CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20244
10 bõl 8-nak nincs keret 9800GTX-re h Crysis2-õzzön!!

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20243
Számból vetted ki aszót!!
Aki kicsit csóróbb a felsõ 10.000-nél az már le is van ratyizva, és már ne is jáccon?!!!
Õk ígyis úgyis nyernek ezen az egészen...<#action><#wilting>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

tobias88
#20242
vkari cserével szárnyalásra bírhatnád, különben közepes alatt
#20241
Enyhén szolva , ezért kezdem néha komolyan fontolora venni 1 konzol vásárlását , ugyanugy mehet vele a warez (sry) , de most komolyan ez már rohadtul tulzás . Nem véletlen hogy nincsen a játéknak konzol változata és nem is lesz /kamu volt a HIR/......
Ha lenne elég eszem konzolt vennék de ugysem fogok .<#falbav>
Viktor9202
#20240
Low-Medium között stabilan

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20239
Szerintetek hogy menne nekem?
Gépem:
Proci:AMD Athlon64 X2 4400+ 2,3Ghz dualcore
RAM:2GB
VGA:ASUS 7600GS,256MB
#20238
De lehet h tévedek és csak velem van a baj.
A fejlõdést lehetetlen megállítani lassan többet járunk pc boltba mint fodrászhoz vagy fogorvoshoz...
Veszel 1 fain gépet Crysis alá aztán kijön vmi mégdurvább és mellé a karik, procik, memóriák és mehet a szemétre a régi...

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

tobias88
#20237
1 gb ram, hova fajul a világ...
tobias88
#20236
GTS-t megint nem érdemes venni<#levele><#vigyor2>
#20235
Várommár hogy kijöjjön 1 game ami csak ATI-n fog királyul menni hogy beigazolódjon az állításom...

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20234
vegyétek ha van rá keret de ez a marketing undorító vegyél ezt vegyél azt és tuti menni fog rajta most akkor csak azért gyártanak ilyen játékokat h az Nvidia megéljen, mellesleg ha nem lenne Crysis meg hasonlók nemhiszem h lenne kereslet 9800GTX-re szal kezdem úgy érezni magam hogy finoman fogalmazzak a nagy gyártók madzagon rángatják a gémereket...

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

NeBby
#20233
Sztem nemolyan drága , ahhoz képest , hogy a GTX mennyi volt (és most mennyi) , ez kb mo-on 120 lesz , ami sztem nemolyan sok csúcskarinak! ( Nyáron le is cserélem erre a GT m <#rolleyes> )

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20232
Ehe:
price for the GeForce 9800 GTX will be 549-649 USD.
price for the GeForce 9800 GTS will be 399-449 USD.
<#felkialtas>
#20231
Az biztos hogy csontnélkül 😄
grebber
#20230
Majd jõvõ februárban kideült hogy fut rajta!

Next PC upgrade: 2022

#20229
Ezzen majd csak eldöcög valahogy a crysis_D


"G92" GeForce 9800 GTX specs.

- 65nm process technology at TSMC.
- Over one billion transistors.
- Second Generation Unified Shader Architecture.
- Double precsion support (FP64).
- GPGPU native.
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
- Fully Scalar design.
- 512-bit memory interface.
- 1024MB GDDR4 graphics memory.
- DirectX 10.1 support.
- OpenGL 3.0 Support.
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
- built in Audio Chip.
- built in tesselation unit (in the graphics core"
- Improved AA and AF quality levels
#20228
Próbáltad 800x600-ban?

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

Szasza20
#20227
1024-ben, aztán most nem is játszok vele majd ha egyszer csak megveszem a 8800 GT-t

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Smithwarden
#20226
Irtam mar tobbszor ezt de ujra leirom, azzal semmi problem nincs ha nem tetszik es leirja 1-2* csak ne tobb szazszor mert geci unalmas csak ezt olvasgatni es total ertelmetlen spam.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#20225
"Lerendoroztel" uristen...szep volt, most mi lesz velem. <#nevetes2>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

lac coo
#20224
Egyre jobb, grat ! <#taps>
Mit fûzhettem volna hozzá ? ....Ilyen logikával meg ésszel elmehetsz rendõrnek !<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Col Andrew
#20223
Ugyanez 7900 gt-vel 😊

|c2d:E6750|RadeonHD3870|Kingston:2x1Gb(1066)|GA-P35C-DS3R|CorsairVX550|

#20222
1024x768-ban?
vagy nagyobb felbontásban toltad?
Amúgy nekem jó a 800x600 kisebb nagyobb csecsebecsékkel hogy azért nézzen ki vhogy.

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20221
Na ezért nem veszek Nvidiát, nem képesek egy normális drivert csinálni kicsit gáz nem?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Szasza20
#20220
Hát nekem a 7600 GT-vel se ment csak közepes beállításokkal meg egykét dolog high-on,de pár pályát megcsináltam és a további pályákon már szaggatott rendesen!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Hogthar
#20219
na ha jöttök hamachimra gamelni akkor ha gondoljátok vegyetek fel msnre:: [email protected]

name: crysishun

pass: crysis
grebber
#20218
Közel nem használja ha csak létrehozok egy objects mappát 😞

Valaki akinek megy irja már le!

Next PC upgrade: 2022

#20217
Valaki esetleg olvassa amiket beírkálok?<#rinya><#szomoru1>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20216
azt winrarral ki lehet csomagolni, és akkor lesz olyan mappa, és ugy menni fog, de amugy elvileg, hogyha csinálsz egy mappát, hogy objects, akkor ugy is azt fogja használni.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

elite
#20215
Mikor jön a patch?

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

grebber
#20214
Fegyver skin-ek!

Sikerült már valakinek használni õket???

Mert nemértem mit kell velük csinálni 😞
Ezt irja:

Installation guide:


-Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> objects.
-Copy the downloaded object file into the current game folder (Game/objects).

Olyan mappa nincs is hogy Objects 😞Csak 1db 1,5GB-os Objects.pak

Next PC upgrade: 2022

#20213
Nem utálja õ a crysist...csak igaza van, egy optimalizálatlan szar de erre már mindenki rájött..és futott a nagykerbe GTX-et venni...és ezzel el is érték az EA-s emberek a céljukat 😄.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

tiburon26
#20212
mi a gondod vele?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

#20211
tmisi- tudnál nekem képeket feltölteni?!!!

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

Prince23
#20210
wazze, én még mindig az ascension pályán dekkolok. Most õszintén, minek kellett berakni egy xar repüléõs pályár?????!!!!!! baromira felhúztam magamat most😛PPPPPP
Mindjárt letörlöm, ha továbbra sem...😞

#20209
Sziasztok ,en végig jatszottam a crysist,nagyon jo volt de egy kerdesem lenne ,meg pedig ,nem mentem helikopterel ,nem a vtol re gomdolok hanem helikoptere ,lécci irjatok meg melyik pályám lehet vele menni és kb hol ,elörre is kösszi,😊
tiburon26
#20208
hali!ojan problémám lenne hogy a játékból minden hibaüzenet nélkul kidobál(2-3percenként) a tálcára!igy nagyon idegesitõ!tudnátok segiteni?-most raktam uj win.-t

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

Smithwarden
#20207
Ability, en nem tudom 100%ra hogy o volt vagy nem, log szerint "Laco_O" neven feljott valaki orjongeni es basztatni masokat Crysis TS-re, ennyi.
Es amit eddig muvelt itt a "Crysis-utalataval", nem lepodnek meg nagyon ha kitelne tole ilyen is, csak ennyi a velemenyem.
Erdekes amugy hogy laccoo csak egy rohogest kepes hozzafuzni az irashoz, hm...
Egy normalis ember ilyenkor leirja siman hogy nem en voltam.

Nekem8, leszalltam a temarol, csak erdekessegkeppen irtam be, mindenki vonja le a kovetkezteteseket amiket akar.

(Es mielott barki azzal jonne hogy csak kamuzok vagy en vagy valamelyik haverom szorakozott, elarulom hogy barmennyire ruhellem laccoot ez mar nekem is sok lenne, nem szokasom hazudozni vagy ilyen modon bemartani mast.)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Ability
#20206
Nem hiszem. Lac-coo azért nem egy tizenéves kissrác. Makacs, nem enged vita közben, fanatikusan kitart a saját igaza mellett, esélyed sincs meggyõzni, DE azért nem egy idióta, aki abban leli legnagyobb örömét, hogy felmenjen egy TS szerverre, és másokat idegesítsen. Gondolj már bele, ilyet csak egy gyerek csinálna. Lac-coo közben meg 30 körül van. // Emlékeim szerint, nem vagyok biztos benne, de tudom, hogy már nem a gyerek kategória.

Esetleg másvalaki ment fel a nevével, de õ ilyet nem tenne...
Smithwarden
#20205
Hat ha visszaolvasol elegge erosen szinkronban toltatok azert a fika-gepezetet egy ideig a forumon.

De ha nem spammeled ugyanazt le 100szor akkor reszemrol semmi problem veled, megha a crysis nem is tetszik, nekem sem jon be par resz, lenne mit javitani rajta, meglepo modon nem vagyok elvakultan crysis fanatikus, csak amit laccoo itt (is) muvel soxor vicc.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#20204
Az egymással való acsarkodásst nemlehetne vhol máshol elintézni, aszittem ez
itt Crysis fórum srácok nyugi!!!<#rolleyes><#wow3>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20203
Ez nem az én bajom "apu"..😊
De továbbra sem értem miért mert én nem fikáztam a játékot,bejön,csak leírtam ami nekem (meg egyre több embernek,értékelõ oldalnak) hiba,ennyi.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#20202
Medium-low?És a felbontás?Átlag hány FPS?
Élvezhetõ 1általán?Mik azok amik low-on vannak?
Pár képet feltudnál nekem tölteni?


Elõreis köszönöm!!!!

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

Smithwarden
#20201
(De amugy tenyleg nagyon hasonlitanak az irasaitok, jeleitek es a "stilus" is) <#nevetes1>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#20200
Te meg mindig ezen a "tippelos" poenon vagy felakadva, lol. <#taps> <#lama>
Koszonjuk a hozzaszolast, leulhetsz kisfiam. <#vigyor3>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#20199
Nem idiótáznék,ha nem gyanusítgattál volna hogy én vagyok Lacoo..😊 Öcsibogyó...pffff😊)))

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Smithwarden
#20198
Idiotazast lehet abbahagyni gyorsan ocsibogyo, foleg ha egy ilyen bagoly mondja. <#kuss>
En csak a hallott tenyeket irtam te iq king. <#lama>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#20197
mi a f*szom köze van a játéknak a team speak szerverhez? Pláne hogy sokat játszunk a Bithu szerón, ahova nem is kell eredeti crysis, hogy játszhass...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20196
akkor rosszul ismered... 😊 én is ott voltam mikor történt

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20195
Biztos én voltam nem?😊

Az leesett végre hogy nem Lacoo vagyok te üldözésimániás idióta?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n