176613
banner
  • DummyBoy
    #154156
    Nekem magyar a PP accom, de emlékeim szerint ment vele a vásárlás ...

    Valamint át lehet állítani fizetéskor a Paypal-t, hogy ne ők váltsanak, hanem a bankod, és akkor nem olyan vészes az árfolyamkülönbség. (Már ha esetleg nem tudjátok ... nekem is elég új volt :) )
  • Lamech
    #154155
    Főleg, hogy odaát még csak hajnal 4 lesz, ha csak nem dolgoznak éjszaka is, még várhatunk egy kicsit a fejleményekre.
  • Harlekin
    #154154
    Még semmi se biztos majd ha az sg csapon kívül is mindenhol ez fog folyni és esetleg legalább 1 fél hivatalos infó nap világot lát akkor azt mondom,hogy ennyi volt,addig csak a találgatás minden!
  • vg
    #154153
    Hétvégén átváltottam magyarra, és véletlen úgy indítottam el Diablo 3, mondom nem baj, viszont a játék szó szerint szaggatott. Mivel régen is volt már egyszer ilyen, erre vissza váltottam usa-ra, ott meg jó volt. Ezt direkt leteszteltem újra és valóban szar(szaggat mint a fene) volt a játék magyar profil alatt. Ha más mondja kiröhögöm, viszont így is vicces. (Ez nem tartozik a témához, csak eszembe jutott.)
  • Harlekin
    #154152
    Így most tovább bonyolódik a dolog!
    Maccccy szerintem jobban jársz ha ki utazol a malájhozl
  • vg
    #154151
    pont a napokban gondoltam, arra, hogy vajon meddig fog élni ez a régió trükközés...
  • Harlekin
    #154150
    tegnap ebayen vásároltam ~243 al váltottak..
    60x243=14580 ra jön majd ki 1 játék ennyi ha működik majd...
  • Tyrant01
    #154149
    Pontosan
  • Harlekin
    #154148
    Azt ugye a magyar géphez vett kóddal vetted amerika storron lévő x1 el magyar profilosként!?
  • vg
    #154147
    "működjön vagy paypal-al nekem mind 1."

    paypal-osnak az a trükkje, hogy a pal fióknak usa régiósnak kell lennie(lehetőleg a hozzá rendelt email címnek is) és a xbox profilnak is. A címnek és a névnek pontosan egyeznie kell a pal és a xbox között. Aztán simán hozzáadsz otp-s webkártyát a pal-hoz és tudsz vásárolni kb 250ft/dollárért.
  • Harlekin
    #154146
    Azt 1 órára se felesleges hidd el!
    Tegnap 10 órát mentem benne és össze szedtem mind a 750 össze szedhető dolgot,ma jönnek a side missionok és ahogy az acsikat nézegettem 15000 kill és társai 20 fegyver 5 ös szint hooooohhhoo talán idén meg lesz...
  • Tyrant01
    #154145
    Nem tudom, éjjel lejött a Sunset, azt kéne nyomni. Bár 1 napra lehet felesleges elkezdeni.
    Holnap már Halo van :-) Aztán meg a Dradon Age.
    Lehet ezt elhalasztom januárra
  • Macccy
    #154144
    Nekem is most jön a szabad hetem, ráadásul egy hete vettem XONE-t, részben emiatt, hogy a játékok nem drágák. Ha tudom, hogy ez lesz ráért volna még egy fél évet ... bár rohadt GTA és FC4 akkoris kelleni fog ...
  • barmi
    #154143
    F@sza ! Akkor este mehetünk a napira ?!
  • Harlekin
    #154142
    Biztos valami woodoo varázslat történt!Vagy kiderült,hogy még is csak amerikai vagy magyar kártyával!
  • DummyBoy
    #154141
    Lentebb írtam ezt is asszem :)

    De igen, US Xbox Live acc-al próbáltam vásárolni (Igen, tudom, hogy szarakodik a Live :) ) , paypallal, hitelkártyával, de próbáltam smartglass appon és PC-n is. Sehol nem sikerült.

    Én nem a "geolocktól" félek, hanem kicsit zavar ez a vásárlós kínlódás ... Surface RT-n néha olyan szinten összefossa magát a store, hogy semmit nem enged telepíteni vagy vásárolni egy jó darabig, és holnap jönne a Halo Collection, nekem meg lenne időm játszani ... De nem tudok :)
  • puskas84
    #154140
    Ha nem akkor honnan és milyent éri meg?
  • puskas84
    #154139
    Nem én árulom, csak láttam a hirdetést és kiváncsi vagyok a véleményekre megéri e beszerezni egy ilyet?
  • Macccy
    #154138
    Azt hagyd mester, az nemérdekes, az usa store volt csak a kérdés, arra lett beadva a ticket ... a többi fölösleges.


    Moby: az nem csak a celeb vagyok kígyózz össze himalája editiönnek volt a plakátja??
  • Tyrant01
    #154137
    Visszajött magától a goldom most reggelre.
    Fasz se érti ezt
  • Moby
    #154136
    Sajnos nem tudtam lefotózni, de a hungárián a zrínyi laktanya előtt kicsivel óriásplakáton Far Cry 4 reklám :)



    PS4-re...
  • Moby
    #154135
    Attól mer telifosod a fórumot a túlárazott retkeddel nem fogsz találni előbb rá olyan elmebeteget, aki ezért pénzt ad.
  • puskas84
    #154134
    Sziasztok,

    Mit gondoltok megéri egy ilyenbe beruházni?
    http://olx.hu/hirdetes/uj-xbox360-superslim-e-500gb-rgh-jtag-cod-aw-50db-jatek-1-4ev-gari-ID1LcXB.html
  • Harlekin
    #154133
    Nem nem akarok segíteni hanem nem tudok!Amit erről az egészről gondoltam azt leírtam,amit erről az egészről konkrétan tudok azt is már le írtam.Nincs mit rajta tovább agyalni.Ma ha mindenképpen akarod még ki próbálhatom azt ,hogy tényleg anyósék kártyájával az angol profilommal vásárolok x1 en az angol storról itthonról,de ezzel is mit fogunk megtudni vagy mit fogunk elérni ,a megy ,ha nem! semmit,mert az amerikai akkor se jó!
  • Macccy
    #154132
  • Moby
    #154131
    Hámer volt aki továbbolvasta :D
  • arty
    #154130
    ezt má totti is beírta és kutyát nem érdekli :D
  • Macccy
    #154129
    Ajjjh ... Nem megyek veletek sokra ...

    DummyBoy Mivel próbáltad? US Xbox Live Account régióval? TUDOM ... TUDOM, hogy nem kell hozzá, de ez volt a kérés, hogy olyan csinálja akinek az van. Ne kelljen már ezt ennyiszer leírni, keresztbe megy ezen a fórumon a beszélgetés, mindenki hármat elolvas és úgy válaszol egy negyedik embernek, ez így nem lesz következetes a support oldaláról, tudom, mert én is supportnál dolgozom ... kind of ...


    Harlekin ... most ne húzd fel magad, nem kellenek a felkiáltójelek ... de ezzel most te sem segítesz. Direkt próbálok találgatás helyett konkrétumra menni, ami eddig annyi volt, hogy krono gyerek kipróbálta US mindennel és HU kártyával, ami jó, ez valóban haladás, de azért azt a PayPal -t még csak kipróóbááánám, nem árt az senkinek

    Ami meg a pre-paid dollár feltöltést illeti, félreértesz. Magát a pre-paid 100$ -os kártyát MENNYIÉRT kapnánk meg? Mert külsős microsoft shoppos linket adott a supportos, ott van a history-ban is, ha megnézed, bemész, megveszed, download kapod a kódot. De az árnál ott van, hogy a 100$ -os pre-paid az 100$ ... plus tax* ... Erre lennék kíváncsi, mennyi taxot tesz rá, melyik állam Sales Tax Rate -jével számol vajh a Microsoft webshopja, amikor megveszed a redeem kódot innen EU -ból. Ha teszemazt egy Arizona -i sales tax-szal számolná és semmi más, akkor 100$ kártya kerülne 105.6 $ -ba, de ha még ráterhel a kurva EU, akkor szax a dolog, IceÁkos árai nevetségesek, jó 30% felárral adja a dollárt.
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.11.09. 22:22:42
  • Harlekin
    #154128
    Ha az megy akkor ugyan úgy nulla hiszen a billing addres határozza majd meg az meg marad a régi...De ha az megy akkor a többinek is kellene mennie vagy egyiknek se!
  • Harlekin
    #154127
    Emlékszel amikor beszélgetünk erről,hogy mennyire örülök,hogy a sonynak így szalad a szekér és itt boldogság van a részünkről.Ennyi bazz kicsit kezdi magát összeszedni MS meg hígul a társaság a soha semmi nem elég idiótákkal és meg is van az eredménye
    Én egy dolognak örülök,hogy áldom az eszem,hogy első perctől van a box és a jóságokat ki tudtam használni.Benneteket sajnállak akik prózai okok miatt jutottak most boxhoz,de azok akik eddig a seggükben lévő fejük miatt nem vettek csak örülni tudok,hogy most jól rá basztak!
    Vehetik a lemezest 18000 vagy 22000 a digitet :-D
    Nekem van még itt 5 játék amit végig kellene vinni és bőséges amiben még van tartalom,meg elkezdtem leszedni a 360 asra borderlandsot ,alient,le szedem a farcrayt tehát a régi szép idők INGYÉ fogok játszani,ha minden kötél szakad!Meg remélem C4eva hamarosan ki heréli x1-et
  • barmi
    #154126
    Szerintem ráérünk akkor aggódni ha ez már nem lesz kiírva :



    és ennek ellenére sem megy a dolog .
  • Harlekin
    #154125
    Nem kell krono Én is ki próbáltam sehol nem megy se bankkártyával se pay pallal.Az angol srácnak mondtam próbálja ki,hogy neki megy e az angol stor de azt mondta nem érdekli ha megy akkor se venne onnan semmit,de neki se megy angliábol angol kártyával az amerikai store és pay pallal se!
  • DummyBoy
    #154124
    Én próbáltam kártyával és paypal-al is US store-ból nem engedett vásárolni ...

    Mellesleg ez érdekes téma, ugyanis ha én most külföldre költözök, ráaádásul olyan országba, aminek nincs store-ja, akkor mi lesz? Nem veszek semmit? :)
  • Macccy
    #154123
    Harlekin!
    Akkor eza krono gyerek nem próbált PayPal-t? Csak le kellene tesztelni, csupán a szakmai korrektség végett, hogy ezt mondhassam a Supportnak. Lehet nemsok teteje van, de ha átteszik a ticketet 2nd Levelhez, azok talán többet tudnak mondani, de ehhez jólenne találgatás nélkül menni. Az hogy te kipróbáltad, az nekem oké, de a maláj meg fogja kérdezni, hogy US/US beállítással miért nem próbáltuk.

    Amúgy lehet venni ezeket a dolláros feltöltő kártyákat, ha maláj Wendy Mandy szerint local currency múkodik végső esetben az marad. Csak azon vajh mennyi a tax ...?
  • Macccy
    #154122
    Áááááásíít ..... Jó reggelt! Na látom még mindig fing fűrész, kevés ténnyel, úgy látom megint én fogok a malájjal csacsogni.
    Moby akár hiszed akár nem tökéletesen értelek, nem vagyok én nehéz eset. Sőt mi több, hajlok rá, hogy működjön úgy a régiózás, ahogy mondod, komolyan! De pár elszórt 2013 nyárvégi Xboxone ComingSoon cikken és rajtatok vén csókákon kívül még mindig nem láttam sehol leírva a frankót! DE ... szeretném, hogy így legyen, hear me! :) ;)


    Skyline: megbocsáss, tényleg, de a haverodat úgy basznám telibe szívlapáttal a helyedben, hogy Delhi-ig szaladna! Le van írva, hogy VPN kuka és geofencelik Indiát, erre továbbra is ott kepeszt lábujjhegyen a kerítésnél pár százalék olcsóságért? Énis fillérbaszóskodok az US store igényemmel, nemmondom, de ez a makacsság mindennek a teteje. Ezek miatt húzzuk ki a Gyulát a microsoftnál!
  • gduck
    #154121
    Kösz a magyarázatot
  • Moby
    #154120
    Erről nekem fogalmam sincs, de ha a magyar sztóron tudsz vele fizetni, akkor még mindig ott tartunk, hogy a jelenség létezik, és nem válik számomra valószínűbbé, hogy hiba okozza pusztán annak ténye okán, hogy nem tudok minden kérdést megválaszolni.
    Értem, hogy ezt szeretnétek belelátni. Én is. Csak nem megy, én ettől racionálisabb vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 18:54:31
  • Harlekin
    #154119
    Hol lesz itt a régió ellenőrzés?????Hogy az nem ott van ahol annak lennie kell!!!????
  • Harlekin
    #154118
    Igen és ő azt fogja látni,hogy télapó be regisztrált a télapu@lapföld.com email címről!Amihez megadott 1 krampusz kázmér nevet a lapföldi sárgahó utca 12 es számmal.Majd ez után bemegy a marson a száncsengő bankba és pirosmasni ferenc néven befizet a xxxxxx számú télapu pay pall fiókra.Mit fognak ezen ellenőrizni!?
  • Harlekin
    #154117
    Eddig x1 en mindenki akár honnan vásárolhatott függetlenül helyrajzi nemi identitás és mindenféle korlátozás nélkül akár honnan akár mivel!
    Tehát a télapó lapföldről vásárolhatott magyar bankkártyával az indiai storról is!
    Mostani helyzet szerint télapó csak a lapföldi bankkártyával a lapföldi címével vásárolhat a lapföldi storeról!
    Na és itt jön a katyvasz,mert bizonytalanság van mindenben!pár dolog biztos és ezért abba a köntösbe lett csomagolva minden!!!!!!!!De nem mindenkire ment rá ez a köntös!
    És akkor még jön az,hogy a télapó nem is létezik,és ha létezne is akkor se tudna vásárolni,mert lapföldnek NINCS xbox storeja!Ezért idén senki nem kap semmit a télapótól!