6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Tomy Lee
    #3409
    Izgalmas játék viszont egysíku kicsit.Remek hangulat remek grafika profi hangok.Komoly Story rész viszont kevés RPG elemek.Harcrendszer is jól meg van oldva.Karaktered tudod fejleszteni bár szerintem csak a felszerelésre hat ki ez a dolog tehát,hogy tudd használni ezt a pajzsot azt a kardot stb...AI remek.Ami még fontos,hogy szépen végigjátszható.A Lighting-shield bénítás kihatása ellenfelekre sok segítség szerintem a játékban.A küklopszok kivégzését élveztem a legjobban:)
    Bug-ként jelentkezett nálam,hogy néha eltüntek tárgyak a back-packomból de ezt kiküszöböltem úgy,hogy visszatöltöttem a játékmentésem és utána nem volt gond.Sokszor kell menteni.Rövid játék viszont nagyon igényes munka!!!!
  • gyuri12
    #3408
    talán holnap meglesz!!! vagy talán holnapután!! tök zsír!:D:D:D
  • reeves
    #3407
    És ezzel lehet valamit csinálni, hogy a sakktábla effektus eltűnjön?
  • czky
    #3406
    Én K-lite Codec Pack 1.16-os változatát használom. Videokártyához a Foreceware 92.91-es drivert. Alaplaphoz az nforce 6.86-ost.
    Nálam nem volt semmilyen bug és nem fagyott ki egyszer sem. A DETONATiON verzióval jáccottam...
  • Lyan Kyj
    #3405
    Souldrinker + Electrified Shield ROXXX!:D
  • NeoMaN
    #3404
    baltával
  • NeoMaN
    #3403
    Ilyen hiba általában moddolt pipefeloldott kártyáknál volt, igaz ott kissebb sakktáblával.
  • Zdregor
    #3402
    melyik codecet viseli el a játék? vagy hogy kell töröln ia codeceket?
  • NeoMaN
    #3401
    osonj a fglyokhoz és engedd ki őket, majd bújj el picit
    Az őrök meg a varázsló utánuk rohannak, akkor szaladhatsz a kristályért és iszkiri.
    :D
  • Magiszter
    #3400
    Kel Sha!
    Lenne egy kérdésem a tisztelt közönségtől:

    Milyen a játék? Még nem volt szerencsém hozzá csak a demóhoz. Engem leginkább a történet és a játszahtóság (bugosság/optimalizálatlanság) érdekelne. Szóval aki tartja magát "valaki"-nek az írja meg kérem szépen.

    Előre is Köszönöm!

    Lek tol!
  • Zdregor
    #3399
    Beírtam a kersőbe és kideobta hogy milyen codec van a gépemen. Ha ezeket letörlöm akkor jó lesz?
  • Yossarian
    #3398
    érdemes egyáltalán mágia felé fejleszteni? mert folyton hentelni kell, a mana meg túl kevés. Asszem zsákutca, mert így is tőrrel hentelek leginkább...
  • genRob
    #3397
    Av égén mikor a főgonosz fazon megidézi a csöntváz sárkányt, hogy kell megölni azt?
  • reeves
    #3396
    A chapter 7-ben a goblintanyánál(ott az ork a börtönbe)leengedem a láncot felmászok rajta.Itt is olyan lépcsővan ami oldalt csigavonalba megy felfele.Felfele én nem tudtam menni de leugrottam a vízbe és onnan kimászva eljutottam egy olyan helyig ahol egy vizihernyó jön elő.Na ezt hogy és hol kell megölni???(mert én átugráltam a másik oldalra de ott állandóan megmérgez és semmi sem fog rajta)Egyáltalán jófele jövök?
  • PhantomAss
    #3395
    mér akartok egyáltalán mindenféle kodekeket felrakni? soha nem raktam fel ilyen sz@rokat, soha nem is volt semmi problémám...
  • Cassell
    #3394
    Kiakasztottam ma a játékot nagyon nagy volt. Azt is előnyének érzem, hogy a végére már valóságos zúzógép lettem nagyon lehet érezni ahogy erősödök meg ugyebár a lighting shield+earthfire sword nagyon brutál együtt. Az eleje kicsit tényleg nehéz volt a vége meg már-már könnyű. Ha van hibája a játéknak akkor az a rövidsége. Remélem a Neverwinter 2 is hasonlóan hangulatos lesz...
  • Mephike
    #3393
    Üdv!
    Tudom lerágott csont, de nekem nem indul a játék.
    A crack azt írja, hogy hibát észlelt és elszáll.
    A prostop, secure loader kombináció pedig azt, hogy vegyem meg az eredetit.
    Ötlet? A pro-dame-es verzió van meg. Már a cd-ket is lehúztam, de ez sem volt elég.
  • obe
    #3392
    melyik verziót "vetted" meg?
  • Yossarian
    #3391
    én kiengedtem a rabokat, hogy zűrzavart csináljak. aztán mikor szól a csaj, hogy itt az alkalom, akkor jobbról odalopakodtam és elloptam, majd uzsgyi neki.
  • Zdregor
    #3390
    Valaki tud jó codecet a pepitás képre? vagy bármi mást? Az lécci segítsen mert ez így nagyon szar! Kösz
  • obe
    #3389
    lehet hogy a kártyátok nem tudja a 2.0-s shadert?mid van?
  • obe
    #3388
    telekinézisben gondolkodj!:)
  • grebber
    #3387
    Chapter 3 ban üldöztem az a nymavadékot aki ellopta a kristály lentvagyok a barlangban vissza kéne szerezni ,de a varázsló észrevesz és megöl :(
    Mit kell itt tenni?
  • reeves
    #3386
    Bármilyen Codecet rakok fel akkor is pepitás lesz a kép earthfire kardnál meg lightingos pajzsnál.Egyéb ötlet??(segítsetek)
  • Zdregor
    #3385
    Nálam is ugyan az a probléma mint azon két képen ugyan az!!!! Lehet vele valamit csinálni hogy normális legyen???????
  • krayziebone
    #3384
    jajjjjj nemmmmááá nekem segítsetek mááááááá
  • naib
    #3383
    Kérjük, vegye ki a lemezt a jelenleg használt CD/DVD-meghajtóból és helyezze be az eredeti "Dark Messiah" lemezt
    a H: meghajtóba.

    Procyon-nal ezt írta ki nekem, ezért crackelt exe-vel futattam, ment. De mégis mi a gondja??
  • Thanatos
    #3382
    jaj...
  • genory
    #3381
    Hi! Lehet már kérdezték de nem találtam sehol a hozzászólásokban, hogy létezik e a gamehez magyarítás?
  • krayziebone
    #3380
    Hy!!
    megcrak eltem a játékot átmásoltam a bin ből a fileokat. elis indul a játék betölt a menübe rámegyek h new game elkezd tölteni majd kilép és ezt írja ki: Could not acquire necessary game files because the connection to Steam servers was lost.
    mi ilyenkor í teendő? please help!!!
  • quack
    #3379
    nekem meg Nimo-val, minden kurvajól megy vele, nem terheli a memóriát, csak a legfontosabb codecek vannak benne, nem úgy mint monjuk az ace megába a maga 70mb-jével, meg pl PES-ek meghalnak az intronál (eredeti jatekkal is)
  • steweee
    #3378
    melyik boltban érdemes vásárolni:

    - detonation

    - procyon ?
  • Yossarian
    #3377
    K-lite-tal semmi bajom
  • reeves
    #3376
    Nekem is pepitás lesz a kép ha tüzes vagy áramos kardot veszek elő.Milyen codecet rakjak fel. Most Ace Mega Codecs 6.43 van fent.Légyszi segítsetek mert így az earthfire kardomat nem tudom használni.
  • gamehunter0922
    #3375
    Melyik grafikai beállítással lehet beállitani hogy a roncsok ne tünjenek el.
  • Anotino
    #3374
    Akinek fagy: defrag aztan es fix, minimum 2 gb-s swapfile. (igy meg highon sincsen gond - a parperces toltesi idoktol eltekintve:)
  • Tomy Lee
    #3373
    Végigvittem!Profi volt a játék
  • sharamboy18
    #3372
    szed le a ace mega codecs pack-et...még nem volt vele gondom...nagyon jó:)
  • sharamboy18
    #3371
    nem azért de kurvára nem volt igazad

    volt 1 ghoul amit nem teljesen öltem meg...ott vergődött az egyik szikladarab mögött és nem tudott kijönni...ráküldtem 1-2-őt a fejére() és máris helyben volt minden...most aza bajom hogy miután megölnek és felébredek az orc-oknál ugye elveszik a cuccaim...felakartam venni egy pickaxe-t és csumi...meghalt a game...amúgy vegyük úgy hogy az előző beszélgetés megse történ
  • genRob
    #3370
    Az Epilogus-nál vagyok. A következő történt előtte:
    Meg kellett volna ölnöm megint egy sárkányt, de nem tettem. Ellenben beszaladtam és a pók fogságából kiszabídított barátnőmet a nagykapu mögött megöltem.
    Itt az epilogusban volt egy opcionális feladat, Istvánt belekellett ejteni vhová, ez meg is volt. Megöltem a 4. Küklopszot is. De most hogyan tovább? Meg kell keresni a fekete koponyát is de nem tudom merre kellene menni. Az egyébként baj, hogy a saárkányt nem öltem meg?
    Vki segítsen pls. Előre is köszi!