CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20144
😄 hát hogyne......... persze,az nagyalok szoltak belõled LOOL

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20143
a te karid milyen ? mert 800gtx rõl mé gnem hallotam ...

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20142
szerintem a gépeden sem megy azért mondod ezt lol

#20141
amien jol indul olyan szar a vége,és olyaan rövid...far cryhoz képest training pálya

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20140
De mostmár low-on:p úgy is olyan nagy e mint amilyen...?<#idiota>

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

minimize
#20139
ki*****tt nagy játék ez, esküszöm. megint elkezdtem...<#worship>

No one can stop Death!

Balumann
#20138
Hogy szerettem volna én is anno egy olyan kártyát 😞 Annak olyan jó neve van :|

lac coo
#20137
Hát ez a baj ... X800 assal egész sokáig elvoltam 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

VRSDM
#20136
a gyártó biztosan tudja<#hehe>

u dont have to listen anybody else but me

Balumann
#20135
Aztán jön a következõ játék, ami már 9-es szériával se megy teljes maxon, 8800-as szérián meg már élvezhetetlen is lesz ^^

keménypetya
#20134
Hello. Nem tudjátok a játék miért lép ki néha ? Azt irja ki hogy a Crysis.exe hibát észlel és leáll.Aki tudja kérem írja meg.

NeBby
#20133
GTX csúcskarinak is 1 év után nagyon lement az ára... igazadvan <#vigyor3> Ezaz , a 8asok árát leviszi , az lehet (persze GT esetébe ez sem biztos) de a saját árát nemfogja <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#20132
Te hol élsz ? Két év múlva ezek a kártyák 30 körül lesznek ....De a 9-es sorozat leveri a 8800 asok árát, érdemes várni vele kicsit, nem mintha megérné, mert gyenge ezekhez a nextgen játékokhoz .Nem beszélve róla hogy nem lesz kompatibilis annak aki Vistázni akar .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

wedge31
#20131
A 9-es csucskari a szokásos 130 ezer vagy drágább árban lesz egy jópár honapig.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

NeBby
#20130
HA 70-80 ér veszel , akkor igen , csakhogy annyiért nemfogsz kapni ! <#vigyor> Max 2 év múlva...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#20129
De akkor még mindig vehet 8800 Gt-t, valszeg 30-40 5-al olcsóbban ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

wedge31
#20128
Ha középkategoriást veszel akkor erre ne vegyél mérget.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#20127
Nem mondtam olcsóbb lesz.Csak arról van szó hogy ha a 9-es szériából olyan 70-80k körül veszek egy VGA-t akkor sokkal jobbat kapok mintha most megvenném a 8800GT-t.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#20126
Hát ezaz <#vigyor> Szted akkor a 9es széria olcsóbb lesz ?

Starcraft2 e-mail: [email protected]

bordy
#20125
nekem is, csak esküszöm szarabbul megy mint a béta XD
még a távcsõ is szaggatva jött fel elém a múlkor pl
lehet csak a szerver az oka...

mind1, kivárom én is a feb.-et, aztán max ocsóbb lesz a 8-as széria ha 9-es csúcs csillagos ég lesz.

#20121
Az új GTS még mindig 8xxx...én a 9xxx beszélek.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#20120
Hát , az nagyon nem 70-80 lesz , esetleg amcsiba , itt hozzájön még 20k ... (Az új GTS lesz annyi)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20119
mégjo
#20118
Én olyan középkategóriára gondoltam mint a GTS volt mikor bejött...mert akkoriban az nem volt felsõkategória szerintem.Ezért inkább 70-80ért 9xxx-et veszek és nem 8800GT-t.)

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Viktor9202
#20117
Hát ha neked jó a középkategóriás akkor oks.

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20116
Pár hét múlva ,vagyis február végén jön a dx10.1 középkategória.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

lac coo
#20115
A lényeg a DX10.1 és az új SM .....
Bár engem egyik sem érdekel 😊)) Csak hát én nagyon ritkán fejlesztek, megnézem, mennyi ideig fogja bírni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Viktor9202
#20114
Nyugi, ezy 9 es széria biztos 100 felett lesz, a GT meg azért az árát nézve is kurvajó vétel

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20113
Én is meggondoltam magam...GTS-rõl nem érdemes GT-re váltani..vagyis érdemes csak ha már itt a 9xxx akkor fölösleges...

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Narxis
#20112
Jó hát ilyen alapon ne újíts, mert minden évben elrajtolnak az új cuccok, DDR3,4,5 stb. SM 5,6,7, DX 10, 11, 12.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

lac coo
#20111
Milyen jó, hogy lemondtam a videokártyákat ....! Lap, proci memoria már megvan a többit lemondtam, várok vele ...
Februárban rajtol a 9XXX-es sorozat. SM4.1 .DX10.1...LOL 😊)) Érdemes futkosni a 8800GT után ......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Narxis
#20110
Jaja, fõleg amikor a hajón vagy.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bertino
#20109
vannak bugok, de programozz te is egy ilyen játékot, kíváncsi lennék, hány bug lenne benne 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

lac coo
#20108
Mondjuk én majdnem végigjátszottam, de én sem láttam bugot ....
De annál többrõl olvasok itt 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gduck
#20107
Hát nemtom, én speciel egyetlen buggal sem találkoztam 😊

UI: "bug"-ot a crack is okozhat...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

lac coo
#20106
Ahogy olvasom a topikot ez a játék lazán megnyerhetné az Év Legbugosabb Játéka címet is ! 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20104
valaki tudna segíteni mert a bal alsó sarokban amikor játszom akkor nem mutatja merre kell menni és az iránytû is össze-vissza pörög,ez a CORE nevû pálya eleétõl csinálja,
visszaolvastam és azt irtátok vissza kell tölteni korábbi mentéseket ahol müködik,én visszatöltöttem ,de ugyanolyan sz...r,segítene vki???

Intel&#174; Core&#8482;2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

#20101
kiprobaltam, de sajnos nem mukodik... 😞
van valami otleted meg esetleg? koszonom
tugyiti
#20100
az
bertino
#20099
vmi pikcsört linkekbe tolhatnál... majd

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

VRSDM
#20098
na hallottamt tegnap egy marhaságot, erõsítsetek már meg...

xy azt állította hogy nem vesz kétmagos cpu-t mert hogy még kiforratlan technológia és úgy sem használja ki semmi sem, csak vista alat...

ez marhaság nem? :S

u dont have to listen anybody else but me

#20097
Szerintetek miért nem tudok fellépni az egyetlen magyar szerverre az eredeti játékkal?
HU - bitHUmen -rõl van szó... :-(
Más külföldire felmegy gond nélkül...
#20096
oké
majd este megnézem

Doom 4
#20095
na fent van a vista vagy holmap má dx 10 be multizok 😄

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

SrAta
#20094
Hali
Hát ja tényleg nem könnyû rész jópár órámba beletelt mire megcsináltam...
Az lenne a Kérdésem, hogy van egy olyan fegyver hogy TAC és nem tudok célpontot bemérni sehogyanse nem jövök rá pls help azt hogyan kell lõni akarok és kiírja hogy nincs célpont bemérve
Elõre is köszi SrAta

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

JuanG
#20093
harc közben mindíg haladj elõre a következõ "checkpoint"-ig ott mindíg feltölti magát...nem könnyû rész 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#20092
ott tartok amikor prófétát meg kell védeni fölvettem a fegyvert és bementem abba a kis garázs szerûségbe de mire kinyírok mindenkit próféta 14% marad és megfagy.
Valami tipp?
vagy amikor fölvettem a fegyvert akkor kezdjek meleg helyet keresni?

Balumann
#20091
hát hibák mindenbe vannak. Nekem nem a cod 4 a kedvenc, fõleg nem úgy neten (azt is inkább úgy kéne, h szervezett csaták - és fejlõdés nélkül saját beállított classokkal, ismert ebmerekkel - már játszottunk is egyébként csak kevesen voltunk) . De ahhoz h csak felmennyek lövöldözni vhova arra tényleg cod4 az egyik legjobb 😊

#20090
Teh nem ebben a topicban kéne sztem megvitatni,amúgy engem nemkell meggyõzni nállam perpill a cod4 a legjobb multigame,csak vannak annak is idegesítõ hibái (pl gépágyu célirányzékkal baxottnagytávolságban pontosabbat lõ mint egy sniperpuska,fejlövés soxor nem öl, sok fegyver átviszi a 20-30 centis betonfalat,de 1 méterrõl rendesen fél tár kell egy embernek,ilyesmi...),de majdkijavítják..

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#20089
És szerinted az az 1-2 elõrerepülõ repesz egy közel-közép harcra tervezett puskánál 20-30 méteren egy golyóállómellény ellen mennyit ér?😊 Azértmondom nagytávolságban a shogunhoz nemkell ás csak szerencse...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n