176613
banner
  • Totti5
    #156257
    Mondjuk az új Batman kapcsán amit tegnap láttam, azon kívül hogy az eső és a csilli villi látványosan van előadva, lényegi eltérést nem látok akár a PCs előző részekhez képest sem ( nyilván részletesebb lesz minden ), bár h én mit gondolok teljesen mindegy nem játszom a szériával és ezzel sem fogok, mert nem lett másabb mint az előzőek. Kár hogy az Unreal 4 engine nem létezik. EPIC mit csinálsz?!!!
  • Moby
    #156256
    Sőt, kiadhatnák xbox classicra is. Az pécébb akármelyik konzoltól.
    A buziak.
  • TDC Geronimo
    #156255
    Jajj milyen kár hogy nem fogja már vissza a 10 éves prevgen az új konzolokat amik már kint lesznek akkor majdnem 2 éve, tragédia. Remélem jövőre már elfelejtik a prevgent, mert épp ideje lenne.
  • Moby
    #156254
    Szêgyellem a pofám, de a TRDE annyi pozitív töltetet adott, hogy úgy éreztem most semmi nem tudja elkúrni a kedvem, szóval lenyomtam a unity maradék küldiét.
    A kedvem tényleg nem baszta el, de az utolsó küldetés és a vége olyan szörnyenszar volt, hogy végleg kivégezte nálam a szériát. Ha voltak bennem jó emlékek bármelyik résszel kapcsolatban azok elpusztultak, megsemmisültek. Az assacreed a rossz játék szinonímája lett mindörökre.
  • Totti5
    #156253
    Annak a generációnak vége van. PCre meg ugyan abban a formában jön mint kurrens konzolokon.
  • k0trapali #156252
    Kezdődik már a buziskodas, hogy nem adjuk ki múlt generaciora... PC-re meg jön minden.
  • Totti5
    #156251
    Teljesen.
  • k0trapali #156250
    Az komoly, hogy nem lesz az uj Batman 360ra??
  • Totti5
    #156249
  • Totti5
    #156248
    Érdekes dolog volt a tegnapi. Naná h gamer365. Azok az emberek akik rínak minden nap h léteznek ujrakiadások, remasterek ( s természetesen nincs játék, 10 év minden jó volt ) tegnap a DOTT remaster hír alatt PS4 system sellert kiáltottak és oda vissza voltak a gyönyörtől. Reggel még szar volt a remaster este már system seller. Zseniális.

  • k0trapali #156247
    Kinect 1 -hez keresek olyan tartót ami TV-re és falra is rakható. Nem tudom még, hogy hol lenne a jobb ezért kéne több funkciós! Létezik ilyen?
  • Katun
    #156246
    Hú, de jó, hogy nem vettem meg a bf4-et, csak előfizettem az EAA-ra. A kampány nagyon jó, élvezem, de a multi az nem az én műfajom. Velem van a baj biztos, de a Titanfall-t jobban élvezem. Majd teszek egy próbát a kálofdugyival, hátha.
  • vg
    #156245
    Jah, én is játszanék most 360-on, one-on megy
  • Ricsi234
    #156244
    A Lizard Squad nevű hacker csoport tette használhatatlanná..Twitterre még vagy 18 órája ki is írták hogy az xbox live: OFFLINE..
  • k0trapali #156243
    Komolyan?
    Kezdtem kétségbe esni, hogy vihetem vissza!
  • vg
    #156242
    Nem a gépeddel van baj, szar most a xbox 360-os live, nem lehet belépni.
  • k0trapali #156241
    Sziasztok!

    Most vásároltam egy E típusú alap gépet. Az a probléma, hogy nem tud csatlakozni a Live- hoz! Nyelvet, lokalizációt beállítom, de utána a netes tesztelős résznél a Live teszt résznél failed lesz az eredmény! Próbáltam vezetékkel és vezeték nélkül is! Sehogy sem jó! Cisco UPS-s modemem van.
    Szuper lesz, ha nem tudok menni a Live-ra pedig Gold-ra szeretnék előfizetni!
  • DarkSector
    #156240
    Az összes rész közül,nem volt szar, csak a többi talán jobb volt, jó nekem a 3. rész is egy kakukktojás volt.
  • Harlekin
    #156239
    Amikor az emlékek felszínre tőrnek...és kezdetét veszi a móka újra...az első pillanatok X1en
  • Totti5
    #156238
    Dehogy volt a gyengéje. Egy baromi jó rész volt, a single tempóját, változatosságát bármelyik fps megirigyelhetné, s story is volt.
  • DarkSector
    #156237
    Jó az,nem golyóztál te be. :)
    Ghosts ami a sorozat gyengéje.
  • Macccy
    #156236
    Mitől lenne vészes, haggyadmá a negatív hírverést! :) Simán jó cucc, 4-5 órás tökjó akció mozi
  • orichalcos
    #156235
    Pf, begolyóztam és beszereztem óccsón az új CoD-ot. NEm is vészes annyira.
  • Totti5
    #156234
    15 ezertől 50 ezerig. Attól függ milyen kell.
  • Ricsi234
    #156233
    manapság mennyiért lehet kapni X360-hoz egy ilyen felvevő cuccot? Amivel tudok csinálni videót xboxon. Vagy hogy kell ezt elképzelni?
  • DarkSector
    #156232
    Nem bánom, csak változatos legyen , mármint a helyszínekben, nekem az első rész ezért nem tetszett annyira, mert a helyszínek nekem nem annyira jöttek be.

    2. és 3. rész na az már sirály volt.

    Amúgy ez a kalózos csontvázak a kiadott videóban mindenképpen kicsit darkosabb részt igérnek.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.06. 13:48:49
  • Botond #156231
    De hosszú volt a megtérülési idő. Üzletileg necces volt, túl nagy kockázat. És az egy felívelő piaci környezet volt most meg egy leívelő van. Most ez volt a racionális. És a döntéshozók meg nem telibetorkon, hanem patikamérleggel minden fél fillért.
  • Moby
    #156230
    Nemtudom, az előző generáció magasabb műszaki színvonalat kêpviselt, és jóval drágább volt. Ennek ellenére fosták rá a játékokat.
  • Katun
    #156229
    Adok egy tippet hétvégére nektek, innen beszereztem az AC Black Flaget 9.49$ és a Unity 24.49$. Innen!

    Ezt persze csak úgy, hátha jól jön valakinek :-)
  • Zozo76
    #156228
    eleg volt kiprobalni a demot belole egy eletre...
  • Botond #156227
    Én azt hittem a konzolpiacról beszélünk. :o Biztos lenne piaca a Swaroskyval kirakott x1eseknek, de külön platformként nem. Ki fejlesztené rá? Alienware nem külön platform, oda ugyanaz a cucc jó, mint ami Pistike 286asára. A Ferrari is kompatibilis azzal az úthálózattal amivel a trabi is.
  • Moby
    #156226
    Jaja, mert racionalitása csak az olcsó tömegszarnak van
    Tehát akkor a luxusmárkák, egy ferrari vagy egy alienware mind irracionálisan haldokló vállalkozás.
    Jajhagyjámá...
  • Botond #156225
    Én csak azt nem értem, hogyha a valóságot telibetorkon, akkor miért nem rögtön az az elvárás, hogy még ők fizessenek, hogy "megvedd" a 8k-t 120fpssel pörgető cuccot, majd amíg játszol az eredeti és ötletes és bugmentes cuccokkal, addig óránként vmi jelképes 1 m dolcsi íródna jóvá a bankszámládon, hiszen mégiscsak rabolják az idődet. Ez is pont annyira reális elvárás, mint hogy egy cég bármi gazdaságilag nem racionálisat lépjen. Ha telibetorokba, ha nem.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.12.06. 08:28:51
  • Myselor
    #156224
    srácok valakinek 6kért Destiny xbox360ra?vagy már ilyennel nem foglalkoztok?:)
  • Moby
    #156223
    +1
    Az UC nem szabad, hogy elveszítse a "lazaságát".
  • Moby
    #156222
    Na akkor legalább megtanulsz vele játszani is :D a legdurvább fokozat nem is választható(csak ha előtte letolod ezt). Nekem az első találkozásom az volt vele úgy 1 éve harlekinnél, amikor épp a knackot nyomtam. Na ennek az a veryhard fokozata lófütty a knack normáljához(amig meg nem tanulod azt is, utána már csak magadat pofozod ha elkúrod).

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.05. 23:40:22
  • Ra1n
    #156221
    Na ez pont nem hiányzik az UC-ből szerintem, a hangulattal nem volt gond, főleg hogy néhol Indiana Jones szintű volt vagyis keverte a komolyságot a poénokkal.... Ez volt benne az egyik dolog ami jó volt....
    Ami a TloU-nak jól áll nem feltétlen áll jól egy Unchartednek....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.05. 23:35:22
  • TDC Geronimo
    #156220
    Szerintem UC4 kicsit sötétebb hangulatú lesz, sokat tanultak last of usból történetmesélés terén is, ugyanaz a 2 fickó a project fő vezetője, akik last of ust meg a második részt összehozták.
  • Ra1n
    #156219
    Engem zavart a feje na..:D

    Csak azt nem értem minek kellett megváltoztatni ha a következő TR játékban úgy néz ki az eredeti fejet kapja...:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.05. 23:27:27
  • Ra1n
    #156218
    UC-től nem várok radikális változást. A Last of us visszaemelte számomra a fejlesztőket oda ahova nálam az UC első részekor kerültek. Az UC2-3 nekem lejtmenet volt, egyre több és több erőltetett gagyi akcióval, a 3. részt rendesen számtalanszor leraktam annyira erőltetett volt az epic akciózás.... Ugyanakkor a hangulat remélem nem változik csak az akcióból vegyenek vissza egy szép adagot....Kicsit sok volt hogy míg az első részben nagyjából a játék felénél ha megvolt a 100-200 fejlövésem, addig az UC2-ben ez nagyjából 2-3 pálya alatt megvolt az UC3-ban pedig szinte az első pályán.....
    Nem véletlenül nem adtam még el a ps4-et, várok, a Bloodborne-ig mindenképp, ha az sem üt (egyre kevesebb esélyt látok rá ahogy jönnek az infók) akkor a gép megy a levesbe és majd veszek egy másikat HA az UC4 olyan lett amilyennek kéne és nem a 2-3 további folytatása a lejtőn, miközben egyszálmagunk kiírtunk nagyjából 10000 ellenfelet játék végéig...De hogy nem a hype-nak fogok hinni az tuti. Az meg hogy hogy fog kinézni...Elméletben csőjáték lesz,illik szépnek lennie. De azt az UC3 után és a mostani gen gyengélkedései után nyugodtan el lehet könyvelni hogy a megjelenésig a bemutatók,egyebek nem tükrözik a valóságot.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.05. 23:28:45