6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • PunkZoli
    #3369
    nekem is ilyen volt:D mikor varázsoltam megjelent az asztal ikonja ahol kell:D
  • svédcsepp
    #3368
    Jah és még egy fontos dolog a hangminőséget is levettem mediumra.Sok játéknál ez fogja a gépet igazán (pl driv3r)
  • svédcsepp
    #3367
    Nálam is volt ilyen problem,hogy szagattot a kép&hang, első kiakadás a sárkánynál volt.Nem akarok mellébeszélni ,de ha jól emléxem nekem magától beállitotta a gép az értékeket és ezekből a vsyncet kikapcsoltam ill.a shadert levettem minimumra.Mostmár 1általán nincs ilyen gondom,azóta /egyenlöre :)
  • naib
    #3366
    ja és mégvalami... ha korábbi állást töltök be ugyanaz van, csak azon a pályán és csak azon rész után szaggat így ahol a csajt behajítják a hálóba...
  • heliosz007
    #3365
    leírtam te hülye!!! #3355 !!!!!! (de csinálj amit akarsz!)
  • naib
    #3364
    üdv mindenkinek!
    Olvasgattam a hozzászólásokat. Előszőr mert a CLONEDVD változatot nem tudtam indítani, de találtam itt egy exe-t, amivel elindult minden gond nélkül, ezidáig... A great spieder pit körül, ahol a gonosz bácsi naplóját kell megtalálni és a csajt is ki lehet szabadítani, egyszerűen egy pont után ISZONYATOSAN szaggat, fps szinte 0, a hang vele együtt akad, és kezelhetetlenné válik a kari. Jó lenne némi help ezügyben. A grafikai beállítás, defrag nincsenek hatással. ÖTLET???
  • sharamboy18
    #3363
    mi a fasz bajod van bazd+?akkor mi a gecit csináljak mi?
  • Morisz
    #3362
    revees!ás esetleg nem tudsz rájönni melyik az az egy db fájl??azért kössz
  • Morisz
    #3361
    adammm szted van más megoldásom????nincs kedvem onnan újra kezdeni h a 3 kristályt megint összeszedjem!!de ha van vmi jo ötleted akkkor szívesen veszem!!
  • svédcsepp
    #3360
    "Akinek videoproblémája van, az a codecpackjainak köszönheti szvsz(Ace, K-lite, Nimo, és egyéb hányadékok" hát nekem ezek a "nagyágyúk" igen kevés ideig voltak a gépemen,nem vált be...Én jópár éve gnordian codec packot használok és minden játék fut vele simán,nvidia driver ill.patch miatt volt már gondom játékkal,de codec miatt még nem és,ha most ezt a játékot sikerűlt úgy összehozniuk ,hogy codecből nem tűr el akármit,akkor feldughatják maguknak... egyébként ez nálam a problem

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • heliosz007
    #3359
    légyszi ne húzd má föl az agyam!! mit nem értesz?? a csajnak ki kéne nyitnia az a rohadt kaput aztán becsukódik és a csajt kinyírja az a hülye mágus te meg mehetsz tovább!!! hidd el !!
  • sharamboy18
    #3358
    amúgymeg már tegnap óta ezzel baszakszok...
    és akkor miért írja az objects-be hogy:open the magic room whit the spider key?
  • sharamboy18
    #3357
    és ez mi?
  • PunkZoli
    #3356
    console-ba sv_cheats 1 ,majd noclip
  • heliosz007
    #3355
    tölts be 1 előző játékállást!! (az talán segít)
  • sharamboy18
    #3354
    remélem nem....ha igen lehet ellene tenni valamit?
  • Crash88
    #3353
    na megcsináltam a defragot(csinálta vagy 8 óráig ) de semmi változás ugyan olyan minden,és az a poén h mikor végzett akkor kidobta az ablakot ahol az eredmények vannak és vmi olyasmi rész is volt h nem töredezettségmentesíthetö fájlok és akkor ott a dark messiah szépen ki volt irva meg mittom még én .Ugyanugy 10 percig töltött HANEM több
    és hiába veszem lentebb a grafot akkorr is ugyan ez neki semmit nem javul(és megjegyzem h a jatek high ra rak mindent alapbol és ami* van az ugye az ajánlott és szinte mind highon volt).
    Na akir tudna megoldást az lécci segitsen.Megörülök.
    Iszonyat jó game és nem akarom ezzel abahagyni.[ja és a gépem :athlon 3000+,1gb ram kingston,geforce 6800gt 256mb] Elöre is köszi mindenkitől

    u.i: (ja és köszi a hangra a megoldást jo lett)
  • sharamboy18
    #3352
    aazt írja hogy:open the magic room whit the spider key....de merre van aza magic room?
  • heliosz007
    #3351
    szerintem bug! a csajnak ki kéne nyitnia azt a nagy kaput ,és neked arra kéne menned!!!
  • lac111
    #3350
    Jah, jólvan, már elolvastam tovább is :) Sry...
  • lac111
    #3349
    Az a lényeg, hogy fel kell hergelni kicsit, hogy rád figyeljen, ne a csajra. Utána fogod elkezded befele csalni, amerre 1* elindultál. (rácsos ajtó) Utánad fogja dugni a fejétr hogy elkapjon. Ekkor pedig te kegyetlenül rácsukod a rácsot, és vége...
  • sharamboy18
    #3348
    pls:)
  • sharamboy18
    #3347
    valaki tud segíteni?:D
  • sharamboy18
    #3346
    én is elakadttam annál a résznél ahol megkellett ölni azta nagy repülő szörnyet(kao piu vagy valami hasonló a neve)azt megöltem (tovább mentem nem részletezem)....megöltem már az orc górét is ott beizzítottam valami szart a kapu mögött amiből valami lila sugár jött ki és mentem mindenfele és a végén ott kötöttem ki ahol megöltem azta repülő szörnyet.aztán jött 2 ghoul azokat is kicsináltam a csaj meg ott áll és meditál vagy mit csinál és nemtom mit kell csinállnom:)
  • sharamboy18
    #3345
    igen..ilyen nekem is van:)
  • genRob
    #3344
    Van nálam egy -15/240-es orc pajzs. Nem tudom kidobni. Vaj' miért?
  • czky
    #3343
    Baromi jó játék volt. Igaz hogy mostanában nem káromkodtam ennyit, mint most, de nagyon élveztem...
  • adammmmmmm
    #3342
    A kis csaj még életben van akit a 5 chapterben megöltek?(Erre kiváncsi vagyok)legyen a csávónak happy end
  • reeves
    #3341
    Elküldeném Morisz de majdnem 100mb a mentésem mert sokat mentek kézzel.
  • adammmmmmm
    #3340
    Te képes lennél más karakterével és cucaival játszani.Lehet hogy tök más mint a tied. Én nem tenném a hejedben.
  • Morisz
    #3339
    [email protected] erre a címre ha lehetne és naon megköszönném:D
  • genRob
    #3338
    Köszi! :-)
    Egyből megvolt m ahiányzó 2.
  • Morisz
    #3337
    reeves eltod küldeni esetleg azt a mentésed amikor a felszerelésedet veszed fel???mert nekem is ott fagy ki!és elött olvastam h töltsem vissza de baromi régi mentést tudnék csak visszatölteni!
  • PunkZoli
    #3336
    lol,megölöm a pókot erre a ribi akit kiszabadítok elakad a lábában véglegesen...
  • reeves
    #3335
    Már megvan a V-vel:D
    És kössz BEAST démonként tényleg sikerül felvenni a csomagomat.
    BULDOZEr csak meg voltam riadva, hogy abba kell hagynom:D:D
  • buldozer99
    #3334
    De osztod az észt barátom!
  • reeves
    #3333
    Hogy tudok démon alakba váltani?
  • BEAST #3332
    kezd elolrol azt a palyat es ne hasznalj fegyvert , semmi se legyen a kezedben , demon alakban old meg azt a 3 orkot ami utba esik , elmeletileg igy mar mennie kell
  • MerlinW
    #3331
    Vázzeg ugorj ki a baloldali ablakon, teeeee:D
  • reeves
    #3330
    Chapter 7-ben fel akarom venni a táskámat, proramhibát ír ki és kilép a játékból.(a demo exejével van megtörve).Nem tudjátok mit lehet vele csinálni, hogy menjen?