6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • balinov #3850
    apropó half-life.lehet az gond,hogy nincs fenn a source vagy source maga.Ha igaz,van otthon okosított steamem,ami a hl2-höz való..
  • doncarlos
    #3849
    uramatyám...nem tom kipróbálni mert rányomtam egy half life 2 uninstallt, és már 20 perce azt csinálja.... Ez mindenkinek ilyen hosszú idő volt?
  • teofilius
    #3848
    Hali!

    A gömbkulcs megvan, notesz???? volt vagy 4 magammal is kell vinni őket?
    Én eldobáltam a könyveket, nem fér el az invertory-ban mind a 4 :)
  • doncarlos
    #3847
    mercy...kipróbálom
  • Knox
    #3846
    Hülyén hangzik, de vedd lejjebb a grafot! Low-on legyen a nagy része (texture details mindenképp). Akkor be fogja tölteni (legalábbis nekem betöjltötte). Aztán ingame visszaállítod!
  • Mr Bishop
    #3845
    Kukac
    [IMG][/IMG]
  • Knox
    #3844
    köszönöm
  • doncarlos
    #3843
    Hali! Arra van valami orvosság hogy mit tegyek ha nem működik a mentésem, mert ha visszatöltöm kilép asztalra??????
    Beszoptam eléggé. Töröltem pár mentést, mert nem vol helyem, és ki is próbáltam tegnap este az utolsót, és jó is volt, de ma reggel már nem tölti be.
  • balinov #3842
    igen,megnéztem az eredetiket,csináltam róla backup-ot,átmásoltam mappástól a megfelelő helyre,ahogy a logika diktálja.meg az mm.exe-t is,ahogy kell,de failed to load loader dll...mondom anyád,vissza a backupos cuccok,de ugyanaz.
  • doncarlos
    #3841
    Hali! Arra van valami orvosság hogy mit tegyek ha nem működik a mentésem, mert ha visszatöltöm kilép asztalra??????
  • Mephike
    #3840
    A detonationos verzió mellé jár elméletileg 3-4 megbuhárált fájl. ezek megvoltak?
  • balinov #3839
    sziasztok,
    ugyan az a problémám van,mint kollégának a #3232-ben failed to load the launcher dll. Kolléga sem kapott megoldási javaslatot,viszont 1-2 posttal később írta,hogy meglett a megoldást.ezt kérdezném én is.
    DETONATiON-s verzióm van.Securecom loader 1.2-t beszereztem,csak nem tudtam még kipróbálni.

    elrőe is köszi a választ.
    üdv
    Balinov

  • doncarlos
    #3838
    Köszönöm-köszönöm. Sajnos gyorsabban jár a "szám" mint a kezem. Közbe rájöttem, de azért köszönöm. Majd ha lesz még gondom szólok. Szerintem amúgy fasza a gfame. Egyetlen egyszer jártam úgy, hogy quicksave után nem tudta vissza tölteni az adott részt, hanem kilépett asztalra. Még jó hogy nem csak egy save-vel nyomom, amit mindíg felülírok. Volt másik picit visszábról, és úgy már jó volt. Hát csak meg akartam osztani veletek. Byezz!
  • Mephike
    #3837
    Olvasgattam pár értékelést a játékról. A Gamekapcsos volt a legsúlyosabb eddig...
  • Magiszter
    #3836
    helyesbítés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez van ha megtusolsz


    reggel van még :D
  • Magiszter
    #3835
    Ez lesz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megtisztídod magadból a démoncsajt akkor már tudod használni a legerősebb fegyvereket. Ilyen egy ütés/lövés/csapás sword/bow/staff fegyők. Hatékonyak az egyszer szent. A végén a csaj nem támad neked, hanem veled megy és segít. És a végén együtt nyírjátok ki apucit, vagy apuci kinyírja a csajszit és együtt használjátok a koponyát a világ meghódítására... Szóval ez van ha nem tusolsz meg :D
  • Jak16
    #3834
    ez felmegy a rip verzióra (amit nem kell telepíteni)
  • Knox
    #3833
    Végigvittem és érdekelne pár dolog, hátha valaki máshogy fejezte be:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem öltem ki magambol a démon csajt szentelt víznél, komáztam ahogy dumált hozzám, megaztán fel is élesztett egyszer, szal jöttem neki. Mi van ha kiölöm? Gondolom akkor nem jön nekem a szőke lány, 'azanyád mivan benned, tűzlabdát az arcodba érdemelsz' felkiáltással, de a végén van valami változás? (mindkét koponyát adom, nem adom end-et megnéztem)
  • mac83
    #3832
    itt énis aszittem a tetejére kell menni...de nem, van az alagut közepén egy járat, ahova be kell menned :)
  • mucsácsó
    #3831
    nah, itt a ragtapasz a játékhoz:

    Dark Messiah of Might and Magic v1.01 International patch

  • doncarlos
    #3830
    Hali. Elakadtam. Segítenétek? Annál a résznél járok, ahol az 5. chapternél a pókok templomában felfelé kell haladni, kötels nyilakat lődözve, és sajna nemtom miért egyszer csak nincs hová. Nemtok több nyilat lőni, mert a szemembe süt a nap, a falon levő repedéseket, meg nem érem el. Ott járok ahol pont most vettem fel a csákányt. Utánna... passz.
    Hogy tovább?
  • Bepantheras
    #3829
    Köszi srácok /Wedge31, Adacs/ holnap kipróbálom!
  • robert200611
    #3828
    a kardokat meg a többi cuccot amik pirosak hogy lehet használni?
  • Daniel Ryan
    #3827
    Hol találok valami patch-t mert a játék lekapcsolja a monitort folyton meg kivág hibaüzenettel!???
  • Vinsanity15
    #3826
    nah sikerült elinditanom.1.mapon vok de most meg olyat csinál miután megkapoma kardot hogy nem veszi elő rendesen és egyszerüen csak nemtok mozogni.aztán ha elteszem akkor meg minden rendben van.szal ha valami kézben van abszolut nemtok semmit se csinálni
  • mucsácsó
    #3825
    nha, akkor valaki tudna adni egy mentést? =/
    chapter 6 után lehetőleg..
  • hapi
    #3824
    Nem tudom melyik pályán lehetsz de ha ott ahol gondolom akkor egy gömb alakú kulcs kell neked és azzal ki tudsz nyitni ajtókat ahol az egyik szobában ott lesz arantir notesze. ha azt elolvasod akkor tovább tudsz menni.
  • Gazsi19882
    #3823
    De lehet hogy a kijárat jele,de nem tudok semmit se csinálni,mit csináljak?Ésszerű tanácsot kérek,mert így sose viszem végig a játékot,ha nem tudok itt tovább menni
  • Vinsanity15
    #3822
    Lécci vki erre #3820 Fontos lenne THX
  • teofilius
    #3821
    Üdvözletem!

    Nos szégyen, de elakadtam a nekro pályánál, ahol az a feladat, hogy találjam meg arantir-t, és fedezzem fel a pályát.
    Fogalmam nincs, hogy miért, de egy lezárt rácsos kapuhoz érek, és nem tudom kinyitni. Arantir sehol, és ahol bejöttem az is zárva. Liftezem már vagy egy napja, bolyongok, kicsit kínozgatom a kifeszített szerencsétlent, a placc közepén. Ha valaki emlékszik pls írja le hol van Arantir, vagy hogy nyitom ki azt at a kaput.

    Köszike!
  • Vinsanity15
    #3820
    Szewasztok.Olyan problémám lenne hogy megvan a DMOMM Detonator verziója ami amugy nem telepitős de amikor new gamet inditanák akkor kidob egyszerüeen a game,van mellette valami olyan(miután kicsomagoltam)hogy unpritected user files vagy mi.Azt irja a readme hogy azt ne használjam különben nemfog menni a game.szal most nemtom mi van.már nem is indul el
  • Gazsi19882
    #3819
    De lehet hogy a kijárat jele,de nem tudok semmit se csinálni,mit csináljak?Ésszerű tanácsot kérek,mert így sose viszem végig a játékot,ha nem tudok itt tovább menni
  • grebber
    #3818
    Valaki megvette a magyar nyelvű verziót?
  • Yossarian
    #3817
    az nem a kijárat jele?
  • Adacs
    #3816
    Jah ez van velem is azt nem tudom miért,de amikor elkezdesz játszani valami bloom izét nonezol majd ujra fulra állítod akkor jó lesz éegaláis nekem jó lett, ha nem sikerül próbáld meg még vagy kétszer.
    Én okosabbat mondani etöl nem tudok.
  • Gazsi19882
    #3815
    feltettem a 91.47-es drivert,de nem jó!!Nem kell vhogy becsukni azt a kaput,mert vmi jelet kitesz a felső sarokba ott !!!
  • wedge31
    #3814
    Nekem is ilyen volt aztán feltetem a 91.47 drivert és jó lett ha atis vagy akkor passz.
  • Bepantheras
    #3813
    Sziasztok! Ha ezeket a fegyvereket használom akkor a kép mindig ilyen zavaros, árnyékos lesz. Ezt ki lehet valahol kapcsolni, vagy csak nálam van ez. Viszont így nagyon zavaró játszani.

    Képek
  • McW
    #3812
    Na kijött az 1.1 peccs. Ubi szerveréről lehet szedni. De vigyázat, lehet nem fog menni a játék, mert nekem nem indul(procyon verzió).
  • Gazsi19882
    #3811
    Csátok,most kezdtem Dark Messiah-sozni,és megakadtam egy olyan helyen,hogy két kapu közé bementem egy csaj után,és ott nem enged semerre tovább,se előre,se visszafele.:(Segítsetek,köszi!!!!! :)