1461
Filmkereső
  • ximix #1298
    A vhsrip-nél nem tom van-e jobb, de itt egy angol verzsön
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azontúl a VHS gyűjtőknél ungerishe "© X911 2015. dec. 11. 22:58 | Válasz | #535". hozászolásnál. (CTRL+F és bepötyögöd new eden-t)

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2016.02.09. 19:56:56
  • limperatore
    #1297
    koszi szepen :D
  • Zozo0122 #1296
    Sin City, asszem Marv egyik budurvulása :D
  • limperatore
    #1295
    sziasztok
    nem tudjátok véletlenül melyik filmből van az alábbi monológ

    Megbűnhődik azert amit tett,de nem leszek olyan gyors és csendes mint ő,hosszú kínhalál lessz az én műfajom.Azután hogy megkínzom és a csontjára hül a bőre a poklot is mennyeinek fogja érezni

    köszi
  • Mashu
    #1294
    Sziasztok

    Egy western filmet keresnék. Annyi maradt meg a történetből, hogy aranyat, kincseket keresnek. Néhány indián megpróbálja ezt megakadályozni, fúvócsövet használnak amiben a mérgezett nyílnak olyan hatása van, hogy az áldozat elsorvad, megöregszik.

    Köszi :)
  • marsu
    #1293
    talán itt
  • kjhun
    #1292
    Az, alábbi scifi ismerős valakinek?? Körülbelül 15 éve adhatták a csigakettőn. Már, sehol sincs fent, max oroszul VHSRIP-ben. :D

    Az új éden TVRIP részlet
  • ximix #1291
    Ez nem sámli egy dalt kerestem erre belebotlottam ebbe, hát nem tom, hogy ez volt e, de nagy az esélye.
    Csendesek a hajnalok (1972)
  • ximix #1290
    Sziasztok!
    Egy régi 2.világháborús film címére lennék kíváncsi, amire emlékszem, hogy talán az egyik oldalán mocsaras területen katonai barakk szerűségek melyet légvédelemmel védtek (de mintha nők lettek volna a katonák(kicsit zavaros) és ide érkeztek este ejtőernyősök, hogy hatástalanítsák a légvédelmet, de mintha mocsárba is potyogtak volna... nem mostanában láttam kb 25-30 éve :)
  • Animefox
    #1289
    Ó ezaz! Köszike!!!
  • Loál János #1288
    Pleasantville
  • Animefox
    #1287
    Melyik az a film amiben valakit beszív egy régi amcsi tv készülék akkor amikor épp monoszkóp megy rajta és bekerül egy ötvenes évekbeli filmbe vagy sorozatba amiben tökéletes kertvárosi életet élnek a szereplők, de ő bekavar és ezáltal szép lassan fekete fehérből beszínesedik a világuk, mindenki egyenként, aztán az egész film is...
  • kjhun
    #1286
    Vasisten gyermekei. (Ha, nem néztél rá a linkre.)

    Mikor, adta le a Duna TV legelső alkalommal és a 2000-es években? Állítólag 1997-ben volt először a TV-ben.
  • kjhun
    #1285
    Csemegézzetek Orosz hang, magyar felirat. :D
  • kjhun
    #1284
    Ment PM. 4 XTRO film. :D
  • Loál János #1283
    Ez az Xtro című film is lehet: akár.
  • xido
    #1282
    csijjja...
    sokijjen horrofilm lehetneám,utyhoty kicsit szükkittenyi kéne :)

    viccet félretéve,földönkívülit leszámítva simán lehetne a Warlock 2,csak ott a csajt a bolygók együttállása vagy napfogyatkozás sátáni ereje ejti teherbe...aztán megy a boszibácsi világgá..keresi a mágikus cuccokat és öldös..és ott is egy csapat van,aki indul ellene..
  • Pretorianus
    #1281
    csiasztok. eccer régen láttam egy fimet még a videjós korcakba: egy szerencsétlen nőt mektermékenyííít egy fődönkivüli, és néhány óra múlva a nő, (aki egy semmiről sem tehető áldozatos) megszül egy teljesen eredeti felnőtt férfit. persze belehall. (a nő, nem a férfi) ezután a férfi elindul világgá és gyilkolászik,amig meg nem állitják a többi szereplők. eszt a filmet szeretném újra megnézni de nem emlékszem a címére ha vakinek az agyába jut kérem segítsen a következő telefonszámon: 06-30-@&#-{@-$€ vagy írja ide befele
  • Pretorianus
    #1280
    csiasztok. eccer régen láttam egy fimet még a videjós korcakba: egy szerencsétlen nőt mektermékenyííít egy fődönkivüli, és néhány óra múlva a nő, (aki egy semmiről sem tehető áldozatos) megszül egy teljesen eredeti felnőtt férfit. persze belehall. (a nő, nem a férfi) ezután a férfi elindul világgá és gyilkolászik,amig meg nem állitják a többi szereplők. eszt a filmet szeretném újra megnézni de nem emlékszem a címére ha vakinek az agyába jut kérem segítsen a következő telefonszámon: 06-30-@&#-{@-$€ vagy írja ide befele
  • robokacsa
    #1279
    Köszi szépen!!! Ez az.
  • Jim Morrison
    #1278
    nem tudom, google ezt dobta ki: link
    Szerintem egyezik

    szerk: megnéztem a trailert. Köszi a tippet, majd meglesem :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.05.26. 22:22:23
  • robokacsa
    #1277
    Üdv
    Egy amerikai vígjátékot keresek. A történet kb. annyi hogy van egy srác aki a komából felébredve elindul megkeresni a barátnőjét. A srácnak segít egyik haverja is a keresésben. A komából felébredt srác van hogy spontán össze fossa magát, a haverja meg a barátnőjét egy villával szurkálta meg amikor az épp örömöt szerzet neki és ő bekapcsolta a stroboszkopot amitől a csaj epilepsziás rohamot kapott. Ja srác barátnője az meg playboy csaj lett hogy tudja fizetni a barátja kezelését. Remélem valakinek beugrik a film címe. Előre is kösz
  • kjhun
    #1276
    Ezek, a fimcímek, nem ismerősek valakinek a VHS korszakból?? Semmit nem talál, a gúglibácsi. :D Miről szólnak és DVD-n megjelentek-e? Úgy, rémlik, mind a 2 film szinkronos, a 2.-ik az 100%, az első is szerintem az.
  • Animefox
    #1275
    Valaki nem tudja mi annak a filmnek a címe amiben egy vak csókának műtétnek köszönhetően látása lesz? De a sokkhatást elkerülvén először korom sötétben tartják majd terápia szerűen bemutatják neki a fényeket majd később a tárgyakat lépésről lépésre de aztán mégis csak bekattan mert nem bírja feldolgozni a látást...
  • kjhun
    #1274
    Ez, nem lesz jó??
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jútúb

    Felmész ide, a linket beilleszted és letöltöd. Vagy YTD Downloader.
  • computerguru
    #1273
    Köszi,de sajnos ott nem vagyok fent!
  • tonyr #1272
    nc-n fent van :)
  • computerguru
    #1271
    Igen,ez lesz az egyik,szuper vagy!Most már csak az a kérdés hol találom meg letöltésre,egy helyen találtam,de ott sajnos fizetős.
  • PetruZ
    #1270
    A második az a Dead Heat lesz szerintem.
  • computerguru
    #1269
    Sziasztok! Két régi filmet keresnék,de fogalmam sincs mi a címe és hogy ki a szereplő,de a tartalomról tudok egy két szót.Az első filmben egy őrmester a főszereplő,azt hiszem,úgy hívják,hogy Joe,vagy John "Vicapre" őrmester,aki valami fiatalokat üldöz megszállottan,készít nekik valami kereszteket,hogy majd arra feszítse fel őket,a másik filmben,egy azt hiszem Dag nevű rendőr játszik,valami halottfeltámasztógép van benne és azért támasztja fel a halottakat,hogy ékszerboltokat raboljanak ki. Sajnos ennyit tudok írni a két filmről,de hátha eszébe jut valakinek és felismeri a filmeket,köszönöm!
  • AdamBast
    #1268
    Sziasztok!

    Keresek egy régi (KB '70-es évek) kémparódiát.
    Két jelenet van meg belőle:
    1, A kémnő és a főszereplő (esetlen férfi) egyszerre indulnak el síléccel a hegyen lefelé, a nő szabályosan halad, a férfi csetlik, botlik átesik mindenen és mégis hamarabb leér mint a nő.
    2, Helikopter leszállást mutatnak, de a hangsáv le van némítva. Kiszállnak, a főgonosz megszólal: "Teljes csendben szálltunk le, hála zseniális találmányomnak, a kusskopternek"

    Ha jól emlékszem fekete-fehér. Előre is köszi a segítséget
  • tonyr #1267
    Nem mondom hogy ProjectX szintű, de nekem nagyon bejött és várom idén a 2. részét is (:
  • Peetboy
    #1266
    Pont ezt néztem tegnap, hát gyenge kis film volt. :)
  • tonyr #1265
    mostani:
    Babysitting - A felvigyázó :)
  • papi08
    #1264
    Tűz a víz alá. Alapmű. :)
  • Peetboy
    #1263
    Igen láttam többször is , a 2. részét még nem. És jó horror filmet miket tudtok?
  • Jim Morrison
    #1262
    én sajnos ilyen filmmel az utóbbi időben nem találkoztam... alap dumb és dumbert meg gondolom már láttad, de azon vagy végig röhögsz vagy kikapcsolod 10 perc után.
  • Peetboy
    #1261
    Tud mondani valaki jó vígjátékot, amin sokat lehet röhögni?
  • Jim Morrison
    #1260
  • Peetboy
    #1259
    Értem, én is ezt találtam róla a keresésben. Pedig megnéztem volna azt a filmet