31662
CRYSIS
  • grebber
    #24948
    Jó pálya lenne csak nagyon bugos meg hülye AI (mondjuk a rendesbe is )
    Meg mindenhol folyó textúra hegyek vannak amit már a hajon is rühelltem a game végén.
    Meg a sziget belsejében még hullámzik a víz :D





  • grebber
    #24947
    LOL ekkora fos egy telepítőt most nézem csak nem is oda telepítete ahol a game van.
    Nekem ez a víz nem jön be annyira nekem az eredeti jobban tetszik.




  • grebber
    #24946
    Paasz nekem nemhozza be a pályát :(
  • Szasza20
    #24945
    Ugyan úgy mint a többit, csak ezt telepíteni kell utánna elindítod a játékot és a menübe lenyitod a konzolt és beírod:
    1. "con_restricted 0"
    2. "map dreameperimental"
  • grebber
    #24944
    Hogy lehet beizzitani ezt a pályát mert feltelepítettem de nemtudom hogy kéne előhozni?????
    Mert az eddigi pályák amiket leszedtem azok nem ilyen telepítősek voltak .
  • tabek
    #24943
    ezt nem tudtam, köszöntem .
  • VRSDM
    #24942
    játszott innen valaki a POWEBOAT GT-vel?

    szvsz. van benne olyan víz mint ebben. és őőő 300mega az egész? :] és hasít mint az állat :D
    áve gameplay
  • grebber
    #24941
    Na le is szedem szép vízre kiváncsi vagyok!
  • Szasza20
    #24940
    aki nem látta érdemes leszedni...
  • Szasza20
    #24939
    Leszedtem én ezt a mappet a crysis-hez és eszméletlen jó benne a víz! Aki látta már ezt a térképet az tudna nekem segíteni hogy hogyan bírnék ilyen vizet csinálni magába a játékba, mert azzal a cfg-vel játszok amit le lehetett tölteni a bannerről és abba hogyan kell átállítani hogy ilyen vizet kapjak?
  • JackyBoy
    #24938
    gf 8800 gt
  • Szasza20
    #24937
    Milyen karid van?
  • VRSDM
    #24936
    a dx10 a vistában van
    a játék meg a boltok polcairól szedhető le.
  • tabek
    #24935
    csátok
    olvasgattam az elözményeket és láttam a DX-10-es véleményeket, megtudná nekem valaki irni hogy honnan lehet leszedni???
  • Chopitzr
    #24934
    Törtet felraktam eredeti seriallal ,hiba nélküli,a vd volt hibás.
  • JackyBoy
    #24933
    újraraktam és most megjavult, szerintem a vitality patch rontotta el, amúgy max grafón is tök jól megy:)
  • Narxis
    #24932
    Hát azt nem tudom, tört szerverek is vannak, kipróbálod aztán ha nagyon zavar a sok csíter akkor megveszed eredetibe. :D
  • Szasza20
    #24931
    Nekem Márciusi DX9-el, XP SP2-vel és 174.16-os driverrel tökéletesen megy, nem észleltem hibát! Gondoltam leírom hátha segít valamennyit
  • Madmano
    #24930
    Úgy értem csak a multi miatt.Az egyjátékost végignyomtam legalább kétszer.Hála Istennek a mostani gépen elfutkároz egész jól.
  • Narxis
    #24929
    Van hardvered hozzá akkor szerintem megéri.
  • Madmano
    #24928
    Most őszintén:érdemes megvenni ezt a játékot?Tényleg annyira jó a multija?
  • ChuckyHUN
    #24927
    Azzzmááánnemgyengegép:D
    hát, próbáld meg a 169.44 es drivert, nekem is az van fent...
  • JackyBoy
    #24926
    hali!
    van egy olyan problémám, hogy nem ment rendesen a játék...
    ma raktam fel, 1. pályán vagyok , vissza akarom tölteni de nem tölti be, vmikor meg csak úgy hogy ellenség sehol, se fegyver, de mostmár szinte aztse...razor1911-es verzióm van, és felraktam rá a vitality patchet
    mi lehet a gond?
    (épp most rakom újra..)
  • Gabesz026
    #24925
    Hello mindenki!

    Egy olyan problémám lenne hogy kb.15-20 perc játék után szétesik a játék nem tudom mi lehet a baj melegedésre gondoltam de az everest szerint miden rendben van. Minden beállítás magason van.


    Hibák

    A fák levelei lenyúlnak a földre
    Vagy egy nagy szürke fal szeli keresztül az egész pályát elég idegesítő
    driver 169.21
    videókártya: asus 8800 gts 320Mb
    proci: E8400
    felbontás 1680x1050 avarage Fps 25-30

    a játék eredeti
  • TomBond
    #24924
    1024x800-ban próbáltam minden élsimítás nélkül.
  • Madmano
    #24923
    Nem vagyok túl jó angolbol:z új verziós Unlocker Readme-jában mit írnak?Amit a #24907-es hszólásban linkeltek.Módosít vmit a gépen ez a file?
  • arty
    #24922
    annyira azért nem szar a 3870 CF :)



    a 8800GTX sebességét eléri krizis alatt is és szinte mindenhol máshol agyonvágja :)
  • Chopitzr
    #24921
    Én is így gondoltam ,nem soká le is jönn,majd meglátom,remélem összejön.
  • Chopitzr
    #24920
    nem lenne gyorsaba 2600xt az vicces is lenne,néztem tesztet és eléggé elvérzett a hd3870 x2 crysisnál,mivel az nvidia eggyütt fejlesztette a kártyáit a játékkal és úgy optimalizálták egymásra a kártyát és a játékot.
    Ez lehet az egyik oka ,hogy nem megy rajta szépen a játék (viszont az unreal engine 3-as játékok jobban teljesítenek alatta),másik pedig ,hogy még bugosak a crossfire x-be kötött kártyák driverei (ezt az amd is bevallotta),de állítólag már dolgoznak az új driveren.
    Szóval ezen kettőböl is lehet az egyik ok,sőt az első biztos...
    Arról ne is beszéljünk,hogy egyáltalán milyen graf. beállításokon akartál játszani vele?
    Ugyanis az 8800 gtx 768mb (ami szinte mondani lehet erre a gamere találtak [még a kártya neve végén is ott csüng a crysis edition felirat]) sem vinné el a játékot nagy felbontás mellett mindent fullra állítva.
  • Jaffa 2843
    #24919
    ha van huzva valami, akkor azt tedd vissza alapra
    vagy próbáld meg 1 vga-val, hátha..
  • tiburon26
    #24918
    szerintem meg,így elsőre az lehet a gond,hogy te raktad össze a gépet!másodszor meg hogy semmi köze a problémádnak a crysis topichoz
  • Jaffa 2843
    #24917
    picit fail a 4giga ram... és még mindig olcsobb lenne azt cserélni mint a játékot :D mivel nem egy modulon csücsül a 4giga, hanem jobb esetben 1gigás modulokon, de még a 2gigás is olcsobb mint a crysis :D

    amugymeg ennyit ér a vgahoz adott játék :D, a selejtet baxák bele a dobozba oszt jóccakát :D
    sztem próbáld meg letölteni a gamet, feltelepiteni a törtet (no crack) és telepitésnél beirod az eredeti kulcsot, majd inditásnál ha nem ir ki hibát a dvdre (eredetire) akkor mázli, ha hibát ir ki -> kuka
  • grebber
    #24916
    Hát elsőként hogy az a p5k alaplap csak 4x4-es pci expresszes eloszlásu vagy hogy kell mondani szerintem eléggé fog a gépen ez elsőként!
  • TomBond
    #24915
    Nemrég raktam össze az aláírásomban szereplő gépet. Megy de olyan lassú hogy az már fájdalmas. A crysis már a menüvideonál is szaggat, közepes beállításoknál, játszhatatlan. Nem hiszem hogy két CF-be kötött 3870 ilyen gyenge lenne. Ettől még a 2600XT-m is gyorsabb volt. Tud valaki segíteni hogy hol szúrhattam el a dolgot?
  • bertino
    #24914
    sztem hajítsd ki a géped az ablakon a lemezzel együtt.
  • KILLER2
    #24913
    Ezzel a 4 GB rammal szeritnem csak az a baj, hogy 32 bit nem tudja kezelni, 64 bitre meg nincs punk buster, így a Crysis szervereinek igen nagy részén nem lehet játszani.
  • Chopitzr
    #24912
    Már nem azért,de ez nem következhetne memória hibából.
    És nem az a legolcsóbb mert a játék olcsóbb 4giga ramnál(meg nekem ingyen volt a játék videókarihoz.)
    Szztema dvd hibás.
    De ha én leszedek valahonnan egy másik verzót ,csak épp az eredeti serialt hasznalom ,akkor annak mennie kell nem?
    Elvileg működnie kell szóval majd el is kezdem szedni valahonnan.
  • Jaffa 2843
    #24911
    legjobb esetben a memória :D
    az a legolcsóbb a 3 közül :)
  • gduck
    #24910
    Neked valami rossz a gépedben!

    pl. a DVD vagy DVD meghajtó vagy memória
  • Chopitzr
    #24909
    A DVD meghajtónak semmi baja,remélem a dvd-nek sem és valahogy meg lehet oldani.
    Már próbáltam átírni a regedit-ben is egy két dolgot ,de sehogy nem sikerült,csak az a kérdés ,hogy mért a gépen keresi a fájlt amikor éppen telepítek a lemezről,és azt még nem telepítette fel.
    Nah folyik tovább a próbálkozás bár már kezdem unni.