176613
banner
  • TDC Geronimo
    #154116
    Halo 5 beta has ADS and COD-style sprint (H5 Leak)
  • Moby
    #154115
    Hát ez azé nem efészen így van, hiszen ha a paypalon kívülre kerül a pénz (márpedig ez mindig megtörténik), akkor nekik ugyanúgy tartani kell a jogi szabályozást, mer a paypal sem pénzmosoda, akármennyire annak tűnik :) Az, hogy nem adja ki a személyes adataid, az más kérdés.
  • Harlekin
    #154114
    szar van!
  • Harlekin
    #154113
    Tehát Te most csinálsz 1 pay pall-t magadnak nincs bankkártyád se számlád semmi csak lesz 1 pay pall fiókod arra én vagy akár ki utalhat ajándékozhat neked pénzt akár menyit az ott lesz neked azt csinálsz vele amit akarsz.Teszem azt be regisztrálod x1 en usa storra és FIZETSZ vele NINCS régió,mert NINCS az csak van!!!!!!!!!!!!!!!!!!Országtól államtól függetlenül!!!!De nem engedi a fizetést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Volt már hasonló esetem,hogy ugyan ezt írta ki régen a child of lightot akartam megvenni valamiért nem ment a fizetés és ugyan így nem engedte a paypallt sem használni.Pedig arra fel töltöttem a pénzt tehát nem a paypall akarta a kártyámat használni hanem a pay pall fiókon lévő pénzből se tudtam fizetni teljesen független a 2 dolog!
  • gduck
    #154112
    Na az én agyi kapacitásomat meghaladja ennek a rengeteg üzenetnek az értelmezése. Pedig esküszöm elolvastam mindet.

    Valaki 1-2 mondatban összefoglalná? Please ;)
  • Kongy
    #154111
    Ha valakit érdekel a CoD AW az írjon, 12-ért vihetitek.
  • cenobite
    #154110
    Néhány játék van amihez töltöttem le DLC-t, (Forza sorozat, WWE, plusz egy-két apróság) de azok a magyar store-on is fent vannak.
    És lényeg hogy játszhatok a mostani ingyenes Gold játékkal a Viva Pinata TIB-al! Imádtam az alapjátékot is (mikor anno vettem a gépet a VP-t adták hozzá meg a FN3-at ha jól emlékszem... 2006 régen volt.) Na, megyek Pinazni. :D
  • Harlekin
    #154109
    de igen,de ahhoz NEM létszükség a kártya éppen ez a lényege.Le se ellenőrizhetik,hogy az kihez tartozik az 1 fiók és pont hogy miként kerül arra pénz az lényegtelen.
  • DarkSector
    #154108
    Ha valaki kíváncsi a cod mapokra:

    CoD AW Stream
  • Moby
    #154107
    Fog sincs. Ahhoz nincs a magyar kártyád hozzákötve?
  • Tyrant01
    #154106
    És a gift card?
  • Harlekin
    #154105
    Na de annak sincs értelme mert akkor pay pall-t miért nem engedi???
  • Moby
    #154104
    De mondom, szerintem mindegy hol vagy. Úgy sejtem magyarként magyar accal magyar sztórban SE tudnék uk kártyával fizetni. Ez az egész szerintem semmilyen módon nem kapcsolódik az accountodhoz, sem annak lokációjához. Ez transzfer blokkolás.
  • Moby
    #154103
    Ő us sztórból akart venni. Azaz ugyanarról a falról pattan vissza.
  • Kongy
    #154102
    Nem a rendszerfrissítés baszta el a dolgokat ?
  • Harlekin
    #154101
    Most ezért szarakodjak anyós agyvérzést fog kapni ha elkezdem húzgálni a kártyáját és UK store a legdrágább!!!
    De NEM fog menni ,mert Eper home társa ANGLIÁBAN van Angol kártyával!És neki se ment az AC-t akarta megvenni!!!
  • Moby
    #154100
    Te tudsz uk kárzyát szerezni talán. Add be az accountodra, és próbálj meg vele uk sztóron fizetni. Ha menni fog tudod mi van...
  • Harlekin
    #154099
    Most próbáltam pay pallt ami ugye a teljes szabadság hiszen oda NEM kell bankkártya nyitsz 1 pay pall fiókot és bármelyik bankba befizetheted az összeget vagy feltölthetsz rá tehát TELJESEN RÉGIÓ független!!!!!!!!!
    Na ugyan úgy nem tudtam vele vásárolni usa storeon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Harlekin
    #154098
    Mitől lenne helló jóság ,ha ez valóban így lesz ahogy Te leírtad akkor átrakom usa régióra az ACCOUNTOMAT és ott fogok vásárolni ahol EDDIG is tettem.De ha geo lock van akkor ez biztos ,hogy nem oldja meg!

    Ezért nem is értem,hogy mitől menne india hiszen az KONKRÉTAN KI LETT jelentve,hogy LOCKOLTÁK!!!És lényegtelen hogy a profil az indiai,mert a fizető eszköz a kártya Magyar lesz a Magyar banki utalás NEM fog menni OTT fog bukni a dolog AZT Ellenőrzik majd nem azt, hogy TE xbox.comon vagy x1 el vpn el honnan jelentkezel be...
    Ez volt 360 on is csak OTT el sem fogadt a nem a regióhoz tartozó bankkártyát!!!!És le szedni se lehetett SEMMIT a másik régióból!!!
  • Lamech
    #154097
    Mióta is van ez a feltételezett geolock? Most olvasom a gamert és van aki pénteken vette Us store-n a Halo MCC-t.
  • Moby
    #154096
    Itt látszólag nem erről van szó, és ha innen nézzük ez nem geolock. Itt sokkal inkább arról lehet szó, hogy usák/indiai/akármi sztórban nem fizethetsz magyar kártyával. Csak usák/indiai/akármilyen kártyával/fizető eszközzel.
    Tehát ha ez irányított, úgy az accountod nem korlátozza, "csupán" a fizetési módot szigorítja .
  • Skyline
    #154095
    *hacsak nem ott lakik, vagyis az ACCOUNTJA nincs ott (+IP).

    De az Account áthelyezést november 6-án benyomta, eképpen az accounthoz tartozó régió india lett, az account beállításaiban India szerepel, Indiai várossal. Billing adressnek ugyan az az Indiai cím van megadva a biztonság kedvéért. És a One-t is Indiára állítja. A kérdés az lesz hogy az ip mennyire lesz mérvadó,illetve van-e valami trükk vagy komolyabb vpn hogy az is India legyen.
    Kiderül,holnap veszi az AC-t ha engedi a store...
    A 3 különböző OP-al beszélgetve is a supportnál mind egyöntetűen megmondták hogy a gond az hogy account migration vanik, hiába állítgatja a One-t Indiára, attól az account még nem lesz az,és ha onnan akar vásárolni accot kell költöztetni.....
    Ha engedi ezek után nincs több kérdés...Csak annyi hogy vajon fogják-e folytatni a geolockolgatást,mert akkor helló nagyjóság...És Isten hozott a Sony féle fostengerben...
  • Lamech
    #154094
    Nem aggódok, eddig se volt ilyen gondom csak mint ma megtanultam nincsenek véletlenek. :) Biztos a kormány összefogott az Ms-el, nehogy már mi hülye állampolgárok jól járjunk. :D
    Utoljára szerkesztette: Lamech, 2014.11.09. 17:38:39
  • Harlekin
    #154093
    Veszel kártyát beírod és használod!Most vettem 1 évest nem tűnt el nem alakult át soha semmikor pedig 6 év alatt vettem jó párat!!!!És vettem jó pár dolgot is!3 különböző store-on 360 on is meg x1-en is!Mindig minden meg volt!
  • Lamech
    #154092
    Mivel india is kapott geolock-ot akkor ott se fog menni a barátodnak ha csak nem ott lakik. Csak erről volt bejelentés.
  • Skyline
    #154091
    + MS-ék úgy kiszűrik a VPN-t mint a sz*rt, simán megmondja a support is hol vagy helyileg, hiába mész fel bivalybasznádi vpn-el...
  • Skyline
    #154090
    Látom nem sikerült továbbra sem felfogni hogy NÉHÁNY ORSZÁG KAPOTT GEOLOCKOT!

    Ergo hiába akarsz onnan vásárolni VPN-el sem megy mert nem elég a One-t vagy a weboldalt áttolni az adott régióra. Az Accountod NEM ABBAN A RÉGIÓBAN ÉRVÉNYES... Ennyi.
    Nem sületlenségből beszélnek régiolockról meg nem véletlenül ugatja a support ha megkérdezed miért nem tudsz hongkongból vásárolni azt hogy geolock van és account migration mert hiába van a One HK régióban, az accountod NEM OTT VAN. Lehet accountot költöztetni. 90 naponta + fenn áll a rizikó account költöztetésnél hogy ha olyan régióba rakod amiben XY dolog nincs akkor azt nem fogod elérni. És a GOLD szolgáltatásod is lecserélik Gold transfer szolgáltatásra mert költözöl....

    De ígérem jelentkezek amint megint rápróbált a gyerek az India vásárlásra így hogy az account régiót is váltotta. Ha engedni fogja, akkor nincs több kérdésem....
  • Lamech
    #154089
    A sorra eltünő goldok az amit felsoroltál és bőven belefér a kevesebb mint az xbox felhasználók 1%-át érintő hibába vagy egy általános jelenség? Eddig mástól nem hallottam, de nekem is aktuális a vásárlás és eddig lokáción kívülit használtam.
  • Moby
    #154088
    Sajnos nincs usák bankkártyám. Ha lenne 1 sec slatt kideríthetném mi van. Ha van valakinek ilyenre lehetősége, az perdöntő válasszal bír.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 17:13:12
  • Harlekin
    #154087
    Nincs mit LE csekkolni MOST NÉZTEM MEG a profilom a HARLEKIN543 az ANGOL ismétlem ANGOL azaz UK SOHA nem is volt más ezt adja az xbox.com a profilomban!!!!!!!!!
    Na most bementem xbox.com-on a magyar storba és simán megvettem a minecraft Steampunk Texture Pack ot!!!
    Majd vissza mentem az xbox onehoz és beléptem az USA lokációra állitott usa storra és ott várt az INSTALL Steampunk Texture Pack és LE is szedte.Na akkor ha régi lock van ez hogyan lehetséges???????????????
  • Moby
    #154086
    A sorra tünedező, lockáción kívül vett goldokról sincs bejelentés. Sem indok. Csak megtörtént.
  • Lamech
    #154085
    Ha a goldnak köze van ehhez akkor miért tudtam a héten 2 játékot is venni? Az india ill. hongkongi store geolock-ról meg volt már bejelentés akkor erről miért nem? Amikor megvettem a boxot pont egy ilyen live hiba volt és a mostani helyzethez hasonlóan nem tudtam vásárolni. Nem kell hinni a véletlenekben csak az ms live hibákban. :)
  • Moby
    #154084
    >azokat is el kellett volna venni!

    Vigyázz mit kívánsz!
    Nyitva hagytam magamban annak lehetöségét is, hogy repülnek azok is. És majd visszakapom valamilyen módon azt is, ahogy a goldot is visszakaptam.
  • Harlekin
    #154083
    Ha ez miatt tűnt el a goldotok akkor az ugyan ott vett játékok ugyan úgy ,miért mennek még mindig??Azoknak se szabadna menni vagy azokat is el kellett volna venni!Hiszen akkor azok se jogosak!Ugyan úgy vetted Te is meg tyrant is akkor azok mitől vagy miért mennek!?
    És az ingyenes dologok is leszedhetőek továbbra is az is ugyan úgy a stor felületen történik csak a fizetési lehetőségnél azt kapod hogy nulla azaz free.Tehát csak amikor a beterhelés történne a fizetős cuccnál akad meg a dolog.
  • Skyline
    #154082
    Kicsit logikusabb a dolog amit az op mond és amit le is lehet csekkolni 1 perc alatt, mint ez a nevetgélős fröcsögés amit nyomsz.....
    De nevetgélj :)
  • Moby
    #154081
    Szerintem ennek semmi köze ahhoz, mi és mire van állítva. Magyaro-n vagy, magyar sztórt használhatsz. Ennyi.
  • Harlekin
    #154080
    Tehát akkor van is meg nincs is!És lehet is meg nem is!használhatom meg nem is!Valószínűleg ez így működik rendesen!
  • Moby
    #154079
    Először két hete nekem tűnt el az usa sztórban vett goldom. Aztán skylineék indiai goldja, 3 napja meg tyrantnek.
    Majd aztán már vásárolni sem lehet. Én értem, hogy ott a hibajelzés, de a puszta tényeket figyelembe véve jelenleg nagyobb esélyt látok a geolockra, mint puszta véletlenek időbeli együttállására :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 16:47:58
  • Skyline
    #154078
    Mert feltehetőleg nincs geolockolva szigorúan mint a HK és India?
    Nem tudom miért nehéz felfogni, a One régióváltása nem az accountod régióját váltja. Ha az accod régióját váltod, külön kapsz róla levelet.


    De nyilván az összes operátor hazudik account migrationról,nem értenek hozzá, és feleslegesen van az xbox oldalon is külön account régióváltás és oldal régióváltás...:)
    Meg ezért nem változik az accountod régiója miközben ide oda állítgatod a One-on...:)


    Egyszerű logika, szerinted ha a One-on ugyan azt a profilt használva régiót váltasz akkor az X360 ami kötött mitől megy tovább gond nélkül ugyan azzal az accounttal?:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.09. 16:51:00
  • Harlekin
    #154077
    Akkor miért tudok a magyarról vásárolni,ha a profilom ANGOL!!!!!!!!!!!!!!