Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

autoszimulator
#23476
jah <#sir>

.: mobilize.hu :.

#23475
a "Kata fan"-t elég sokan kirakhatnák, ha esetleg régebbrõl követted volna az eseményeket, tudnád 😊
hmm, amikor még sok-sok szép Katás kép volt felrakva nekie
lang14
#23474
persze h nem baj csak így már értem öregember aláírásában
a "Kata fan"-t.
de megtaláltam a becses neved az a fõ (adatlap/topikok/sgtop20 és onnan valaki listájáról 😊

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

Kata
#23473
te ezt nem értheted 😛

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#23472
OK 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#23471
Igen. Remélem nem baj. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#23470
hihetetlen problémáitok vannak...

én meg szeretnék úgy kinézni, mint 10 éve😄

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23469
Én úgy mint õ nem..szvsz közönséges...nem SZÉP.

Én inkább cserélnék az Evangeline Lilly-vel, nah.
lang14
#23468
Kata te vagy R.Katalin L.?

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

lang14
#23467

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

Kenny85
#23466
kis szöszit megzaklatnám 😊)))

#23465
inkább a címét másold ide ... elõadó - számcím és rákeresek jutubon

Brankley
#23464

Légy jó, légy hű Magyar!

autoszimulator
#23463
<#schmoll2>

.: mobilize.hu :.

BEAST
#23462
<#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Trance Angel
#23461
Nekem az emo az TH is kész. 😄
Nem mennék bele, mennyire szánalmasnak tartom az egészet. Már így is offolunk 😊

JCSR ODIN
#23460
volt már itt róla jobb kép is, de ettõl függetlenül is megcsöcsörészném az biztos <#vigyor5> (mégha mindenki csak lehurrogja akkor is <#circling>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

#23459
fél óra és sehol egy hozzászólás ? hát így tegyen az ember szivességet ? hálátlan banda<#violent>

#23458
na, tessék... a pirosfürdöruhás, kicsit másképp

Reaper
#23457
Ja, szerintem se😊

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

HaP
#23456
Gozom nincs de azert nem olyan rosz😊))

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#23455
Csöcsyke.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Reaper
#23454
Ki õ?

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

#23453
lehet h sokan megutálnak ezért de...<#idiota> valahogy nem tud lázbahozni a 13-15 éves korosztály akinél a hellokitty a szinvonal <#idiota>
röhögtem így is eleget .. amúgy elõrefelé szedték ki a hycomat rajongókat

HaP
#23452
HAt en nem tudom nekem bejon igy ahogy van nem lehet mindenki tokeletes 😉))

Megneznem azokat akik kritizalnak 😊

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

autoszimulator
#23451
Megmég hazucc is..
Mondd h élvezted, ahogy a fiatal tinik önkívületi állapotban magukhoz nyulnák, miközben ordítják hogy BILL meg TOM, s ahogy az elsõ sortõl kezdve folyamatosan hátrafelé hordágyon viszik ki õket..
Én fetrengtem volna a röhögéstõl😄

.: mobilize.hu :.

#23450
valami olyasmit csináltam mintha dolgoztam volna

Guer
#23449
ó te szegény
csúnya sokk lehetett...

és amúgy milyen indíttatásból sikerült odajussál?

prezi
#23448
ban?

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#23447
beszarok hogy milyen kitartó vagy... :S mennyit kapsz egyébként ezért?

-the invisible-

#23446
valszeg egy szartenger, és senkit sem érdekel, azé'
BEAST
#23445
sok szerencsét hozza , de ne itt , khtxbye

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23444
Nem csak most nyitottam 1 csótány fun club-ot és új tagokat verbuválok
BEAST
#23443
eh , tényleg vedd már észre magad , ennyire unalmas lenne a számtech óra? <#confused>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23442
Hanem?
Lynx_TWL
#23441
nem

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#23440
Miért nem jó? 😊
BEAST
#23439
hihetetlen humorral lettel megaldva <#wilting><#lama>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23438
elárulnád, miért kell a csótányos reklámvideót száz helyre belinkelni? <#confused><#levele>
#23437
Ki jön hozzám 1 jó kis házibuliba? kattttttt
BEAST
#23436
omg, megyek noveszteni a hajamat ... addig is osszeszedem mennyi sok tragikus esemeny volt eddigi eletemben <#idiota><#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

GanXstaZoleeWrk
#23435
Hacsak nem lép le a managerük a lével és ezek a kis gyökerek meg mehetnek a kukába az összes emos idiótával együtt.

GanXstaZolee#2709

Kenny85
#23434
nem a tokio hotellel jött be az emo -.-
már bõven elõtte bejött csak a köztudatban akkor terjedt el mikor th szenny is bejött ide.
th-nak annyi köze van a hardcore-hoz mint nekem a római pápához.
Ezt a szarságot h emok csak õk mondják magukról mert a managereik aztmondták nekik h ti most emok lesztek mert az fain ez kell a szerencsétlen 13 éveseknek és majd özönlenek a koncertetekre (kis üzletpolitika).
Meg nemtom ki emlékszik rá mikor rtl az elsõ fellépésüknél interjút csinált..és szegény bill aztmondja h hiába csak 15 éves már sok szörnyûséget átélt pl elváltak a szülei 8 éves korában..na itt röhögtem fel harsányan, ha egy pszichopata lemészárolta volna a családját akkor megérteném.. de így...
na mind az a lényeg h semmi közük az emohoz..kis 13 évesek is 17 éves korukra kinõvik az emodolgot õk meg megszedik magukat és eltünnek a popipar süllyesztõjében
amúgy itt egy kis olvasnivaló az emoról

Csacsi
#23433
"-Mi van szöszi....szájbavágtak?"
"Dehogy te butos. Ajakfeltöltééééés"

By IHM.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#23432
Én telhetetlen dög vagy, nekem 2 kell 😊
BEAST
#23431
najo az a fej 😄😄😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Landren
#23430
jah, mostamában egyre népszerûbb kaja lett a csalán...<#zavart1>

sose nyomd fullba a kretént

#23429
lehet de te vagy AZ sgs Kata! szal én is kérek egyet belöled!

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

Lynx_TWL
#23428
elbaszott száj
:-(|)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#23427
ez is csalánt ebédelt...😄