31662
CRYSIS
  • RNadal1203
    #25029
    És valami trükköt. mert az ultra low config az nem működött????
  • tonyr #25028
    maximum bug - LOL
    ez nagy volt, hogy-hogy nem jutott eszembe...
  • medog
    #25027
    HELLO!
    Mikor fel szeretnék menni egy szerverre, mindig ezt írja ki : Szerver hitelesítés Sikertelen! (3)
    Ezt mit jelent, mi a teendő ilyenkor?
  • human8
    #25026
    Maximum Bug
  • human8
    #25025
    Hallod ez a videó Világbajnok....szétszakadtam rajta.....majdnem sírtam..nagyon gagyi :D:D
    Nem baj, mindent bele Crytek Guys !!!
  • Ability
    #25024
    Többször be lett írva, hogy régi mentéseknél jön elő a hiba. Ha újrakezded a játékot ...
  • rucinho
    #25023
    valaki erre?
  • gduck
    #25022
    Hát az sajna elég gyengus kari :( (A mérnök meg idióta, hogy 512MB RAMot rakott rá!)
  • Peetboy
    #25021
    Ez az ultra low config nagyon ronda lehet. Csak azért, mert a gyengébb gépeken is elmegy, azért kár vele játszani, hogy ronda grafikán ne legyen élvezhető.
  • Peetboy
    #25020
    Ez nagyon LOL! Nincs kereke a Jeepnek, én meg azt hittem először, ki lett lőve onnan.
  • Tóth Ferenc
    #25019
    Üdv.! Olyan problémám van, hogy Vistán (32bit, full update, stb.) szaggat a játék hangja, XP-n viszont tökéletes! A hangkari integrált AC'97-es, de nem hinném, hogy ezzel van a gond, mert akkor XP-n se lenne jó! Ennek ellenére tökéletesen megy a játék, csak eléggé idegesítő az akadozó hang! Létezik erre vmi megoldás?
  • tonyr #25018
    nekem eddig 1 kocsinak nem volt kereke, de az még elörébb...
    ha jol látom ott tartasz, hogy most mész a hegyhez, OTT van az a bug amit youtube-ra feltettem :f
  • bordy
    #25017
    csak ennyit fűnék hozzá: XDDD
  • MaSzKa
    #25016
    felraktam a crysis patch 1.2.1-et teljesen újra telepíttettem és nincs még mindig kereke a jeepnek basszameg
  • tonyr #25015
    na itt a video, ha még kell valakinek a mentésem átküldöm szivesen
    VIDEO
  • human8
    #25014
    meg mi ez az ultra low dolog ?
    Mindenki ezt kérdezgeti...?
    Fullon kell ezt játszani, avgy legalább úgy amennyit ki tudsz préselni a videókatyódból
  • tonyr #25013
    pár perc és adom a linket, me youtube-ra is felteszem... max 10 perc...
  • human8
    #25012
    jah ezt én is megnézném....:D
    amúgy sajnos tele van buggal a game, mint amire számítottam...de kit érdekel....
    köszi a Sandbox helpet....jah, és RNadal...LOW de fut sztem....ha van elég ramod
  • tonyr #25011
    komlyan kell ??? dobj 1 mail-t ahova küldjem... 1,2 mb :P
  • RNadal1203
    #25010
    jó én lemondhatok a Crysisezésről ugye?????? GeForce 6200 512 mb-s vid kártyával ugye????
  • Jaffa 2843
    #25009
    idevele XD
  • tonyr #25008
    a legdurvább bug, amit eddig cry-ban láttam:
    pont az idegen létesitményü hegy elött:
    1 kocsi mellett áll 1 koreai, ill a kocsiban is áll 1, és nem lehet kinyirni öket, lövöd, ök obégatnak de örökéletüek, a gép ugy veszi h benne ülnek...
    beülök a kocsiba, elindulok, erre amelyik mellette áll az a levegöbe áll mellettem amikor elindulok akkor kiszáll és elrepül... de tovább is a levegöben marad, de leül a semmibe... ül mintha a kocsiban ülne...
    utánna is simán lövöm semmibe nem hal bele, ki is mentettem ezt még onnan h nem szállok be a kocsiba :P
  • THE DAHAKA3
    #25007
    Sziasztok nem tudjátok, hogy 8600 Gt, 4 giga Ram és core 2 duo (2.333Ghz)-cel körül-belül mennyi FPS-nek kéne lennie, ha leviszem ultra low-ra a grafikat. Az az érdekes, hogy még a crysisban felkínált alacsony beállítást használom, azzal 85 körül mozog (max) de ha csinálok saját magam egy ultra low configot, akkor 20 es akad. (Lehet én rontottam el valamit...)
    Előre is köszönöm!
  • Fenrir
    #25006
    Hehe, nekem néhánynál nincsen hátsó kerék :P

    1.2.1 van fent.
  • rucinho
    #25005
    Hy!

    Felraktam a natural modot,csak az a problémám hogy az elejéről kezdte és nincs mentés!
    Valahogy be lehet rakni a régi mentéseket hogy működjön!
    Köszi!
  • berczely
    #25004
    FAQba be lehetne írno hogy a SANDBOX A LEMEZEN!NÉZZ KÖRÜLL!!
  • tugyiti
    #25003
  • GazCamp3r
    #25002
  • bertino
    #25000
    ték ?
  • GazCamp3r
    #24999
    mindenki megkérdi ezt is :D
  • grebber
    #24998
    Fennt van a lemezen kicsit körül kéne nézni :D
  • human8
    #24997
    Hello mindenki

    Egy hülye kérdés. Honnan tudom leszedni a Sandbox Editor-t a Crysishez ?
    Mert én megvettem, de nem találom sehol, és az SDK-ban se. Hol van a szerkesztő ?
    Kszi
  • GazCamp3r
    #24996
    há me azóta van 1.2.1, és a bithu-t is felfrissitettük :)

    crysis.hu töltsd le onnan pl
  • meszibalint
    #24995
    helo

    mióta feltettem az 1.2-t, azóta a szerverek nagy részénél azt írja ki, hogy nem egyezik a verzió. akkor azokon nincs még fent az 1.2? még a bithumenre is azt írja.. :S
  • GazCamp3r
    #24994
    amugy aki ezt a vizet akarja megcsinálni annak szolok, h nem condig file-on mulik, hanem sandbox-ban az enviromentsnél a wave-eket, szelet, speed-et átállítod minden pályánál, és kész :)
  • RNadal1203
    #24993
    kösz azt még az előzőhöz írtam


    UI.:bocs a chat szerű beszédért
  • RNadal1203
    #24992
    na marha jó akkor szaggatni fog és úgy kell játszanom
  • grebber
    #24991
    Parancsolj!
    CryConfig
  • RNadal1203
    #24990
    inkább a konfig készítőt tedd fel a rapidra
  • grebber
    #24989
    Én arra vitem a CryConfig progit hogy generate Ultra low. Akkor nemtudom mivan én megporbáltam.