6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #3810
    Én ajándék alaplapot is adok ha megveszed 15-ért a karimat :D

    Amúgy a vége az az hogy jön a stáblista X-D
  • Mephike
    #3809
    A végén győz a királylány, és megeszi a kétfejű sárkányt :D
    Amúgy most gondolokozm azon, hogy lehet videokarit kellene cserélni, mert a 6600 GT már kezd öregecske lenni. Hunter, nem evszed meg?:)))
  • Hunter of Deer
    #3808
    Köszi!!
    De nekem nem azzal van gondom hogy akadna vagy valami egyedul a videoknal szarakodik amugy meg siman megy mediumban 1024ben es igy is elvezheto a gamma!! bar egy kicsit idegesit hogy a veget nagyon elszartak mert lanon haver vegigtolta es mitmondjak a vege ...
    na mind1 megprobalom a legujabb drivert.
  • Magiszter
    #3807
    De mivel ez a verbális lavina betemet egyeseket ezért röviden tömören:

    driver letölt->felrak->próba
    ha jó: tapsikolva játszol tovább
    ha rossz: minden minimum. És játék közben huzogatod felfele a dolgokat míg még élvezettel tudsz játszani. Kisérletezd ki hogy mikor jobb, mikor rosszabb.
  • Magiszter
    #3806
    Fx5500-as karival én nem mentem volna neki ennek a gémnek. Vagy ha igen akkor nem lepődnék meg ilyeneken :(. Rakd fel a legújjabb drivert állíts mindent a legminimumabra és prózáld úgy. Ha akkor nem csinálja akkor textúrát meg AF-et vidd felfele míg rossz nem lesz. Aztán rossz-1 és játsz. Ha nagyobb okulláris orgiát akarsz akkor fizess be új hardverre.
  • Mephike
    #3805
    Oks, hülye vagyok, először olvasnom kellene, utána kérdezni. Az FX5500 lehet kicsit rosszalkodik valamilyen effektnél. A driver frissítés lehet segítene...
  • Mephike
    #3804
    Ja és driver mikori?
  • Mephike
    #3803
    Milyen videokarid van? Mennyi rammal?
  • Hunter of Deer
    #3802
    Valaki tud mar megoldast arra hogy amikor videok mennek a jatekban akkor miert fekete a kep es feher csikkal van athuzva?? ugyanez a helyzet akkor is ha keves az eletem es kezd sotetedni korbe a kep!!! pls help.
    thx!
  • Magiszter
    #3801
    Már 1x végigvittem illetve 1,5x. ÉS ha már 1x végigvittem onnantól megengedett a csít :-D. Amúgy most ilyen max vari skillekkel tolom :D Ha meglátok egy enemy-t "Áj em jór gád" felkiáltással tűzgolyót küldök az arcába, vagy villámmot szórok rá :-D. Esetleg májndtrik-el az oldalamra állítom. Szóval most "kiélés" fokozaton viszem végig. Aztán 3x -ra majd normálisan :D
  • Jak16
    #3800
    ejnye csalni nem illik: Earthfire Swordot kovácsolni tudsz, valami aranytömböl, én kettőt is találtam. a Bowot meg már nem emlékszem hol találtam....
  • Mephike
    #3799
    Elven bow-t én az orcoknál talátam a lift keresgélés közben egy rejtekhelyen, ha jól emlékszem.
  • Magiszter
    #3798
    Kérdésem volna:

    Nem tudja valaki véletlen hogy mi a kódja az earthfire sword-nek? Vagy az elven bow-nak? Mert nem találtam egyiket sem :-(. Kénytelen vagyok most beérni az weapon_mm_staff_spell-el :-0 Bár ez sem rosz. Ad m.def-elt meg lightning attack-ot :D
  • Mephike
    #3797
    Srácok tegnap a lift melletti kriptában megtaláltam a végső fegyómat, vagy legalább is jó ideig ezzel fogok játszani. A két villámtörre gondolok. HDR-el valami baró jól néz ki a kezemben. Az ork főnököt is ezzel kaptam el. :)
  • Magiszter
    #3796
    A gépem egy 2 éves P4 3,2 Prescott, GF6600GT 128Mb, 1giga 330/400 -as ram. Meg egy 4 éves SB Live. Szóval nem egy High-end, de mégcsak nem is egy Next-gen. Szerintem egy alsó-közép kategória úgy kb. Ahhoz képest meg egy mostani játék fullon megy. Büszke vagyok rá (majd kap jutalomfalatot :D).

    Észre vettem valamit még tegnap: Adrenalinnal fagyasztva ugyebár megnyuvvad az ellen. Jéggé fagy. Csakhogy miután hallra fagyasztottam és telekinézissel megfogom és elhajitom kiabál("vááááááá"). Tehát a halál után is van élet míg újra meg nem halsz (ez aztán a filozófikus játék) :D
  • gyuri12
    #3795
    miért milyen géped van? amúgy nekem lowon van minden,és egy cseppet se szaggat...:D
  • Daniel Ryan
    #3794
    HY mindenkinek!!

    Nekem AG Neovo F-417-s van és az lenne a kérdésem ,hogy a monitor hibája-e ,hogy játszok és olyan 10 perc után no signal utánna meg kikapcsol a monitor de a gép megy meg hang is meg minden csak kép nincs és csak újra tudom indítani vagy leállítani!
    Nem minden játéknál csinálja csak pl Dark Messiah-nál meg SC Double Agent-nél!!
    Egyszer jelentkezik aztán nem!!Meg elősször még sokára aztán mindig egyre kevesebb ideig jó!!Driver valami vagy mi lehet rossz?
    Mi lehet a baj?


  • Magiszter
    #3793
    A szóvan forgó pályán én is vagy 3x végigmásztam mikor rájöttem hogy abba a szobába kell bemenni ami a csaj mellett balra van kb 5 méterre :D

    Amúgy tegnap érdekes dologra bukkantam: Mondom had izzadjon a gépem felrakok mindent maxra. Hát akadt is rendesen a szerencsétlen de olyan szinten mintha már a Crysis lenne ultra felbontáson. Mondom akkor lejjebb veszem a textúra részletességet. Mediumra rakva a játék még mindig iszonyatosan szaggatott(semmi változás). A GFX mediumra tétele után viszont gyönyörűen ment. Erre morcos lettem és vissza raktam high-ra a texturát. Gyönyörüen megy. Néztem is egy nagyot. Mondom akkor a GFX is megy vissza maxra. Még mindig gyonyorűen megy . Volt is nagy fejvakarás. Szóval játszok kétkézzel. Miután sikerült fejest ugranom az ismeretlenbe (meghaltam) a visszatöltés után megint szaggatott. Text,gfx medium -> high. Megy. Ezt még eljátszotta 2x utána már visszatöltés után is FULLON ment. Pedig nincs egy erős gépem (szerintem).
    Tanulság: Ha nem megy elsőre kisérletezni kell, mert az erő velem van :D
  • mucsácsó
    #3792
    jó, de én végig szeretném játszani a játékot, és elegem volt már a chapter 6-ból, meg a sok szenvedéssel...
    csak ezért kértem egy mentett állást..
  • himpike
    #3791
    Ez nem a himalája hogy minden áron meg kell mászni...
  • mucsácsó
    #3790
    húh, na nekem elegem van a 6. pályából...
    meg szeretném kérdezni, hogy van-e valaki, aki oda tudná adni a mentését?
    ami lehetőleg a chapter 6 után van..? =/
  • himpike
    #3789
    Nekem volt iylen, elkúrta a grafikus drivert. Más gáma elindul? Ha nem akkor driver újratelepít.
  • grebber
    #3788
    Na mondom elkezdem feltolni a gafikát mit bír a gépem erre amikor odaértem hogy áttettem 1280*1024-be kicsit tölt majd hibát észlelt ezért leállt azóta a game nem indul mitől lehet?

    Mappájában nincs valami konfig fájl amit lehet visszairni?
  • j6
    #3787
    Pedig, ahogy wedge31 is írta a baloldali folyosón végig, le a lépcsőkön. (vagy a jobb oldali folyosón is mehetsz, akkor is lejuthatsz ugyanoda) Nézz majd be minden oldalra nyíló helyiségbe, lehet, hogy ott van a kulcs. Már nem emlékszem pontosan, hogy hol, de egy nagy kavicsot kell keresni.
  • SNAKE01
    #3786
    htx!
    most tette le haver egy mielőtt válaszoltál!:)
    lol...
  • The Fugitive
    #3785
    Üdv!
    vévévépontgamecopyworldpontkom. nézz körül az oldalon, lehet hogy van fent valami, ami hasznos! ;)
    amúgy ha megvan a demoja, fogod a demo exejét és felülírod vele a teljes játék exe-jét! sok sikert
  • himpike
    #3784
    3 van. Ha a szuka veled van és a plafonon jön be a sárki, akkor rá kell engedni az egyik ajtó vasrácsát(ki is írja). Később egy ugyanilyet egy ballistával kell rommá lőni. A legvégén pedig a főenemy idéz egy csontsárkit, én azt lőttem meg néha az enemyt és vége lett a gémnek.
  • SNAKE01
    #3783
    csoki!
    na szóval egyik haver hívott hogy elakadt a gémben,valami sárkányt nem tud legyőzni.nem tudom milyen sárkányról van szó lehet több is van.valami thao nem tom mit mondott.na szóval hogy kell legyőzni segítsetek plz...htx!
  • pharao
    #3782
    A vizikígyó elöl asszem balra kell majd futni a párkán, meg a lépcsőkön, majd egy sarkon befordulva fel kell lőni egy gerendára kötelek és bemászni a kis ajtón...

    Akkor merre menjek, netán ugorjak le?
  • pharao
    #3781
    Sajnos én itt már mindenütt voltam, mindenkit kinyirtam, egy belra fordulás nem oldja meg a problémát, nekem egy kulcs kell!
  • janchip
    #3780
    Nagyon köszönöm
  • wedge31
    #3779
    Azon a szinten ahol kiszáltok van a szobája elolvasod a könyvet és mehetsz vissza a csatornákba
  • másikSGnick
    #3778
    Látom egy páran itt előrébb járnak, mint én, ezért ha valakinek dereng egy bazinagy vízből felbukkanó zöld kígyó, légyszi mondja már meg, hogy ott igazából mit is kéne csinálni. Próbáltam elfutni pár irányba, de lerombolt mindent maga körül, meg ha egy picit is elfordulok tőle, leharapja az alsótestemet. plz help, annyit tudok asszem hogy hova kéne menni, de oda lehetetlenség eljutni a fent leírtak miatt. Vagy csak én vagyok béna??
  • janchip
    #3777
    Sziasztok, egy kis segítség kellene mert elakadtam.
    Kiszabadítom a csajt a pókhálóból, követem, felmegyek vele a lifttel, majd egy ponton megáll és egyedül kell tovább mennem. Arantir tervét kellene megtudnom ha jól értettem, de itt teljesen elakadtam, és már két napja bolyongok.
    Szóval segítsetek plíz.
  • himpike
    #3776
    Jah, a kulcs innen nagyon messze van. De nincs is semmi fontos azokban a szobákban jobbra-balra.
  • wedge31
    #3775
    Balra utána az erkély végén lefele egy lépcsön onnan már valszeg menni fog.
  • AtkariZsolt
    #3774
    Helóka bocs hog nagyon nyilvánosan megadtam adataimat. De még mindg nem boldogulok az elindításával. Te nemtudod hogyan lehetne elindítani?
    (Tudom ha jogtiszta lenne lehet hogy már rág menne, de már megjártam jogtiszta játékkal 1 párszór, ezért próbáltam volna ki ezt a tőrt játékot.)

    Heló.
  • pharao
    #3773
    Na emberkék megint elakadtam :(
    Sajna nem tudom, hogy annak a "pókembernek" az últrabrutál bázisában a jobb és bal oldali ajtónak hol a kulcsa... A katonák szobájában nem találtam, csak egy kupica bort az ágy alá rejtve (a kis huncutok). Mindenütt jártam már, de sehol semmi... Valaki tudna segíteni?
  • Mr Bishop
    #3772
    Most már keménykedek én is:
  • The Fugitive
    #3771
    [email protected]

    emailed alapján lenyomoztunk, szoftverrendőrséget értesítettük, a nap bármelyik időpontjában mehetnek érted! :D