219
Nintendo Entertainment System
  • Super Mario
    #19
    Ma délután egy kis nosztalgiaélményből végigjátszottam a Super Mario Bros. 3-at. Fantasztikus élmény volt újra elővenni. 3 óra alatt játszottam végig (úgy, hogy MINDEN pályán voltam. Sajna, még most is vagy 1-2 pálya, amit csak sokszoros elhalálozás után tudok megcsinálni, hiába ismerem már sok éve a játékot :-)
  • Super Mario
    #18
    Ja, igen, mert a japán NES játékkazetták is sárgák voltak, mint a piaci játékkazetták.
  • orkenyid
    #17
    Az is NES (japán változat), csak kell hozzá egy átalakító (rossz japán SMB3 kaziból ki lehet szedni), és mennek vele a rendes NES játékok is.
  • Super Mario
    #16
    Nagyon szépen köszönöm!
  • armageddon666
    #15
    nekeme csak 'WAREZ' NESem volt/van XD (a sárga kazettás. vagy az nem NES?) néha még most is jáccok vele :)
  • Police88
    #14


    amúgy meg:Google
  • Super Mario
    #13
    Kérlek, küldjetek képeket NES gépről, dobozról, kazettáról!
  • Super Mario
    #12
    A Game Gear hiába előzte meg a korát, 3 nagy hibája volt. 1. nagy méret, 2. kicsi választék, 3. ette az elemet. A GBA a legjobbkor jött.
  • Shadow_THH
    #11
    relativ mi a világ legjobb konzolja
    a nes jó volt a snes pedig fantasztikus. el is adtak belőle rendesen.
    de akkor vehetjük a megadrive-ot (v genezist) ami szintén iszonyat jó volt, de ha már sega konzoloknál tartunk: game gear
    a game gear kb olyasmi volt mint egy gba 15+ évvel ezelött. színes kijelző, csomó játék. csak ugye akkoriban még kellett bele pár tucat elem, hogy elpittyegjen pár órát, szóval mint a legtöbb sega konzolt, hiába előzte meg a korát, soha sem adtak el belőle annyit mint amennyit el szerettek volna.

    Én az N-gage-dzsemet is szeretem, de nem tartom a világ legjobb konzoljának, viszont ha fikázzák azt nem szeretem. Aki laikus az ne mondja meg mi jobb minél.
  • jax
    #10
    Ne feledjük el a Zeldát sem!
  • David01
    #9
    Nagyon jo volt. 3db gépem volt belőle :)
    Most meg mobilom tolom NES emuval :)
  • Super Mario
    #8
    Valóban van benne egy kis elfogultság, de csak egy nagyon pici.
  • Super Mario
    #7
    Van is egy pár felbecsülhetetlen érték nekem: Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3. A világ legjobb játékai!!!
  • Sephi
    #6
    Ohh akkoriban maga volt az Isten. Minden egyes jatek felbecsulhetettlen volt. Egy csoda.
  • trz
    #5
    Rengeteg nagyon jó játék volt hozzá, szal sztem is a legjobb...
  • deep
    #4
    A legjobb volt 20 éve:D
  • eldiaz
    #3
    Hát igen...
  • Lammer
    #2
    de csak a gamecube ize xbox ize ps2 ize ps1 ize dreamcast ize megadrive utan :DDDD
    szal ez a vilag legjobb konzolja szoveg azert erosen szubjektiv ;) :P
  • Super Mario
    #1
    Még nincs NES topic? Ezen sürgősen változtatni kell! Tisztelet a világ legjobb konzoljának!