Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kata
#23426
jaj már! Millió nálam csinosabb, szebb lány szaladgál az utcákon.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#23425
már igen

[/cserf][/fülünyúl]

#23424

#23423
nekem az is teccene ha Katából lenne még pár ... ( egy nekem stipistopi )

#23422
köcce!
#23421
õ ki?
#23420
az van nekie?
Kata
#23419
Én azért szívesen néznék ki úgy mint Zimány Linda.

Na jó, a szám megtartanám, és a szilikonmell nem kéne.

[/cserf][/fülünyúl]

#23418
a feje nem kéne
gameplusz
#23417
jobb lenne 😄

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Landren
#23416
jah, akkor jutna mindenkinek <#eplus2>

sose nyomd fullba a kretént

BEAST
#23415
nowai , szep/aranyos arc need :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23414
annyira negatívak vagytok......... jobb lenne ha minden nõ egyforma lenne, pl lenne sok Laky Zsuzsi vagy zimány Linda ?

Lynx_TWL
#23413
zacskó ftw!

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#23412
valld be, élvezted!

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#23411
tied lehet a póz én a csajt viszem...

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Landren
#23410
hát, elõnyös a kép, de nem a feje miatt...

sose nyomd fullba a kretént

Lynx_TWL
#23409
megvannak a gyengéim:d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

shala
#23408
jaj ez a póz ( láv )

non potest pluere aeternum

#23407

#23406
ez egy spéci intézet ... agymosásra vannak specializálódva
2 hét és még az emléke sem lesz bennem <#idiota>

#23405
most meik pszichiátriáról írsz ?

Davidus
#23404
<#idiota>

V9ykn8_TZL0

BEAST
#23403
igen , nala ez sem utolso szempont 😄😄D:

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#23402
ratyi vagy Shala :p majd meg fogsz lepodni ha kiderul roluk hogy "sracok" <#idiota> ... amugy en elhiszem neked , biztos vannak olyan emberek akiknek jol all =)

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

sharpshooter
#23401
gondolom mert egyiksem idõsebb 14-nél😄DDDD

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23400
nem gizdaságból, de volt szerencsém átélni élõben ezt a koncertet és a sikítozó gyerekeket ... egyszerre fogtam a fejemet a sokktól és röhögtem rajtuk <#zavart2> <#wilting> <#help> <#levele>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
bár lehet h ez ciki h egy ilyen részese voltam

shala
#23399
nekem bejönnek az emos csajok <#szomoru1>

non potest pluere aeternum

sharpshooter
#23398
nagyjából minden zene megváltozik/átalakul, az igazán kitartók a rétegzenék, mint a jazz, blues, stb...

ha belegondolsz ezek ugyanolyanok, mint az 50-es években, ellenben ma milyet mosolyognak a mosógépzenések a 2Unlimiteden vagy Kraftwerken😊
Vagy a hip-hop rajongók a 70-es évek zenéin, sõt elég csak Mc Hammerig visszamenni...😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Trance Angel
#23397
Én eleve azt nem értem, hogy lehet ilyet kitalálni, mint ez az emo sz*rság... Rettenet.
Ráadásul a fiúkat meg a lányokat nem lehet megkülönböztetni. 😄

BEAST
#23396
"hamarosan" lejart lemez lesz ez is ... az EMO meg , elobb utobb mindenkinek fel kell nonie :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Landren
#23395
a gond az, hogy csak akarnak öngyilkosok lenne, de nem teszik meg...

sose nyomd fullba a kretént

Trance Angel
#23394
A Tokio Hotelnél rosszabb, amit vele bejött: EMO
13 éves kis hülyéknek világfájdalma van, meg öngyilkosok akarnak lenni. Brrrrrr. <#wow3>

toysoldier
#23393
német kiscsajok ugrálnak a színpadon és még kisebb csajok masztiznak rájuk. naggyából.

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#23392
Bercy
#23391
Landren
#23390
valami betegség...

sose nyomd fullba a kretént

KasShmir
#23389
Szadasi testvéreim 😄

!!!Fuck That Body!!!

#23388
Mijaza tokijó hotel? <#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom>

sharpshooter
#23387
míg kajáltam ez volt a TV2-n is a háttérben - ritkán volt, hogy a pizza kifordul a számból, de most a felét sem bírtam megenni...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

BEAST
#23386
pedig az igen vastag 😄😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23385
sokkot kaptál <#guluszem1>

#23384
ezen én is gondolkoztam h belinkelem 😄

#23383
hogy szerezted meg ? elvetted a telefonjukat ? <#idiota><#idiota><#idiota>

toysoldier
#23382


He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

Kata
#23381
és levizelte volna az elsõ sort 😄DD

[/cserf][/fülünyúl]

Lynx_TWL
#23380
te kurvaélet ezt nem tudom végignézni, 10 sec után már az én arcomról perzselõdött a bõr:d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

allock
#23379
hajlékony 😄

#hhwnd

Davidus
#23378
2:26 - 2:46 is kõkemény😄

V9ykn8_TZL0

sharpshooter
#23377
azt néztem volna meg, ha a Ramstein megy ki a színpadra, mikor a TH-t várják a kislányok😄DD

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"