CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Viktor9202
#23299
Én már nem értem az embereket, ir hogy azt higgye vagány 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Prince of Máté
#23298
Jason kérdezte te fasszájú 😮

Bence94
#23297
helo eltudná valaki magyarázni hogy melyik cvart szoktátok át írni mert én is szeretnék próbálkozni.
még egy kérdés ti milyen beállítást ajánlotok hogy jól menjen a játék?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

JaSoN HuNTeR
#23296
mi történt mi vágta szét? Milyen configod volt?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23295
engem érdekelt.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23294
És pontosan mi történt??? Ja és üdv ujra köztünk!!!<#eljen>

Mr Bishop
#23293
Hellótok !

3 hét után, monitor leégés és komplett gépcsere után újra itt ............
Szétvágta a videókártyám és az alaplamom, de most újult erõvel, full átalakítás után Crysis HIGH<#vigyor1> !

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

grebber
#23292
Azt aki kérdezte tõle! Miért kell leugatni ezért nemértem!

Next PC upgrade: 2022

Zinaj
#23291
kit erdekel az fps-ed?

i7 azt szevasztok :P

Prince of Máté
#23290
1024ben shader high, shadow low, átlag 30-35 fps. (többi med)
1204 shader med, shadow med, átlag 35 fps (többi med)
1280 shader med, shadow low, átlag 30 fps (többi med)

JaSoN HuNTeR
#23289
te gépeden hogy fút a játék?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Prince of Máté
#23288
Ja bocs, akkor õn nem 14 alatti, hanem egyenesen 14<#eplus2>

#23286
helló!

Volt valami progi amit javallot lefuttatni 2-3 hetente, hogy ne akadozzon be a játék.
Hol található ez?

Köszi elõre is!

Balumann
#23285
Akkor már biztos hallottál olyanról, hogy írásjelek és mondatok, meg helyesírás :|

Doom 4
#23284
hihi ja és nem 14 alatt vok csak félre üttöttem hogy 96 ba születtem de 93 ban és azt nem engedi kijavítani és már 14 vok amúgy szépen megy de xp alatt akáthogy csûröm csavarom a beállításokat a naon ruha nem jó mindig mosottas kicsit vista alatt meg semmi baja

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#23283
bzeg nemtom miért írtam a fáj-t ly-al, biztos az 56Hz hatása! 😄

#23282
Vista alól indítom a játékot és 56Hz-n megy!!! Kibasottul fály a szemem már!! Hogy lehetne 100Hz-ra rakni??? Nincs a menüben ilyen mint a cod4-nél!
ATi-m van (HD3850) Vista SP1, Catalyist 7.11 (asszem)

bertino
#23281
14 alatt, mégis mit vártál ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Doom 4
#23280
ok jó kérdés

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#23279
miért kell minden szót uj postba? -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

berczely
#23278
ne!!

Doom 4
#23277
miután bemásoltam a filekat ne álítsak semmit a grafikánál át ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23276
1.1 patch után megy a honosítás ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23275
sajna

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23274
igen tom

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

gduck
#23273
VISTA és FA ONLY!!!

Ott is csak pár fa dõl, a legtöbb meg se moccan 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Doom 4
#23272
ok ok akkor minden ok brenyo mostánaában freelancerezni szoktam te ismered kiprobálhatnád neten játszok a raptors klánba (bár ez nem ide tartozik)

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

NeBby
#23271
Vista only!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#23270
C2D azonos órajelen (AMD X2 vel szembe persze) 40% al gyorsabb! Tehát Raptors , a tied jobb <#wink>
De crysisnél majdnem édesmind1 a 2 közötti különbség...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#23269
Na ezt nem tudom!

Doom 4
#23268
igy dolnek multiban a fák vagy az csak és kizárolag vista mert akkor oda is felrakom

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23267
akkor ok köszi

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

berczely
#23266
Patchat pl innen ja és persze hogy fog menni!

Doom 4
#23265
nem oan rossz ez se

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23264
ok köszi de gondolom ezzel is menni fog

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23263
1.1 et honnan szedek nem eredeti

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

berczely
#23262
Ja jobb a procim ha jól látom neked 2x 2GHz nekem pedig 2x 2,4GHz bár nem nagyon értek hozzá ezek csak számok intelekel elvileg jobbak....

berczely
#23261
XP van fent! Proci nem tudom hogy jobb e.#23206 ebben a hsz-ben van ultra high cucc azt tettem be.1.1 patch felvan rakva.<#vigyor2>

Doom 4
#23260
ehez a képhez kell a patch is?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23259
sürgõs lenne

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#23258
ami neked van proci az jobb mint az enyém ? és ha nem hogy tudnám vagy ha igen is hogy tudom ilyenre csinálni én is és ez most xp vagy vista alatt játszódik a kép ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

berczely
#23257
Sztem nem néz ki roszul!És nálam elég jól fut mintha nem is very high lenne!



#23256
helló!

Volt valami progi amit javallot lefuttatni 2-3 hetente, hogy ne akadozzon be a játék.
Hol található ez?

Köszi elõre is!

üdv:
xmacx

Shep
#23255
A fene a tehát a lenti cfg-vel

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Shep
#23254
Jobb a másik vh config +10 fps ehez képest és nincs olyan óriási különbség. az árnyékok mondjuk részletesebbek, de hát ez nem ér 10 fps-t

very high dx9 módosított cfg-vel


very high dx9 a lenti cfg-vel
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Crysis+2008_01_23+15_47_13_21.JPG

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Narxis
#23253
Sasszemû.<#kacsint>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bertino
#23252
még, hogy cod4nek szebb a grafja mint ez... komolyan mondom, grafban ennél kevés szebb game-t találtam eddig, de ez télleg mindent ûberel, még ha viszonylag nem is fut gyorsan.

szerintem olyan szembetûnõ a különbség a sima high beállítással is, hogy aki nem veszi észre a 2 game közt, az...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#23251
Na felraktam a #23206-ban található Ultra High Quality cuccot:
1280*1024 2x aa még is is elfogadhatóan fut.Bár sok helyen alacsony fps van.Jeges részre meg a végére kiváncsi leszek mit bir majd a VGA.

+ még 7 db képet beraktam ide







Next PC upgrade: 2022

#23250
Pont az a lényeg az egészben. Az árnyékot ha fleveszed high-ra akkor lesz Crysis a crysis.
SD456
#23249
Hi all!

A múlthéten felraktam egy XP-t és hozzá egy SP3-at, és persze a Crysis 1.1-es patch et, most sokkal jobban megy. Vistán medium-high beállítások mellet ment 25-30FPS-t, és még néha a vinyó indexelõ miatt meg-meg állt és szaggatot. Most XP alatt High-Very high bállításokkal megy 25-30 FPS-t <#vigyor2> Ennyire lehúzná a gépem a vista? Szerintem a Vistán még fejleszteni kellet volna, és nem kellet volna kiadni.

Bye all!

PS3 ID: SDani456