31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #22458
    "Te nem vagy százas :)))))))"
    Bagoly mondja... :D

    "Beírtok valami hírt, reagálok rá.."
    1000* ugyanazt fuggetlenul mit irnak.. :D

    "100 játékosból 90 lehúzta a budin a Crysis-t :))))"
    Igen ebben a topicban igy van - 1000 beirasodbol 900+ -ban lehuztad.. :DDD

    "Amúgy megtisztelő, hogy annyira súlya van a véleményemnek, hogy a bannerban a helye :))))"
    Gratulalok...kb mint golyafosnak a tornadoban.. :DDD

    Felelmetesen nagy LOL vagy ember hogy ezzel toltod az idodet valamilyen perverz okbol itt gorcsolsz mindenkinek hogy kotelezen a te velemenyed az igaz es olyan dologgal foglakozol ami helyett 100* normalisabb dolgokkal is siman eltolthetned az idodet ami neked szimpatikus vagy tetszik.

  • lac coo
    #22457
    Ne bízzatok már abban a patch-ben !!! Brutális mennyiségü textura, poligon, fizika stb van a játékban ez ilyen marad már :( Illetve vannak furcsa dolgok amit javíthatnának, pl, a fizikában illene valami értéket megadni meddig is számljon egy tárgy elmozduláskor paramétereket, mert elég botrányoa, hogy két egymásra dőlt fa hosszú percekig eszi az erőforrásokat, miközben csak remegnek egymáson .... Stb ....

    És ugye emlékszem én valami Crytek-es videora , ahol a gép előtt ülve játszott a manus és szentül állította , hogy abban a gépben semmi durva HW sincs .))))) Megjelenés után meg persze más volt a véleményük : ez a játék hosszútávra készült, ma még nincs gép ami tisztességgel futtatná :))))
  • GazCamp3r
    #22456
    amugy van egy pár szakmabéli ismerősöm, konkrétan Stormregionos, meg digital reality-s, és ők mondták, h a fan-ok, meg játékosok védik a játékot nagyon, azért is nyert el vmit, ha nem is sokat, viszont a szakma beliek pedig nagyon lehuzták. Pont azért, mert most mindenki azt hiszi, hogy ez lesz a módi, h mindenki cska a grafra megy, vagymi :S

    sztem isten a játék. A gépigényét nagyon nem csipázom, de ha patchel orvosolják, akkor már az sem fog zavarni.
  • lac coo
    #22454
    Azt is ki lehet ! :))))
    Bár nem az én meg a te és aharmadik véleménye számít, hanem a gamerek tömegét kell meghallgatni, a véleményüket hűen tükrözi az eladási statisztika .ergo: az egyének véleménye megoszlik, de általában véve a nyagyonnagy többség szerint fos a játék :))))))

    De ha akarjátok elkezdem dícsérni, attól még mindig ilyen marad :))))

    De jön a patch, húúúú de jó játék is lesz belőle :))) Vagy a második patch után...Vagy a harmadik ....
  • GazCamp3r
    #22453
    de a cod4- topikba is ki lehetne írni :D

    "LAC COO SZERINT A CRYSIS EGY FOS, DE A COD4 SCRIPTHEGYE ISTEN!!!" :D
  • GazCamp3r
    #22452
    hát ezen beszartam :D
  • teddymac
    #22451
    Hali .
    Failed to load GAME.DLL hibával nem indula játék. tudd erre valaki valami megoldást ?
    Köszi
  • tugyiti
    #22450
  • gduck
    #22449
  • lac coo
    #22448
    Te nem vagy százas :)))))))

    Beírtok valami hírt, reagálok rá, erre megvadultok :)))
    A bannerba meg azt is be kell írni, hogy 100 játékosból 90 lehúzta a budin a Crysis-t :))))
    Amúgy megtisztelő, hogy annyira súlya van a véleményemnek, hogy a bannerban a helye :))))
  • barmi
    #22447
    Az év legjobb fejlesztője
    Győztes: Valve
    Második helyezett: Crytek ....

    Legjobb PC-s FPS

    Győztes: BioShock
    Második helyezett: Crysis
  • gduck
    #22446
    Ability! KÉRÉM A BANNERBA ÍRNI, HOGY LAC COO-NAK EL NE KOPJON A BILLENTYŰZETE:

    **** LAC COO SZERINT EZ A JÁTÉK EGY FOS! ****

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

  • lac coo
    #22445
    A díjat nem lehet megenni ....
  • grebber
    #22444
    Amugy meg felesleges eladásokat nézni mindeképpen lesz folytatása.Hisz kell nekik majd az év grafikája díj.
  • lac coo
    #22443
    Álmodozzatok csak :DDDD
    Megjelenés után ennyi idővel ki a fene veszi már meg???
    Warez-ban kipróbálta, net tele van negatív kritikávak..ez van . bukta, majd (ha lesz ) a 2. részből megpróbálnak játékot csinálni! Vagy te örülnél neki ha egy ilyen összecsapott játék hatalmas siker lenne ??? Rimánkodtok patch-ek után, de ha így is dőlne a pénz, hagynák így ahogy van, összedobnának még 3 pályát aztán kész is van a 2. rész ....
  • gduck
    #22442
    Ez van :( Állítólag dolgoznak a megoldáson, remélhetőleg a patch (amit erre a hónapra ígértek) orvosolni fogja a problémát ;)
  • grebber
    #22441
    LOL nyilván 1 hetes eladás alatt nem 20 db miatt került be a top 10-be!
  • lac coo
    #22440
    Aha... Egy abszolut kifutó fps ( ami eddig több 10 millio példányban kellt el, nyílván most már egyre kevesebben veszik meg ) és egy Sims kiegészítés közé bekerülni nagy diadal :)))))

    De mondom darabszámot nem ír , szal ebből semmi olyanra nem következtetnék, hogy hű de nagyon veszik, mivel eddig se kellett a kutyának sem .

    Másszóval ha COD4 eladása csökken a Crysis beérheti :)))))
  • BaliBoy
    #22439
    Sztem. rosszul gondolkozol. Az az oka, hogy nő a Crysis eladások száma, hogy olyan videokarikhoz (3870, 8800) is egyre könnyebb hozzájutni amikkel azért már értelmesen lehet futtatni a játékot.
  • djrobaa
    #22438
    Hali! Lenne egy olyan problémám hogy ha Vistan játszok (játszanék) a Crysissel akkor akad a hang vmiért denemtudom miért! Más játékoknál ez nemfordul elő! De viszont ha Xpn nyomom akkor jo minden! a konfigom kivan irva!!
  • lac coo
    #22437
    Mivel COD4 is igencsak kifutó,ésigazán friss cím nincsen ezért lehet a második helyen :))) Ez nem darabszámot jelöl, hanem pl az elsőből 2 -őt adtak el, ebből 1-et akkor már jó helyezése van ;)
  • Hogthar
    #22436
    Szeritem még multiplayer modba beletehettek volna ugynevezett botokat mesterséges inteligenciával rendelkező játékosokat mint a battlefield 2 be vagy a Counter strike ban, azzal tudnának gyakorolni a klánok és belekostolhatnának az olyan játékosok is a nagy csatákba akiknek nem nagyon jött össze hogy nagy játékokat kiprobáljanak...
  • grebber
    #22435
    US TOP 10

    Pontosan két napja közültük a december 15-vel záródó listát, ma pedig befutott az egy héttel későbbi eredmény.


    Egy-két hétig még biztosan a tavalyi eladási eredményeken fogunk csámcsogni, amíg viszont megérkeznek az év első mutatói vessünk egy pillantást a legutóbbi tízes listára, mely a legutóbbi eredményeket elnézve igencsak máshogy fest.


    A Call of Duty 4 továbbra is őrzi vezető helyét, azonban a Crysis csodák csodájára feltornázta magát a dobogó második fokára. Az egy héttel ezelőtti listán még csak a negyedik volt. Úgy fest, a CryTek alkotása magára talál és végre azt hozza, amit mindenki várt tőle. A bronzérmet ezúttal a Sims 2: Bon Voyage szerezte meg.

    1. Call Of Duty 4: Modern Warfare - Activision
    2. Crysis - Crytek/EA

    Mit akartok fogy ez :D


    Mustang93: Hol van az interjú?? Adjo pontos linket mert www.electronicarts.hu n nem találtam semmi ilyesmit!
  • GazCamp3r
    #22434
    de sok féltékeny ember van itt...
  • BIZ0906
    #22433
    Hát igazad lehet de én sajna az árat figyelem de megvagyok elégedve az ATival de azért thx
  • NeBby
    #22432
    ATi egyedül nemsokat ér , ha csak 1 karira van pézed , akkor GT sokkal jobb , de ha van monnyuk 110k d akkor sokkal jobban megéri 2db 3870 mint 2db GTX vagy 2db GT vagy hasonló áru társai!
  • BIZ0906
    #22431
    Hoppá egy Nvidiás ezt mondja egy ATi-rol?(csak azért mert az van neked azért mondom, hogy Nvidiás)
    Ő legalább beismeri hogy az ATi teljesítményben és árban is azért ott van a piacon. Azért jó végre ilyet olvasni :D
  • BIZ0906
    #22430
    Ahogy a gépét elnézem nem ő fog rohannti hanem a futár :)
  • NeBby
    #22429
    Mert pl az ATi cf kis felbontásba is rátesz 80% ot és pl a 3870 cf eléggé veri a 8800ultrát is....
    Olcsóbb is , mint 2 GT vagy GTX és gyorsabb is!

    Kérdésre válaszolva: Pl Crysis ultrahighoz , ahhoz kis felbontásban is kevés lesz a GT...
  • Banano007
    #22428
    El tudom képzelni hogy még jó darabig nem akarsz vga-t...az a darab kb addig fog tartani mikor már csak 25fps-el fog menni vmi szarság és már rögtön rohansz a boltba új vga-ért...
  • GazCamp3r
    #22427
    kis felbontásban meg minek az sli? :)

    na ki a hülye? :D

    én 1680-ban játszom, ezért kell az sli, meg jó darabig nem akarok uj vga-t
  • NeBby
    #22426
    Ez nagyonnagy hülyeség! GT SLI kis felbontásba alig gyorsabb 1 db nál , csak nagy felbontásba segít sokat!
  • Viktor9202
    #22425
    Jaja, még nem tom, a Far Cry 2 őt tuti megvárom, addig egy db GT, ha nem olyna jó a GX2 akkor GT SLI
  • mama2
    #22424
    A Jurassic Park mod beta verziója már letölthető valahonnan? Vagy még nem?
  • NeBby
    #22423
    Az a 2× es odaverés = 30% al....
  • Dave0092
    #22422
    ha ennyi pénzed van rá, sztem várd meg az uj nvidiákat és vegyél olyat, pl egy 9800 gx2, kétszer odaver a 8800 ultrának.
  • sanyesz091
    #22421
    haj mégvalami! Amikor meírom hogy r:displayinfo 1. Akkor van egy olyan asziszem legalul hogy MB
    PL: MB:1425. Na szoval ez mit jelez? a használt memóriát? Mert nekem 1 giga vana gépembe és volt olyan hogy 1200 at írt.
  • sanyesz091
    #22420
    Egy kis segítség kellene a játékal kapcsolatban!
    A jeges pályán tartok ott ahol meg kell védeni a messiást vagy a megváltot vagy ki a csudát.
    Na szoval kinyírtam azokat a repkedő dögöket és utána be is adta a videot hogy elindulnak az égő kocsi felé.
    Amikor vége a videonak utána ugyanugy megy le az élete, hiába mentettem meg!

    PLS segítsetek
  • Hogthar
    #22419
    Crysis forum ne far cry 2 ről beszéljünk meg videokártyákról szerintem...
    Far cry 2 ről meg még fölös beszélni azt mutatták abban az 1 videóban amit nagyon megcsináltak Crysisnek is mien videója volt kilőtték a fákat meg 3D viz rendszer meg .... jól nézett ki és mégis csomo minden nem ugy volt ahogy a videó alapján mondtuk szerintem a far cry 2 sem fog akkorát nyujtani mint gondoljátok a videó alapján....
  • mustang93
    #22418
    Cevat Yerli interju:www.crytek.de vagy www.electronicarts.hu