1461
Filmkereső
  • morcosqtya
    #1379
    Az előző torrentek közt nincs de ott nincsenek is 1-2 hónapnál régebbiek. A 2-4 évvel ezelőttieket meg nem tudom hogyan kellene lekérdezni (vagy lehet-e egyáltalán)....
  • Jim Morrison
    #1378
    durva, nekem google valamiért atomic blonde-ot ajánlgatja erre a címre :o
    ncore előzményeidben sincs (ha van olyan)?
  • morcosqtya
    #1377
    Eltünt egy film az univerzumból. Vagy kitörölték a valóságból vagy nem tudom.
    Pár éve nCore-on még fent volt.
    Ez egy spanyol sci-fi/horror, valami föld alatti beton bunkerekben élnek az emberek és menekülnek a zombiktól és a zombulástól. Némely idöpontokban pedig nagyon hideg lesz (látszik a leheletük) és a folyosókon idegen életforma császkál. Ilyenkor be kell zárkózniuk és csöndben maradni.
    A film végén meg távolból láthatjuk, hogy több ilyen kupolaváros/bunker is létezik.

    Anno a film címe Coldest Hour volt csak spanyolul.
    Na most sem IMDB-n sem nCore-on nem találom.
    Ugye valaki látta még rajtam kívül???
  • morcosqtya
    #1376
    Ez az!!
    Ász vagy, köszönöm!!! :)
  • Garou
    #1375
    Szerintem te a 2010-es "Monsters" c. filmet keresed.
  • morcosqtya
    #1374
    Egy olyan film címe kellene ami elméletileg műfaj szerint horror/sci-fi, gyakorlatilag ilyen szörnyes kalandfilm és igen unalmas (de újra meg akarom nézni).
    A sztori az, hogy valahogy idegen lények jönnek a földre, kb 15 méter magasak, csáposak, medúzaszerűek. Na most ezekre vadászik egy kisebb csoport katona akikkel tart egy nő és egy férfi elvileg ők a főszereplők. Egyikük fotós vagy riporter aki meg akarja örökíteni a lényeket. Sokáig alig mutatják ezeket. Mennek katonai teherautóval meg hajóval a dzsungelben, meg gyalog is, a lényeg az hogy a film végén lefilmezik két ilyen lény találkozását (egyik nőstény lehet a másik hím) amik összeölelkeznek a csápjaikkal és szerelmesen búgnak, nem bántják az embereket. Na erre a főszereplők azt mondják menjünk haza. És haza mennek. Ennyi bazmeg. Igen nagy faszság de nem találom, régebben szedtem core-ról.
    Valaki látta?
  • biomage
    #1373
    Egy 1xü embernek megjelent az isten, nem rémlik más csak a vége, a bíróságon van és isten megjelent hogy bebizonyítsa hogy tényleg megjelent neki, a vége az hogy láthatatlanná válik, mert senki nem hiszi el hogy ö isten.
  • PetruZ
    #1372
    A filme(ke)t nem láttam, de az esetre emlékszem, valószínűleg ez az, és ott az alján fel van sorolva pár adaptáció.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2017.07.27. 21:16:31
  • santibi
    #1371
    keresek egy filmet.
    Története röviden egy néger és a fia gyilkolásznak egy autóból. A csomagtartóból lőnek a vétlen emberekre.

    Köszönöm a segítséget.
  • biomage
    #1370
    Lehetséges, ránéztem yton és mintha ez lenne az.
    hogy végződőt ez a történet? priviben írd meg :D
  • Cef
    #1369
    Hali

    Én ezt a sztorit nem filmben láttam, hanem sorozatban, lehet, hogy ezt keresed: Végtelen határok (Outer Limits), 2. évad, 12. rész - Inconstant Moon


    Utoljára szerkesztette: Cef, 2017.06.21. 20:54:05
  • AdamBast
    #1368
    Ez jó lehet :D
    Engem is elkezdett érdekelni
  • biomage
    #1367
    Hali

    Egy csillagász nézi a holdat éjjel, és észre veszi hogy túl erős a nap fénye a holdon, ez a film egy apokalipszis, a lényege hogy a nappal valami történt és már a föld napos oldalán mindenki halott.
    És nincs sok idő hogy napkelte legyen :D

    Remélem valaki felismeri a filmet :D
  • Metalmilitiakid
    #1366
    Megnéztük most haverommal a zseniális A Mángorló (Stephen King) című filmet és meg akarjuk nézni a folytatását magyarul, de sehol nem találjuk. Még a google se tudott semmit dobni rá. Tudnátok segíteni,hogy merre lehet fellelni a 2. és 3. részt.
  • Synchronous
    #1365
    A poén az hogy láttam, de nem ugrik be a cím. :D
  • vérpocok
    #1364
    Egy magyar ifjúsági filmet keresek, valamikor a 90-es évek közepe táján láthattam... aki elég idős látnia kellett mert többször is játszotta az M1... az is lehet hogy rövidfilm volt, már nem tudom, a lényeg hogy egy osztálykirándulásról szólt, és a főszereplő kissrácnak megjelent egy kalóz-szellem, aki mindenféle rossz dologra akarta manipulálni... rávette hogy mindenfélét hazudozzon az osztálytársainak, sőt még arra is hogy a kirándulást vezető tanár pénzét ellopja, amiből aztán dzsekit vett magának és azt hazudta hogy az erdőben találta.

    Végül mikor nagyon szorult a hurok bevallotta az igazat, és akkor a szellem eltűnt... ennek a filmnek a címe kellene.
  • mrzed001
    #1363
    Eszembe jutott egy nagyon régen látott film (vagy sorozat rész?), és nem tudok rájönni mi lehetett.
    Amire emlékszem, hogy a kamionos úgy ölt (sorozatgyilkos), hogy este lassan ment, és amikor elkezdték előzni akkor együtt gyorsult az előző autóval aki vagy felkenődött a szembejövőre frontál, vagy balra rántotta a kormányt és az árokba végezte.
    És nem Spielberg Duel című filmje.
  • stargatelost
    #1362
    Nekem csak ez jutott eszembe:



    Aztán lehet van ilyen film is. Sőt, mintha rémlene is valami, de nem jövök rá...
  • Metalmilitiakid
    #1361
    3 perc google után ezt tippelem.
    Numbers
  • morcosqtya
    #1359
    Köszi, de majd TV-n. :)
  • ximix #1358
  • morcosqtya
    #1357
    Jó régi. Már töltöm is....
  • Loál János #1356
    Krull? Ha nem ez az, akkor is nézd meg, jó film.
    Utoljára szerkesztette: Loál János, 2017.05.01. 23:54:45
  • soo277
    #1355
    Nem ez az,sajna,de azért köszii
  • ximix #1354
    Hawk the Slayer ?
  • soo277
    #1353
    Nem ez az,
    Nem tudok sajna
    nagyon kevés foltok vannak,
    valami nőt, kisérnek valahova,
    nagyon nem emlékszem sajna már
    ez inkább "Conan" "Vörös Sonja" "Vadak ura" stb időszak

    Utoljára szerkesztette: soo277, 2017.04.21. 17:57:58
  • tutituti
    #1352
    Én tippre a Deliverance-t (Gyilkos túra) mondanám de valszeg nem az lesz.De ott volt ilyen nyilazós crossbow dolog.
    Mikor játszódik?Valami még kéne infónak
  • soo277
    #1351
    Sziasztok
    Keresek 1 filmet,régi kalad film,
    (gyerek koromban láttam,kb 30éve) csak annyira emlékszem,hogy két íjjász ,egy nyílpuskás és egy sima íjjász versenyeznek lövésben, meg valakit kísérnek valahova......na ennyit. kíváncsi leszek tudja e valaki köszi
  • santibi
    #1350
    Igen ez az. Köszönöm.
  • xido
    #1349
    Powder(Arc) 1995 körülről
  • santibi
    #1348
    sziasztok

    Keresek egy filmet. régebben láttam egy fiúról szól. Annyi rémlik mintha a film elején van egy olyan jelenet amiben mondja, h a lakásban lévő sok könyvet mind elolvasta. Valami különös képességekkel rendelkezik. Aztán egy másik jelenet van még előttem mikor lelőnek egy őzet ő pedig megérintve az őzet és aki lelőtte átadja a szenvedését az állatnak.
    Valakinek nem rémlik a címe?
    Köszönöm
  • tutituti
    #1347
    sorozatbarat-ot írd be googleba.nagyon nem akarok reklámozgatni,de itt pl fenn van
  • stefan66
    #1346
    Üdv. barátaim.
    A Lucifer sorozatot keresem, magyar szinkronnal.
    Hol érem el?
  • montressor
    #1345
    Stargatelost: szio, igen ez lesz az! koszonom szepen :)
  • RenoViol
    #1344
    Sziasztok! olyan filmeket, meséket keresek amikben a főhős beleszeret a "gonoszba" vagy fordítva és a végén összejönnek, mint példaként a szépség és a szörnyeteg (és inkább a romantikus, nem a háborús, kínzós-féle :) )

    még ilyen film amit ismerek példának
    - spoiler lehet annak aki nem látta -
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Megamind a Strange Magic és a No Such Thing is hasonló.

    Köszönöm.
  • stargatelost
    #1343
    Azt hiszem ez az: Middle Men (2009) imdb
  • Thibi
    #1342
    Az xpress-en március 17 szerepel
  • Svlad Cjelli
    #1341
    Bocsanat, hogy itt kerdem meg, de nem tudja valaki, hogy mikor jelenik meg a Trollok magyar nyelvu szinkronnal a boltokban?
  • montressor
    #1340
    sziasztok

    egy filmet keresek, ami valami olyasmirol szol, ahogy ket srac elkezdi az interneten a kukkolos oldalakkal a penzkeresest, illetve kitalaljak a banki tranzakios fizetest es elkezd dolni hozzajuk a penz. Ehhez barokban fotozzak le a sztriptizelo csajokat, de a barok maffia tulajainak elfelejtenek tejelni. Raadasul a jogi kepviselo ismerosuk is atveri oket. vagy valami ilyesmi.
    koszonom
  • Sirsemy
    #1339
    Sziasztok!

    Egy sorozatot keresek, aminek nem tudom mi a címe, csak a történet van meg régről. A sorozatos részben nem reagáltak a kérdésre.

    Négy (?) srác megy egy addig csak lány iskolába, mert ezt előírja valamilyen kormányrendelet, de az igazgató és a főcsaj megpróbálja kitúrni őket. Az is rémlik még, hogy minden rész végén az udvaron lévő fára pisilnek és szerintem a sorozat német volt.

    Előre is köszi a segítséget. :)