6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • nathan
    #3489
    nekem a 7-8 gigás van, de nem indul a multi.
    felba... a sztímre, aztán setovább.
  • nathan
    #3488
    nekem a 7-8 gigás van, de nem indul a multi.
    felba... a sztímre, aztán setovább.
  • heliosz007
    #3487
    nem szóltam:D megoldottam !! nagyon állat játék volt , és szerencsére én 1 buggal sem találkoztam!!
  • heliosz007
    #3486
    a játék legvégén tartok! de nem tom h mi a halált kell csinálni amikor a főmuki megidézi azt a csontsárkányt !! pls help!!
  • Speedy86
    #3485
    Mit kell csinálni ott ahol be van zárva egy orc. Mászkálok ott beindítottam valami kereket és továbbmenve ott van egy lánc. Felmászok rajta és ott vannak lépcsőmaradványok. Azon kéne valahogy feljutni? Az képtelenség szerintem. Mi a trükkje? vagy nem is arra kell menni?
    Ez egyébként a ott van valahol ahol megláttam egy hatalmas kastélyt de még a túloldalon vaok!
  • Speedy86
    #3484
    Van a 4 giga körüli meg van a 7-8 gigás.
    A 4 gigásba nincs benne a multi meg pár dolog
  • X Revenge
    #3483
    Nektek is a CLONEDVD-PROCYON változat van meg?
  • Jak16
    #3482
    nekem Det. verzióm van, nincs multim akkor????? HELP ME !!!!!
  • Speedy86
    #3481
    Ok köszi! Amugy milyen hosszu a játék? én most hol járok?
  • nathan
    #3480
    nem bug, az még nem a vége.
    menj csak tovább
  • Speedy86
    #3479
    De erre válaszoljatok már lécci addig nem akarok továbbmenni!
  • Speedy86
    #3478
    Időnként másold ki a könyvtárbol a mentésed és akkor onnan csaknem törli le:D
  • warass
    #3477
    Iszonyat jó gém, de bugos is rendesen :) Főleg az idegesít, hogy
    másodszor vesztek mentést. Van erre megoldás? Vagy a save-rendszerre,
    ami 2quick+1auto+1quest...Ennyi?
  • nathan
    #3476
    1általán, hogy lehet elindítani a multit?
  • Yossarian
    #3475
    asszem annak kell a fejére csukni az egyik kapu rostélyt
  • Otaki
    #3474
    mit csináljak azzal a szar Pao Kai-al?hogy kell megölni vagy mit kell csinálni ott?
  • sharamboy18
    #3473
    ÉN MEGÖLTEM A TELEPORTNÁL A CSAJ ANNYIRA IDEGES LETTEM:D
    amúgy ha megölöd nincsen semmi...utána meg kell ölni majd akkor még1szer...(akkor amikor ki kell nyirni kao piu-t azta szörnyet és utána mikor lemész a necropolisba)
    amúgy én is végig nyomtam...nagy játék...
    multiplayert szerintetek lehet majd nyomni "más" szervereken?:D
  • Otaki
    #3472
    hi!!segítsetek elakadtam a a sárkányos résznél amikro elvileg ráléne vmit dobni vagy mi és nem tom mit kell csinálni!!plz segítsetek!!!
  • Speedy86
    #3471
    Már pont megtaláltam! A piros volt a vízparton. Megjegyzem véletlenül estem le:D
    Uj kérdésem lenne. Miért kell a koponyánál menteni hogy lássam mindkét végigjátszást. Nincs semmi választás ott nem?
    Az bug ha a koponya után mikor ébredek nem tudom megnyitni az invetorít nincs ott a gyorsmenü cak a kard a kezembe?
  • j6
    #3470
    Mind a három a kriptában vagy környékén van.
    Az egyik (sárga) falon, elég magasan van. Innen tovább tudsz menni második felé. Második (lila vagy rózsaszín) egy szarkofágban van. Mögötte a falon keresztül irány a harmadik. Ez (fehér vagy valami világos) egy leszakadt hídszerűség alján, a vízparton.
    A színek nem biztos, hogy pont így voltak.
  • adammmmmmm
    #3469
    A csaj nem fog veled jönni.Hiába nyomsz bármit.Te csak menj át és keress egy utat a fel a városba a következő chapterbe.Pontosan nem tom hol csak annyit tudok hogy arra fele amerre jöttél.
  • Speedy86
    #3468
    Ja és azt kihagytam, hogy isten a játék csak kár, hogy elvesztette a többjátékos rendszert:(
    A VIII a legjobb:D
  • Speedy86
    #3467
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek 1 kicsit!
    Megszereztem az első kristályt betettem megnyílt a kripta. Ott felvettem a követ visszavittem megjelent egy arc és ennyi. Nemtudom hova tovább.
    Új ajtó nem nyílt. 2 kristály lenne a kriptába?
    Hol vannak helyileg? Az egyiket valami láncon ugrálva tuttam megszerezni ahol le kellett vágni előtet valami fadarabot.
    Előre is köszi már nagyon sokat kerestem!
    (Leana nem meghallt egyébként?)
  • gyuri12
    #3466
    tényleg?!
  • constantin
    #3465
    Azt tudtátok hogyha lenyomjátok az é betűt akkor letolod a cibzárod és kattintással le lehet hugyozni az orkokat.
  • Jumpy
    #3464
    himpike
    nekem most mázlim volt!!
    VIsszatöltöttem a pálya elejét, és voala!Egyből bepasszintottam a kristályt!!
  • reeves
    #3463
    Köszi.Így már tovább tudok haladni.Ezer köszönet.
  • heliosz007
    #3462
    reeves: ! ott ahol a csaj megáll az előtt van 1 szoba valahol ( asszem 1 helységgel visszább) ott nézd meg az a könyvet ami ott van ! majd menj vissza a csajhoz -> lift-> port !! ennyi!
  • Jumpy
    #3461
    na éljen :-(
    max rápróbálok valami régebbi mentésre..hátha
  • himpike
    #3460
    Jumpy én is más bugokkal szopok. Rendes verziót kell várni, és nem foglalkozni az ilyen nuked hulladékkal.
  • himpike
    #3459
    Mikor elveszted a cuccodat, akkor a démonnő megtanít átalakulni. Nos, a bug elbaszta a mentéseimet is. A tegnap déli az utolsó, ami működik. Tekintetbe véve hogy assassin vagyok, és a tőrökkel jött elő, meg is baszhatom az egészet. Igazából újra akartam játszani harcosként, meg varázslóként is, de így semmi értelmét nem látom.
  • Jumpy
    #3458
    bakker
    nem,és nem kínálja fel hogy beltegyem a kristály..lehet nálam van itt valami bug :-((((

    már elolvastam a kis táblát a szobor előtt.tegyem be a pók fejébe...de
    NEM TUDOM!!
    argh..
    járt valaki már így??
  • reeves
    #3457
    De nem működik a falon az a tükörszerű teleport.Odamegyek és ah megnyomom az "E" gombot mond valamit.Ötlet, hogy mit csináljak?
  • PunkZoli
    #3456
    te a teleport felé jön veled, átmész nem jön veled
  • reeves
    #3455
    A nagy pók megölése után Leanával feljövök a liften ő vezet engem de megáll a vaskapunál és mondja hogy menjek.Valaki mondja már el részletesen, hogy merre menjek.Gondolom be a vaskapun, de utánna merre??Légyszi segítsen valaki
  • Jumpy
    #3454
    Én..de még a demoban.
    Ebben idáig nem..hiába bctatod a mousescrollgombot,azzal sem jön elő?
    Hogyan kell démonformába átváltani?
  • himpike
    #3453
    Ultrafasz bugot fogtam. A játék majdnem legvégén egyszer csak eltűnt a HUD, nem tudok fegyvert váltani, invertoryt nyitni, stb. Legelőször úgy jött hogy eltűnt a jobb kezemből a tőr, azt még megtudtam úgy oldani hogy restart game, átalakultam démonná, és vissza. Már az se működik. Tapasztalt valaki hasonlót?
  • himpike
    #3452
    Jah, az az. Bele kéne mennie valamelyik foglalatba.
  • Jumpy
    #3451
    Szevasztok..én is elakadtam..megszereztem az első kristály..az a moonsilk ha minden igaz.Után abevergődöm a pókszoborhoz,amin van 4 hely..
    DEEEE!!
    Nekem qrvára nem ad lehetőséget hogy a nálam lévő..#&@ kristályt beletegyem!!!!!
    Vagy hová kell az tenni??TIszta ideg vagyok már..gondolom ha belerakom akkor nyílna meg valamelyik ott lévő ajtó..
    de nem tudom belerakni...pedig ez az annyit emlegetett altar vagy nem??
  • hornbali
    #3450
    Már megvan.