200
Miért szereted, vagy nem szereted az ingyenes tárhelyszolgáltatókat?
  • Max7
    #79
    nem ismerem a v1-et! de már régen elásta magát ha nagy a reklám :D
  • akyyy
    #78
    www.v1.hu -n nem ismered, nálam is az uw volt a jó, de mióta az egyik topikba javasolták a v1-et, az mindet visz. bár a reklámcsik elég nagy, de a többiben megegyezik az uw-al. (cask persze eléggé JOBB!)
    amúgy egy fontos dolgot még senki sem irt!
    [b]Attribútumok módosítása engedélyezve legyen!!!
  • mohus
    #77
    de nincs is rajta egy deka videó sem...

    ilyen randa oldalt rég láttam amúgy:)
  • SpecTator
    #76
    a szmlálot csak a verebeknek írtam de tényleg lehet kevesebb is az a tárhely...:)
  • Max7
    #75
    Nos emberek végigolvastam minden hozzászólást és őszintén megvalva mindenre van emgoldás és válasz!

    Az atw tulajdonosa egy beképzelt ember szerintem én ismerem! Lenézi a másik embert! De nem ő törölgeti a tárhelyeiteket hanem a kis segédei! Az atw arra megy hogy minél több reklámja legyen megjelenítve vagy sms-vebe minél többet kaszáljon úgy hogy ő ne kerüljön bajba!

    Az atw reklámframe-jét is ki lehet játszani még pedig a következő módon: regisztrálsz egy try.hu-s domain nevet majd úgy adod meg a kezdőlap elérését, hogy: http://users.atw.hu/neved/index.php így eltünik majd a reklámframe!

    És ha belegondoltok ha én lennék a tulajdonosa az atw-nek valószinű hogy így csinálnám! hisz valamit valamiért!

    Az uw-sok viszonylag rendesek és ők is adnak 500 megát csak azért sms-el kell fizetni! Az uw-soknál azért lehet választani reklámtipust mert ők a saját szervercégüket reklámozzák és a smswebuket (csak akkor ha rosz eleresi utat irsz be)

    A sok tárhelytörlés mert nem tartotok be alapvető szabályokat! Pl.:
    - kötelező a kezdőlap [index.html VAGY index.php]
    - néhol filekorlátra nem figyeltek
    - a feltöltött fájlokat nem lehet az oldalatokrol elérni tehát hátértárolonak használjátok a tárhelyet! pl volt egy hozzászolás hogy sd kártyárol felnyomja a képeket: azt a 100 képet be is linkeled mindig?

    én alapvetően már nem foglalkozom ingyenes tárhelyszolgáltatókkal hisz baráti áron két évre kaptam 1giga tárhelyet és domain nevet 6000 HUF-ért KIHANGSULYOZOM KÉT ÉVRE!!!!

    És terveztem hogy csinálok én is olcsó webhostingot saját serverel!

    Ha oda kerülnék hogy ingyenes tárhelyet kéne használnom minden féle képpen megnézném a következőket:

    - PHP és Mysql legyen
    - Mailt lehessen küldeni tehát pop3 és smtp korlátlan használata
    - 500mega min. tárhely (mostani félkész oldalam 100 megat foglal es sehol nincs http://dchelp.hu egy kis reki :D
    - Reklám választható legyen mint az uwnál! nekem bevált a kis reklámcsik mivel a második oldaltol eltünik!
    - A szerveren legyen fájlkorlátozás pl 100megánál negyobb fájlt ne lehesen feltölteni annyi bőven elég és így talán nem terhelné a servert!
    - Hány felhasználója van és milyen netre csatlakozik ugyanis ha 10e felhasznaloja van es 100megabites neten van akkor nem hiszem hogy az jo lenne!
    Gondolok itt a keresőkre is amik nézik a server lagolását a keresőbeálítások is érdemes megnézni: http://try.hu/?set_module=spider 5 másodpercre van álítva ha annál lasaban töltödik be az első oldal a kereső pl google hátréb teszi az oldalad
    - figyelmeztetnek-e ha meszegek valamilyen szabályt mint pl az uwnál: ha nem teszed fel az index.html-t vagy index.php-t eloszor levelet küldenek és várnak két hetet! (az atw torol minden figyelmeztetes nelkul!)
    - milyen egyebb szolgaltatasokat ad pl. toplista, bannercsere, részletes statisztika, smsweb, reklámentesítési lehetőség, egyébb beállítások

    Ezek alapján jelen áláspont szerint az UltraWeb a legjobb tárhely!




    Bocsi skacok hogy néhol ékezettel néhol meg nem ékezettel irok de sokat irc-ztem ahol nem mindig lehetett használni ékezetet de mostmár kezdek visszaszokni az ékezetes írásra ;)))

    Várom azért a fikázásokat :D

    Bye: Max7
  • RelakS
    #74
    Egyik sem nyert :)

    Az egyik cím: smilies.uw.hu. Kicsit már elavult a smilies.hu-hoz képest, de még megvan. Ide készült egyébként a 2.0 verzió fejlesztése is, de azt kezdhetem majd előlről új technikák ismerete miatt.
    A másik: relaks.uw.hu, amiből a relaks.uw.hu/phpBB2-n van egy (minő meglepő) phpBB-s fórum :)
  • mohus
    #73
    vagy van ismerősöd...vagy SMSwebes vagy
  • mohus
    #72
    mi a címeD?:)
  • RelakS
    #71
    Érdekes, két oldalam is van (ellentétes ez ugyi a szerződéssel :S), és még egyik sincs törlődve O_o Lehet, hogy bennetek van a hiba?
  • RelakS
    #70
    Mi lenne jó?

    php (gd2 támogatás minimum, lehetőleg minél kevesebb tiltott parancs, hogy esetleg saját fórum üzemelhessen rajta) [legtöbbször ok, de láttam már elég fura kolrátozásokat, pl fw-en]
    mysql [legtöbbször ok]
    phpmyadmin a mysql-hez [eddig még mindig együtt láttam őket]
    fájlfeltöltés engedélyezése (értem ezalatt pl php-val való feltöltést) [gyakorlatilag csak az srv-n megy, de ott meg a rendelkezésreállás gagyi]
    reklámmentesítés után mindennemű, nem a felhasználó által készített keret tűnjön el [ilyet mégnem láttam]

    Hirtelen ennyi
  • mohus
    #69
    "Használjatok arra uw-s, vagy atw-s tárhyeleket. "

    használnánk ha nem törölnék
  • mohus
    #68
    "én uw-zek és semmi törlés nem volt sosem"

    akkor tolj fel oda egy 90 megás avit, linkelheted is...és nézz ide vissza egy hét múlva
  • Dichter
    #67
    Igazándiból nem értem minek vártok el többszáz megás tárhelyeket. Egy html oldal pár kB, egy swf file sem nagyon szokta meghaladni a 10 megát. Jaa, hogy videókat, meg ilyesmit akartok feltölteni? Használjatok arra uw-s, vagy atw-s tárhyeleket. Ami szerintem a legfontosabb:

    állítható reklámformák (a halálom, amikor az oldal egyötödét elveszi egy banner. uw-nál jól megoldották)

    gyors feltöltés (atw, és tsai, lekorlátozzák kb 5kB-ra)

    php-nál nincsenek olyasmik letiltva, mint session, és file upload.

    Ezek SZÁMOMRA a legfontosabbak. A kérdés azthiszem erre irányult. Szerintem a realitások talaján maradtam.
  • Darkboy
    #66
    Kicsit sok lenne az a tárhely :)
    Akkor inkább kevés tárhely, de ne legyen törlés. És a reklám nem probléma sztem..
    Toplista ötlet tényleg jó lenne, számlálóból hotscripten millióegyet találsz, fölösleges...
  • jointeer
    #65
    realitásos plz
  • SpecTator
    #64
    ha elfogadod véleményemet "és nem az észt osztom neked"
    tökéletes tárhelyszólgáltató:
    -rövid domain (http://oldalcim.sg.hu)
    -legalább 500-1000 MB-s tárhyel (úgy h nem töröl csak nagyon ritkán)
    -vírus védelem
    -reklám banner nélkül (max po-up)
    -menő toplista avagy site látogatás számláló ha egy kis extrára vágyik az meber de én ezt lesz@rom de a feintekben tagoltak nagyon fontosak....remélem segítettem :)
    ebben tényleg nincs túl sok realitás...de ebből szerintem pár dolgo megvalósítható...
  • cenobite
    #63
    Én általában atw-re töltöm a cuccokat (a saját oldal term. kivétel) és eddig még bevált. Mondjuk nincsenek videok, meg ilyenek, csak amolyan "alap" dolgok, arra jó. De ha mondjuk feltöltenék egy video-t ami abszolút nem warez, hanem saját készítésű és ezt törölnék az acc-om, hát morcos lennék és valószínű azt mondanám, hogy "Na...!"

    Szal eddig atw nekem bevált, ha nyomingerkednek, akkor pedig költöztetek pár oldalt. :P
  • DJ Skyline
    #62
    nekem tegnap törölték az uw-s tárhelyemet,mert fent volt egy 30MB-s videó!
    atw meg ugyanez...fent volt egy .jpg kiterjesztésű videó,pár nap múlva törölték a tárhelyemet...
  • 0Fritz0
    #61
    A file-méret limit nagyon lekorlátozza a lehetőségeket.
    (Nem warez)
  • gabber_saviola
    #60
    nah azokat nem ismerem

    a dox.hu is jó volt, csak ha csináltam egy pop up-pot akkor még azt is összereklámozták
  • Bandee1987
    #59
    uw-n nem is volt soha, de atw-n már többször is
  • gabber_saviola
    #58
    én uw-zek és semmi törlés nem volt sosem
  • jointeer
    #57
    nekem de
  • Bandee1987
    #56
    Nekem a következő problémáim vannak (és meg is nevezem konkrétan) az atw-vel és az uw-val:
    - Az atw tárhelye tulajonképp elég, viszont sokszor szemetek, és letörlik az oldalamat figyelmezetetés nélkül. Warez nem volt fennt, mindössze egy tömöritett, jelszóval védett fájl, amiben képek voltak. Most azért törölték le, mert nem tudták megnézni mi van benne, és ezért könnyebb volt inkább leszedni, mintsem megkérdezni engem? Ja és a reklám banner van, ami nem tetszik, mert meg lehetne ezt csinálni pop-upban is.
    - Az uw-val meg annyi a bajom, hogy az a 200 mega kevés. pl. amikor fel akarom rakni az sd-kártyámom (ami 256 megás) lévő összes képet (sokszor tele van), akkor nem tudom megtenni, mert nincs elég hely.
  • gabber_saviola
    #55
    eszembe nem volt a a full reklámmentes szájt :P
  • St
    #54
    aha, úgy már más.
  • gabber_saviola
    #53
    csoki st

    a banner és reklám mentes szájtot azt úgy értettem mint az uw-nél....külön pop up-ban van a reklám
  • St
    #52
    jah és még a cég fizessen neked, hogy oda vigyed a weblapodat... kértem, hogy a racionalitások talaján...
  • gabber_saviola
    #51
    jah és még valami kimaradt....banner és reklám mentes szájt
  • bertino
    #50
    pl az, hogy 3 óra multán törölnek tárhelyet, de biztos írták már, nem olvastam vissza
  • gabber_saviola
    #49
    jah és hogy válaszoljak a kérdésre is :P

    "Miért szereted, vagy nem szereted az ingyenes tárhelyszolgáltatókat?"

    ha az alábbi vágyaimat teljesiti (#47)a tárhely akkor megnézem, ha nem akkor nem is foglalkozok vele ...
  • Darkboy
    #48
    Na és St hun van ilyenkor? :D
  • gabber_saviola
    #47
    Látom esté is akar ingyenes tárhelyet az esgéjére, nah ha ezt tudná, akkor okés lenne:

    -ingyenes tárhely (200-300 mb)
    -ingyenes PHP futtatási lehetőség
    -ingyenes korlátlan MYSQL adatbázis
  • Darkboy
    #46
    Olvasd végig! Ja tudod az első komment az első
  • Gigabyte
    #45
    HY!! melyik szolgáltatóról van szó?? V általánosságban?
  • Mr.Grent
    #44
    És azt olvastátok hogy ha nem html-l van fent akkor törlik? Hisz nemlátja senki az ő reklámjukat. Ha csak anyag, video zip stb bármi lehet, tehát azt törlik.
  • FiReBoY
    #43
    Azt írtam, hogy néha szaraxanak, de egyébként jogos a felvetés.
  • CseNo
    #42
    Nekem egy 4 Mb-os zip fájlt, ami egy 3D kamion, letörölték szó nélkül... Sőt! Később figyelmeztetés nélkül az egész tárhelyet is. Pedig semmi illegális nem volt.
  • mohus
    #41
    nekem is ez a bajom:((((
  • Punker
    #40
    nekem csak 200-300 mega kéne ingame avi-knak, de mindig törlik :(