Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23526
ugyan én sem szeretem az középszint alatti söröket, de mivan ha a buliban csak ilyen volt? <#ejnye1> <#vigyor>

becsípve különben is elhalványul a sörök közti különbség, biztos ezt a filozófiát követi a barna fürtös is 😊<#vigyor>
#23525
te mindig kiveszed a szavakat a számból 😛P

-the invisible-

#23524
így igaz, maximálisan egyetértek! 😉

számomra sokkal szánalmasabb az, amikor a kis koktéljával trendien pucsít a szõke szolizott ribanc miközben a szilikonmelleit fogja és a hidrogénszõke haját lobogtatja...

egyszóval nekem tetszik 😊

-the invisible-

#23523
magyar sörökközül inkább a Borsodi ... de semmiképp nem ez a lóhugy dreher

prezi
#23522
lehet söröznék vele 😄

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

sharpshooter
#23521
lol, hej'nekem mióta minõségi sör?
azért mert itt a balkánon felkapták a reklámokat bámuló emberek, azért az nem jelenti, hogy jobb, mint a Soproni vagy Borsodi - nemhiába veszik szívesebben a külföldiek a magyar söröket és nem véletlenül drágábbak

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23520
legalább vmi minõségi sört inna... heineken vagy iesmi , ne ezt a lóbányai villámgyorsot

sharpshooter
#23519
nekem az idióta felfogásom, hogyha egy viszonylag dekoratív csaj tolja magába buli közben az üveges sört (nem alulról), az kicsit határozattabb egyéniségnek tûnik, mint a színes koktélokat nyalogató partycicák (akik lehet egész este nem vesznek piát maguknak, ha nincs egy balek aki fizesse)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23518
most miért? üvegbõl issza a bambit... tud élni 😉
sharpshooter
#23517
csak Te...
a sok összekevert kokéltól és töménytõl jobban leépül az ember...
2-3dl bor vagy 1 üveg sör pedig egészséges😊

(én nyáron 2 liter bort iszok 6-8 üveg sör mellé esténként - k*rva egészséges is lennék, ha nem innék rá 5-6 jägert)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23516
csak én érzem így vagy tényleg erõsen illúzióromboló ha ilyet látok ?

#23515
sürgõsen be kell szereznem nekem is egy rózsafüzért.... hol lehet kapni ?
de nekem szigorúan Armani kell !

#23514
A DUPLA SOKK ( óvónéni vajon micsinált a wc-ben ? )

#23513
helloszia ( a csaj ! )

#23512
nyami

#23511

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#23510
ez mih ? <#idiota><#idiota><#idiota><#hehe><#hehe><#hehe><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#violent>

#23509

Guer
#23508
minden munkának megvannak a maga szépségei... <#hehe>

#23507
neki egy nemrohangálós tipus kell,mert már nem tud futni

Ramadamammy rapidrandi

Davidus
#23506
a háttér se semmi

V9ykn8_TZL0

5w0rdf15h
#23505
puskát a szájába :d

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#23504
az az anyja ... 😊

gameplusz
#23503
Valamilyen szinten (némely dolgokban) sajnos igaza van, de azért ahogy elõadja az nem semmi 😄

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

k O T T A
#23502
mizu?😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Trance Angel
#23501
Kicsit széttépte már az agyát. <#idiota>

N0S
#23500
es a hatterben lathato a '65 eves vagyok, de partyzni akarok' tipus :>

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

lang14
#23499
tudom hogy off

de ez elkerülhetetlen Popó szépségverseny TOP 50

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

Szabi84
#23498
hát ez az

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

BEAST
#23497
😄😄😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23496
gyors cseréld ki az avatarodon az arcot az övére <#vigyor>
#23494
" " között volt 😊
de amúgy jól áll neked a szerénység 😛
Lynx_TWL
#23493
francokat, nekem bejön!:d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#23492
ugyan, nala sosenem tudni <#gonosz1>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23491
jah én is ilyesmire gondoltam

#23490
gondolom a szekrény mélyére dugná hogy senki se lássa <#idiota>
#23489
Milyen értelemben dugnád??

#23488
lehet rajta par puncit hajtogatni 😄
desigo
#23487
lol😊
Lynx_TWL
#23486
dugnám

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Kata
#23485
ne katafanozzatok, az hülyeség

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#23484
megmutatja mibõl él 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#23483
nem szégyenlõs a hölgy <#banplz><#vigyor>
#23482
Ezmijez?

Dzsízüsz Krájszt! Végünk áááááááááááááááá <#violent><#csodalk><#rinya>
BEAST
#23481
öööö <#kuss>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Trisztin
#23480
én elhiszem,hogy buli van meg minden...

De azért a kötözött sonka effekt nagyon csúnya...

&#8222;Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. &#8222; - Kierkegaard, Sören

HaP
#23479

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

lang14
#23478
so sorry.. nem követtem régen az "eseményeket" <#miaz>

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

sharpshooter
#23477
na, akkor ez az egoizmus Mount Everest-je - ha már saját képek voltak felrakva Neki<#idiota><#idiota><#idiota>

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"