176613
banner
  • n000rbi
    #154196
    Ryse csak kipróbálva: na ez má' döfi! :)
  • Moby
    #154195
    Hm. Sidebyside én nem futtattam semmit, de nem tűnt fel sehol, hogy sötét(ebb) lett volna (szemben az élkiemelés problémával).
  • TDC Geronimo
    #154194
    Nagyon erőteljes a fekete szín és elnyomja a legtöbb részletet.





    Capture devicetől is függ, hogy mennyire sötét vagy világos valami, de a probléma jelen van. Ugyanolyan HDMI meg RGB beállítások mellett boxon sokkal sötétebb a kép
  • The Norberto
    #154193
    Működik. 2$-om bánta.
    Szóval:
    1. Magyar PayPal-t bezártam.
    2. Csináltam egy USA PayPal-t.
    3. Magyar bankkártya de USA billingadress. (googliztam egy bestbuy-t)
    4. Bank account skip és születési dátum és taj kártya skip.
    5. Csatolni a accounthoz és voala már megy is. 253 Ft/$ 15180 Ft/60$
  • Moby
    #154192
    Az install időket itt senki le se szarja, lévén nem veszünk lemezes játékot :)

    /ez a crushed black ez miez?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.10. 15:50:51
  • TDC Geronimo
    #154191
    Arról még semmi hír, hogy mikor akarják javítani a "crushed black" problémát? Megjelenés óta gond van ezzel és ahogy olvastam mai napig nincs javítva. Installálási időket meg gondolom jövőre valamelyik updatebe majd lerövidítik.
  • gduck
    #154190
  • Moby
    #154189
    A távolbasírónégyet megpróbáltam megvenni usa websztóron. Rányomok a prepurchase gombra, és végtelen ideig pörög a forog.
    A bammeg tovább gyűrűzik... :)

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.10. 15:36:28
  • Moby
    #154188
    Egy RGH-s box mindig zsákbamacska. _MINDIG_.
    Nincs olyan, hogy x év garancia. Nincs. Belehazudnak valamit, jövőre meg már talponálló van a konzolbolt helyén, az ms meg nem fogja neked garizni, mindegy milyen szépen van róla lehajszárítózva a hologramos matrica.
    Lősz egyet hardveraprón negyvenért, elmész, kipróbálod, és ennyi. RGH-shoz bármilyen vinyó jó, külső is, totál érdektelen, hogy azzal veszed vagy anélkül.
    Ha warezolsz, ne akarj biztonságra játszani. Ott olyan nincs.

    /vagy ja, veszel egyet rgh nélkül, és játszol legálisan, liveon, garival, biztonságosan. Az is megvan ~50-ből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.10. 14:00:41
  • Moby
    #154187
    Norbi az én reciprokom :)
    Sem az én gépemmel nincs baj, sem azzal a kettővel tudomásom szerint, amit Macccyéknak hoztam. Deeee a boxtopikokban azért olvasni, hogy vannak szívások.
  • Harlekin
    #154186
    Az megérdemelt volt!Mint ahogy meg is történt!!!
    Nem mind 1 hogy a szomszédból átlógó almafa ágáról szedek almát vagy átmászok és a kert közepén lévő fáról szedek.Egyik büntetendő a másik nem!Bár mennyire is szeretnéd,hogy ne így legyen!
  • arty
    #154185
    megérdemelt ...

    remélem te is kapsz egy jókora banánt az usa sztóros kísérleteidért egy amolyan "megérdemeltet".
  • n000rbi
    #154184
    Nem vicces, pár hete van meg, de több ideget ettem meg miatta, mint amennyit játszottam vele :P
  • TDC Geronimo
    #154183
    :D

    Moby effekt :) Neked PSel nem volt gondod, ezzel meg ahogy nézem elég sok van.
  • n000rbi
    #154182
    Megérkezett a cseretáp, fólia nélkül, karcokkal -> használt, ennek a ventije kerreg, az "új" kontroller, aminél az LB és RB mikrokapcsolója között van pár hónapnyi különbség (RB alig hallani, erőtlen, LB beton, hangosan kattan)
    Support válasza: küldjem vissza megint és hátha jobbat kapok. A MS bekaphatja.
  • puskas84
    #154181
    Azért kerdezlek titeket mert zsakba macskat nem akarok venni...
    Bocs az ekezetert
  • eje75
    #154180
    Cseszték el a túrót... ez VOLT a rendszer működési elve (legalábbis az ORIGIN-é)... ha a magyar regemmel, Mexikóban (mert pl. elutaztam nyaralni...nyilván nem hanem proxy mögül...) bejelentkeztem az originbe úgy köszöntött a progi, hogy "olá eje" és mexikói pesóban írta ki az árakat (a magyar regemre)...fogtam magam és kifizettem a magyar kártyámmal....utána "hazajöttem", és mo.-on letöltöttem jól a magyar regemre... ezt most már vszinűleg nem localra, hanem kártyára szűrik... ez az Apple a paypal-a is csinálja rég óta.... ha csináltál egy full amcsi paypal reget, amerikai mindennel (név, cím, teló stc.) de a kártya magyar volt mögötte, úgy utasította el, mit a szél... pedig a paypal-nak az a lényege, hogy az elfogadó (Apple) nem látja a kártyaszámot, de mégis kiszűrték....
  • vg
    #154179
    meg valahol olvastam régebben, hogy a pal és a bank a néven keresztül kommunikál a bankkártya adatokon kívül, tehát ha Kovács Béla a banki infó oldalon és a pal-ban Béla Kovács-van, akkor is elutasítás lesz az eredmény. De szerintem ez mindenhol így van, még nálunk az átutalásnál is.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2014.11.10. 12:01:32
  • vg
    #154178
    sajnos az én agykapacitásom kevés ehhez, de mint írtam 0 tapasztalatom van más bankkal. esetleg próbálj meg xbox.com-on vásárolni, ne a gépen. nekem usa régiós emailcímmel, box-on és paypal-on ugyanazzal a usa oregon/bend (google maps-al néztem ki egy szép kis házat) címmel, ámde saját nevemmel, pal-on egyből regisztráció alatt megadva a webkártyát megy a dolog, egy hét után küldte a kódot és mint írtam, tegnap megvettem az another world-ot, 250ft/dollár árért.
  • Macccy
    #154177

    india ... mexikó ... korea ... ... orosz ... A jó nektek se volt elég jó, kellett a mégolcsóbb?


    Harlekin a végén igazad lesz, hogy ezt a játékosok cseszték el megint! Deja vu érzésem van, mint amikor 360-on ingyen játékért ugráltak régiót és meg is lett a megérdemelt BAN.
  • The Norberto
    #154176
    Én nem tudtam US PayPal-al elfogadtatni a magyar kártyám adatait. De VG-leírása alapján megpróbálom és majd visszajelzek. Eddig rosszul volt beállítva a Paypal de mostmár jó a cím.
  • eje75
    #154175
    Ehhez a fizetés mizériához még annyit, hogy ez most szerintem nem az MS lépése, hanem valami globális váltás lehet. A hétvégén az ORIGIN-en akartam fizetni indiai proxy alól, és elutasított.... Eddig simán működött, Titanfall mexikóból, BF4 koreából.. Hát most ACU lett volna indiából, de elutasított, a kártyaszám ellenőrzése után... Más store-ból nem próbáltam, mert az ár nem volt annyira kedvezményes (esetleg az oroszból, de ott csak az orosz nyelvi változatot árulták), de kicsit kezdek aggódni, hogy minden kiskapu bezárul... jön a kártya szám alapú ellenőrzés, mint az Itunes-ben (hogy rohadnának meg)
  • Macccy
    #154174
    Nem tudom, VG azt mondja látod, hogy ő usa accot csinált és terhelt is rá sikeresen a PayPal, nem tudom, nekem nem. Mondom már azon is csodálkozom, hogy elfogadta az USA számlázási cím meg USA régiójú pal mellett a nyilvánvalóan magyar forintos kártya adatait ...

    Amúgy most megpróbáltam XONE-on hozzáadtam ezt az új "félkész" usa PayPal fizetőeszközt (mert az xbox.com-on nem lehet, gyanítom hogy amiatt, mert Hungary régión NEM támogatott a paypal, de hamarosan kiderül ha át migrálok) és megkíséreltem egy CoD vásárlást. Nem sikerült, viszont most mást írt ki! NEM azt mondja, hogy nem jó a Payment Option (eddig mind a magyar bankkártyára, mind a magyar relációs PayPal számlára ezt írta ugye) hanem azt, hogy "Could not get Authorization for this! If you have more questions, ask your bank." Ami előrelépés, de továbbra is azt erősíti meg bennem, hogy kurvára nem működik a magyar webkártya az USA paypal fiókkal, legalábbis nálam nem történt vele semmi.

    VG, ötlet?
  • vg
    #154173
    Step by Step Guide to purchasing Games from US Xbox One Store from any region

    ennél jobban nincs leírva a dolog sehol
  • The Norberto
    #154172
    Szerintem a PayPal-t azért nem tudjuk használni mert Hungary-n van a régió. Megváltoztatni nem lehet csak újat létrehozni. :/ viszont oda meg kellene csomó adat és azoknak meg kellene egyeznie a kártya adatokkal pl.: cím stb.
    Azt nem tudom hogy bankkártyát elfogadja e a paypal úgy hogy a címet kamunak írom be de minden mást helyesen vagy ezeket az adatokat is használja amikor a bankkal kommunikál?
  • puskas84
    #154171
    Akkor vegyem meg rgh nélkül boltban?

    Ott is 60e van most vagy te tudsz olcsobban?

    Nekem nem kell xbox one nincs rá keret, nekem elég lenne a sima xbox360 és amit leirt a hirdetö nem rossz, igaz annyira nem értek hozzá...
    Azért is kérdezem itt a hozzá értö embereket.
  • Macccy
    #154170
    Hhhhh ... Nem az a baj, van nekem másik PayPal-om és sokszor használtam már az elmúlt évek alatt. Azért kérdezek, mert egy olyan PayPal -t regisztrálok éppen, amiben kamu a címzés, a régió, nincs semmi adószámunk oda (US profil tartalmaz ilyet is), se társadalombiztosítási szám, se semmi. Ráadásul mint mondtam nem nyúlt hozzá a kártyához se, ezért is vagyok szkeptikus. Azon is csodálkozom, hogy egyáltalán elfogadta másodjára. Most elköltöztetem az Xbox LIVE régiómat usára, aztán próba ... Nem nagyon bízom benne egyelőre.
  • vg
    #154169
    én nem tudok más bankkártyáról nyilatkozni, mert nekem nincs cib, nekem otp van. amúgy ha nem használtál soha paypal-t ez egy jó leírás, bár ez is otp-s
  • Macccy
    #154168
    Nem is tudhatod, mert nem vagy amcsi gondolom ... se a Social Security Number ... faszom, ha ez működni fog, az csoda lesz
    Amúgy nekem nem terhelt rá semmi mostanáig se a kártyára, éppen ez zavar, hogy hozzá se nyúlt.


    Milyen kódot? Nem OTP-s vagyok, CIB webkártya ..
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.11.10. 11:02:36
  • vg
    #154167
    a kódot a otp smartbank-ban tudod majd megnézni, mert a közleménybe írják
  • vg
    #154166
    de, de az nem teszt, azt hiszem 1 dollárt(vagy 700ft? nem tom), azt majd visszakapod egy hét múlva egy kóddal, amivel tudod véglegesen regisztrálni a kártyádat. a tax id az nem tom mi
  • Macccy
    #154165
    Na most meg elfogadta a linkelt kártyát ... Tax ID ... hát ilyesmiket ugye mi nem tudunk megadni, neked ezek nélkül is működik a PayPal? Nem csinált kártyáról teszt levonást nálad se, amikor linkelted a kártyát?? ... Nem vagyok megnyugodva
  • Moby
    #154164
    Ez nevetségesen drága. Egy rgh-s boxot bárhonnan össze lehet kaparni töredékáron. A lopott játékok nem érnek semmit.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.10. 10:36:41
  • vg
    #154163
    Hogyhogy adsz hozzá? Mikor készíted a pal fiókot, akkor kell megadni bankkártyát. Simán megadod, jelen saját esetlenben a otp webkártya információit. Simán elfogadja. Működik, tegnap vettem vele usa régiós anoter world játékot. Ami kurva frusztráló cucc, annak ellenére, hogy amiga-n mennyire szerettem.
  • DummyBoy
    #154162
    Nem tudom, de PP alatt több címet is megadhatsz, szerintem ezért is nem figyeli a Store ...
  • Kongy
    #154161
    Xbox One-t vegyél, ne szórakozzál az rgh-s túlárazott 360-akkal...
  • Macccy
    #154160
    Hogyan adsz hozzá "simán" itthoni webkártyát a PayPal -hoz? Ebben segíts már, mert én most itt tartok, USA PAL, USA cím, az e-mail is usákos ... megadsz egy magyar kártyát éés visszabassza.
    Ezt hasból mondtad, vagy már megcsináltad?
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.11.10. 10:24:21
  • The Norberto
    #154159
    Ha más nem marad, akkor így még működhet. :)
    Mennyi idő mire megkapod a kódot? Csak hogy mennyire kell előregondolkozni:) Ilyesmit még csak az araboktól vettem, éa kb 4-8 óra alatt küldték a kódot.
  • vg
    #154158
    Hogy mehet ha nem egyezik a számla és a név a pal és a gép között? Nem értem.
  • Moby
    #154157
    Nekünk is visszajött anno!
    Aztán másnapra ismét eltűnt :D