219
Nintendo Entertainment System
  • Borgi
    #139
    köszi, tudtam hogy veled meg lehet eggyezni ;-)
  • orkenyid
    #138
    elkelt
  • Borgi
    #137
    2 sportszelet!
  • orkenyid
    #136
    Eladó egy működőképes, nagyon jó állapotú NES.
    Ha kell, kontrollert, tápot, RF-kábelt is tudok adni.
    Várom az ajánlatokat! :)
  • Csibe001
    #135
    Chip & Dale Rescue Rangers azt hiszem, de ez nes játék sega játékok között ne keresd bár biztos segara is volt Chip&Dale.
  • vileeboy
    #134
    Sziasztok
    Olyan kérdésem lenne nem tudja mi volt a neve annak a sárgakazis Chip&Dale játéknak a neve? mert most +szereztem xboxra az összes ilyenrégi sega játékot de név nélkül nehéz mert több 100 játék van rajta!!! :S:S:S
  • S8DJ
    #133
    nekem is ilyen volt és alapból volt rajta 20 játék Contrával az élen
  • Ry0K3N
    #132
    Igen azaz, az eredetiben valóban nem volt beépített de én nem is azt mondtam.
  • PHM
    #131
    Igen, ilyen hamisítvány is volt.
    Ha jól emlékszem, ránézésre csak a felirat volt más az elején.
    Az eredeti gépnél, ha betoltad a kazettát, azt még le is kellett nyomni.
    A fake gépeknél csak simán be kellett tolni a kazit.
  • Locna
    #130
    Nekem ő volt, a színek a forma meg minden teljes egészében megegyezett:
  • Csibe001
    #129
    Az a hányinger bordó-fehér színű masina volt az eredeti japán Famicom...s az eredetiben sem volt beépített játék v. cartridge...
  • Ry0K3N
    #128
    Ja asszem az aminek az oldalán voltak a függőleges joy tartók és iylen hányinger-bordó fehér volt a gép színe, abban meg biza volt beépített cartrige. Nekem meg ez volt a gépem ŰAnnyi különbséggel hogy kékek voltak a gombok és srága kazetták vagyis NES-ek mentek bele. Elég érdekes hamisítvány volt mit ne mondjak de meg kell mondanom hogy igen jó minőségű hamisítvány volt. Ennek az original Joysticjei bírták a legtovább a gyűrődést gépről magáról nem is beszélve de 2 év nyúzás után elérte a végzete.
  • PHM
    #127
    Ki kell, hogy ábrándítsalak, a te géped bizony nem volt eredeti.
    Volt egy olyan széria, ami nagyon hasonlított az eredetire, és eredeti méretű kazettákat fogadott. Ettől persze még másolat maradt.
  • Locna
    #126
    Háát......

    Nekem pedig szerintem eredtei NES-em volt, meg hozzá pluszban a TOP-GUN szürke kazin.

    24 game volt rajta SMrio, Tank, Mad MAx, popeye, Duck Hunt, stb, amire még emlékszem, kerek 8000 pénz volt 91-ben, fekete dobozban.

    Ilyen sárga kazis szrom nekem is volt utána, de az messze nem volt olyan megbízható, meg persze nagy átverés volt a 9millió játék is.
  • Seth
    #125
    Lehetett, nekem oridzsi volt :)
  • Ry0K3N
    #124
    Meg a picon kapható gépek között sem volt túl sok eredeti, mindegyikbe volt egy beépített cartrige 6-7 játék nyolcmillió verziójával meg egyéb kalóz összeválogatással. Szóval itt sem a gép sem a cartrige nem volt legális. Csak senki nem tudott róla. Most így nagyvárosokba nem tudom mi volt a helyzet.
  • Ry0K3N
    #123
    Hát nem hiszem hogy anno itt lehetett e egyáltalán a másolaton kívul kapni mást is. Mert egyetlen egy eredeti szürke NES játékot sem láttam még egész életemben. De azért jók voltak a sága kazisok mert így olyanokat is kiadtak amik amúgy meg sem jelentek európába vagy usába. Mint pl az adventure island 4. Amit egyszerűen nem találtam meg a rom-ok között pedig a pakkba minden NES játék benne van, aztán kiderült hogy csak japán névvel van ott mert sosem ért meg másik fajta kiadást.
  • Seth
    #122
    Akkor az nem eredeti Nintendo masina volt. Rengeteg klónja volt, fene se tudja a tiédbe éppen mik voltak beépítve.
  • Locna
    #121
    Igen, csatlakozom Ry0K3N szólásához, nekem is olyan NES-rm volt amiben alapból 24 game volt.

    Igazából csak ezek címeire vagyok kíváncsi.
  • Ry0K3N
    #120
    Volt olyan gép amiben alapból volt bent egy cartrige.
  • Seth
    #119
    Alapból semmilyen játék nem volt a gépben,te nem azokra a sárgakazis gagyi kinézetű nes másolatokra gondolsz?
  • Ry0K3N
    #118
    Google a barátod, a wikipedia meg a barátnőd. :P
    NES játéklista
    lehet válogatni
  • Locna
    #117
    Sziasztok!

    Valaha volt nekem is NES-em, most épp keresgélek egyet megvételre.
    Addig is emuval nosztalgiázok.

    Az a baj, hogy már nem emlékszem az összes játék címére amik alapból benne voltak a gépben. ha valaki le írná nekem a pontos címeket, azt nagyon megköszönném!!
    Így rá tudnék keresni a ROM-okra, és míg nincs meg a gép, gyakorolgatnék kicsit a PC-n:-)

    Köszi előre is!

    Üdv!
    Gábor
  • mmearrccii
    #116
    ja már sikerűlt. kössz mindenkinek
  • PHM
    #115
    Elnézést, kicsit összejöttek a dolgaim.
    A mail-edre válaszoltam.
  • PHM
    #114
    Próbáld megtisztítani a kazetta érintkező felületét.
    Esetleg segít a "lockout" mod is, ebben, ha budapesti vagy, tudok segíteni.
  • Super Mario
    #113
    Hát az komoly baj
  • Bima95
    #112
    Jó napot!
    PHM, küldtem egy privát üzenetet.
  • mmearrccii
    #111
    Vettem zeldát 600 ft-ért!
  • mmearrccii
    #110
    Hali!A Zelda II The adventure of link az mennyit ér?
  • zola2000
    #109
    Hallottátok, hogy november elsejével megszűnt a nes és az n64 hivatalos szerviztámogatása (elvileg az snest nem tervezik leállítani). Tehát ezentúl asszem jobban fogok vigyázni a gépekre.
  • mmearrccii
    #108
    Kössz.De nem hinném hogy minden egyes játék elött ki fogom tisztítani a gépet. egy fél óra alatt tisztítom ki!
  • Bima95
    #107
    Helló!
    De minden játszás előtt ki kell tisztítani!
  • mmearrccii
    #106
    Most olyan hogy egyszer bekapcsol egyszer nem.
  • Bima95
    #105
    Helló!
    Én olyankor kiszoktam tisztítani a kazettát és a gépet!
    Száraz zsepkendővel!
    Utána szokott működni!
  • Borgi
    #104
    Háj!
    Nincs valakinek eladó Nintendo NES-es SUPER Mario 2 DOBOZOSTUL?
    PM, vagy emil: borgihun[kugac]gmail[pom]com
  • mmearrccii
    #103
    Helló!
    Lenne egy kérdésem!
    Van egy Nintendo NES-em és nem indítja el a játékokat.Annyit csinál hogy behoz egy szürke képet és megáll.Mi lehet a baja?
    Előre is kösz:Marci
  • Bima95
    #102
    Jó napot!
    Nincs valakinek eladó Nintendo NES-es Kirby's Adventure játéka?
    E-mailem:[email protected] Ide lehet írni!
  • STurmGewehr
    #101
    én erre gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=1Sc7wWxGT78
  • STurmGewehr
    #100
    na valaki tud róla valamit?:D