219
Nintendo Entertainment System
  • STurmGewehr
    #99
    adam nem egy madár volt a fegyver?:D

    mert akkor én is ugyanazt a játékot keresem
  • PHM
    #98
    Azért ennyire talán mégsem rossz a helyzet. :)
    Tény, hogy sok mai játék őse jelent meg anno NES-en.
    Ha már úgyis emuzol, nézd meg a következőket SNES-re:
    Super Metroid
    GODS
    Super pang
    Super Marioworld
    Mario RPG
    Breath of fire 1-2
    Zelda, stb.
    Ezek mindegyikénél garantált a tartós szórakozás, az átirataik miatt pedig jó befektetés 1 GBA vétele. (Létezik rá NES emu!)
  • MrDOS
    #97
    A valaha volt legjobb konzol. Még ma is ezen jászok, sajna elromlott ugyhogy már csak emulatoron. Szerintem ennek a játékélménye a ps2-nél 100000-szer jobb.
  • Patrik888
    #96
    www.snes.atw.hu NES&SNES rajongói oldal!
  • Ry0K3N
    #95
    Tuti nem a gradius, nem oldalralövöldözös hanem felfele. Olyan mint a starforce csak sokkal jobb a kinézet és a hangulat.
  • PHM
    #94
    Eladók a következő NES játékok:
    Astérix
    Batman-Return of the Joker
    Boulder dash
    Chip' n Dale-Rescue rangers
    Duck tales
    Felix the cat
    Hook
    Konami hyper soccer
    Mario is missing!
    Noah's ark
    Super Mario bros 3
    Teenage mutant hero : Turtles II-The arcade game
    Tiny toon adventures 2
    The Flinstones
    The Jetsons-Cogswell's capers
    Xevious
    Ha jól emlékszem, mind dobozos.
    Érdeklődni priviben lehet.
  • aya
    #93
    gradius
  • Ry0K3N
    #92
    Nem tudom tudnátok e segíteni de keresek egy űrlövöldözős játékot NEs-re.
    Hasonló mint a Star Force de annál sokkal pörgősebb és mindössze még arra emléxem hogy az űrhajó eleén mindíg betöltödött egy gömb ami egyre nagyobb lett és azzal is lehetett sebezni.
  • Borgi
    #91

  • Borgi
    #90
    mondjuk az jopofa hogy az elem müködik benne ^^
    aszittem nemfog :$
  • Borgi
    #89
    hja. de még nem vok 18 és nemtok rendesen paypalozni :/
  • Csibe001
    #88
    e-bay en azért soxor előfordul.
  • Borgi
    #87
    örülök hogy egyáltaáln van doboza ^^

    egyszer volt castlevania dobozostul vaterán,1500-ért, de el lúzerkedtem... nemtudom magamnak emgbocsájtani :(
  • Csibe001
    #86
    De ramaty állapotban van a doboz...
    [viccel]

    Egyébként nice, még jó hogy én Castlevanias vagyok. ^^
  • Borgi
    #85
    nem azér hogy villogjak de:
    ODANÉZZETEKGECIE!!!!!!!!!!!!!!!444444444444444űűűűű

  • Borgi
    #84
    ho ezzel énis nyomtam. elég sokáig eltudtam tolni igaz anyira nem favorit, de nagyon + az tuti.
  • Csibe001
    #83
    Na már régen tettetek úgy képet, úgyhogy teszek én egyik nagy kedvencemről!
    Most is újrajátszom, mert szerintem nagyon jól sikerült!!
    The Battle of Olympus
  • Super Mario
    #82
    ádemenömindakettő
  • Borgi
    #81
    jön akkor a további dömping, bár asem esse sokmindenkit érnt.. node sebaj :P
    ök hiányolják leirásukat, bár igyis boldogok hogy megvana dobozuk

  • Borgi
    #80
    hátnem. de mondjuk ice climbers-es emg metroidos leirásoakt szivesen vennék :$
  • Super Mario
    #79
    Hát, minden elismerésem, nagyon szép. Gondolom a magyar leírástól nem válsz meg :)
  • Borgi
    #78
    éneztet nemis ismerem.
    sárga kazin jácoittam én is monsters in my pocket-el.. ami batman és robin volt xD
    na ma frissültem ;)
  • sigmavirus1
    #77
    Ez pedig az örök kedvenc NES játékom marad mindörökké:

    http://www.youtube.com/watch?v=IuQQMQewb44
  • sigmavirus1
    #76
    Vá ilyenem van nekem is, szintén full német kézikönyv meg minden..:D

    Monster in my Pocket sárgakazin volt meg de odabasz, egyik kedvencem volt, NES-es Castlevania 1 meg sztem mai napig a legjobb Castlavenia ami valaha készűlt, csak az angol verzió ne lenne olyna nehéz...:o
  • Borgi
    #75
    enyim
    papirostul, dobozostul, midnenestül,
    igaz német leirás van hozzá de van benne magyar leirás is :O (ami csak 2 ijen lap, de attol még magyar :P)

  • Borgi
    #74
    nes- kontra forsz
  • Csibe001
    #73
    Felőlem jöhet, megnézzük. :P
  • Borgi
    #72
    elférni szvsz eléfér, csak én csináltam aztata videot :)
    éshogy esetleg csinálnék még ha érdekelne valakit ;)
  • Csibe001
    #71
    Mármint, hogy elfér e a topikban vagy mi? :)
    Egyébként van ilyesmire igény szerintem.Tök jó zenéje is van :P
  • Borgi
    #70
    nemtudom, kit mennyire érdekel, de teesékmán véleményt modnani, és hogy van-e ijesmire igény:
    Monsters In my pocket VIDEO
  • Borgi
    #69
    ez alapmü, igaz nekem nincsmeg. csak gba-ra ijen nes classic ;-)
  • adam first
    #68
    Itt az egyik nagy kedvenc:

  • adam first
    #67
    Ez a gém is NES-re volt.
  • adam first
    #66
    Tényleg nem tudja/vagy nem ismeri valaki azt a gémet ahol egy shongoku féle gyerekkel kell mennünk,lehet gördeszkázni,tutajon utazni,repülőt vezetni,egy mászkálós-ugrálós kaland játék és a fő motivuma a játénak, hogy minden pálya végén le kell győznünk egy nagygonoszt akit úgy lehet megölni hogy kártyázni kell vele.Ha neked vannak jobb lapjaid akkor te nyersz és az ellenségnek oda dobhatsz egy dobó cillagot ami le viszi az életét,de ha ő nyer akkor ő dobja a dobocsillagot. Addig kell ezt csinálnotok amíg valaki meg nem hal,és ezután mehetsz a következő pályára.Sajnos a játék címét már nem tudom de nagyon érdekelne,anno majdnem végig is vittem a gémet.Bocs mindenkinek a hülyemegfogalmazásért,de valaki esetleg nem ismeri ezt a gémet?
  • Super Mario
    #65
    Fantasztikus, hogy újraélesztettétek a topicot!
  • Super Mario
    #64
    Ez a játék egyszerűen FANTASZTIKUS!!! Nem bírom elmondani, hogy mennyire szeretem Kirbyt! A múlt hónapban jártam a Game Parkban, és ott találtam 1000 forintért VADIÚJAN ezt a játékot. Hát, gondoltam, annyira rossz már csak nem lehet, de hogy ennyire meg fogom szeretni a Kirbyt, arra még magam sem gondoltam volna.
  • Super Mario
    #63
    Ez a játék egyszerűen FANTASZTIKUS!!! Nem bírom elmondani, hogy mennyire szeretem Kirbyt! A múlt hónapban jártam a Game Parkban, és ott találtam 1000 forintért VADIÚJAN ezt a játékot. Hát, gondoltam, annyira rossz már csak nem lehet, de hogy ennyire meg fogom szeretni a Kirbyt, arra még magam sem gondoltam volna.
  • Borgi
    #62
    igyvan
    100%-ig egyetértek
  • adam first
    #61
    De neked volt igazad a contra 3 már SNES-re volt meg a többi része is,azt véletlenül megkevertem,a Turtles-ből meg nekem is a 2 tetszik a legjobban az 1-et nem annyira bírom.Sajnos Metroidokat nem szeretem,de Zeldával semmi bajom egyik nagy kedvenc.De remélmem hogy a Nintendo ígéretei szerint letölthető lesz az összes NES,SNES,N64 játék Wii-re és úgyanúgy kompatibilis lesz az összes GC játékkal,sajnos már eladtam a GC-met a nagyobb címeket beszereztem rá,végigvittem őket és eladtam a gépet a játékokkal együtt.De ha valóban letölthető lesz Wii-n és a neten keresztül az összes NES,SNES játék hát komolyan mondom gyerekek azok a játékok sokkal de sokkal szórakoztatóbbak,ötletesebbek egy mai hiperszuper,gammánál.Nagyon nagy gémek amik NES meg SNES-re elkészültek,és remélem hogy bevezetik Wii-n hogy a régebbi játékokban tudjunk menteni,mert azoknak a játékoknak az egyetlen hibája a mentés hiányossága volt.
  • Tomek83
    #60
    Próbáljátok ki az Adventures of Lolo3 játékot. Nagyon jó logikai játék.