200
Miért szereted, vagy nem szereted az ingyenes tárhelyszolgáltatókat?
  • RelakS
    #160
    Elvileg van valami kitétel, hogy oda is csak legális cucc mehet :)
  • blackgamer
    #159
    nem, olyan hely ahova pénzért rakod fel a cuccokat, annyi a különbség hogy nem te fizetsz hanem aki letölti
    a wareznak egyfajta weben megtűrt változata, de nem ártana ha valaki beszüntetné az összest
  • RelakS
    #158
    Az olyan web, amire olyan "saját" anyagot raksz fel, amiből pénzt szeretnél látni :P
  • blackgamer
    #157
    tudom, bizonyos anyag annak számít, de az smsweb mi ha nem warez?
  • Cat #156
    tvből felvett anyag is warez.
  • blackgamer
    #155
    erre nem vennék mérget, uw smswebre haver feltöltött tvből felvett anyagot, küldöm az emeltdíjas sms-t, erre törlik, és a reklamációmra szemtelenül a fejemhez vágják hogy nem warez szerver
    érdemes uw-t hanyagolni!
  • Max7
    #154
    atw-ről annyit hogy mindent illegális tartalomnak néz nem hajlandó letölteni azt a rohadt mp3-at és belehallgatni hogy az éppen saját szerzemény-e vagy nem vagy éppen az az avi egy saját oktató film vagy tényléeg egy illegális tartalom! 2 ember lehúzza és a 3. már nem tudja mert töröltek szó nélkül az uw legalább mailban értesít ha gondja van!
  • Kabuki
    #153
    Az Ultrawebről meg csak annyit, hogy a világ legnépszerűbb ingyenes website redszerének (e107) legújabb verzióját egész egyszerűen nem lehet telepíteni... ATW sokkal jobb megoldás!
  • Kabuki
    #152
    az srv.hu-val mi lett mert már napok óta elérhetetlen?!!
  • akyyy
    #151
    miért jó a cpanel?
  • Greegko
    #150
    Na nekem van 1-2 ingyen weboldalam :
    1. Extra.hu Nincs reklám, van Mysql - PHP minden ami kell
    2. pweb.info Na ez 1 full host itt is minden van és még hozzá CPANEL !!! Magyarok nem hiszem hogy ismerik.
    3. trap17.com Cpaneles ez is !!! nincs hirdetés de ez nem a legjobb a 2. a tuti :)
  • Max7
    #149
    lehet ha nem ütközik az mp3 szerzői jogokba!
  • akyyy
    #148
    extrán lehet mp3-at feltenni?
  • Max7
    #147
    van ott egy két érdekes hozzászólás meg kiveséztük(zük) a dolgot :)
  • RelakS
    #146
    Ja :) Át is megyek oda :)
  • Max7
    #145
    html php csshelp topikban is erről van szó....
  • RelakS
    #144
    Eddig nekem az extra-val egy gondom van: Hogyan tudok hozzájuk átregisztrálni egy domaint? válasz nem jött még a kérdésre.
    Egyébként meg nem értem, hogy hogyan képesek ezt a szolgáltatást fenntartani, mert megnéztem a weboldalam, és kizárólag az általam kreált kód volt benne, semmi reklám.
  • Max7
    #143
    jah nem tom jársz-e a 0day részébe a forumnak de ha megnézed az atw-t mindenki szídja azok suttyók! ész náélkül törölnek mindent!
  • akyyy
    #142
    ez atwre vonatkozik
  • Max7
    #141
    az extrán? mi volt a zene számok címe? mert ha hasonlít valamire akkor nem fogják emghalgatni! az oldaláról elérhető volt az öszes zene? igényes oldal volt? nem csak belinkelve egy html-be oszt kész? az ilyenek csak letöltögetés miatt csinálnak oldalt és ezt próbálják kiszürni!
  • szacsi
    #140
    ööö, egyik ismerősöm csinált egy csomó projectben (zene) részt vett, ezeket feltette a weblapjára, mivel cdn nem jelentek meg, de mindig törölték neki...pedig az a saját cucca volt...szal :C
  • Devids Pro
    #139
    Valóban, akkor már nincs iylen.
  • Max7
    #138
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1043617395 itt olvass vissza nézd meg tesztelték!
  • Devids Pro
    #137
    extra.hu-n tiltott a külső linkelés
  • Max7
    #136
    nem hiszem hogy ilyenekre rárakják az illegális jelzőt!
  • akyyy
    #135
    attól függ mi az illegális tartalom...pl felteszem a saját játékomat, videmat, képeimet meg zenéimet, akkkor nem kéne leszedniük... illetve ha felteszek olyan zenét, amit módosítás nélkül bárhol lehet terjeszteni (disco számok9 és arra is azt monjdák, illegális:C
  • Max7
    #134
    elvileg nincs csak annyi hogy illegális tartalom nem lehet :)
  • akyyy
    #133
    fáljméret meg ilyenek? feltöltéskorlátozás? a v1 lekorlátozta afeltöltést, és így nagyon lassú mire egy fájt feltöltök:(
  • Max7
    #132
    igen és olkyor a felső banner reklám 5x jelenik meg és az oldal meg be se tölt!

    extra.hu 1 giga tárhely+reklámenteség! most olvastam az egyik topikban!
  • Cat 02 #131
    www.cjb.hu korlálan tárhely és gyors
    csak max fájléret 4 mega
  • akyyy
    #130
    de ez ingyenes senki nem akar fizetni ezért

    ha mégis, akkor tuti h ezeszer utánajár mibe fektet bele
  • Max7
    #128
    nemértem mármint amit regezni akarsz az lenne hoszabb 15 karakternél és csak 15-öt enged az uw? :D mit akarsz te 15 karakterből? :D
  • akyyy
    #127
    csak nem lehet regizni rá:(
  • RelakSfromhome
    #126
    működik az srv
  • akyyy
    #125
    az uw jó lenne, de sajnos túl hosszú lenne a domainnevem....:D szla hoszabbnak kell h legyen mint 15
  • Max7
    #124
    az srv mintha megszünt volna multkor a rege nem volt elérhető csatlakozni se lehetett! az uw meg frisítette az oldalát meg gondolom a serverét is mert 3 napig sekép se hang felölle de szerencsére most helyreált :)
  • akyyy
    #123
    nah a dox-al nem lehet elérni az ftp-t, semmit nem is tudok feltölteni, az srv meg nem küldi az emailt
  • mohus
    #122
    de nincs rajta egy deka videó sem
  • killer1983
    #121
    EZ hülyeség az én oldalam már két hónapja fönn van; és 485Mb adat vann fönn amit bárki letőlthet ingyen
  • 4ndr3j
    #120
    1) egy one
    2) kettő two