200
Miért szereted, vagy nem szereted az ingyenes tárhelyszolgáltatókat?
  • cSuwwi
    #39
    hát nagyon nyilatkozni nem tudok

    az egyik helyem St jóvoltából (a képtár tárhelye) a mediacenteren van
    a másik egy ismerősnél, ott mindent lehet, saját szerveren nincs semmilyen korlát :)
    de pyxék a dataglobenál vannak, azt mondják jó... elhiszem.
  • bazza
    #38
    lassú az SQL rendszerük. szerintem. :))
  • Csirke4
    #37
    Szerintem a kis tárhely szokott probléma lenni meg hogy lassú rá a feltöltés :)
  • jointeer
    #36
    uwre nem akarta feltölteni a .htaccess fájlkt:o
  • FiReBoY
    #35
    Akkor ezt is hátránynak írhatjuk (személy szerint engem az ftp-nél csak a gyors megszakítás idegesített), de sztem akkor is ők a legkorrektebbek.
  • jointeer
    #34
    ja
  • akyyy
    #33
    még sincs egyik oldaon se az összes jól megcsinálva...
  • akyyy
    #32
    27: miért
    28: kabbe, gportalt el lehet érni ftpvel? meg sztem egyik se illik rá.
  • akyyy
    #31
    az uw azért nem jó mert lassan lehet rá feltölteni:(
  • FiReBoY
    #30
    Az uw ingyenes tárhely megoldási jónak bizonyulnak, legalábbis nálam. Választani lehet a reklámok típuát, van php és mysql, stb. Viszont sztem vannak hátrányai is (kevéske tárter, néha ingadozó rendszer), de én mégis őket tartom a legkorrektebbnek. Igazából aki komoly célokat tűz ki oldalának, az már egész olcsón csináltat magának domaint meg vesz vmilyen webhosting csomagot mellé. Szerintem...
  • Kandurex
    #29
    Az, hogy többnyire nem ingyenes. Reklámok, vagy erős korlátozás. És többnyire kilométer széles domain (már 6 betű is fájdalmasan hosszú)
  • jointeer
    #28
    te most a géportálról beszélsz-.-
  • jointeer
    #27
    és mijen üdcsivel adhatom?
  • Darkboy
    #26
    Ezek alapok sztem...
  • akyyy
    #25
    Számomra a következő tárhely lenne jó:
    gyors fel és letöltés! semmi korlát (mint pl dynamicwebnél)
    php engedélyezés. ez eléggé fontoss lenne, és engedléyezve legyen benne minden amit csak lehet(bár ebbe nem vagyok szakértő, de a v1 nél sajna ninc sengedélyezve az ami kéne:( )
    fáljméret korlát ne legyen, vagy ha mégis, akkor jó magasan legyen.
    a tárhely mérete legalább 300 mega, jó ha több, ha kevesebb már gond van.
    reklámokkal illetve domain névvel nincs gond. esetleg lehessen választani, ne ugy legyen mint pl az extránál, hogy extra.hu/pistike , hanem ugy jó ahogy az uw-nél van. Sok variációval müxik.
    FTP elérés! Gyors kapcsolodás.
  • Darkboy
    #24
    Pl?
  • cSuwwi
    #23
    akinek valami komolyabb elképzelése van, az nem vesződik már az ingyenes, minden héten törlök valamit tárhelyekkel.
    1000 forint körül már van tárhely normális mérettel, évente 12-15e ft nem olyan sok érte, vagy ismerős, stb. akinek van tárhelye esetleg szervere kérsz helyet.
  • Darkboy
    #22
    Sms-web is lesz? :D
  • akyyy
    #21
    :DDDDD
  • cSuwwi
    #20
    a gmail is 2.5 gigát ad, de a max. csatolásméret 10mega
    ezek csak reklámfogások, nagyon kevesen használják ki
    az atw-nél is ez van, elméletben van annyi helyed
    ha sok html vagy kisebb fájlokat teszel fel, akkor fenn is maradhatnak

    1 nagyméretű fájl letöltése lassítja a szervert, ami egy ingyenes szolgáltatónál nem mindegy, ezért törlik őket. darabold fel kis részekre, vagy ha csak a barátaid között akarsz megosztani, tedd smswebre, és add ki a jelszót (bár azthiszem már erre is van megoldásuk, hogy a letöltést korlátozzák)
  • bazza
    #19
    Sry naaa:))
  • hen-tes
    #17
    1. olvasni nem szoktál? D:
  • bazza
    #16
    úgy értem file-méret limit nélkül!
  • Darkboy
    #15
    Php mail is elég fontos nekem, úgy napi 50 mail jó lenne sztem :)) De 40 alá nem kéne menni..
  • Darkboy
    #14
    Atw erre pont nem jó!
  • bazza
    #13
    Két szempont van:
    1.valakinek vagy azért kell hogy tároljon fájlokat, annak az atw a legjobb, szóval min. 500 mega.
    2. nekem pl. a gyorsaság, a gyors SQL adatbázis elérés a minimum. nah meg PHP :)))
  • 0ppika
    #12
    Ja, pl ott van az atw-s tárhely, adnak 500 megát, de hogy akkor mi a fészkes francért, ha nem lehet így kihasználni? 500 megát csak honalpnak esztelenség adni, ha mást nem engednek feltölteni akkor meg felesleges... Én is feltöltöttem egy saját készítésű videót és másnapra törölték az egész accot, az egész honlapommal együtt :(
  • hen-tes
    #11
    pop up tiltható
  • David2
    #10
    jah, pl párszáz megás videót hogyan tud megosztani az átlagember?(nem warez)
    szinte sehogy...
  • 0ppika
    #9
    Igaz hogy adnak 500 megát, de ha pl felteszek egy akármilyen nagyobb fájlt akkor kapásból törlik az egészet :(
  • jointeer
    #8
    pölö egyiknap arra ébredek hogy minden, MINDEN törlődött az oldalról:C
  • jointeer
    #7
    nekem instabil:|
  • David2
    #6
    a irdatlan reklám, a pop-upok még hagyján, de a bannerek mien idegesítőek
    dehát, vmit vmiért
  • Seaweed
    #5
    Keves tarhely vagy ha korlatlan hasznalhatatlan filekorlat miatt (es nem warez...nekem sokszor van tobb nagymeretu kep, pdf, video amit megosztanak masokkal es nem tudom felrakni), mindenkepp sql es php alap. reklam nem lenyeg de inkabb frame vagy java mint pop up.
  • St
    #4
    Kíváncsi vagyok arra is, hogy milyen szolgáltatások az "alap" és mi hiányzik, amit nem nyújtanak a tárhelyszolgáltatók, de elvárnád.
  • DanielT
    #3
    Rövid domain elő, vagy utótag szerintem nagyon fontos. Én pl első körben ez alapján választottam.

  • jointeer
    #2
    dejó st csinál saját ingyenes tárhelyt a felhasználóknak!!!!
  • St
    #1
    Kérdésem a weblapját ingyenes tárhelyszolgáltatóknál hostoló felhasználókhoz szól:
    - miért jók, vagy nem jók az ingyenes tárhelyszolgáltatók?

    Ha látod a problémát mit csinálnál másképp?
    Milyen lenne az ideális ingyenes tárhely? Várom a véleményeket, persze csak a racionalitás talaján maradva.