1461
Filmkereső
  • Jim Morrison
    #1338
    én régebben csak kb láttam, igazság szerint már töltöm is, hogy megnézzem teljesen.
    Trailerből már látszódik, hogy ennek van egyfajta stílusa, ami vagy bejön és tetszeni fog, vagy el sem indítod :) én úgy emlékszem, hogy egyszer megéri megnézni, de az is lehet, hogy a régi emlékek szépültek csak meg :)
  • Atisz #1337
    Ejha, ez igen. Köszönöm.
    Érdemes megnézni?
  • Jim Morrison
    #1336
    Scott Pilgrim vs. the World
  • Atisz #1335
    Sziasztok!

    Egy fura kérdéssel fordulnék mindenkihez: mely filmre utal a következő rajz?

  • Skypack
    #1334
    Uh köszönöm ezaz
  • dregnarr1 #1333
    The Uninvited
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2017.01.02. 11:54:09
  • Skypack
    #1332
    Keresek egy filmet, még régebben az HBO-n láttam. Thriller talán dráma, ami rémlik, hogy két ikerről (lányok) szól, az egyik egy elmegyógyintézetben van és mivel javult az állapota haza engedik. A másik otthon van. Ha jól emlékszem azért került elmegyógyintézetbe mert volt valami tűzbaleset amit ő okozott és leégett a ház ahol meghalt a testvére, amikor kiengedik az intézetből azt képzeli, hogy még mindig él a testvére. Talán 2010 körüli lehet, nem tudom.

    Ha valaki tudná a címét megköszönöm sajnos túl sok részlet már nincs meg. Előre is köszi!
  • 6unn3r
    #1331
    Ez az. Köszi.
  • dregnarr1 #1330
    Little Nemo - Adventures In Slumberland
  • 6unn3r
    #1329
    Amit keresek az egy animációs film. Vagyis félig élőszereplős, félig Disney stílusú rajzfilm.
    Nem sok rémlik belőle:
    Egy kisfiú a főszereplő, aki álmodja az egész történetet. A város, ahol él valamiféle utcai parádéra készül, ennek előestéjén álmodja a srác a kis kalandját. Egy fiktív királyságban találja magát. A palotán belül van egy helyiség, amely mögé valami szörnyű anyag van bezárva. De az kiszabadul, a királyt elönti és talán kővé változtatja. A kissrác a hercegnővel vág neki a kalandnak és a repülő ágyával valami nagy barlangba is eljut, ahol egy óriás démonnal vagy valami gonosz mágussal küzd meg. Happy end. Felébredve újból élőszereplőként épp zajlik a felvonulás, utcai parádé és a jelmezesek meg bábuk között feltűnik a király meg a hercegnő is. Asszem.
  • marsu
    #1328
    köszönöm!
  • Jim Morrison
    #1327
    Limitless
  • marsu
    #1326
    Sziasztok, mi a címe annak a filmnek, amikor a csávó bevesz valami tablettát, és baromi okos lesz tőle??
  • Loál János #1325
    Testrablók, A parazita (The Puppet Masters), eXistenZ
  • akyyy
    #1324
    elvileg nem ez.
  • xido
    #1323
    hát a zagyvaság egy darabkájával megpróbálkoznék John Carpenter They live (Elpusztíthatatlanok) filmjével...ha nem ez az,akkor is ajánlom :)
  • akyyy
    #1322
    melyik az a film amibe valami cucc van az ember fején, amivel nem "normálisak", nincsenek maguknál, és ez által tudják őket 'irányitani' manipulálni, de valaki fellázad ellenük, rájön az egészre, és próbálja az embereket hogy maguktól rájöjjenek az egészre, valami tv segítségével (?)

    én sem értem, valahogy igy van az egész :D
  • Calver
    #1321
    bónuszban az énekes meg úgy néz ki ebben a klipben, mint Cary Elwes
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2016.07.20. 23:53:11
  • tonyr #1320
    wikipedia:
    The song is also featured in films Charlie's Angels: Full Throttle and Diary of a Wimpy Kid in addition to the commercials for Subaru and the video game Forza Motorsport 6.
  • morcosqtya
    #1319
    Melyik filmben volt ez a zene?
    https://www.youtube.com/watch?v=2a4gyJsY0mc

    Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2016.07.20. 17:32:13
  • simonl #1318
    A film fent van a legnépszerűbb "mag"osztón, ha érted.
    Feliratot még ők sem tudnak hozzá.
  • HoldenC
    #1317


    https://www.facebook.com/groups/ajanlo/
  • Jim Morrison
    #1316
    GI Joe. 1 asszem
  • grebber
    #1315
    Ebben a videóban 12:19-tól melyik az a film?
  • tonyr #1314
    Igen, köszi szépen! :D
  • Calver
    #1313
    Sex Drive
  • tonyr #1312
    Vígjátékot keresek, fiú testvérpár, báty a menő, amcsi verda, cross-motor, öcs pedig megismerkedik egy bomba lánnyal a neten aki elvenné a szüzességét, így hát az öcs pár haverral, köztük egy lánnyal aki szerelmes belé, felkerekednek a báty amcsi verdájával, hogy találkozzanak a bomba csajjal, közben a a báty is utánuk ered hisz ellopta a kocsiját a tesója, nagyon sok poén, vége happyend :)
    Valaki ?
  • xido
    #1311
    A mai időkben pár perc kideríteni,hogy magyar felirat vagy szinkronos verzió miből létezik...Azon túl sajnos nincs értelme várni semmire..Angolul van és ennyi...Maximum bedobhatod az angol feliratot egy netes fordítóba,ami kihoz neked egy elég morbid fordítást,amiből sok türelemmel ki tudod hámozni a lényeget,hogy megértsd a filmet..
  • computerguru
    #1310
    Sziasztok! Nagyon áll a fórum! Látom semmi remény a film megtalálásához,,senki nem tud segiteni?
  • computerguru
    #1309
    Nem értem a kérdést!Feliratot keresek a filmhez magyarul!
  • ximix #1308
    Hangoskönyvben meghallgatod miután megnézted ? :)
  • computerguru
    #1307
    Sziasztok! Látom semmi remény,hogy megtaláljuk ezt a filmet,magyar felirattal,nem gondoltam volna,hogy ilyen nehéz lesz!
  • kacnar
    #1306
    Zuhanás a szerelembe
  • GaBika6
    #1305
    Soha nem láttam a filmet! Úgy mesélték ezt nekem és aki mesélte ennyi maradt meg neki. Semmit nem tud róla és feltételezem nem sokat vetítették a tv-ben anno! Gondolom akkor tájt lehetett, amikor volt még műsorszünet, ha rémlik ilyen! Tudom, hogy édes kevés, de gondoltam egy próbát megér... A történet is nyilván színesebb, de szívességből kérték hátha meg tudom szerezni. Ja és azt sem tudom, hogy színes vagy fekete-fehér a film, de gondolom hogy az utóbbi lehet...
  • morcosqtya
    #1304
    :DDD

    Bocs de ezen felröhögtem.
  • GaBika6
    #1303
    Sziasztok! Régi orosz film.
    Annyit tudok róla, hogy egy orosz katona háborúban lelő egy ellenséges repülőt és ezért jutalomból szabadságot kap. Haza utazhat szüleihez. A legjobb barátja megkéri, hogy vigyen el a feleségének egy szappant, mivel nincs egyebe. Ő elviszi, de rájön, hogy a legjobb barátja felesége csalja a férjét és ezért úgy dönt, hogy visszamegy a szappanért és nem hagyja az asszonynál, mivel még azt sem érdemli meg.
    THX!
  • computerguru
    #1302
    Szia kjhun! Gyors voltál! Gratulálok,de sajnos úgy néz ki,hogy ez angol felirattal van,amiből semmit nem értünk,magyar feliratot keresek hozzá,amint mondtam,lehet hogy reménytelen,de azért köszi!
  • kjhun
    #1301
    Gondolom, ez: Klikk
  • computerguru
    #1300
    Sziasztok! Egy kéréssel fordulok hozzátok! Régóta keresek egy nagyon ritka filmet,Nálunk ez azt hiszem nem lett kiadva,dvd-n meg főleg nem,tehát szinkron nincs hozzá szerintem,de legalább ha magyar feliratot találnák hozzá már az is jó lenne,de egyenlőre csak a sötétben keresgélek,nem találok sehol! Nagyon megköszönném ha valakinek meglenne,vagy tud esetleg segiteni! A film cime:
    Open Season (1974)
    Vadászidény
    (Peter Collinson)

    amerikai-angol-argentin-spanyol-svájci akciófilm, dráma, thriller
    Peter Fonda és William Holden is játszi benne.
    A válaszokat előre is köszönöm!!!
  • ximix #1299
    A link 535 kimaradt