131
  • RocketyATwork
    #11
    "am doin my job, lookin 4 looters!"

    lol :d
  • Nenrandil
    #10
  • haxoror
    #9
    A riporter volt az egyetlen fehér :)
    A többi meg mind szaros tolvaj a "rendőrökkel" együtt :P
  • Shodan
    #8
    "az érintett területekről származó MMORPG-játékosok számláját addig nem terhelik" hát most tényleg ez a legnagyobb gondjuk, de rendes ez a sony.
  • noss
    #7
    Majd készül erről is pár film, hogy "nagy volt a csapás/katasztrófa, de mi (amcsik) összefogtunk és kitartottunk..."
    és aki nem közvetlenül a saját bőrén tapasztalta, annak az agya már tisztára is lett mosva
    és megy minden a régi jólmexokott kerékvágásban...

    éppezért NE gondolja senki, hogy "legalább az amerikaiak felfogták"
  • [IceTea]
    #6
    Most majd lemennek az ingatlan árak...
  • smv
    #5
    Legalább az amerikaiak felfogták, hogy nem csak másokkal történhetnek rossz dolgok. Hátha picit humánusabban állnak majd hozzá a dolgokhoz.
  • jefferson83
    #4
    Mi megy ott hihetetlen. Kész háború van. Sose voltam híve annak, hogy az ember alanyi jogon kapjon fegyvert. Ők igen és tessék. Szerintem ezt jobban is meg lehetett volna oldani, főleg a világ leggazdagabb országának. Még akkor hidaltam le amikor a híradó mondták, hogy Srí Lanka is küldött asszem 25 ezer dollárt az USA-nak.
  • Pharaoh
    #3
    Ilyen most egy bevásárlás New Orleans-ban.

    video
  • izb
    #2
    A sony meg bekaphatja.......
  • TommyGun
    #1
    Bush kormány egy kalap szar ! Már jóval a hurikán elött kikelett vólna telepíteni a lakosságot a katonasággal együtt és körbezárni az érintett területeket. Van elég nagy katonasága így is az USA-nak lett vólna rá kapacitás csak észbe kelett vólna kapni...pancserek