219
Nintendo Entertainment System
  • Robicsek
    #179
    Még 6 évesen végig játszottam a super contrat és most emulátorral nem jutok tovább az első pályán:)
  • vigyori14
    #178
    köszönöm, igy már működik.
  • Seth
    #177
    Valóban, úgyhogy EZEK közül válassz.
  • Borgi
    #176
    smc az a supernintendó romok. *.nes a nes romok. smc-hez snes emu kell ;>
  • vigyori14
    #175
    ezeknek kb a felét kipróbáltam, de az smc fájlokat egyik se tudta megnyitni,
    valamit még kell csinálni ezekkel előtte? vagy mi lehet a baj?
  • Seth
    #174
    Válassz !
  • vigyori14
    #173
    Üdv.
    egy torent oldalon találtam elég sok nes rom ról átvett játékot,
    ezek smc fájlok, és az lenne a kérdésem, hogy milyen emulátor vagy program kell ezekhez hogy tudjak velük játszani?
  • Borgi
    #172
    Hello!
    nem egészen vagyok mostanában normális D%
  • zuschzero
    #171
    Hát hallod rendesen beültetted a bogarat a fülembe!
    Ez a game nekem is megvolt régen. Nehézségek árán, de MEGTALÁLTAM!!!!!!!
    A játék neve: Doki! Doki! Yuuenchi.
  • RED BULL F
    #170
    igen. az. Kössz
  • Csibe001
    #169
    Asszem Lode Runner a neve.
  • RED BULL F
    #168
    Hali. van egy régi nintendós játék, amit sehool sem találok, de még a nevét sem tudom. na megpróbálom körülírni:
    egy kisemberkével kell menni és az aranykupacokat kell összefelé gyűjtogetni, de van 3 ilyen ufóféleség, akik ezt meg akarják akadályozni, és azok ellen mindig ilyen lyukakaket lehetett fúrni, de ha te beleestél belédnőtt a fal és meghaltál. viszont azok nem, csak elteleportálódtak máshová. kerrestem gold miner néven, de ssemmi eredmény. ha vki tudja miről van szó, adja meg a játék nevét. amugy készült belőle egy mobilos verzió is:

    download.chip.eu/ii/35733578_31b8018de9.gif
  • Ch4s3r
    #167
    sziasztok én most láttam ezt a fórumot és nekem is van egy nes-em 2 és fél éves koromban kaptam és most leszek 18 elég szép időt élt meg és jelenleg is működik ha vkit netán érdekelne kölcsönbe pár kazetta cserébe írjon!
    van super mario 1-2-3 top gun, nintendo world cup, tetris, donald duck 2, aladin



    JAH ÉS NEM TUDOM BE VAN E MÁR LINKELVE EZ AZ OLDAL AHOL RÉGI SOK SOK CONSOLE JÁTÉK FENT VAN ÉS JÁTSZHATÓ NETEN! consoleclassix
  • STK
    #166
    sziatok, van egy elado fóliás bontatlan kirby adventures nes jatekom , 93-as kiadás, full gyári fólia stb bontatlan, főleg gyűjtőknek ajánlom, 4e elado, ha valakit érdekel irjon [email protected] vagy hivjon 06702438016
  • Sliderx
    #165
    Naná! :D

    A minap bukkantam rá, és ami a legjobb, hogy nemcsak kép hanem videó is van a leírás mellett. Én megtaláltam minden rég nagy kedvencem, egy csomó csak akkor jutott eszembe mikor megláttam a videót.

    NESGUIDE

    Egyébként keresem a Little Nemo: The Dream Master piaci sárgakazettát. Ha valakinek megvan és eladná küldjön emailt a [email protected] emailcímre.



    Little Nemo: The Dream Master
  • Ferix
    #164
    Vagy tudtok egy olyan NES oldalt hogy kilistázza a játékok nevét és piciben a képeket mellette? Mert ha meglátnám a bekezdő képét akkor megismerném valami kék hátteres lesz...kösz
  • Ferix
    #163
    Sziasztok. Volt valamikor régen egy Sega játékom, de a nevét már nem tudom és szeretném újra játszani. A lényeg az benne hogy egy kék szinű sapkás féle gyereket irányitunk benne, és minél kevesebb az életünk a fegyverünk annál erősebb. Vagyis max életen kék szinű ekkor egy kis pontot rúg a lábával, ha egyet elvesztünk akkor zöld szinű és kettő pontot rúg, ha még egy életet vesztünk akkor sárga szinű lesz és egy foci labdát lő, és ha egy életünk marad akkor piros szinű és dupla labda a fegyverünk. Tudom a játék intrója valami olyasmi hogy alul nézők vannak, és emelkedik fel egy függöny, majd kiir valamit és megy egy történet, majd később az Player kiugrik a szinpadra és akkor elkezdődik a játék. Úgy tom kék a háttér és van start meg password lehetőség. Ha valaki tudná a nevét annak nagyon örülnék...lehet hogy Adventures...........valami a neve nem biztos.
  • Csibe001
    #162
    Wikipédián fel van sorolva az összes.
  • vigyori14
    #161
    ez engem is érdekelne, valaki tudna mondani egy listát h wii re milyen nes játékokat lehet letölteni?
    amugy szerintetek van esély rá h régi klaszikus nes es játékoknak mint pl: a contra, vagy egyebeknek megjelenne vmi uj verzioja wii re?
  • Borgi
    #160
    darabját? :O
  • zola2000
    #159
    Hát én a virtual konzolról szedtem le nes játékokat, 500 wii pontér (~1200ft) szórják őket arrafelé.
  • Borgi
    #158
    kina? ;>
  • vigyori14
    #157
    és amugy arról van vkinek elképzelése h ezeket a hamisitott játékokat és gépeket holkezdték gyártani? mert még mostanában a piacon szoktam látni de már ilyen cod os és mostani gépes játékok képei vannak a nintendok dobozain, akor gondolom még csakgyártják valahol őket nem?
  • Borgi
    #156
    kamu-SEGA
    ;>
    passz különben ;>
  • vigyori14
    #155
    aha értem, és amugy nemtudod hogy mivolt a pontos nevük ezeknek a sárga kazettás játékoknak? mert netem kerestem őket elég sokhelyen, de sehol nemtaláltam, mindig csak az eredetieket.
  • Borgi
    #154
    Freeeman-t kérdezd (orkenykid), valahol itt lézeneg ezen a fórumon.

    Egyzser mitnha valami olyasmit modnott hogy kikkel törtni valamit belőle és akkor ismán viszi eredeti nes-es kazikat.
    De csak ő tud pontosabbat modnani ;>
  • vigyori14
    #153
    az a játék nekem is megvan, a pálya tetején volt egy ház benne egy lánnyal és hozzá kelett eljutni ugyemlékszek, kis rózsaszin valamivel kelett benne mászkálni.

    amugy az eredeti játékok mennének ezen a hamisitott nes en? vagy csak a sárga kazisok indulnak rajta? mert nézegettem h mik jelentek meg nes re, vmi 810 játék jelent meg, gondolom eredetire, de nekem a sárga kazettéson nagyon sok játék megvan, ezek ugyan olyan verziok a kettőn, vagy különböznek valamiben?
  • Borgi
    #152
    nekem van eredeti nes-em, nohány játékkal. de azokan legtöbbjük oda-vissza megy már. inkább emuval szoktam jácoggatni olyanokat amik nincsenek meg.

    haveromnak is ovlt sárgakazissa, nagoyn jokat mulattunk vele. akkor ismerkedtem emg a nes világával. ;>
    volt például olyan játék hogy mulk&nuts, ami nuts&milk-ként van sárgakazisra, na az irtóó fun (Y) :C
  • vigyori14
    #151
    ti szoktatok még mostanában játszani nes-el? mert én mostanában elég sokat játszok, szerencsére elég sok játékom megmaradt régről.
    nektek mien gépetek van? mert nekem vmi hamasitvány nes, ami kifogástalanul működik már jópár éve, ilyen sárga kazetták kellenek bele.
  • Borgi
    #150
    nem-nem, az nem a kontra. az a shatterhand ;> ( NINCS VOLT, ne beszéljük már ezekről műltidőben. még mindig nagyon jó játékok.)
    favorit gém (Y) istenjű, imádom, de jó érezni azt hogy nem vagyok egyedül ;>
  • vigyori14
    #149
    ez sztem a contra vmeik része volt, mikor jöttek ilyen kagyló formájú piros vmik, és ha kilőtted őket kiestek a betűk, ha azokat felszedted kaptál fegyvereket, igy az égő város alapján a contra lehetett, abban volt olyan h az első pálya égő város, a végén egy helikoptert kelett megölni.
    én erre gondolok, de ha nem ez akkor nemtom.
  • Bucsi33
    #148
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki annak a játéknak a nevét amiben egy katonával kellett menni ,felette repült egy kis robot,bele lehetett kapaszkodni meg lőtt is. Dobozokat kellett felvenni amire ALFA,BETA,vagy GAMMA felírat volt írva ,és ha beleütött a játékos, akkor az változott a három felirat kozött.
    Három ilyen dobozt felvéve kapott egy fegyvert.
    Pl.: ALAF,ALFA,BETA ez volt egy fegyfer vagy GAMMA,GAMMA,ALFA is .A második pálya valamilyen égő városban volt.Soha nem tudtam átvinni.
    Ennyire emlékszem .Még Genesisen játszottam vele ,de valszeg kiadták NES-re is.
    Na ennek kellene a címe?Köszi!
  • AndrisPajti
    #147
    Nekem van egy eladó NES gépem, 2 kontrollerrel, adapterrel és Super Mario 3. játékkal. Az eredeti dobozában tárolom több mint 12 éve egy ágyneműtartóban:), nem sokat volt használva.

    Ha valaki szeretné megvenni, írjon a [email protected].

    Budapesten lakom!
  • PHM
    #146
    Ha csak a gép kell, nekem van egy.
    Keress meg priviben, ha érdekel, a gép Budapesten van.
  • orkenyid
    #145
    Nemadod nekem? :P
  • Borgi
    #144
    vateraán vagy teszveszen tuti talász ;>
  • S8DJ
    #143
    Tegnap elromlott a NES-em :D
    Valakinek nincs eladó eredeti?
  • vigyori14
    #142
    üdv.
    nemtudom tudtok e itt segiteni, de keresek énis két játékot.
    nekem is a sárga kazettás sega-nintendom volt- és még mostis megvan működik is, nemtudom emlékeztek e a ninja gaiden cimű játékra, 3 része volt, ilyen kék ninjával kellet mászkálni. nekem megvan a 2. rész, de kéne még az első és a harmadik rész. ha valaki tud eladót az irjon, és megegyezetnénk.
  • sirdond
    #141
    Hello
    nekem sárga kazettás "sega"-m volt, és volt hozzá egy back to the future (azt hiszem 4) nevű jtékom, amiben az autóval kellett főleg mászkálni,de kszálhattál és mehettél az emberkével is :)
    marha jó emlékeim vannak róla és most szeretném újból kiproálni :)
    égre földre kerestem,de sehol nem találtam még hasonlót sem :(
    ha valaki esetleg tudna segíteni, akkor nagyon hálás lennék :D
  • Borgi
    #140

    ;>


    .
    :C