6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • pityu14
    #3449
    Nem tom de szerintem az a kristály gyűjtögetős rész nem volt olyan nagyon nehéz. Nekem egyből sikerült.
  • Zdregor
    #3448
    Ha ujrateszem a windost az megoldja ezt a pepita grafikai gubancot?
  • hornbali
    #3447
    Valaki privátba elmondja mi a 2 befejezés?
  • PunkZoli
    #3446
    nekem is ez volt! fent ugye ahol meghúztad a kart,felkell venni a dragongettó kardot! de! dde akkor sem megy... mindent jocsináltál gondolom teis ,egyértelmű lineáris volt az út... akkor nincs más hátra csak a noklip
  • Tepet
    #3445
    srácok, chapter 6ban amikor van aza sír szerüség vagy szarkofág vagy mi amit kinyitok és elvileg abban van egy lyuk amin tovább lehet jutni, ott kell még vmit csinálni? mert beugrok de nem hajlandó átesni rajta
  • reeves
    #3444
    Nem tom így hova kell menni.Na Leanával feljövök a liften ő vezet engem de megáll a vaskapunál és mondja hogy menjek.Valaki mondja már el részletesen, hogy merre menjek.Mert van 1 lift egy nagyteremnél amin ha felmegyíek jobbra van valami tükörszerűség de azon nem tok teleportálni mint az elején.Légyszi segítsetek mert már megőrülök.Már az uninstall határán állok.
  • Zdregor
    #3443
    Én aááklítgattam akkor a víz nekem jó lett. Holnap jön a haver ujrarakjuk a windost lecsupaszítjuk az egészet, és így nem lesz fenn codec, remélem jó lesz.
  • rush21
    #3442
    A Végén hogyan kell kinyírni a sárkányt amit Arantir megidéz??
  • reeves
    #3441
    Nem tom így hova kell menni.Na Leanával feljövök a liften ő vezet engem de megáll a vaskapunál és mondja hogy menjek.Valaki mondja már el részletesen, hogy merre menjek.Mert van 1 lift egy nagyteremnél amin ha felmegyíek jobbra van valami tükörszerűség de azon nem tok teleportálni mint az elején.Légyszi segítsetek mert már megőrülök.Már az uninstall határán állok.
  • svédcsepp
    #3440
    Nem.sört mióta drivert cserélgettem/probálgattam a pepita erősebb lett és,ha lemegyek a viz alá full fehér lesz a képernyő
  • rush21
    #3439
    Menj fel a liften ahol lejöttél,elfordulsz jobbra és nyitva lesz a kapu.
  • reeves
    #3438
    Megöltem az óriáspókot és utánna Leana-val felmegyünk a liften, majd elérkezünk egy nagy vaskapuhoz kinyitom de Leanna nem jön utánam hanem mond valamit.Merre menjek?Vagyis inkább mit csináljak?ez a chapter8-ban van

    Valaki segítsen mert már mindent bejártam.
  • gyuri12
    #3437
    jah... de amúgy mennyit foglal?:D
  • Magiszter
    #3436
    azt nem akartam beírni. amúgy ez a demó gépigénye. És azrét 3 giga háttér mert 3 gigás volt a demó :P
  • genory
    #3435
    hi! Létezik magyarítás a gamehez?Elöre is thanx
  • reeves
    #3434
    Megöltem az óriáspókot és utánna Leana-val felmegyünk a liften, majd elérkezünk egy nagy vaskapuhoz kinyitom de Leanna nem jön utánam hanem mond valamit.Merre menjek?Vagyis inkább mit csináljak?ez a chapter8-ban van
  • Zdregor
    #3433
    Neked sikerült megoldani hogy jó legyen? Mert nekem is ugyan ilyen csak a négyzetek sárgák.
  • gyuri12
    #3432
    mit jelent az hogy "3 GB háttér?
  • Magiszter
    #3431
    Góglizz rá! :-P

    Rendszerkövetelmény:
    # AMD Athlon™, Pentium® 2.2 GHz (3 GHz ajánlott)
    # 512 MB RAM (1 GB ajánlott)
    # NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families / ATI® Radeon™ 9/X families
    # 3 GB háttér
  • genRob
    #3430
    Mielőtt elveszed a Black Skul-t.
  • gyuri12
    #3429
    mennyi a gépigénye?
  • Magiszter
    #3428
    Köszönöm. Akkor már csak az az egy kérdés maradt megválaszolatlanul, hogy vaj, milyen minőségében megy a gépemen. De ezt csak akkor tudom meg miután kipróbáltam.

    Mégegyszer köszönöm a választ.

    Lek tol!
  • Seth
    #3427
    hol mentsek,hogy mind2 befejezést meg tudjam csinálni?
  • adammmmmmm
    #3426
    Ezt a kardott ott szerezted ahol a 4 kristályból a 2 lehet megszerezni?(a kriptában)
  • gyuri12
    #3425
    amúgy ennek mennyi is a gépigénye?XDXD
  • Mr Bishop
    #3424
    [IMG][/IMG]
  • genRob
    #3423
    Na meglett végül. Nem is kell megölni asárkányt. :-)
    Mind 2 befejezést megnéztem. Nagyon frankó volt a játék. Végig viszem most tolvajjal is. :-)
  • NeoMaN
    #3422
    Sztem cserélj drivert, próbálj régebbieket-újabbakat.
  • NeoMaN
    #3421
    Fagy, villám, gyógyítás, területre ható tűzlabda. Inferno meg egyenlő a lángszóróval.
  • NeoMaN
    #3420
    Én kizárólag mágiára gyúrok. Sztem simán megéri.
  • NeoMaN
    #3419
    1-es!
    leülhetsz!
  • svédcsepp
    #3418
    Lehet ,hogy gyenge hozzá a kártyám? (5900XT)
    De egyébként nem akarok külön válaszolni ezért itt megteszem azt is..szal nekem volt fent sok trendi codec ,de nem vált be .mondom gnordian codec packot használok jó ideje...

  • Tomy Lee
    #3417
    Vége felé pontosabban:)
  • Tomy Lee
    #3416
    A Templom előtt vagy a végén?
  • Tomy Lee
    #3415
    Szerintem nem mivel nincs sok olyan tárgy ami összefüggésben van a mágiával és ha arra mész rá nem tudod a többi fontos kelléket használni és nagyon sok a közelharc.
  • genRob
    #3414
    Szvsz a warrior a legegyszerűbb. A mágus sztem az általad leírtak miatt nem olyan jó, bár igaz, h nagy dmg-et oszt. Azt hiszem a warrival a legegyszerűbb hentelni.
  • genRob
    #3413
    Jaja én is megtaláltam de nem engedi a démonom, használjam :-(
  • genRob
    #3412
    Ha már úgy is végig nyomtad segíts pls. Nem tudom megölni a csontváz sárkányt. Hogy kell? ELőre is köszi!
  • Tomy Lee
    #3411
    Tényleg megszerezte valaki a DragonSword-ot?Én igen de nem engedte használni.3-as erő kell használatához meg is volt és amikor használni szerettem volna ugye már nem piros volt a kerete hanem fehér viszont amikor ráböktem pirossá változott és egy párbeszéd alakult ki a Baby-vel és nem engedte.Húú de kipróbáltam volna pedig:(
  • Yossarian
    #3410
    szóval megint megkérdem, érdemes a mágiát fejleszteni, vagy inkább a harcos a jobb választás?