6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • cuccok
    #3770
    vedd fel a nyilat és azzal az ijjal amit felvettél!!! löj ki a nyíláson a fába!!
  • F1re
    #3769
    beszarok tegnap mar nem ritam de azt a fonokot hardba tok veletlen ugy megoltem hogy sima szar 1+os botal 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! utesbol vami varasbot volt nem tom mit csinaltam belerugtam az emberbe hanyat eset bele kurtam 1et es kapasbol meg halt :DDDDDDDDDDD kurva nagy volt el nem tom kepzelni hogy csinaltam XD
  • krayziebone
    #3768
    cső ! segítsetek légyszi,elakadtam.
    asssszem a 4es chapter, ilyen szar folyósók vannak és itt találkozok előszőr ilyen repülős áramos genyókkal,kinyírom őket és megyek tovább a folyósón ott van egy döglött ork és tovább a fal levan omolva és egy lánc van benne amit meg lehet húzni,a plafon is beva zsakadva és mellé süt a nap.
    mit kell csináni?? thx
  • Jak16
    #3767
    köszi.
  • Magiszter
    #3766
    Szerintem most úgy fogom végigvinni a játékot hogy mindenkit halálra fagyasztok. (egyszerű, berakom hogy a fagyi varázslat elsütése adjon 1000 adrenalint és akkor minden fagyi után maxon lesz az adrenalin ezért minden fagyasztás halálos :D)
  • Magiszter
    #3765
    Semm gond. Akinek nem inge vegyen magának ugyebár... vagy ilyesmi :-)
  • Methylisocloro
    #3764
    Egyébként a 3DO is megcsinálta már párszor ezt az M&M védjegy elbitorlását. Például: Crusaders of Might and Magic. Annak se volt semmi köze az M&M-ekhez
  • Boroskóla
    #3763
    Bocs, a 3761 re akartam
  • Boroskóla
    #3762
    Ki ne hagyd ezt a frankó játékot,vsak tölsd le Eztés írasd fölül vele a régi mm.exe -ét,és már mennie is kell.
  • AtkariZsolt
    #3761
    Sziasztok letőltöttem a DARK MESSIAH játékot a Gamestation v2.0 - oldalról. A játék feltelepítése simán, hiba mentesen ment. Után megcsináltam ami a pro-dame.nfo fájlbann van. Ezután elkellene indulnia a játéknak valahogy, de indul el. Tudna valaki 1 részletes segítséget, mielőtt megunom a kisérletezgetést az elindításával??? ( [email protected] )
  • Magiszter
    #3760
    Detonation változatot ajánlom az nem telepítős. ha már illegális dolgokat töltünk le töltsünk le minőségit amit könnyű használni :D
  • AtkariZsolt
    #3759
    Sziasztok Letőltöttem a DARK MESSIAH játékot a Gamestation v2.0 - oldalról. De a játék feltelepítése után nem indul el. Valami CD - emulátór összeférhetetlenségi hibát ír ki. Tudna valaki 1 részletes segítséget a játék elindításához? Köszönöm. ( [email protected] )
  • Magiszter
    #3758
    izé... szóval nem adrenalin hanem skillpoint. csak már fáradt vagyok :D
  • Magiszter
    #3757
    cheat:

    parancsikonhoz hozzátűzöd hogy " -console" (macskaköröm nélkül). Aztán játék elindít és valami olyan a parancs hogy: mm_player_add_adrenalin x (x=összeg 0-10millióig terjedő pozitív egész szám :D). De ha elkezded beírni akkor utána felkínál lehetőségeket és a le-fel nyilakkal kiválasztod. (vannak ott még aranyosságok :D)
  • el Boogie
    #3756
    Nem is akarom összehasonlítani a kettőt(már ami a játékmenetet illeti), acs hsz-ére (#3713) reagálva írtam azt amit, ugyanis a régebbi M&M játékok sokkal inkább az Oblivionra hajaztak, mint a Dark Messiah-ra. Szóval amire célozni akarok: aki a korábbi M&M játékokból kiindulva várta a DM-t, az biztos másra számított - mondjuk az előzeteseket látva elég naív volt az, aki a látottak alapján egy kő rpg-t várt. Az, hogy nem ezt vártam azt a játékélményre értettem, nem pedig arra, hogy egy akciójátékot kaptam rpg helyett. Azzal teljesen egyetértek, hogy az igazi tutiság az lenne, ha ezt a harcrendszert integrálhatnánk az Oblivion-ba...
  • Sipocz
    #3755
    Hali!
    szvsz.: Annak idején az UBI megvette a csődös 3DO-tól az M&M kiadás licenszét azzal az igérettel a rajongók felé hogy nemsoká jön egy igazi "Jan van Canaghem"-es produkció, sanszosan a "régi csapat" újraélesztésével. Aztán tel-mult és vhogy nem akart feléledni a fejlesztés és akkor összejöttek az Arkane Studio-val akik egy kétsegtelen kiváló alapra felhúztak egy teljesen szokványos medevial fantasy történetet (egy alapismeretekkel bíró RPG mesélő bármikor képes ennél jobbat is előadni:)). Ezzel együtt a gama szerintem jó, baromi nagyokat lehet gyakni, 18+++ látványvilág és egyáltalán nem rosszabb mint bármelyik "piacvezető" FPS. Viszont nem M&M és összevethetelen bármilyen nem lineáris kalandjátékkal (pl. TES:Morro,Obli...). Amikor először láttam játszani vele a fiamat akkor enyhe felháborodással vettem az M&M védjegy elbitorlását és meditáltam hogy egyáltalán mellé ülök-é, de aztán legyóztem ez első előitéletet és meg kell valljam "egy baromi nagyot őrjöngtem vele:)))!", 1-szer (vagy 3-szor:)) igazán végigtúrható. Nemtom mennyire lesz életképes az Ubisoft-Arkane a jövőben, illetve valaha is visszakapjuk-é a tradicionális M&M hangulatot (ami szvsz. a 7.-kel érte el igazi csúcsát).
  • acs
    #3754
    Igazad van el Boogie! Időtöltésnek, meg egy kis kikapcsnak jó. Amúgy az Oblivion nekem is van, és az csakugyan király a kategóriájában! A Morrowindot toltad annak idején? Amúgy ahhoz képest az Obliviont is átgyúrták egy kicsit a készítők.
  • koschwarz
    #3753
    végülis:
    oblivion: egy világ felfedezésére koncentráló igazi rpg, amiben van egy (fő)sztori-vonal is.

    DM: erőteljes sztorivonal, nagyon leegyszerűsített rpg-s beütésekkel, inkább az akcióra koncentrálva.
  • Jak16
    #3752
    igen ez az, sok dologban üti ez a M&M az obliviont.
  • Mephike
    #3751
    el Boogie: Merész dolog az Obliviont és ezt a progit összehasonlítani... De megnyugtatásul közlöm, hogy az Oblivion is megunható bár jóval több ideig hoz újdonságot.
    Ebben a programban inkább a jövőt látom. A grafikai engine-t, amit talán valaki kihasznál és csinál vele végre egy új komoly szerepjátékot.
    Ugyanakkor az is biztos, hogy a fegyverrel való hadakozás is a Messiahban jön ki jobban, és a fizika is.
    Szóval ha ezeket a jó dolgokat valaki ötvözi az Oblivionnal, abból még sok jó sűlhet ki.
  • Jak16
    #3750
    Én ezt azrt nem pártolom mert még sosem játszotam M&M-el...szal nekem zeke kimaradtak...de nekem jobban tetszik az oblinál, nem azért mert nekem nem futna az obli, dehogynem HDR-rel meg minden szarsággal...de mégis z valahogy jobban bejön..ott markolászom a világot ahogy tudom, de minta homok, minnél jobban szorítom annál jobban siklik ki a kezeim közül...az a hatlams világ elnyel, és hiába a többezer NPC egyedül vagyok...az obli egy MMOban tökéletes lenne, de így nem...
  • el Boogie
    #3749
    Tök igazad van! Én is játszok a gammával, de valahogy nem ezt vártam én sem... Ha jót akarsz, csak ennyit mondok: Oblivion....
  • Jak16
    #3748
    Nkeme nagyon tetszi ka game, 8.dik chaptert kezdem most, történet, grafika (teljesen fullon játszok, csak a texture medium és nem szaggat egyáltalán) maga hogy FPS nézet, és azok az "átvezetők" (azokra gondolok pl, amikor a küklopsz belemegy a városba a második pálya elején)

    egy dolgot szeretnék kéreni: skill point cheat :D nincs valami ami skill pontot ad?
  • Magiszter
    #3747
    Rühellem az ilyen részeket, de ezen annyire sikerült felhúznom magam hogy midig csapkodtam a ghoult mert állandóan utolértem. Elsőre sikerült mindig megtalálni a helyes utat (nem mintha lineáris lenne a pálya). Ez ide kellett szerintem. Hangulatos volt.
  • koschwarz
    #3746
    semmi gond, csak ezek szerint nem tudtad, mit várhatsz.
  • Methylisocloro
    #3745
    Soha nem volt arról szó hogy ez igazi Might & Magic lesz :(
    Az FPS/Akció-rpg kategóriában viszont egy jó progi. Engem csak az olyasmik zavarnak mint amikor a ghoult kellett a háztetőkön át üldözni időre
  • Yossarian
    #3744
    amúgy tényleg bug volt, mert az inventorimba se engedett be, pedig nálam volt. Végül én is átmásztam a rács fölött. Köszi a segítséget mindkettőtöknek!
  • Yossarian
    #3743
    én szemét módon minden láda előtt elköltöttem a 8 pontot, aztán visszatöltöttem. Kiváncsi voltam, de nem tartottam meg semmit. Volt amiben komoly pajzs, fegyó, vagy ruha volt.
    Érdekes, hogy supply ládából is esett egy ugyanolyan pajzs. Nevét direkt nem mondom, mert képtelen voltam megjegyezni :D
  • Mr Bishop
    #3742
    Ezzel a jó kis "szerszámmal" alig pár ütésből megvolt az Ork "főnök".
  • ThugEdge
    #3741
    az isten áldjon meg
    köszönöm,figyelmetlenség volt részemről
  • Speedy86
    #3740
    Ahogy eddig az összes küklopszt!
    Fejbelövöd vagy 3szor utána mikor letérdel szembelövöd és meghal.
  • Zdregor
    #3739
    Hogyan kell a 9. fejezetben kinyírni az elején az élőhalott küklopszot?
  • Speedy86
    #3738
    :D
    Mindenre van sok megoldás ezért jó a játék!
    1 dolgot sajnáltam, hogy nemtom miket hagytam a ládákban mert sajnáltam a 8 skilt hogy ki tudjam nyitni őket
  • Yossarian
    #3737
    kb 5 percig rángattam a reteszt. ez a kijelölés meg is van, csak az ajtót nem akarja kijelölni. A másiknál megy simán ennél meg nem. Lehet újra kéne kezdenem a chaptert?

    Hmmm, nyíllal? mindjárt visszamegyek megnézem :)
  • Seth
    #3736
    na ezt én nem is figyeltem, csak löttem a rács feletti gerendába egy kötelet, oszt kiugrottam :D
  • Speedy86
    #3735
    Bemész a cellába ahol felveszed a pakkot.
    Ott van egy bezárt ajtó amit ki lehet nyitni csak az ajtó zár részénél kell kattintani.
    Mozgasd az egeret az ajtón és középtájt lesz egy másik kijelölés. Na akkor kinyitja!
  • Yossarian
    #3734
    Felvettem a pakkom és nem találok ki a börtönből. A cellából csak a vissza felé vezető ajtón tudok kimenni. Gondolom a másik ajtó felé kell menni, de azt nem tudom kinyitni. Annál a vízimalom kerék izénél meg kiestem a pályáról is, szal godolom az se a jó út...
    Tud valaki segíteni?
  • Seth
    #3733
    balra van párkány amin végig tudsz menni
  • ThugEdge
    #3732
    hogy most ott vagyok,hogy működésbe hoztam a liftet a gépházban:)))
    és gondolom vissza kell menni
    de mi van ha én ugye levágtam a kis hidat?:)
  • F1re
    #3731
    ez utan jon nem sokkal az a harc amit meseltem :D amugy meg en is meg probalom bottal agyon verni ja es az a rugdsosas fassag belerugok utana kapasbol belemut es ha meg 1et belem ut akkor meg halok 2 utes vok neki es hardba jatszom :)