219
Nintendo Entertainment System
  • sector512
    #59
    Az a fekete tok nagyon nosztalgikus érzéseket keltett bennem. :)
  • Borgi
    #58
    na ez a tuti, amugy Contra 2-3-6? nem csak, Contra, Contra Force, meg SUper contra volt?
  • Csibe001
    #57
    The Legend of Zelda

  • Csibe001
    #56
    No akkor teszek még :
    Metroid :

  • Csibe001
    #55
    Sztem ezt nézzétek meg emulatorral, nagyon ötletes kis játék.Még GameBoy-on is nagyon jó!!!S lesz DS verzió is úgy tudom.Amolyan logikai-mászkálós.

    A boy and his Blob

  • sigmavirus1
    #54
    Nálam is ezek a kedvencek, meg még a Gremlins 2, meg a Ninja Gaiden 3, meg a Turtles 2, meg a Turtles Tournament Fight, és ki nem hagynám a teljes Megaman szériát, 1-6-ig.
  • adam first
    #53
    Ok.:))))
  • Csibe001
    #52
    Igen, ezek nálam is toppon vannak.
    Figyi, próbáljunk cartridge képeket ide beszúrni, jó nézegetni őket. :)
    Majd holnap elkezdem.Aztán csatlakozhatnál te is ha úgy gondolod. :)
  • adam first
    #51
    Én kedvenc NES játékaim(sajnos nem mindegyikhez tudok képet csatolni):Chip 'N Dale 1-2,WereWolf,Castlevania,Super Mario Bros. 2-3,ZEN,Mortal Kombat,Metal Gear,Batman,Nina Gaiden2,Contra 2-3-6,Turtles,Darkwing Duck,Jungle Beat,Aladdin és még sorolhatnám.:)))
  • Csibe001
    #50
    Egyik kedvenc NES Gamma :

  • Csibe001
    #49
    Ne is mondd, éppen ma csináltam egy Famicom A-Z-ig collection-t s immáron zsebembe hordhatom a múltat. :) S nagyon jó játszani a régi jó NES-es játékokkal. :D
    Én imádom, s sosem fogom megunni őket.Főleg most, hogy megtehetem, hogy akármelyikkel játszhatok, így mondhatni az összes létező játék fent van. :)
    S nagyon jól tudnak ezek kinézni a kis micro-n :)
  • adam first
    #48
    Ja igen és a világ legjobb játéka(i): Super Mario Bros. 2 és Metal Gear Solid.
  • adam first
    #47
    Egyetértek.
    A világ legjobb konzolja a Nintendo Entertainment System volt.Még egy ilyen gép nem lesz amire ennyire szórakoztató,ötletes,jópofa játékok jöttek ki.Talán a Play Station 1-2 ami feltudja mutatni mind azt amit anno a NES,SNES tett.Ps-en is van pár monumentális cím Gta,MGS,Finaly Fantasy,Gt.De az igai,egyszerű játékot számomra a NES jelentette.Ha a Wii is olyan lenne mint amilyen a NES volt ohh istenem,lemondanék a Ps-ről.
  • Stinger 576
    #46
    Ok Rendben.

    Borgi: Az Atari 2600 1982-es kiadású, nincsen doboza (ennek ellenére dobozban volt tartva mindvégig, csak nem a sajátjában), de tökéletes állapotban van (sehol egy karc, vagy sérülés).
  • Borgi
    #45
    atarinak van doboza?
  • Super Mario
    #44
    Hatezer forint mind az ötért? Ez nagyon jól hangzik. Hú, de kéne. Tudom, hogy sokat kérek, de 100%, hogy megveszem őket, de csak szeptemberre lesz meg a pénz rá, mert már van egy pár rendelésem. Csináljuk azt, hogy persze, nem kell megvárnod, amíg meglesz rá a pénz, de légyszíves jelezd itt, ha elkel valamelyik játék. Előre is köszönöm a kooperációt ^^
  • Stinger 576
    #43
    5200-ért a tied mindhárom. Ha a 3 in 1-es is kell, akkor 6000-ért tied mindegyik NES game (SW-t pedig ajcsiba odaadom.)
  • Super Mario
    #42
    SMB 2 és a Zeldák mennyi?
  • Stinger 576
    #41
    Sziasztok,

    eladóak az alábbi Nintendo cuccok:

    doboz, kézikönyv egyikhez sincs, de a játékok kiváló állapotban vannak:

    - The Legend of Zelda NES
    - The Legend of Zelda 2: The New Adventures of Link NES
    - Super Mario Bros/Tetris/Nintendo World Cup 3 in 1 NES
    - Super Mario Bros 2. NES
    - Star Wars NES (ez nagyon leharcolt állapotban van, szakadt dobozban-tokban, de működik

    illetve még:

    - Quake 64 N64
    - Road Rash 64 N64
    - Star Wars: Rogue Squadron N64

    árakat direkte nem írok, árajánlatokat várok

    ja és még van egy ATARI 2600-asom is gyönyörű állapotban két játékkal (pac-man, atlantis) egy joy-jal, antennakábellel, de adapter nélkül.
  • Super Mario
    #40
    Game Park
  • Oblio
    #39
    Hali srácok valami kazi boltot nemtudtok ahonnan még belehet szerezni nintendo játékokat?
  • Borgi
    #38
    teháta akkor ezt szoptam?! :P
  • Super Mario
    #37
    Más a régiókódjuk, mivel van PAL TV meg van NTSC TV, a kettő nem ugyanaz. Ezért különböznek a PAL és az NTSC játékok.
  • Borgi
    #36
    http://en.wikipedia.org/wiki/Contra_Force
    ijen császkálós lövöldözős :$
    de ahogy nézem a három Contra kötül egyik sincs Pal-osba.
    Deésakkor az Nem Palosat le se futtatja a Pal-os gép? :/
    mer itt ahogy nézem a két kérta közt nincs különbség mint mondjuk a snes-nél
  • Super Mario
    #35
    Milyen játék?
  • Borgi
    #34
    ez nagyon szomorú :(
  • Super Mario
    #33
    Most nézem, csak NTSCben jelent meg.
  • Borgi
    #32
    van egyáltalán Contra Force Eu-s ba?
  • Super Mario
    #31
    NES játéknál is ugyanúgy számít. Ne az amerikait nézd, hanem a btiet, vagy a németet
  • Borgi
    #30
    nes kártyáknál számit az pal vagy hogy ntsc?
    Contra Force
    vagy sose lesz ijenem?! (már az ára miatt sem :$)
  • Super Mario
    #29
    Sajnállak. Nekem mindkettő van, és fantasztikus játékok. De bocsi, nem eladók.
  • gee21
    #28
    hali! valakinek van elado NES vagy SNES játékai ? főleg Street fighter vagy mortal kombat érdekelne!! help
  • Borgi
    #27
    idegesitőőőő?
    hát, nekem mondjuk a 2dik pályától fogva nehéz :P
    ott van aza kigyó, mi igy kijön a földböl (ilyen csatornába vagy)
    és az mindig viszahuzodik és kijön a másik jukbol ha beleütsz,
    az mindig csomo éeltemet leveszi :(
  • Csibe001
    #26
    Hehe, csak most esett le, hogy ez a rainbow island ez már kijött DS-re :)
    Az Ice climber is király.A shadow of the ninja egy picit idegesítő :)
  • Csibe001
    #25
    Hehe, köszi szépen ki fogom próbálni őket :)
    Most a Snow Brothers teccik nagyon, mert emléxem gyerekkoromban volt ilyen játékgép a közelünkben. :)
  • Borgi
    #24
    Shadow of the Ninja,
    ninja gaiden 1-2-3
    contra force
    super contra
    meg van mégegy kontra. :$
    rainbow island
    nust&milk
    ice climbers
    nekem ezek a favoritok :$
    (elnézést vmelyik gémtöl ha kihagytam) :$
  • guardian hero
    #23
    Bionic Commando
  • Csibe001
    #22
    Köszi, de ezek alap hogy fent vannak. Akkor újrafogalmazom : Tudtok olyan gamékat amik nem annyira híresek s érdemes kipróbálni ill végigtolni őket? :)
    Egyébként nagyon király kis cucc ez a DS-re mert pl ha meghalsz egy játékban simán vissza tudod tekerni , így nem kell mentéssel foglalkozni annyira. :D
  • Super Mario
    #21
    Természetesen: Super MNario Bros, Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3, Dr. Mario, Tetriws, Zelda
  • Csibe001
    #20
    Végre, vasárnap felkerült a fincsi kis nes emulator a DS-re.Nagyon jó :)
    Valaki aki szereti/szerette a nes-t ajánlana játékokat amiket érdemes kipróbálni?
    Köszi