem Lac-coo volt. Én ismerem valamennyire, régen egy klánban voltunk. Tudom, hogy milyen önfejû, ti is láttátok a fórumon, én is vitatkoztam már vele, DE tudom, hogy ilyenre nem vetemedne.
Prince23
#20189
Dehogy kevés! Nekem 7300 gt-ém van mégis jól fut!, persze nem minden highon... a textura high, meg a víz, effectek, fizika, a többi közepes. és az árnyékok alacsoonyak. Nekem tökéletesen megfelel, és még így is szép!

Hogthar
#20188
csináltam egy hamacshi szobát aki akar jönön: jön a reklám: neve: crysishun és a jelszava: crysis
Hogthar
#20187
most hogy lehet ezekhez a hamacho szobákhoz csatlakozni mert akármit írok be azt dobja ki nem létezik
#20186
Állandóan azt hallom h a 7600GS kevés a játékhoz, szeretném megkérdezni hogy
jáccotta-e már valaki Gainward Bliss 7600GS 256MB GDDR3 PCX Golden Sample Goes Like Hell 500Mhz/1200Mhz
egész karis hûtõborda és gyári tuning ha igen megosztaná velem tapasztalatait.
(A kari 3.2Ghz-es sima P4-el és 1GB rammal van megtámogatva)
2.Érdemes ezt a fajta karit felhúzni vagy a teljesítményben nem számít?!


Várom a válaszokat😄

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

Smithwarden
#20185
Most meselte haver, kb 2 oraja tortent:

CRYSIS.HU TeamSpeak publik szerveren. (publikus mert eddig nem volt senkivel problema)

LACCOO fellep es egy eppen folyo war kozben bejon a szobaba es ertelmetlenul elkezd hangosan direkt UVOLTENI 20-30 secig...es utana kilep.

Ez az ember tenyleg azt elvezi ha szetbaszhatja masik jatekat vagy forumjat...

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

grebber
#20184
LOL.Itt megnézhetõ az öszes készülõ Crysis mod!

Next PC upgrade: 2022

#20183
ez meg milyen mód lesz?

grebber
#20182
Soldiers
#20181
dehülye ez a gyerek

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

#20180
istenem, de gyenge és fantáziátlan... semmi vicces nincs benne

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

#20179
Hali
tudom van leirás de nem értem
tud valaki segitei ezen a pályán
Core: Abyss?
kööcce

gduck
#20178
Próbáljad kikapcsolni az AA-t! Amiatt szokott ilyen hibajelenséget produkálni a Crysis...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Balumann
#20177
videókártya beállításainál (nem játékban) vedd ki az élsimítást meg azokat amik ottvannak.

xotyi
#20176
Béta Driver-t nem ájánlom senkinek, nálam gyorsan behalt (5 nap)

Trance&Friends nothing more..

#20175
kicsit nagyon OFF ,és mé gnagyobb LoooL ,de ezt nem lehet kihagyni : crysis röff

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20174
Szerintetek az miért van hogy amikor elindítom a multit bejön a kék halál és így van minden játéknál amivel multizni akarok

tobias88
#20173
már megint kezdik
#20172
Jobbnál jobb tanácsok! 😄

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

w77d
#20171
nekem akkor csinált ilyet, amikor túl magasra vettem az élsimítást! valszeg akkor hibázik, ha valamit már nem bír a géped!

Doom 4
#20170
pontosan nem tom melyiket de mind a kettõt amiben árnyék szerepel

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#20169
árnyékokat vedd maxra nekem is az vólt a baj

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Narxis
#20168
<#falbav>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#20167
Sziasztok ! Szerintetek ezen a konfigon el fog futni a Crysis Medium vagy Hight beálításon : Intel Core 2 Duo 2.80 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 MHZ , Geforce 8800 GT 512 MB .

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

XuChi
#20166
58fok mind a 2 gpu. Folyamatosan monitorozom öket.

A pro street hibátlan, a witcher hibátlan, 3dmark 03 hibátlan csak a crysis csinálja.

Most szedtem le a crysis-es beta drivert az nvidia.com-ról.

XuChi
#20165
Ráadásul az fps is leesik 9-re.

GamerAdams007
#20164
Túlmelegedésnél szokott ilyen lenni. Esetleg driverfrissités.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

lac coo
#20163
Jó neked, én ezer-egy dolgot nem értek miért van vagy nincs ....😄D

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XuChi
#20162
Ezt miért csinélja? Most cseréltem vga-t és eddig tökéletesen ment de most ezt csinélja.

Drivert is cseréltem már, állítgattam a drverben a játékban de semmi.

Egy gainward 7950gx2-m van. Más játékban hibátlanul megy.

grebber
#20161
Amugy azt nem értem miért ilyen kevés karakter van.
Mindegyik koreai katona ugyanugy néz ki! 😞

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20160
Igen .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#20159

Next PC upgrade: 2022

FlyHigh
#20158
😄😄
nagyon komoly!

Thrash \'Till Death

#20157
helló! most kezdtem el a játékot, és a második pályán járok. átkukkantottam a végigjátszás oldalára hátha találok valami hasznos infót, és azt láttam a képeken hogy már lehet a fegyverre távcsövet tenni. de nekem nincsen. azt hol tudom megszerezni?
amúgy szerintem nagyon jó játék, kár hogy nem bírja a gépem, pont benne van a minimum gépigényben.

Gigabyte H55M-S2H, Core i3 2,93Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, GT220 1GB DDR3, 500+80GB HDD Nem sok, de egyelőre elég lesz:)

GamerAdams007
#20156
Ha drágább akkor meg ráfizetsz, szal lényegében akármire becserélheted.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

lac coo
#20155
Normális boltokban azt adnak érte amit akarsz, a megfelelõ összegig ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20154
Sehol nincs pénzvisszafizetés... max kapsz egy másik, ugyanolyan kártyát! Ha pedig rájönnek, hogy te basztad el, ráadásul direkt, vagy azért mert béna vagy, akkor lesz egy jó drága porfogód!

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

Doom 4
#20153
õõõõõõ és ha van még rajta garancia ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#20152
Megszólalt.-_-

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20151
Apuci eléggé ideges lesz, ha te bármit elrontasz!!!

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

Doom 4
#20150
ott direkt olyan te

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#20149
gf 8800 gts 320 mb core 2 duo e4400 2 gb rammal szaggatt xp alatt is high on néhány helyen enyire nem jó mert akkor elrontom a vga-t és visszakérem a pénzt és veszek 1 gt-t

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#20148
hy valaki tudna segíteni nekem mert a bal alsó sarokban amikor játszom akkor nem mutatja merre kell menni és az iránytû is össze-vissza pörög,ez a CORE nevû pálya eleétõl csinálja,
visszaolvastam és azt irtátok vissza kell tölteni korábbi mentéseket ahol müködik,én visszatöltöttem ,de ugyanolyan sz...r,segítene vki???

Intel&#174; Core&#8482;2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

#20147
ollo!
Vkinek crysis 8ezerér?

ollo

p5bdeluxewifi,c2d e6600,2gcorsair,8800gtx www.myspace.com/lifemaster

BEAST
#20146
nah, 666 uj uzenet gondoltam belesek mi tortenik 😄 ... erre mit latok Crysis 2, uj nvidia kartyak , ez egy jel <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

grebber
#20145
Egy darabig nem lesz olyan game ami ne futna a 9xxx szériás kártyákon.Max a Crysis 2 de az odébb lesz.

Amugy meg új nvidia megint kurva drága lesz (110ezer felett tuti)és középkategoria csak júniusban lesz abból 😞

Next PC upgrade: 2022